Jesenice - Hotel Jesenice

od 750
doprava Vlastní
strava All inclusive | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Novinka
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • oblíbené ubytování v "houbičkových" chatkách
  • pobyty s neomezenou konzumací vína či All Inclusive
  • u Velkého rybníka na Rakovnickém potoce
  • situované v krásné přírodě na rozhraní 3 krajů
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Pobyt ALL INCLUSIVE pro dva s možností využítí dvou 1lůžkových pokojů bez příplatku.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

"Šmoulí" jesenické bungalovy ze stejnojmenných pohádek jsou jistě důvodem, proč byste do hotelu Jesenice měli zamířit se svými dětmi. Jsou zasazeny v přírodě, na břehu Jesenického rybníka. Děti z toho budou jistě nadšené!

Hotel Jesenice je ideální místo pro trávení volného času a dovolené. Jeho okolí nabízí širokou škálu turistických výletů a v areálu hotelu najdete místa pro Vaši aktivní i odpočinkovou relaxaci, jak pro jednotlivce tak pro rodiny.

POLOHA

Hotel Jesenice se nachází v krásném okolí křivoklátské přírody v nejzápadnějším cípu Středočeského kraje, 20 km od Královského města Rakovník.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, zasklená a zateplená terasa, venkovní krytá terasa, kryté griloviště, venkovní bazén v letních měsících (zdarma), konferenční a přednáškové sály, relaxační centrum: masáže, pivní koupel, venkovní vířivka, solná jeskyně, perličkové masážní koupele, oxygenoterapie, masážní křeslo, vibrační plošina, solárium; úschovna a půjčovna kol, dětský koutek a zábavní park, hlídané parkoviště (zdarma).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout), televize a Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají možnost přistýlky. Jeden 2lůžkový pokoj je bezbariérový.

VIP apartmán, retro styl, oddělená ložnice, vlastní soc. zařízení (WC, vana), televize a Wi-Fi (zdarma).

Svatební apartmán, nově zrekonstruovaný, manželská postel, stolek, psací stůl, rozkládací sedačka, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout, vana), televize a Wi-Fi (zdarma).

3 až 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (WC, sprchový kout), televize a Wi-Fi (zdarma), některé apartmány s možností přistýlky.


Jesenické houbičky: 7 exklusivních vilových domů ve tvaru houbiček pro 4-5 osob. Každá houbička má dvě patra, jsou vybavené televizí, stolem a lednicí, koupelnou (sprcha, WC), v přízemí ložnice s manželskou postelí, v patře ložnice se 2 nebo 3 lůžky, Wi-Fi (zdarma).


Bungalovy: venkovní 4lůžkové apartmány, dvě dvoulůžkové ložnice s televizí, sociální zařízení, chodbička se stolem a lednicí. Každé dva venkovní apartmány jsou v samostatné budově s venkovním posezením.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (formou bufetu) v hotelové restauraci. K večeři neomezená nabídka zmrzliny.

Restaurace nabízí speciality z klasické české i mezinárodní kuchyně.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sportovní vyžití přímo v areálu hotelu: tenisový kurt s umělým povrchem, kulečník, badminton, stolní tenis, víceúčelové hřiště, stolní fotbal, petanque, nordic walking, úschovna jízdních kol, možnost zapůjčení elektrokola, dětský zábavní park.

Pro děti: hotelový dětský koutek, multifunkční hřiště, prolézačky, skluzavky, bazén (v letních měsících), obří skákací hrad a nově i řetízkový kolotoč.

V okolí hotelu Jesenice můžete navštívit hrad Křivoklát, zámek Lány, zámek Krásný Dvůr nebo železniční muzeum v Lužné u Rakovníka.

Také zde můžete navštívit Skryjská jezírka, rozhlednu Tobiášův vrch nebo rozhlednu Velká Buková, Kounovské kamenné řady.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10 Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Ubytovací a rekreační poplatek (21 Kč/osoba/den).

POZNÁMKA

Nabídka wellness procedur na vyžádání.

Parkování je možné na hotelovém parkovišti - hlídané kamerovým systémem.

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Lze zapůjčit elektrokolo, tenisové raketu, badmintonové pálky s košíčkem.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje při pobytu 1-2 noci ubytování se snídaní, při pobytu od 3 nocí ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu, vstup do letního venkovního hotelového bazénu, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.


Cena pobytu ALL INCLUSIVE (1 nebo 2 noci) zahrnuje 1x nebo 2x ubytování s All Inclusive (dle výběru pobytu), parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi. Při pobytu na 2 noci navíc 1x vstup do solné jeskyně (20 min.) a 1x masážní křeslo (20 min.)
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.
PROGRAM ALL INCLUSIVE:
bufetová snídaně (7:30 - 9:30 hod.)
obědové menu (polévka, hlavní jídlo 11:30 - 14:00 hod.) - jen při pobytu na 2 noci
odpolední káva s domácím zákuskem (14:00 - 16:00 hod.) - 1x za pobyt
večerní bufet (se zmrzlinou)
neomezená konzumace točené limonády (10:00 - 21:00 hod.)
neomezená konzumace vybraných alkoholických nápojů, piva Krušovice 11 a rozlévaného španělského vína (18:00 - 21:00 hod.)
POBYT ZAČÍNÁ VEČEŘÍ A KONČÍ SNÍDANÍ
POBYT NA 1 NOC JEN MIMO VÍKEND


TŘI DNY S NEOMEZENOU KONZUMACÍ LAHODNÉHO ŠPANĚLSKÉHO VÍNA, NEOMEZENOU KONZUMACÍ ZMRZLINY V DOBĚ VEČEŘE A 5 BALNEO PROCEDURAMI
Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí a neomezenou konzumací lahodného španělského vína od 12:00 do 21:00 hod. denně, procedury (1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.), 1x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.), 1x rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x solná jeskyně (20 min.)), parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.
Vzhledem k nutnosti časování procedur je třeba tento pobyt objednat včas.


Cena pobytu VIP relax (2 nebo 4 noci) zahrnuje 2x nebo 4x ubytování s polopenzí a neomezenou konzumací lahodného španělského vína od 12:00 do 21:00 hod. denně, procedury, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.
Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.
Vzhledem k nutnosti časování procedur je třeba tento pobyt objednat včas.
Procedury:
VARIANTA A - 2 noci 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.), 1x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.);
VARIANTA B - 2 noci: 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x solná jeskyně (20 min.), 1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.), 1x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.);
VARIANTA C - 4 noci: 1x solná jeskyně (20 min.), 1x oxygenoterapie (25 min.), 1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.), 1x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.), 1x tepelný rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x čokoládová perličková masážní koupel vč. sklenky Chardonnay (20 min.).


Cena pobytu Romantický pobyt (1 nebo 2 noci) zahrnuje 1x nebo 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x čtyřchodová večeře - předkrm, polévka, hlavní chod, dezert, jedna lahev španělského vína pro 2 osoby), parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.


Cena pobytu Týdenní VIP relax (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí a neomezenou konzumací lahodného španělského vína od 12:00 do 21:00 hod. po celou dobu pobytu, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.

K pobytu je možné si dokoupit procedury (varianta 1): 3x oxygenoterapie (25 min.), 3x solná jeskyně se solí z Mrtvého moře (20 min.), 2x rašelinový zábal zad a šíje (20 min.), 1x perličková čooládová koupel vč. sklenky Chardonnay (20 min.), 1x využití nejmodernějšího masážního křesla (20 min.), 1x strojová masáž nohou nebo využití moderní vibrační plošiny (20 min.).


Rekreační pobyt V HOUBIČKÁCH zahrnuje ubytování se snídaní, vstup do letního venkovního hotelového bazénu, skákací hrad (v provozu v hlavní sezoně a za příznivého počasí), multifunkční dětské hřiště, parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BOBUS: sleva 50 % na bufetovou večeři včetně neomezené konzumace zmrzliny
sleva 50 % na wellness a balneo procedury.


Cena pobytu Silvestr 2023 (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze Silvestrovský raut vč. aranžmá a přípitkem pro dva, prodloužený check-out do 11:00 hod., parkování na kamerou hlídaném parkovišti, Wi-Fi.
BONUS: sleva 50 % na dokoupené masáže a další procedury.
Houbičkové vilky na vyžádání.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení