Karlovy Vary - DVOŘÁK Spa & Wellness

od 1 415
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bazén
Golf: 7000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • unikátní propojení tradiční čínské medicíny s českým lázeňstvím
  • poloha přímo v srdci lázeňského města
  • bazén, saunový svět a procedury pro dokonalý relax
  • možnost čerpání státního příspěvku 4000 Kč
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. u vybraných pobytů.

Dvorak Spa & Wellness vám nabízí ty nejlepší lázeňské a rehabilitační služby a to včetně TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY v Karlových Varech - jednom z nejznámějších lázeňských měst ve střední Evropě.

Užijte si Karlovy Vary se vší parádou v luxusním 4* Spa Hotelu Dvořák, který je zdobený krásnou secesní fasádou a nechte se hýčkat. Je možné vyrazit jak odpočinkový pobyt, tak tradiční léčebnou kúru. Každé ráno začnete vydatnou snídaní, která se podává formou švédských stolů. Po snídani můžete vyrazit na poznávání Karlových Varů. Po procházce si pak můžete dosyta užít volný vstup do bazénu a sauny či posilovny nebo si dopřát některé z nabízených procedur či thajské masáže, ať si užijete ten pravý relax a uvolnění. Den pak zakončete výbornou večeří v restaurací Dvořák s krásným výhledem na kolonádu a koncertem v baru a kavárně Opera.

POLOHA

V centru Karlových Varů - šest budov stojících přímo u řeky Teplé jen pár kroků od lázeňských kolonád, Vřídla a minerálních pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, restaurace Dvořák, kavárna a bar Opera, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, stolička, menší dětská herna s hrami; klimatizace, lázeňské a wellness centrum (bazén, sauna a pára, tělocvična s fitness vybavením, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, thajské masáže, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž), skupinové sportovní aktivity (Aqua aerobic, Yoga, Fit ball, Pilates), kadeřnictví.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Deluxe (23 m²) a Superior (15 m²), 2lůžkové Apartmány (35 m²) s možností 1-2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, župan, pantofle), klimatizace, telefon, set na přípravu kávy nebo čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor, obývací pokoj s rozkládací sedačkou (pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti, pouze Apartmány), některé pokoje Deluxe s balkónem do atria (klidnější) nebo s/bez balkónu na kolonádu (na vyžádání), Apartmány s výhledem na řeku Teplá a město.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou švédských stolů včetně zdravých smoothie) nebo polopenze (tříchodové menu nebo bufet v restauraci Dvořák nabízející jak českou, tak mezinárodní kuchyni). V nabídce jsou také nízkotučná a nízkokalorická jídla pro zdraví životní styl nebo bezlepkové pečivo pro hosty s dietou.

Denně si pak můžete dopřát v baru a kavárně Opera odpolední svačinku s čajem či šálkem lahodné kávy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Unikátní projekt: PROPOJENÍ Tradiční čínské medicíny s českým lázeňstvím.
Jen zde můžete absolvovat terapii opravdu komplexně a zbavit se vleklých a zdánlivě neřešitelných obtíží. Velmi efektivní je tato forma terapie pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 a mají stále doznívající obtíže.

Guan Xin MD PhD je ředitel Centra česko-čínské tradiční čínské medicíny vyslaný z jedné z TOP nemocnic v Číně, z nemocnice Shuguang. Během více než 20 let klinických zkušeností nashromáždil bohaté zkušenosti v diagnostice a léčbě. Dokáže dobře aplikaci tradičních čínských procedur, čínskou bylinnou medicínu a cvičení Daoyin s víceúčelovým přístupem, zejména pokud jde o různé příznaky bolesti, gastrointestinální onemocnění, gynekologická onemocnění, nespavost a únavu. Má bohaté zkušenosti s prevencí a léčbou syndromu chronické únavy.
Počínaje květnem roku 2016 vedl téměř pět let Centrum tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnicí v Hradci Králové. Nyní pracuje mimo jiné v Karlových Varech v Dvořák Spa & Wellness hotelu.


Parkování v lázeňské zóně je bohužel omezeno, nicméně hotel Dvorak Spa & Wellness disponuje vlastním parkovacím prostorem za budovou za poplatek. Počet míst je omezen a v případě vyčerpání kapacity Vás personál naviguje na nejbližší možné parkovací stání.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Balíček s terapií Tradiční čínské medicíny (2-3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle zvolené délky pobytu), kompletní analýzu a zhodnocení zdravotní kondice organismu dle principů Tradiční čínské medicíny a dle jejích zásad doporučení a sestavení vhodných a nevhodných potravin a nápojů, sestavení doporučeného cvičebního plánu a akupresurního plánu, 2x kombinaci terapeutických procedur v délce 40 min. (dle výsledků zhodnocení zdravotního stavu vždy minimálně 2 procedury: akupunktura, baňky, moxování, škrábání, speciální masáže dle tradiční čínské medicíny), čínský bylinný nápoj po každé proceduře, neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), župan a pantofle pro dospělé na pokoji, Wi-Fi.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení imunity (6 nocí) s možností státního příspěvku zahrnuje 6x ubytování se snídaní, procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x vířivá individuální koupel celková (20 min.), 1x perličková koupel (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.), 1x inhalace kyslíku (50 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.
MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání. Pro uplatnění slevy z ceny pobytu je třeba vygenerovat poukaz na stránkách www.kudyznudy.cz/dolazni a při objednávce uvést jeho kód. S vygenerováním poukazu vám samozřejmě pomůžeme, pokud budete potřebovat.


Cena pobytu Antistresový balíček (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x,3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (20 min.), 1x teplý obklad lávovými kameny (15 min.), 1x perličková koupel na "odplavení stresu" (15 min.), 1x inhalace kyslíku - Oxygenoterapie (30 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras, sleva 30 % na dokoupení dalších procedur, sleva 20 % na zakoupené thajské masáže, sleva 10 % na služby kosmetického salónu.


Cena pobytu Detoxikační balíček (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x,3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), čerstvé detoxikační smoothie koktejly při snídani, procedury (1x Thajská detoxikační masáž (20 min.), 1x detoxikační koupel s mořskou solí a světelnou terapií (20 min.), 1x suchá uhličitá koupel (15 min.), 1x přístrojová lymfodrenáž (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras, sleva 30 % na dokoupení dalších procedur, sleva 20 % na zakoupené thajské masáže, sleva 10 % na služby kosmetického salónu.


Cena pobytu Spanilá jízda (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x,3x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), welcome drink, 1x láhev Prosecco na pokoji při příjezdu, 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (30 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras, sleva 30 % na dokoupení dalších procedur, sleva 20 % na zakoupené thajské masáže, sleva 10 % na služby kosmetického salónu.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (2-7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), procedury (1x inhalace kyslíku - Oxygenoterapie (30 min.), 2x inhalace s minerální vodou (10 min.), 1x antistresová léčebná koupel se světelnou terapií (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras, sleva 30 % na dokoupení dalších procedur, sleva 20 % na zakoupené thajské masáže, sleva 10 % na služby kosmetického salónu.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení imunity (2-7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (20 min.), 1x intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou aromaterapií (20 min.), 1x Hydro-Jet masáž (15 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras, sleva 30 % na dokoupení dalších procedur, sleva 20 % na zakoupené thajské masáže, sleva 10 % na služby kosmetického salónu.


Cena pobytu Léčebný pobyt (6 nocí) s možností státního příspěvku zahrnuje 6x ubytování s polopenzí a lehkým obědem (odpolední snack včetně vody a čaje), 1x vstupní lékařskou prohlídku, 10 procedur na základě předpisu lékaře, neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání. Pro uplatnění slevy z ceny pobytu je třeba vygenerovat poukaz na stránkách www.kudyznudy.cz/dolazni a při objednávce uvést jeho kód. S vygenerováním poukazu vám samozřejmě pomůžeme, pokud budete potřebovat.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest (6 nocí) s možností státního příspěvku zahrnuje 6x ubytování se snídaní, procedury (2x inhalace kyslíku - Oxygenoterapie (50 min.), 2x inhalace s přírodní léčivou vodou (10 min.), 1x vířivá individuální koupel celková (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: odpolední zdravá svačina s kávou a čajem během celého pobytu, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.
MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. na vyžádání. Pro uplatnění slevy z ceny pobytu je třeba vygenerovat poukaz na stránkách www.kudyznudy.cz/dolazni a při objednávce uvést jeho kód. S vygenerováním poukazu vám samozřejmě pomůžeme, pokud budete potřebovat.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Dvorak Spa & Wellness

Elegantní secesní fasády zdobí šest domů, které tvoří lázeňský hotel Dvořák v Karlových Varech. Hotel má exkluzivní polohu, přímo u řeky Teplé na „pitných kolonádách“, kde pramení léčivý minerální pramen - klenot tohoto lázeňského města s tradicí. Středobodem hotelu je lázeňské a wellness centrum.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení