Karlovy Vary - ASTORIA Hotel & Medical Spa a Art Deco WOLKER

od 833
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramen2min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 12 let
Golf: 5600 m
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů:  m
Termální pramen: 2 min
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • PŘÍSPĚVĚK NA POBYT od státu ve výši 4 000 Kč
  • balneo provoz a ordinace lékařů přímo v hotelu
  • Tea Lounge Room - čajový bar zdarma
  • volný vstup do relaxační zóny, bazénu a sauny
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

MOŽNOST VYUŽITÍ STÁTNÍHO PŘÍSPĚVKU 4000 Kč/os. u vybraných pobytů.

ASTORIA Hotel a Medical Spa patří mezi 10 nejlepších lázeňských hotelů v Karlových Varech a má zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Hotel má vlastní přípojku vřídení vody. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo.

Centrální komplex Astoria je umístěn přímo naproti Mlýnské kolonádě, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny. Jedná se o pět propojených historických budov v srdci lázeňského města, citlivě rekonstruovaných v letech 2017 - 2021.

Depandance Art Deco WOLKER se nachází 300 metrů od komplexu Astoria, mezi Vřídelní a Tržní kolonádou. Interiér Art Deco WOLKER je zajímavý svými secesními stavebními prvky, odkazujícími na historii starých karlovarských časů.

Služby hotelu navazují na tradici karlovarského léčebného lázeňství z počátku 20. století, léčí a pomáhají upevňovat zdraví hostů. Základem léčby je vřídelní minerální voda, kterou přivádí přímo do hotelového balneoprovozu. Srdečně zde vítají všechny klienty, ať již přijíždí do Karlových Varů za léčebným pobytem nebo za odpočinkem, poznáním, kulturou či na služební cestu. Věříme, že rozsah a kvalita poskytovaných služeb splní Vaše očekávání.

POLOHA

ASTORIA Hotel a Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Komplex Astoria, který je tvořen pěti propojenými historickými budovami se nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, kde můžete ochutnat věhlasné karlovarské léčivé minerální prameny, a v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Depandance Art Deco WOLKER je situovaná 20 metrů od Tržní kolonády a 300 metrů od Mlýnské kolonády. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, výtah, restaurace, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), Tea Lounge Room (hotelová čajovna v atriu - denně 4 druhy čaje od 11 do 20 hod.), nové wellness centrum (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny (finská, parní, aroma), 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, 3 odpočívárny, k dispozici čaj Astoria v samovaru a voda, nabídka relaxačních masáží a koupelí), balneoprovoz (12hodinová zdravotní služba, vodoléčba, léčebná tělesná terapie, fyzioterapie, inhalační léčba, oxygenoterapie, zubní irigace, termoterapie, suché CO2 lázně, a jiné), parkování v areálu hotelu jen pro 3 auta, další možnosti v okolí (za poplatek až 500 Kč/den). Klienti ubytovaní v Art Deco Wolker využívají všech služeb v komplexu Astoria.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje (dle velikosti Comfort, Comfort Plus či Superior), 4lůžkový apartmán a Junior Suite (pouze Wolker), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma), LED SAT-TV, chladnička, telefon, rádio, trezor, pokoje na hotelu mají výhled do Ondřejské ulice nebo na Mlýnskou kolonádu (Comfort plus nebo Superior), obývací pokoj s rozkládací sedačkou (apartmán a Junior Suite).

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek plná penze (snídaně, obědy, večeře - bufet, k dispozici voda a čaj zdarma) podávaná v hotelu Astoria. Během dne možnost návštěvy Tea Lounge Room, kde je bezplatně ubytovaným hostům k dispozici velká škála čajů.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

procházky po lázeňském městě a okolních lesích, Nordic Walking, možnost půjčení kol.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os. nad 18 let/den).

POZNÁMKA

Od 1.3.2021 je otevřeno nové wellness centrum (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny, 3 zážitkové sprchy, kneippův chodník).

Děti jsou zde vítány! Do 12 let bydlí na pokoji s rodiči na přistýlce ZDARMA.

Můžete zde strávit pobyt i s Vaším domácím mazlíčkem.

Spoluprací s firmou s Lucart Professional EcoNatural hotel pomáhá životnímu prostředí, chová se ekologicky.

Parkování: K dispozici pouze 3 parkovací místa za příplatek 500 Kč/den. Další možnost parkování u hotelu Thermal (cca 300m od hotelu) za cenu 500 Kč/noc nebo cca 300m od hotelu v ulici Na Vyhlídce je parkování podél ulice zdarma.

CHCETE KARTU PLNOU VÝHOD? V Infocentru nedaleko hotelu si můžete za zvýhodněnou cenu 100 Kč/os. (pův. 650 Kč) zakoupit Region card Karlovy vary. Více info: https://karlovyvarycard.cz/cs


Pobytové balíčky


Cena pobytu Poznávání Karlových Varů (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu a sauny, denně vstup do čajovny, 20 % slevu na dokoupení relaxačních procedur.


Cena pobytu Relaxace + poznávání Karlových Varů (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x koupel v minerální vřídelní vodě, 1x oxygenoterapie, 1x masáž Hydrojet), volný vstup do bazénu a sauny, denně vstup do čajovny, 20 % slevu na dokoupení relaxačních procedur, tipy na výlety a poznávání v Karlových Varech a regionu


Cena pobytu Lázeňský léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), pitnou kúru - léčebné prameny + hotelová čajovna (k dispozici denně čaj a voda), vstupní a výstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně dle doporučení lékaře (Po-So - 18 procedur týdně), volný vstup do relaxační zóny, bazénu a sauny v otevíracích hodinách.


Cena pobytu Energie (z) přírody Karlových Varů (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování v pokoji Comfort+ s polopenzí, 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x koupel ve vřídelní minerální vodě, 1x inhalace, denně pitná kúra, 1x suchá uhličitá koupel, 1x parafango, 1x parafínový zábal rukou, klimatoterapie (možnost denního tréninkového zatížení - procházky, cykloturistika, nordic walking), 1x solná terapie, 1x oxygenoterapie), další pitná kúra (1x léčivý pramen Jan Becher - sklenka Becherovky), volný vstup do bazénu a sauny, volný vstup do hotelové čajovny, slevu 20 % na procedury Medical Spa, zapůjčení holí na nordic walking, 1x zapůjčení kola či elektrokola se slevou 50 %. BONUS v termínu 26.6.-31.8.: 1x Karlovy Vary Region Card na 7 dní (40 turistických míst zdarma, 30 míst se slevou 10-50 %, MHD v K. Varech a Mar. Lázních zdarma, tištěný průvodce).


Cena pobytu Lázeňský léčebný pobyt (14 nocí) zahrnuje 14x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), pitnou kúru - léčebné prameny + hotelová čajovna (k dispozici denně čaj a voda), vstupní a výstupní lékařskou prohlídku, 3 procedury denně dle doporučení lékaře (Po-So - 18 procedur týdně), volný vstup do relaxační zóny, bazénu a sauny, službu zdravotnického personálu 24 hod. denně.


Cena pobytu Speciální program po prodělaném onemocnění Covid 19 a na prevenci proti infekčnímu onemocnění dýchacích cest (7, 14 nebo 21 nocí) s možností využití státního příspěvku zahrnuje 7x, 14x nebo 21x ubytování s plnou penzí (dle zvolené délky pobytu), vstupní lékařskou prohlídku, procedury (2x týdně oxygenoterapie (100 min.) s doplněním vitamínů, šx týdně uhličitá koupel v minerální vodě nebo suchá uhličitá koupel, 3x týdně masáž zádového svalstva nebo pneumoakupunktura, 2x týdně solná terapie, 2x týdně individuální inhalační terapie - inhalace vřídelní vodou, 3x týdně skupinové dechové cvičení na čerstvém vzduchu nebo vv hotelovém bazénu s terapeutem), 3x denně pitná kúra minerálními prameny dle individuálního doporučení lékařem, výstupní konzultace s lékařem, volný vstup do wellness centra.
BONUS: denně otevřená čajovna v atriu (11-20 hod.), sleva 20 % na dokoupené procedury, tipy na výlety a poznávání Karlových Varů a regionu.


Cena pobytu Relaxace/Wellness (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x minerální (Vřídelní) perličkovou koupel, 1x klasickou masáž částečnou, volný vstup do bazénu a sauny, volný vstup do hotelové čajovny, slevu 15 % na dokoupení dalších procedur.


Cena pobytu Posílení imunity + atraktivní dovolená v Karlových Varech (5 noci) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí v pokoji s výhledem (Comfort plus), 5x proceduru Medical SPA (se zaměřením na posílení imunity a relaxaci), volný vstup do bazénu a sauny, denně vstup do čajovny, 20 % slevu na dokoupení relaxačních procedur, tipy na výálety a poznávání v Karlových Varech a regionu.


Cena pobytu Karlovarský balíček (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, vstup do Muzea Jan Becher, 0,5 l lahev Becherovky na pokoji, volný vstup do bazénu a sauny, 20 % slevu na dokoupení relaxačních procedur.


Cena pobytu Golf package Astoria (2 či 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování v pokoji Comfort nebo Superior s balkónem (s unikátním výhledem na kolonádu) se snídaní (dle výběru délky pobytu), 2x Green Fee Golf Resort Karlovy Vary, volný vstup do bazénu a sauny v otevíracích hodinách, denní nabídku hotelové čajovny.
BONUS 30 % sleva na dokoupení relaxačních procedur Medical Spa, 30 % na dokoupení večeří, ZDARMA na vyžádání pozdější check-out či dřívější check-in.
Při pobytu 4 noci navíc: 2x Green Fee - Golf Sokolov (nebo jiná kombinace 4x GF Golf KV a Golf Sokolov).


Cena pobytu Vánoce v Karlových Varech (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní vánoční bufetová večeře 24.12.), 1x vánoční dárek, 1x odpoledne s programem, svařeným vínem a cukrovím, 1x vstup do Vánočního domu (výstava vánočních dekorací, zvyků a obyčejů vč. Muzea medvídků - pozor, zavřeno 24. a 25.12.), 1x solná terapie, 1x Hydrojet masáž, volný vstup wellness centra (bazén, sauna, odpočívárna) v otevíracích hodinách.


Cena pobytu Jarní prázdniny (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, tištěné informace o nabídce regionu a o skiareálech, volný vstup do hotelové čajovny (11-20 hod.), procedury (1x solná terapie pro všechny; pro dospělé: 1x celková masáž klasická, 1x oxygenoterapie, 1x koupel v minerální vodě - karlovarský vřídelní pramen).


Cena pobytu Rodina ve Varech (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, kredit pro celou rodinu (na pokoj) ve výši 3000 Kč na procedury Medical Spa, volný vstup do hotelové čajvny (11-20 hod.), 1x dárek pro každé dítě, 1x rodinné celodenní vstupné do herničky Dětský svět U Hafíka, 1x brožurku KV Guide - tipy na výlety po reionu.
BONUS: 30 % slevu na dokoupení obědů formou bufetu.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení