Karlovy Vary - Cihelny Golf & Wellness

od 2 083
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Dítě zdarma: 2 let
Golf: 50 m
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • Neobyčejné spojení golfu a wellness
  • uprostřed úchvatné přírody a lesů
  • nabídka balíčků s golfovým programem
  • pestrá nabídka wellness procedur

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Místo pro skutečné milovníky golfu a relaxace.

Úchvatné okolí, komfortní ubytování, wellness procedury, skvělé jídlo a především ochotný a nápomocný personál, který Vám splní všechna přání dříve, než je vyslovíte je přesně to, proč jet právě sem. Do světa plného relaxace, absolutního klidu a mnoha intenzivních zážitků.

Čtyřhvězdičkový wellness hotel, který bezpečně splní i ty nejnáročnější představy o komfortním ubytování se nachází na magickém místě, které je jako stvořené pro relaxaci. S bazénem, několika saunami, možností úžasných masáží a moderní restaurací s terasou s dech beroucím výhledem na golfové hřiště a okolních lesů uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Na místním 18ti jamkovém golfovém hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

POLOHA

Tento krytý ráj golfu a relaxace leží na pohádkovém místě uprostřed nádherné přírody Slavkovského lesa, jen 7 km od Karlových Varů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hot. trezor, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), terasa, klimatizace, wellness centrum (bazén, sauna, parní sauna, vířivka, odpočinková místnost, thajské masáže), fintess centrum, pro děti - postýlka, menší dětský koutek s hrami, venkovní pískoviště s prolézačkou; konferenční služby, zahrada, golfové hřiště, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Economy (18 m²), Superior (22 m²) a Junior Suite (40 m²), 2lůžkové Apartmány Queen Suite (44 m²) , vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), telefon, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, trezor, balkón (kromě pokojů Economy a Junior Suite). Apartmány Queen Suite navíc: obývací pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), terasa. Pokoje Junior Suite navíc: obývací část s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje Economy mají výhled do atria, pokoje Superior na golfové hřiště, okolní lesy, nebo atrium a Apartmány na golfové hřiště.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou švédských stolů). Možnost dokoupení polopenze (3chodové menu nebo bufet) - platba na hotelu. Restaurace nabízí speciality z české i mezinárodní kuchyně. Pokud to počasí dovolí, je otevřená terasa s výhledem na golfové hřiště. Restaurace je přístupná i veřejnosti.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

18-JAMKOVÉ PROFESIONÁLNÍ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Golf na Cihelnách
Design s podpisem legendárního “Černého rytíře”. Architektem golfového hřiště Cihelny je designerský tým jednoho z nejlepších golfistů historie Garyho Playera.

Na hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

Počet jamek: 18, PAR 70

Délka hřiště pro par 70:
bílá 5.782 m, žlutá 5.390 m, modrá 5.024 m, červená 4.665 m

DRIVING RANGE: Cihelny Golf & Spa Resort má kompletní zázemí pro Váš tréning

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50,- Kč/os/den nad 18 let).

POZNÁMKA

Parkování je zdarma pro všechny ubytované hosty, hráče i návštěvníky restaurace.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Golfový pobyt s All inclusive unlimited golfovým balíčkem (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), neomezené green fee na Gary Player’s Course 18 jamek (PAR 70) po dobu 2/3 dnů, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.


Cena pobytu Pro golfistu a doprovod s wellness (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), pro golfistu denně kromě dne příjezdu: 1x svačina do bagu (bageta, ovoce, voda) + green fee na Gary Player's Course (18 jamek PAR 70) + caddy house + 1x driving (30 míčků), pro doprovod 1x Thajskou masáž (15 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županu, zapůjčení holí pro Nordic Walking, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
Golfové hřiště v Cihelných mohou využívat jen hráči s platným osvědčením pro hru - Zelenou kartou.
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Cena pobytu Golf pass - pobyt s golfovým balíčkem (4, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 4x, 5x nebo 7x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), neomezené green fee na Gary Player’s Course 18 jamek (PAR 70) po dobu 2 dnů, pro další pobytové dny na výběr partnerská hřiště, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županu, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
Green fee na následujících Golf Courses:
4 nocí - 2x Cihelny Gary Player GC + 2x hřiště na výběr Royal Golf Club ML, Golf Resort Karlovy Vary , Golf Club Sokolov, Golf Club Františkovy Lázně, Golf Club Kynžvart
5 nocí - 2x Cihelny Gary Player GC + 3x hřiště na výběr Royal Golf Club ML, Golf Resort Karlovy Vary , Golf Club Sokolov, Golf Club Františkovy Lázně, Golf Club Kynžvart
7 nocí - 2x Cihelny Gary Player GC + 4x hřiště na výběr Royal Golf Club ML, Golf Resort Karlovy Vary , Golf Club Sokolov, Golf Club Františkovy Lázně, Golf Club Kynžvart
Golfová hřiště mohou využívat jen hráči s platným osvědčením pro hru - Zelenou kartou.
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Cena pobytu Dotek Ajurvédy (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), 1x Ajurveda proceduru (celotělová masáž bylinnými oleji (Abhyanga - 30 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí, Wi-Fi, parkování
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Romantika pro dva (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), 1x romantickou 2chodovou večeři při svíčkách se sklenkou vína, ovocnou mísu při příjezdu na pokoji, 1x láhev Prosecca, romantickou výzdobu pokoje, 1x Thajskou romantickou párovou masáž (60 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení županů a pantofli pro dospělé, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.


Cena pobytu Za Ajurvédou do přírody (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování se snídaní (dle volby délky pobytu), 1x Ajurveda procedury (1x peeling celého těla speciální bylinou (Udvarthanam - 45 min.), 1x celotělová masáž od hlavy až k patě léčivými bylinnými oleji (Abhyang - 45 min.), 1x masáž celého těla bylinným olejem (Abhyanga - 30 min.), 1x parní lázeň (10 min.), 1x Shirodhara (30 min), 1x masáž speciálně připravenými bylinnými svazky (30 min.)), neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny, zapůjčení županu a pantoflí, zapůjčení holí pro Nordic Walking včetně doporučených tras, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
POZN.: Třetí dospělá osoba na přistýlce s procedurami na vyžádání (sleva 20 % z ceny na lůžku)


Cena pobytu Golf & Wellness pobyt s polopenzí (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 2x Thajskou masáž s aromatickými oleji (15 min.), neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, zapůjčení županu, zapůjčení holí pro Nordic Walking, Wi-Fi, parkování na hotelovém parkovišti.
BONUS: sleva 25 % z plných green fee cen nebo sleva 25 % z plných green fee cen na okolních hřištích (Royal Golf Mariánské Lázně, Golf Sokolov, Golf Resort Karlovy Vary, Golf Kynžvart, Golf Resort Franzensbad).
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Západní Čechy jsou synonymem pro nejproslulejší lázeňský kout naší vlasti. Tato oblast je přírodním rájem, kde se rozprostírá nádherná krajina na pomezí Krušných hor a majestátní Šumavy. Avšak nejenom známý lázeňský trojúhelník dělá tuto oblast tak výjimečnou. Každý milovník přírody či historie si zde najde to své. A pokud vás láká svět piva, neváhejte se vydat na exkurzi do slavného plzeňského pivovaru. V Božím Daru se pak můžete ponořit do kouzelné vánoční atmosféry na Ježíškově cestě.

Od roku 2023 se Mariánské Lázně pyšní získáním cenného titulu klimatických lázní, což je proměnilo v nejkomplexnější lázeňské centrum v České republice. Jejich jedinečnost je podtržena členstvím v prestižním seznamu UNESCO, Great Spa Towns of Europe.

Pojďme společně prozkoumat nejzajímavější místa, která byste neměli při návštěvě západočeských lázní minout!

Představte si romantické procházky po lázeňských kolonádách, vůni čerstvě pečených oplatků a blahodárný účinek léčivých pramenů. To vše a mnohem více nabízejí lázeňská města jako Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně a Jáchymov. Kromě tradiční lázeňské kultury zde na vás čekají mnohé další lákadla. Nevynechejte ani historické klenoty jako Klatovy či Plzeň s jejím světoznámým pivovarem.

Pro milovníky neobyčejných přírodních úkazů doporučujeme návštěvu národní přírodní rezervace SOOS, která je často přirovnávána k americkému Yellowstone. Toto unikátní místo skrývá pozůstatky slaného jezera transformovaného v rašeliniště a slatiniště. Fascinující jsou zde zejména bahenní vývěry oxidu uhličitého, svědčící o dávné vulkanické aktivitě.

A pokud si chcete užít relaxaci v západních Čechách, nesmíte opomenout hrad a zámek Bečov nad Teplou. Jeho chloubou je relikviář sv. Maura, druhá nejcennější památka České republiky po korunovačních klenotech. Představuje opravdový klenot, který je součástí evropského kulturního dědictví.

I když zde nenajdete tolik hradů a zámků jako v jiných částech republiky, stojí za zmínku hrad Loket. Tato historická perla, obklopená z tří stran řekou Ohří, je dokonalým příkladem středověkého opevnění, které bylo navrženo tak, aby odolalo každému dobyvateli. Pokud máte zálibu v historii, hrad Loket vás očaruje na každém kroku svou majestátností a příběhy z minulosti.

Přijeďte a nechte se inspirovat kouzlem Západních Čech, kde každý den může být nezapomenutelným dobrodružstvím!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení