Karlovy Vary - Cihelny Golf & Wellness

od 1 919
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 50 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Neobyčejné spojení golfu a wellness
  • uprostřed úchvatné přírody a lesů
  • nabídka balíčků s golfovým programem
  • pestrá nabídka wellness procedur
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Místo pro skutečné milovníky golfu a relaxace.

Úchvatné okolí, komfortní ubytování, wellness procedury, skvělé jídlo a především ochotný a nápomocný personál, který Vám splní všechna přání dříve, než je vyslovíte je přesně to, proč jet právě sem. Do světa plného relaxace, absolutního klidu a mnoha intenzivních zážitků.

Čtyřhvězdičkový wellness hotel, který bezpečně splní i ty nejnáročnější představy o komfortním ubytování se nachází na magickém místě, které je jako stvořené pro relaxaci. S bazénem, několika saunami, možností úžasných masáží a moderní restaurací s terasou s dech beroucím výhledem na golfové hřiště a okolních lesů uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Na místním 18ti jamkovém golfovém hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

POLOHA

Tento krytý ráj golfu a relaxace leží na pohádkovém místě uprostřed nádherné přírody Slavkovského lesa, jen 7 km od Karlových Varů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hot. trezor, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), terasa, klimatizace, wellness centrum (bazén, sauna, parní sauna, vířivka, odpočinková místnost, thajské masáže), fintess centrum, pro děti - postýlka, menší dětský koutek s hrami, venkovní pískoviště s prolézačkou; konferenční služby, zahrada, golfové hřiště, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Economy (18 m²), Superior (22 m²) a Junior Suite (40 m²), 2lůžkové Apartmány Queen Suite (44 m²) , vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), telefon, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, trezor, balkón (kromě pokojů Economy a Junior Suite). Apartmány Queen Suite navíc: obývací pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), terasa. Pokoje Junior Suite navíc: obývací část s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje Economy mají výhled do atria, pokoje Superior na golfové hřiště, okolní lesy, nebo atrium a Apartmány na golfové hřiště.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou švédských stolů). Restaurace nabízí speciality z české i mezinárodní kuchyně. Pokud to počasí dovolí, je otevřená terasa s výhledem na golfové hřiště. Restaurace je přístupná i veřejnosti.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

18-JAMKOVÉ PROFESIONÁLNÍ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Golf na Cihelnách
Design s podpisem legendárního “Černého rytíře”. Architektem golfového hřiště Cihelny je designerský tým jednoho z nejlepších golfistů historie Garyho Playera.

Na hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

Počet jamek: 18, PAR 70

Délka hřiště pro par 70:
bílá 5.782 m, žlutá 5.390 m, modrá 5.024 m, červená 4.665 m

DRIVING RANGE: Cihelny Golf & Spa Resort má kompletní zázemí pro Váš tréning

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Parkování je zdarma pro všechny ubytované hosty, hráče i návštěvníky restaurace.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s polopenzí (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem (30 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.


Cena pobytu Golf & Wellness pobyt s polopenzí (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (15 min.), 1x Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem (30 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
BONUS: sleva 25 % z plných green fee cen nebo sleva 25 % z plných grenn fee cen na okolních hřištích (Royal Golf Mariánské Lázně, Golf Sokolov, Golf Resort Karlovy Vary, Golf Kynžvart, Golf Resort Franzensbad).
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Cena pobytu Golfový pobyt s All inclusive unlimited golfovým balíčkem (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), denně vč. dne příjezdu 1x svačina do bagu (bageta, ovoce, voda), denně kromě dne příjezdu green fee na Gary Player's Course (18 jamek PAR 70), caddy house denně kromě dne příjezdu, 1x driving (40 míčků) denně kromě dne příjezdu, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
Golfové hřiště v Cihelných mohou využívat jen hráči s platným osvědčením pro hru - Zelenou kartou.
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Cena pobytu Romantika pro dva (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), 1x romantickou 2chodovou večeři při svíčkách se sklenkou vína, ovocnou mísu při příjezdu na pokoji, 1x láhev Prosecca, romantickou výzdobu pokoje, 1x Thajskou romantickou párovou masáž (60 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županů a pantofli pro dospělé, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.


Západní Čechy, to je nejznámější lázeňská oblast v České republice. Krásnou přírodu můžeme najít tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Známým lázeňským trojúhelníkem tato oblast ale zdaleka nekončí, můžete zde navštívit mnoho úchvatných turistických a přírodních atraktivit, příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru a Boží Dar vás vtáhne do vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Seznámíme vás s nejzajímavějšími tipy na výlet!

Procházky po kolonádách, voňavé lázeňské oplatky a léčivé prameny, to neznamená nic jiného než návštěva západočeských lázní. Jedná se o lázeňské město Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě lázní je v těchto městech něco, co si vás získá a upoutá. Další malebná města, která stojí za zmínku jsou Klatovy a Plzeň, kde můžete navštívit vyhlášený pivovar.

Naplánujte si výlet do národní přírodní rezervace SOOS, přezdívanou český Yellowstone, která se nachází nedaleko Františkových Lázní. Jedná se o ojedinělé místo, kde můžete pozorovat pozůstatky slaného jezera, které se během minulých let přeměnilo v rašeliniště a slatiniště. Unikátností tohoto místa jsou bahenní vývěry oxidu uhličitého, které jsou důkazem dávné vulkanické činnosti.

Pokud trávíte odpočinkovou dovolenou v západních Čechách, nesmíte vynechat hrad a zámek Bečov nad Teplou. Tento hrad se pyšní význačnou památkou evropského formátu, relikviářem sv. Maura. Jedná se o opravdový poklad, hodnotou je druhou nejvzácnější českou památkou, po korunovačních klenotech.

Hradů a zámků tady veliké množství jako v jiných částech republiky nenajdete. Ale přece jen zde můžeme najít jeden z nejvyhledávanějších hradů, tím je hrad Loket. Pokud máte rádi historii, rozhodně sem zavítejte, na každém rohu tohoto impozantního hradu na vás kousek historie dýchne. Jedná se o hrad, který je ze tří stran obklopen řekou Ohří a byl postaven tak, aby ho nikdo nemohl dobýt.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení