Karlovy Vary - Cihelny Golf & Wellness

od 2 231
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Místo pro skutečné milovníky golfu a relaxace.

Úchvatné okolí, komfortní ubytování, wellness procedury, skvělé jídlo a především ochotný a nápomocný personál, který Vám splní všechna přání dříve, než je vyslovíte je přesně to, proč jet právě sem. Do světa plného relaxace, absolutního klidu a mnoha intenzivních zážitků.

Čtyřhvězdičkový wellness hotel, který bezpečně splní i ty nejnáročnější představy o komfortním ubytování se nachází na magickém místě, které je jako stvořené pro relaxaci. S bazénem, několika saunami, možností úžasných masáží a moderní restaurací s terasou s dech beroucím výhledem na golfové hřiště a okolních lesů uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

Na místním 18ti jamkovém golfovém hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

POLOHA

Tento krytý ráj golfu a relaxace leží na pohádkovém místě uprostřed nádherné přírody Slavkovského lesa, jen 7 km od Karlových Varů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, výtah, hot. trezor, restaurace, bar, Wi-Fi (zdarma), terasa, klimatizace, wellness centrum (bazén, sauna, parní sauna, vířivka, odpočinková místnost, thajské masáže), fintess centrum, pro děti - postýlka, menší dětský koutek s hrami, venkovní pískoviště s prolézačkou; konferenční služby, zahrada, golfové hřiště, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Economy (18 m²), Superior (22 m²) a Junior Suite (40 m²), 2lůžkové Apartmány Queen Suite (44 m²) , vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, pantofle), telefon, Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, trezor, balkón (kromě pokojů Economy a Junior Suite). Apartmány Queen Suite navíc: obývací pokoj s možností až 2 přistýlek (rozkládací gauč), terasa. Pokoje Junior Suite navíc: obývací část s možností přistýlky (rozkládací gauč). Pokoje Economy mají výhled do atria, pokoje Superior na golfové hřiště, okolní lesy, nebo atrium a Apartmány na golfové hřiště.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (formou švédských stolů). Restaurace nabízí speciality z české i mezinárodní kuchyně. Pokud to počasí dovolí, je otevřená terasa s výhledem na golfové hřiště. Restaurace je přístupná i veřejnosti.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

18-JAMKOVÉ PROFESIONÁLNÍ GOLFOVÉ HŘIŠTĚ
Golf na Cihelnách
Design s podpisem legendárního “Černého rytíře”. Architektem golfového hřiště Cihelny je designerský tým jednoho z nejlepších golfistů historie Garyho Playera.

Na hřišti “skotského typu” je jednou z nejkrásnějších jamek jamka pátá, pojmenovaná právě po svém zakladateli - Gary's signature.

Počet jamek: 18, PAR 70

Délka hřiště pro par 70:
bílá 5.782 m, žlutá 5.390 m, modrá 5.024 m, červená 4.665 m

DRIVING RANGE: Cihelny Golf & Spa Resort má kompletní zázemí pro Váš tréning

CENA ZAHRNUJE

ubytování se službami dle výběru balíčku, neomezený vstup do Spa Academy Wellness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Parkování je zdarma pro všechny ubytované hosty, hráče i návštěvníky restaurace.

Domácí mazlíčci jsou možní po předchozí dohodě za poplatek (500 Kč/den).


Pobytové balíčky


Cena pobytu Wellness pobyt s polopenzí (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (20 min.), 1x Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem (30 min.), FIT cvičení v hotelovém bazénu, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, zapůjčení županu, Wi-Fi, volný vstup do Dětského Klubu, parkování na hotelovém parkovišti.
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 10 % na konzumaci v hotelové restauraci, sleva 20 % na thajské masáže.


Cena pobytu Golf & Wellness pobyt s polopenzí (2, 3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 2x, 3x 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), 1x Thajskou masáž s aromatickými oleji (20 min.), 1x Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem (30 min.), 1x FIT cvičení v hotelovém bazénu, neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy, zapůjčení holí pro Nordic Walking vč. doporučených tras, zapůjčení županu, Wi-Fi, volný vstup do Dětského Klubu, parkování na hotelovém parkovišti.
Pro držitele osvědčení pro hru golfu (zelené karty) je možnost využití zvýhodněné ceny All Inclusive Unlimited Green Fee na Gary Player's Course 18 jamek (v plné ceně 3527 Kč), které zahrnuje neomezenou hru na Gary Playerś Course 18 jamek (par 70) po celý den, neomezený vstup na Honey Course 9 jamek (par 77) po celý den, caddy house po celý den, 1x svačinu do bagu (bageta, ovoce, voda), 1x driving (40 míčků).
BONUS: odpolední svačinka s kávou a čajem během celého pobytu, sleva 50 % z plných green fee cen dle pro golfisty seniory od 60+ let.
Před provedením rezervace pobytu doporučujeme zjistit si dostupnost hřiště či zajistit rezervaci "Tee time" https://www.teetime.cz/Reservation.aspx?idcourse=10001479


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení