Karlovy Vary - Olympia Spa & Wellness

od 1 415
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 7000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • PŘÍSPĚVEK NA POBYT od státu ve výši 4000 Kč
  • exklusivní poloha přímo na Divadelním náměstí
  • bazén, saunový svět a procedury pro dokonalý relax
  • uspokojí nadstandardní požadavky náročných hostů
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. u vybraných pobytů.

Skvělá volba pro milovníky wellness a lázeňských pobytů. Exlusivní poloha hotelu přímo na Divadelním náměstí zaručuje výbornou dostupnost ke všem významným místům v Karlových Varech.

Hotel Olympia oslovuje své klienty především všudypřítomným luxusem a vysokým standardem lázeňských a léčebných procedur a je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných hostů. Vedle klasické lázeňské léčby nabízí hotel i mnoho druhů relaxačních a wellness pobytů.

Hotelová restaurace patří mezi originální a původní gastronomické zařízení, které mělo tu čest hostit již mnoho známých osobností, které v minulosti Karlovy Vary navštívili.

POLOHA

Hotel se nachází v samém srdci lázeňské zóny Karlových Varů. Jen pár kroků od Vřídelní kolonády – centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Vše důležité máte během pobytu na dosah ruky - historické památky, kulturu v Karlových Varech, promenádu i obchody.

Hotel nabízí kouzelné výhledy na park a lázeňské lesy, řeku a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, 2 restaurace Athena a Sophia, bar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, lázeňské a wellness centrum (bazén, sauna a fytosauna z cedrového dřeva pro jednotlivce, tělocvična s fitness vybavením, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, thajské masáže, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž), Salon Cleopatra a Royal Derma Clinic - pedikúra/manikúra/kosmetika).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior Atrium (20 m²) a Superior Park (25 m²), 2lůžkové Apartmány (35 m²), vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, bidet, župan, pantofle), klimatizace, telefon, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor. Apartmány navíc: obývací pokoj, minibar. Superior Atrium a Apartmány mají klidný výhled na hotelové atrium, Superior Park výhled na život lázeňského města.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně, večeře - formou švédských stolů). Pokrmy à la carte jsou k dispozici po celý den. Kuchaři dodržují tradiční i moderní postupy přípravy české i mezinárodní kuchyně a jsou také speciálně proškoleni jak na přípravu dietního stravování, jako součást léčebné procedury.

Po dohodě do hotelu dochází dietní sestra a ráda s Vámi prokonzultuje ideální dietu s ohledem na všechny Vaše požadavky. V úzké spolupráci s naším šéfkuchařem pak bude nastavena skladba jídla vhodná přímo pro Vás (např. diabetická, redukce váhy, s nízkým obsahem purinů, s nízkým obsahem cholesterolu, racionální základní, s nízkým obsahem soli, pankreatická, vegetariánská aj.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Parkování v lázeňské zóně je bohužel omezeno, nicméně hotel Olympia Spa & Wellness disponuje vlastním parkovacím prostorem za budovou za poplatek (520,- Kč/auto/den). Počet míst je omezen a v případě vyčerpání kapacity Vás personál naviguje na nejbližší možné parkovací stání.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Antistresový balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x antistresová koupel se světelnou aromaterapií (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.)), neomezený vstup do hotelové sauny a bazénu po dobu pobytu, pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů, župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Detoxikační balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x detoxikační koupel s mořskou solí (20 min.), 1x hydro-jet (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, pitná kúra - pití karlovarských léčebných pramenů, župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Spanilá jízda (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 2x,3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x láhev Prosecco na pokoji při příjezdu, 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, pitná kúra - program pití karlovarských pramenů, župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (2-7 nocí) zahrnuje: 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), procedury (1x inhalace kyslíku - Oxygenoterapie (30 min.), 1x inhalace s minerální vodou (10 min.), 1x uklidňující léčebná koupel se světelnou aromaterapií (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení imunity (2-7 nocí) zahrnuje: 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou terapií (20 min.), 1x Hydro-Jet masáž (15 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Karlovarský pobyt s relaxačními koupelemi (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x koupel s karlovarskou solí (20 min.), 1x bylinnou koupel (sušené byliny - 20 min.), 1x intenzivní lymfatickou koupel se světelnou terapií (20 min.), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi, pitná kúra - pití karlovarských léčebných pramenů (nejbližší kolonáda s prameny jen 250 m od hotelu).
BONUS: vnitřní dětská herna se zázemím, zapůjčení holí pro Norrdic Walking včetně doporučených tras.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Olympia Spa & Wellness

SPA Hotel Olympia Carlsbad se nachází přímo v srdci karlovarského lázeňského centra města. Tato exkluzivní poloha hotelu přímo na Divadelním náměstí zaručuje snadný přístup do oblasti zdravých pramenů a krás Karlových Varů. Slavná Vřídelní kolonáda je hned za rohem vašeho hotelového pokoje.

Lázeňský hotel Olympia v Karlových Varech patří do skupiny několika originálních pohostinských domů, které od svého vzniku měly jediný účel - poskytovat skvělé ubytování a špičkové služby lázeňského města Karlovy Vary. Respekt k této skutečnosti se projevil především při rozsáhlé rekonstrukci, při které byly chráněny všechny původní secesní prvky a architektonické detaily.

Hotel Spa Olympia se stará o své návštěvníky luxusním vybavením a také špičkovými lázeňskými službami a procedurami, které patří k nejlepším v Karlových Varech.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení