Karlovy Vary - Olympia Spa & Wellness

od 890
doprava Vlastní
strava | Polopenze
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma: 3 let
Golf: 7000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • PŘÍSPĚVEK NA POBYT od státu ve výši 4000 Kč
  • exklusivní poloha přímo na Divadelním náměstí
  • bazén, saunový svět a procedury pro dokonalý relax
  • uspokojí nadstandardní požadavky náročných hostů
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. u vybraných pobytů.

Skvělá volba pro milovníky wellness a lázeňských pobytů. Exlusivní poloha hotelu přímo na Divadelním náměstí zaručuje výbornou dostupnost ke všem významným místům v Karlových Varech.

Hotel Olympia oslovuje své klienty především všudypřítomným luxusem a vysokým standardem lázeňských a léčebných procedur a je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných hostů. Vedle klasické lázeňské léčby nabízí hotel i mnoho druhů relaxačních a wellness pobytů.

Hotelová restaurace patří mezi originální a původní gastronomické zařízení, které mělo tu čest hostit již mnoho známých osobností, které v minulosti Karlovy Vary navštívili.

POLOHA

Hotel se nachází v samém srdci lázeňské zóny Karlových Varů. Jen pár kroků od Vřídelní kolonády – centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí. Vše důležité máte během pobytu na dosah ruky - historické památky, kulturu v Karlových Varech, promenádu i obchody.

Hotel nabízí kouzelné výhledy na park a lázeňské lesy, řeku a překrásnou architekturu okolních lázeňských domů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, 2 restaurace Athena a Sophia, bar, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, lázeňské a wellness centrum (bazén, sauna a fytosauna z cedrového dřeva pro jednotlivce, tělocvična s fitness vybavením, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, thajské masáže, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž), Salon Cleopatra a Royal Derma Clinic - pedikúra/manikúra/kosmetika).

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior Atrium (20 m²) a Superior Park (25 m²), 2lůžkové Apartmány (35 m²), vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, bidet, župan, pantofle), klimatizace, telefon, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor. Apartmány navíc: obývací pokoj, minibar. Superior Atrium a Apartmány mají klidný výhled na hotelové atrium, Superior Park výhled na život lázeňského města.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně, večeře - formou švédských stolů). Pokrmy à la carte jsou k dispozici po celý den. Kuchaři dodržují tradiční i moderní postupy přípravy české i mezinárodní kuchyně a jsou také speciálně proškoleni jak na přípravu dietního stravování, jako součást léčebné procedury.

Po dohodě do hotelu dochází dietní sestra a ráda s Vámi prokonzultuje ideální dietu s ohledem na všechny Vaše požadavky. V úzké spolupráci s naším šéfkuchařem pak bude nastavena skladba jídla vhodná přímo pro Vás (např. diabetická, redukce váhy, s nízkým obsahem purinů, s nízkým obsahem cholesterolu, racionální základní, s nízkým obsahem soli, pankreatická, vegetariánská aj.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Parkování v lázeňské zóně je bohužel omezeno, nicméně hotel Olympia Spa & Wellness disponuje vlastním parkovacím prostorem za budovou za poplatek (520,- Kč/auto/den). Počet míst je omezen a v případě vyčerpání kapacity Vás personál naviguje na nejbližší možné parkovací stání.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (dle volby délky pobytu), procedury (Thajská masáž s aromatickými oleji (15 minut), neomezený vstup do hotelového wellness - sauna, kryty bazen, malé fitness, župany a pantofle pro dospělé k dispozici zdarma po celou dobu pobytu, Wi-Fi.
Pobyt není možné rezervovat: 27.12.2023-01.01.2024 včetně a 29.03.-31.03.2024 včetně


Cena pobytu Romantika pro dva (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí formou bohatého bufetu (dle volby délky pobytu), romantickou výzdobu pokoje, 1x ovocnou mísu na pokoj, 1x láhev Prosecca, 1x Thajskou masáž (60 minut), neomezený vstup do hotelového wellness - sauna, kryty bazen, malé fitness, župany a pantofle pro dospělé k dispozici zdarma po celou dobu pobytu , WI-Fi.


Cena pobytu Antistres balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž hlavy (15 min.), 1x Thajská masáž chodidel (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.)), neomezený vstup do hotelové sauny a bazénu po dobu pobytu, pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů, župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Stay & Relax (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.)), neomezený vstup do hotelové sauny a bazénu po dobu pobytu, pitná kúra – pití karlovarských léčebných pramenů, župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Ozdravný pobyt s relaxačními koupelemi (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž částečná (15 min.), 1x koupel s mořskou solí (15 min.), 1x perličková koupel (15 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi, pitnou kúru - pití karlovarských léčebných pramenů (nejbližší kolonáda s prameny jen 250 m od hotelu).
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do hotelového wellness s bazénem, tělocvičnou a saunami, zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Olympia Spa & Wellness

SPA Hotel Olympia Carlsbad se nachází přímo v srdci karlovarského lázeňského centra města. Tato exkluzivní poloha hotelu přímo na Divadelním náměstí zaručuje snadný přístup do oblasti zdravých pramenů a krás Karlových Varů. Slavná Vřídelní kolonáda je hned za rohem vašeho hotelového pokoje.

Lázeňský hotel Olympia v Karlových Varech patří do skupiny několika originálních pohostinských domů, které od svého vzniku měly jediný účel - poskytovat skvělé ubytování a špičkové služby lázeňského města Karlovy Vary. Respekt k této skutečnosti se projevil především při rozsáhlé rekonstrukci, při které byly chráněny všechny původní secesní prvky a architektonické detaily.

Hotel Spa Olympia se stará o své návštěvníky luxusním vybavením a také špičkovými lázeňskými službami a procedurami, které patří k nejlepším v Karlových Varech.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení