Karlovy Vary - Hotel Humboldt Park Hotel & Spa

od 208
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramenmin
Dítě zdarma: 3 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Termální pramen:  min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • historická budova v centru města
  • wellness a balneocentrum se širokou nabídkou procedur
  • široká nabídka pobytových balíčků za příznivé ceny
  • restaurace s velkou terasou a výhledem na řeku
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️15% sleva pro včasné rezervace LÉČEBNÝCH POBYTŮ vytvořené 30 dní do příjezdu.

☑️Long Stay Bonus na léčebné pobyty od 13 nocí hotel poskytuje kredit ve výši 5 €/osoba/noc (např. při pobytu na 13 nocí činí výše kreditu 13*5 €=65 €/osoba/pobyt). Déle na pobyt od 20 nocí kredit 10 €/osoba/noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě (konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, upgrade pokoje, parkování, procedury).

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Zrekonstruovaná vila z konce 19. století nabízí svých hostům prvotřídní wellness a lázeňské služby. Nechce se hýčkat v hotelovém wellness a poté si vychutnejte večeři na hotelové terase s malebným výhledem na centrum města a řeku Teplou.

POLOHA

Hotel Humboldt Park Hotel & Spa se nachází přímo v srdci krásného lázeňského města Karlovy Vary, v klidném prostředí, ale přesto v těsné blízkosti kolonád a léčebných horkých pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, lobby bar, restaurace, terasa, wellness centrum (bazén, vířivka, parní a finská sauna), balneo centrum (koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další).

Wellness centrum:
Pro hosty je vstup do wellness centra zcela zdarma.
Velikost bazénu: 4 x 6 m, teplota bazénu: 31 °C, teplota vířivky: 33 °C.
Balneo centrum je certifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR a je situováno ve 2. patře.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Comfort,16-20 m2, lůžko 90 nebo 140/200 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), bezbariérový pokoj.

Dvoulůžkový pokoj Comfort s rozlohou cca. 25-30 m2, manželská postel 180x200 cm, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón. Možnost dětské postýlky. Některé pokoje tohoto typu mají výhled na město a řeku Teplá, zatímco jiné na tiché nádvoří.

Dvoulůžkový pokoj Superior s rozlohu cca 28-34 m2 a možností přistýlky, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (vana, WC, bidet, fén, župan, pantofle), minibar, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje tohoto typu mají balkon s výhledem na centrum města a na řeku Teplou nebo na tiché nádvoří.

Apartmán, 39-40 m2 má obývací pokoj s gaučem (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel nebo oddělená lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, bidet, fén, župan, pantofle), lednička s minibarem, konvice s čajem a kávou, trezor, telefon, SAT TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do tichého dvora. Některé mají klimatizaci (za příplatek).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu.

INDIKACE A LÉČBA

-trávicí ústroj v oblasti střevního traktu
-onemocnění jater
-metabolické choroby (diabetes mellitus, dna, porucha tukové tkáně, obezita)
-nemocí pohybového aparátu (reumatizme, artrózy, nemoci páteře, posttraumatické stavy)
-postcovidový syndrom

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu wellness centrum: bazén, vířivka, parní a finská sauna. Balneo centrum: koupele, masáže, oxygenoterapie, parafínové zábaly, pilates, inhalace, plynové injekce, lymfodrenáž, rašelinové zábaly a další.

Doporučujeme procházku na MLÝSKOU KOLONÁDU (cca 10 min. přes Skalníkovy sady) postavenou v novorenesančním stylu, která nabízí 5 horkých pramenů k ochutnávce.

Nedaleko je i SADOVÁ KOLONÁDA (6 min.) nebo známá VŘÍDELNÍ KOLONÁDA (15 min.) s gejzírem.

Velmi pěkně zdobená je i otevřená TRŽNÍ KOLONÁDA (cca 13 min.) z 80. let 19. století s nabídkou třech pramenů.

Likérka JAN BECHER (cca 10 min.) nabízí prohlídky výroby s ochutnávkou originálních bylinných likérů.

ROZHLEDNA DIANA (4 min. autem) - cihlová rozhledna byla postavena na Výšině přátelství již v roce 1914. Můžete se k ní dostat i lanovkou od Grandhotelu Pupp (19 min. pěšky). Poblíž rozhledny DIana se nachází i MINIZOO.

Další dominantou zvoucí k navštívení je JELENÍ SKOK (mezizastávka lanové dráhy Diana) s restaurací nebo třeba GOETHOVA VYHLÍDKA, dále zřícenina hradu ANDĚLSKÁ HORA a další.

Asi 8 min pěšky je architektonický skvost Karlových Varů - GRANDHOTEL AMBASADOR (8 min. pěšky) nebo GRANDHOTEL PUPP (19 min.) či CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ (25 min.).

Za návštěvu stojí též GALERIE UMĚNÍ (cca 30 min. pěšky), KOSTEL MÁŘÍ MAGDALÉNY (15 min.) z 18. století.

Cyklisté si mohou užít svou dovolenou na 2 000 km vyznačených cyklotras, kde pro rodiny s dětmi je perfektní cyklostezka Ohře ke Svatošským skalám.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

PARKOVIŠTĚ
Velkou výhodou oproti jiným hotelům v centru města je vlastní technicky zabezpečené parkoviště. Parkování je nutné objednat předem. Platba parkování 450 Kč vůz/noc na hotelu.

Domácí zvířata jsou povolena po předchozí domluvě a to za poplatek 250 Kč/noc - platba na hotelu

Vánoční a silvestrovské pobyty jsou s povinným příplatkem za rozšířený sváteční bufet v rámci večeře, bez doprovodného programu.

V případě ubytování dospělé osoby s procedurami v balíčku na přistýlce sleva 20 % z ceny zvoleného pobytu na pevném lůžku. Ubytování dětí je bez procedur, s volným vstupem do wellness centra.

Možnost volby pokoje s balkónem za příplatek 500 Kč/noc - platba na hotelu.

Ve dnech 17.6.-18.6.2024 proběhnou na hotelu Parkhotel Humbold sanitární dny t. Bude uzavřen Wellness (bazén, vířivka + sauny), procedury zůstávají v provozu beze změn.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zvýhodněný pobyt nejen pro seniory (4-5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby druhu pobytu), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Lázně na zkoušku (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1 proceduru na noc dle výběru (perličková koupel, pivní koupel, vinná koupel, ovesná koupel, bylinná koupel, konopná koupel, hydroxer - masážní vana, čokoládová koupel, minerální koupel, oxygenoterapie, parafín na ruce, klasická částečná masáž 20 min., inhalace), volný vstup do wellness (bazén, whirlpool, sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Procedury je nutno upřesnit do 7 dnů před datem nástupu.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x aroma částečná masáž (20 min.), 1x přísadová koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink, 3 wellness procedury (1x klasická částečná masáž (20 min.), 1x perličková minerální koupel, 1x parafínový zábal rukou), vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 15 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.
Možnost prodloužení pobytu
BONUS: při pobytu od 12 nocí navíc laboratorní vyšetření, lékařské vyšetření každý týden.


Cena pobytu Léčebný pobyt light (od 6 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle volby druhu pobytu), vodu a čaj k obědům i večeřím zdarma, lékařské vstupní vyšetření, 9 procedur dle lékařského předpisu, pitná kúra karlovarských minerálních pramenů, vstup do wellness (bazén, whirlpool a sauny), zapůjčení županu a pantoflí po dobu pobytu, Wi-Fi.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení