Karlovy Vary - Dvořák Spa & Wellness

od 2 590
doprava Vlastní
strava Polopenze
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Golf: 7000 m
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • propojení tradiční čínské medicíny s českým lázeňstvím
  • poloha přímo v srdci lázeňského města
  • bazén, saunový svět a procedury pro dokonalý relax
  • restaurace Dvořák s krásným výhledem na kolonádu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Unikátní projekt: PROPOJENÍ Tradiční čínské medicíny s českým lázeňstvím.

Dvorak Spa & Wellness vám nabízí ty nejlepší lázeňské a rehabilitační služby a to včetně TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY v Karlových Varech - jednom z nejznámějších lázeňských měst ve střední Evropě.

Užijte si Karlovy Vary se vší parádou v luxusním 4* Spa Hotelu Dvořák, který je zdobený krásnou secesní fasádou a nechte se hýčkat. Je možné vyrazit jak odpočinkový pobyt, tak tradiční léčebnou kúru. Každé ráno začnete vydatnou snídaní, která se podává formou švédských stolů. Po snídani můžete vyrazit na poznávání Karlových Varů. Po procházce si pak můžete dosyta užít volný vstup do bazénu a sauny či posilovny nebo si dopřát některé z nabízených procedur či thajské masáže, ať si užijete ten pravý relax a uvolnění. Den pak zakončete výbornou večeří v restaurací Dvořák s krásným výhledem na kolonádu a koncertem v baru a kavárně Opera.

POLOHA

V centru Karlových Varů - šest budov stojících přímo u řeky Teplé jen pár kroků od lázeňských kolonád, Vřídla a minerálních pramenů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, restaurace Dvořák, kavárna a bar Opera, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, stolička, menší dětská herna s hrami; klimatizace, lázeňské a wellness centrum (bazén, sauna a pára, tělocvična s fitness vybavením, ambulance pro sestry a doktora, fyzioterapie (individualní cvičení, reflexní masáže, plynové injekce), procedury (inhalace, Kneippovy lázně s minerální vodou, oxygen terapie, parafinové zábaly, podvodní masáže, kompletní hydroterapie, suché massážní koupele, thajské masáže, elektroterapie, endokrinologie, pneumopunktura, magnetoterapie, lymphatická drenáž), skupinové sportovní aktivity (Aqua aerobic, Yoga, Fit ball, Pilates), kadeřnictví.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior (15 m²) jsou s možností přistýlky, mají vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, župan, pantofle), klimatizaci, telefon, set na přípravu kávy nebo čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor;
2lůžkové pokoje Deluxe (23 m²) jsou s možností 1-2 přistýlek, mají vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, župan, pantofle), klimatizaci, telefon, set na přípravu kávy nebo čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor, některé pokoje jsou s balkónem do atria (klidnější) nebo s/bez balkónu na kolonádu (na vyžádání);
2lůžkové apartmány (35 m²) mají vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, župan, pantofle), klimatizaci, telefon, set na přípravu kávy nebo čaje, minibar, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, DVD přehrávač (na požádání), trezor, obývací pokoj s rozkládací sedačkou (pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti), výhled na řeku Teplá a město.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou švédských stolů včetně zdravých smoothie) nebo polopenze (tříchodové menu nebo bufet v restauraci Dvořák nabízející jak českou, tak mezinárodní kuchyni). V nabídce jsou také nízkotučná a nízkokalorická jídla pro zdraví životní styl nebo bezlepkové pečivo pro hosty s dietou.

Denně si pak můžete dopřát v baru a kavárně Opera odpolední svačinku s čajem či šálkem lahodné kávy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Unikátní projekt: PROPOJENÍ Tradiční čínské medicíny s českým lázeňstvím.
Jen zde můžete absolvovat terapii opravdu komplexně a zbavit se vleklých a zdánlivě neřešitelných obtíží. Velmi efektivní je tato forma terapie pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 a mají stále doznívající obtíže.

Guan Xin MD PhD je ředitel Centra česko-čínské tradiční čínské medicíny vyslaný z jedné z TOP nemocnic v Číně, z nemocnice Shuguang. Během více než 20 let klinických zkušeností nashromáždil bohaté zkušenosti v diagnostice a léčbě. Dokáže dobře aplikaci tradičních čínských procedur, čínskou bylinnou medicínu a cvičení Daoyin s víceúčelovým přístupem, zejména pokud jde o různé příznaky bolesti, gastrointestinální onemocnění, gynekologická onemocnění, nespavost a únavu. Má bohaté zkušenosti s prevencí a léčbou syndromu chronické únavy.
Počínaje květnem roku 2016 vedl téměř pět let Centrum tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnicí v Hradci Králové. Nyní pracuje mimo jiné v Karlových Varech v Dvořák Spa & Wellness hotelu.

Parkování v lázeňské zóně je bohužel omezeno, nicméně hotel Dvorak Spa & Wellness disponuje vlastním parkovacím prostorem za budovou za poplatek. Počet míst je omezen a v případě vyčerpání kapacity Vás personál naviguje na nejbližší možné parkovací stání.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Pobyt s neomezeným wellness (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Antistresový balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x antistresová koupel se světelnou aromaterapií (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Detoxikační balíček (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x Antistresová koupel se světelnou aromaterapií (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (20 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
Nástup na pobyt není možný v sobotu
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Cena pobytu Ozdravný pobyt pro posílení imunity (2-7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), procedury (1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x intenzivní revitalizační léčebná koupel se světelnou aromaterapií (20 min.), 1x Parafín na ruce (15 min.)), neomezený vstup do hotelového wellness centra (bazén, sauna, pára, malé fitness), pitná kúra (kolonáda 250 m), župan a pantofle na pokoji, Wi-Fi.
BONUS zdarma: zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučení tras.


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Vítejte v Dvorak Spa & Wellness

Elegantní secesní fasády zdobí šest domů, které tvoří lázeňský hotel Dvořák v Karlových Varech. Hotel má exkluzivní polohu, přímo u řeky Teplé na „pitných kolonádách“, kde pramení léčivý minerální pramen - klenot tohoto lázeňského města s tradicí. Středobodem hotelu je lázeňské a wellness centrum.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení