Karlovy Vary - Hotel Humboldt Park Hotel & Spa

od 1 865
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramenmin
Dítě zdarma do: 3 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • historická budova v centru města
  • wellness a balneocentrum se širokou nabídkou procedur
  • široká nabídka pobytových balíčků za příznivé ceny
  • restaurace s velkou terasou a výhledem na řeku
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️20% sleva na Wellness pobyt a Romantický pobyt z aktuálních cen hlavní sezony - platnost slevy do 27.09.2023 (vč.)
☑️15% sleva na pobyt Lázně na zkoušku ze stávajících cen hlavní sezony - platnost slevy do 27.09.2023 (vč.)
☑️35% sleva na Léčebné pobyty ze stávajících cen hlavní sezony - platnost slevy do 29.06.2023 (vč.)
☑️10% sleva na Léčebné pobyty ze stávajících cen hlavní sezony - platnost slevy od 09.07. do 27.09.2023 (vč.)

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zrekonstruovaná vila z konce 19. století nabízí svých hostům prvotřídní wellness a lázeňské služby. Nechce se hýčkat v hotelovém wellness a poté si vychutnejte večeři na hotelové terase s malebným výhledem na centrum města a řeku Teplou.

POLOHA

Hotel Humboldt Park Hotel & Spa se nachází přímo v srdci krásného lázeňského města Karlovy Vary, v klidném prostředí, ale přesto v těsné blízkosti kolonád a léčebných horkých pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby bar, restaurace, terasa, wellness centrum (bazén, vířivka, parní a finská sauna), balneo centrum (koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další)

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový pokoj.

Dvoulůžkový pokoj Economy, manželská postel, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj Comfort, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj De Luxe, manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky, pohovka, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Apartmán, obývací pokoj (pohovka), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají klimatizaci.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

-trávicí ústroj v oblasti střevního traktu
-onemocnění jater
-metabolické choroby (diabetes mellitus, dna, porucha tukové tkáně, obezita)
-nemocí pohybového aparátu (reumatizme, artrózy, nemoci páteře, posttraumatické stavy)
-postcovidový syndrom

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu wellness centrum: bazén, vířivka, parní a finská sauna. Balneo centrum: koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další.

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Wellness centrum:
Pro hosty je vstup do wellness centra zcela zdarma.
Velikost bazénu: 4 x 6 m, teplota bazénu: 31 °C, teplota vířivky: 33 °C.
Balneo centrum je certifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR a je situováno ve 2. patře.

PARKOVIŠTĚ
Velkou výhodou oproti jiným hotelům v centru města je vlastní technicky zabezpečené parkoviště. Parkování je nutné objednat předem. Platba parkování 450 Kč vůz/noc na hotelu.

Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě a to za poplatek 250 Kč/noc - platba na hotelu

Vánoční a silvestrovské pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet v rámci večeře, bez doprovodného programu.

V případě ubytování dospělé osoby s procedurami v balíčku na přistýlce sleva 20 % z ceny zvoleného pobytu na pevném lůžku.
Ubytování dětí je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra.

Možnost volby pokoje s balkónem za příplatek 500 Kč/noc - platba na hotelu.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Pobyt s polopenzí a wellness zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle volby délky pobytu, min. 2x), welcome drink, 1x lahev minerální vody na pokoji v den příjezdu, slevu 20 % na hotelové procedury, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1 proceduru na noc dle výběru (přísadová koupel, minerální koupel, klasická částečná masáž (20 min.), parafínový zábal na ruce, inhalace, oxytenoterapie), volný vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Procedury je nutno upřesnit do 7 dnů před datem nástupu.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x aroma částečná masáž (20 min.), 1x přísadová koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x perličková minerální koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 18 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 12 nocí navíc laboratorní vyšetření, lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní vyšetření, 12 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení