Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Moderně a velmi vkusně zařízený penzion Dena poskytuje příjemné rodinné prostředí s výbornými službami, vhodný i pro rodinnou rekreaci (s pěknou předzahrádkou s dětskou horolezeckou stěnou a pískovištěm a vnitřním dětským koutkem). Hotelová kavárna cukrárna nabízí zákusky a dorty vlastní výroby.

POLOHA

Penzion Dena se nachází v malebném kraji Vysočina a nabízí ubytování přímo v jeho středu - v krajském městě Jihlava. Pouze 5 minut chůze od historického centra, ale v klidné a tiché části městské památkové zóny. Je umístěn nedaleko největšího obchodně-zábavného centra na Vysočině - City park Jihlava a jen 10 minut chůze od jihlavské ZOO.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

kavárna, cukrárna, parkoviště, pro děti: dětská postýlka, koutek, pískoviště, horolezecká stěna; venkovní posezení, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje (s 2lůžkem nebo samostatnými lůžky), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, lednice, set na přípravu kávy nebo čaje, Wi-Fi (zdarma).
4lůžkový apartmán se 2 ložnicemi (1x dvoulůžko a 2x samostatné lůžko) a obytným prostorem s rozkládací sedací soupravou (možnost 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, lednice, kuchyňská linka, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (kontinentální).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí - Vodní ráj (2,5 km), tenis, squash, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, masáže, půjčovna lyží, lyžařský areál Šacberk (5 km), kluziště, rybolov, hrady - zámky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, místní poplatek, parkování.


Kraj Vysočina působí dojmem idylického obrazu venkova: nízké kopečky, nekonečné lesy, malebné louky, rybníky, říčky vinoucí se klikatě krajem a cesty lemované stromami.

Na své si zde přijdou také milovníci historie. Kraj totiž skýtá mnoho historických míst – města, muzea, technické památky a jiná pozoruhodná místa. Celkem tři jsou na seznamu UNESCO.

První z nich je historické jádro města Telč. Město se může pyšnit nejen zámkem, ale také slavným každoročně pořádaným Jarmarkem.

V Třebíči pak nalezneme další dvě. Dalšími velmi významnými městy jsou Žďár nad Sázavou, a to díky zdejšímu Poutnímu kostelu sv. Jana Nepomuckého nebo Jihlava, kde je ke shlédnutí spousta historických památek.

CHKO Žďárské vrchy poskytuje neskutečný zážitek především pro příznivce přírody. Kdo by chtěl trochu zábavy může navštívit Aquapark Vodní ráj, tři koupaliště nebo se může jít jen tak projít k rybníku, kterých je v kraji opravdu bez početně mnoho.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
jan škarda, 07.03.2018