Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

v centru Jasné v nadmořské výšce 1100 m n. m., 200 m od lyžařského střediska Otupné.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, slovenská izba, denní a noční bar, pizzerie (v zimě), letní terasa, garážové parkování, wellness centrum (bazén, sauny, solárium, solná jeskyně, masáže), půjčovna kol a sport. potřeb, pro děti – postýlka, strava, koutek, animační programy, hlídaní dětí; Wi-Fi (zdarma), garáže, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, minibar, telefon s přímou volbou, rádio, obývací pokoj - možnost 2 přistýlek (APT). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, za příplatek polopenze (snídaně a večeře - formou bufetu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, lyžování sjezdové a běžecké, skialpinismus, snowrafting, pěší a cykloturistika, cyklopark Bike park Jasná, lukostřelecký a paintballový areál, paragliding.
Lyžařský areál JASNÁ NÍZKE TATRY: je největší středisko na Slovensku, s nejlepšími přírodními předpoklady na lyžování a snowboarding. Kromě perfektních upravených sjezdovek různých obtížností, zde najdete i SNOWPARK, pro začátečníky i pro zkušené jezdce a vyznavače freestyle. Chopok Sever nabízí 10 lyžařských vleků, 6 sedačkových lanovek, 21 lyžařských sjezdovek a běžecké tratě. Chopok Jih nabízí 6 lyžařských vleků, 1 sedačkovou lanovku, 8 lyžařských sjezdovek. Oba areály umělé zasněžování.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, 3 hod denně vstup do wellness

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den), pobytovou taxu (1 €/os./noc), parkování

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Nízké Tatry: vzhůru na Chopok!

Pokud vám ještě zbylo pár dní dovolené, máte rádi hory a přemýšlíte, které pohoří navštívíte na dovolené, vyberte si perlu Slovenska – Nízké Tatry. Tento pobyt si užijete jak s dětmi, tak i bez nich! Proč? Jsou kousek od hranic, najdete tady krásnou přírodu, příjemné a ochotné lidi a navíc - nemusíte sáhnout hluboko do kapsy. Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím Slovenska, téměř celé území zaujímá Národní park Nízké Tatry, který byl vyhlášen v roce 1978. Nejvyšší horou Nízkých Tater je Ďumbier (2043 m n.m.). V západní části Nízkých Tater leží velká horská střediska, východní část se vyznačuje nedotknutou přírodou. Jsou třetím nejvyšším pohořím Slovenska, hned po Vysokých a Západních Tatrách. Hřebenovka Nízkých Tater s vrcholy přesahujícími 2000 m patří mezi nejatraktivnější na Slovensku - nádherné travnaté hory s poli kamenných moří, velehorsky vyhlížející skalnaté severní srázy, tmavé ostrovy kosodřevin v nižších partiích a nezapomenutelné výhledy skoro na půl Slovenska.

Mezi turisty je nejnavštěvovanější hřebenová cesta Hrdinů Slovenského Národního Povstání. Ski areál Jasná pod horou Chopok je velkým lákadlem pro lyžaře. Je totiž největším střediskem zimních sportů na Slovensku. Navštěvované jsou také veřejnosti přístupné jeskyně např. Demänovská ľadová jeskyně a Važecká jeskyně. V Tatranské Kotlině je pak ve velkém využíváno rekreační okolí přehrady Liptovská Mara, kde se nachází termální koupaliště Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.

Naplánujte si dovolenou do této krásné oblasti a využijte naši pestrou nabídku ubytování.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení