Jesenice - Hotel Jesenice

od 750
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • skvělé místo pro rodinnou dovolenou
  • ubytování ve Šmoulí jesenické vesničce "U houbiček"
  • možnost oddychu v relaxačním centru
  • hotelové pokoje pro kompletní rekonstrukci
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

"Šmoulí" jesenické bungalovy ze stejnojmenných pohádek jsou jistě důvodem, proč byste do hotelu Jesenice měli zamířit se svými dětmi. Jsou zasazeny v přírodě, na břehu Jesenického rybníka. Děti z toho budou jistě nadšené!

Hotel Jesenice je ideální místo pro trávení volného času a dovolené. Jeho okolí nabízí širokou škálu turistických výletů a v areálu hotelu najdete místa pro Vaši aktivní i odpočinkovou relaxaci, jak pro jednotlivce tak pro rodiny.

POLOHA

Hotel Jesenice se nachází v krásném okolí křivoklátské přírody v nejzápadnějším cípu Středočeského kraje, 20 km od Královského města Rakovník.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, zasklená a zateplená terasa, venkovní krytá terasa, kryté griloviště, venkovní bazén v letních měsících (zdarma), konferenční a přednáškové sály, relaxační centrum: masáže, pivní koupel, venkovní vířivka, solná jeskyně, perličkové masážní koupele, oxygenoterapie, masážní křeslo, vibrační plošina, solárium; úschovna a půjčovna kol, dětský koutek a zábavní park, hlídané parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout), televize a Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky. Jeden 2lůžkový pokoj je bezbariérový.

VIP apartmán, retro styl, oddělená ložnice, vlastní soc. zařízení (WC, vana), televize a Wi-Fi (zdarma).

Svatební apartmán, nově zrekonstruovaný, manželská postel, stolek, psací stůl, rozkládací sedačka, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, vana), televize a Wi-Fi (zdarma).

3 až 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout), televize a Wi-Fi (zdarma), některé apartmány s možností přistýlky.


Jesenické houbičky: 7 exklusivních vilových domů ve tvaru houbiček pro 4-5 osob. Každá houbička má dvě patra, jsou vybavené televizí, stolem a lednicí, koupelnou (sprcha, WC), v přízemí ložnice s manželskou postelí, v patře ložnice se 2 nebo 3 lůžky, Wi-Fi (zdarma).


Bungalovy: venkovní 4lůžkové apartmány, dvě dvoulůžkové ložnice s televizí, sociální zařízení, chodbička se stolem a lednicí. Každé dva venkovní apartmány jsou v samostatné budově s venkovním posezením.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (formou bufetu) v hotelové restauraci.

Restaurace nabízí speciality z klasické české i mezinárodní kuchyně.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sportovní vyžití přímo v areálu hotelu: tenisový kurt s umělým povrchem, kulečník, badminton, stolní tenis, víceúčelové hřiště, stolní fotbal, petanque, nordic walking, úschovna jízdních kol, možnost zapůjčení elektrokola, dětský zábavní park.

Pro děti: hotelový dětský koutek, multifunkční hřiště, prolézačky, skluzavky, bazén (v letních měsících), obří skákací hrad a nově i řetízkový kolotoč.

V okolí hotelu Jesenice můžete navštívit hrad Křivoklát, zámek Lány, zámek Krásný Dvůr nebo železniční muzeum v Lužné u Rakovníka.

Také zde můžete navštívit Skryjská jezírka, rozhlednu Tobiášův vrch nebo rozhlednu Velká Buková, Kounovské kamenné řady.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10 Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Ubytovací a rekreační poplatek (15 Kč/osoba/den).

POZNÁMKA

Parkování je možné na hotelovém parkovišti - hlídané kamerovým systémem.

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Lze zapůjčit elektrokolo, tenisové raketu, badmintonové pálky s košíčkem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), příp. polopenzí (Houbičková vilka), vstup do letního venkovního hotelového bazénum parkování na hotelovém parkovišti (hlídané kamerovým systémem), Wi-Fi ve společných prostorách hotelu.


Cena pobytu Ubytování U houbiček (speciální balíček pro svobodné maminky) zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do letního venkovního bazénu, parkování, Wi-Fi, skákací hrad (v provozu v hlavní sezóně a za příznivého počasí), multifunkční dětské hřiště.
BONUS: sleva 50 % na wellness a balneo procedury, sleva 50 % na dokoupenou bufetovou večeři včetně neomezené konzumace zmrzliny.


Cena pobytu VIP relax (2 nebo 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu (bohatá a pestrá snídaně formou bufetu, vydatná večeře formou bufetu (salát, polévka, teplý bufet s výběrem ze dvou hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový bufet se čtyřmi druhy zmrzliny)), 2x (4x) neomezená konzumace španělského vína (Chardonnay, Sauvignon blanc, Merlot, Cabernet Sauvignon) v době od 18:00 do 21:00, procedury, Wi-Fi, parkování.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené balneo procedury a masáže. Možnost využít 2 jednolůžkové pokoje bez příplatku.
PROCEDURY:
2 noci, Varianta A 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x masáž na nejmodernějším masážním křesle v ČR (20 min.), 1x strojová masáž nohou, NEBO vibrační plošina (20 min.);
2 noci, Varianta B 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x solná jeskyně (20 min.), 1x masáž na nejmodernějším masážním křesle v ČR (20 min.), 1x strojová masáž nohou, NEBO vibrační plošina (20 min.);
4 noci, Varianta C 1x solná jeskyně (20 min.), 1x oxygenoterapie (25 min.), 1x masáž na nejmodernějším masážním křesle v ČR (20 min.), 1x strojová masáž nohou, NEBO vibrační plošina (20 min.), 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1 x čokoládová perličková masážní koupel se sklenkou Chardonnay (20 min.).


Cena pobytu ALL INCLUSIVE (1 nebo 2 noci) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí nebo 2x ubytování s plnou penzí (dle výběru délky pobytu), v rámci All Inclusive je podávána snídaně formou pestrých švédských stolů (07.30–9.30 hod.), obědové menu (při pobytu na 2 noci - polévka a hlavní jídlo, 11:30 -14:00 hod.), odpolední káva s domácím zákuskem (14.00–16.00 hod.), večeře formou teplého bufetu (polévka, salát, dvě hlavní jídla, neomezená konzumace zmrzliny), neomezená konzumace točené kofoly (10.00–21.00 hod.), neomezená konzumace vybraných alkoholických nápojů (18.00–21.00 hod.: pivo Mušketýr 11°, rozlévané španělské víno (Chardonnay, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Merlot), vodka, rum, peprmintka, griotka, medová hruška, medová švestka a hruškovice od likérky Bousov), parkování, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené na masáže a další procedury
Při pobytu na 2 noci NAVÍC:
1 x Vstup do solné jeskyně (20 min.)
1 x Masážní křeslo (20 min.)


Cena pobytu Relaxační pobyt (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí (pestrá snídaně formou švédských stolů, bohatá večeře formou bufetu (polévka, salát, výběr ze dvou hlavních jídel a zmrzlinový bufet se 4 druhy zmrzliny), neomezená konzumace lahodného španělského vína (Cabernet Sauvignon, Merlot, Sauvignon Blanc a Chardonnay) od 18:00 do 21:00 hodin, po celou dobu pobytu, WI-FI a parkování.
Varianta 2 navíc slevu 50 % na dokoupené masáže a wellness procedury
Varianta 1 je s 12 procedurami:
• 3x oxygenoterapie
• 3x solná jeskyně se solí z Mrtvého moře
• 2x rašelinový zábal
• 1x parafín
• 1x perličková čokoládová koupel se sklenkou vína Chardonnay
• 1x masáž na nejmodernějším masážním křesle v ČR (20 min.)
• 1x strojová masáž nohou, nebo vibrační plošina (20 min.)


Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (pestrá snídaně formou švédských stolů, večeře formou bufetu (polévka, salát, teplý bufet s výběrem ze dvou hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový bufet se čtyřmi druhy zmrzliny, neomezená konzumace zmrzliny po celou dobu večeře, neomezená konzumace lahodného španělského vína (Cabernet Sauvignon, Merlot, Sauvignon Blanc a Chardonnay) od 12:00 do 21:00 hodin, po celou dobu pobytu, 5 procedur, WIFI a parkování na parkovišti hlídaném kamerovým systémem zdarma.
BONUS: sleva 50 % na veškeré balneo procedury a masáže.
PROCEDURY:
1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.)
1 x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.)
1 x rašelinový zábal zad a šíje (20 min.)
1 x parafínový zábal rukou (20 min.)
1 x solná jeskyně (20 min.)


Cena pobytu Romantický pobyt se 4chodovou večeří při svíčkách (1 nebo 2 noci) zahrnuje 1x nebo 2x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu - pestrá snídaně formou švédských stolů, 1 x čtyřchodová večeře (předkrm, polévka, hlavní chod, dezert, láhev španělského vína), pobyt na 2 noci navíc 1x vydatná večeře formou bufetu (salát, polévka, teplý bufet s výběrem ze dvou hlavních jídel a příloh, samoobslužný zmrzlinový bufet se čtyřmi druhy zmrzliny), Wi-fi a parkování zdarma.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

https://www.youtube.com/watch?v=h-5pcOvf3jk

"Šmoulí" jesenické bungalovy ze stejnojmenných pohádek jsou jistě důvodem, proč byste do hotelu Jesenice měli zamířit se svými dětmi. Jsou zasazeny v přírodě, na břehu Jesenického rybníka. Děti z toho budou jistě nadšené!

Hotel Jesenice ve středních Čechách - pozvánka

Nejlepší investice je dovolená v hotelu Jesenice! Užijete si zde pobyt v solné jeskyni, oxygenoterapii, rašelinový zábal, čokoládovou koupel, zmrzlinový bar, polopenzi a slevu na další procedury včetně masáží.

Hotel Jesenice

Pohled na hotel z ptačí perspektivy.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení