Jasná - Chalets Jasná Collection

od 8 880
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 1000 m
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ZDARMA skipass do 4 lyžařských středisek v ceně
  • přímo u sjezdovky v centru Jasné
  • ZDARMA 3 hodiny v moderní wellness centru
  • Kids Friendly hotel

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️ BONUS k pobytům do 30.11.2023: LÍSTEK NA LANOVKY A VSTUP DO VODNÍCH PARKŮ: všichni hosté TMR hotelů na Slovensku mohou během pobytu každý den navštívit 1 vodní park (Tatralandia nebo Bešeňová) a zároveň jet na výlet do některého z horských středisek (Jasná - Chopok, Štrbské pleso - Solisko, Starý Smokovec - Hrebienok, Tatranská Lomnice - Skalnaté Pleso). Denně tak dostanete až 2 lístky do TMR středisek a můžete si naplno užít každý den v Tatrách.
POZOR: nabídka neplatí pro příjezdový den (check-in) a počet služeb se rovná počtu nocí během pobytu.

*podmínkou využití volných vstupů na lanovky a do vodních parků je registrace do Gopassu
*nabídka platí pro všechny pobyty v termínu od 22. 04. 2024 do 30. 11. 2024 (poslední den check-out)

Pro hosty TMR hotelů je zabezpečená pravidelná kyvadlová doprava na trase Lúčky - Zahrádky - Biela púť a zpět. Tato linka pohodlně návštěvníky dopraví k nástupní stanici nové kabinkové lanovky A6, díky které se dostanou bez problémů až na horní stanici, odkud je vrchol Chopok vzdálený jen pár minut.
Aktuální informace ohledně lanovek a provozní době najdete zde.

☑️ Letní pobyty v Nízkých Tatrách s nocí GRÁTIS
Rezervujte si do 31. 5. 2024 svůj letní pobyt na 4 noci a my vám dáme poslední čtvrtou noc GRÁTIS.
Nabídka je platná pro nově vytvořené rezervace v termínu od 30. 4. do 31. 5. 2024 v termínu pobytu od 21. 6. do 1. 9.2024 (poslední den check-out) pro pobyty na 4 noci.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Chcete se alespoň na týden či prodloužený víkend cítit jako v pohádce? Ano? Chalets Jasná Collection je naprosto ideální volbou. Jedná se o malebné chaty či apartmány luxusně zařízené v horském stylu. Každá chata má své privátní wellness, kde si dopřejete zasloužený odpočinek po celodenním lyžování či v létě cykloturistice. Jejich skvělá poloha přímo u nejlepších slovenských sjezdovek a soukromí, které nabízí jen podporuje jejich výjimečnost.

POLOHA

Horské chaty Chalets Jasná Collection se nachází v Demänovské Dolině v Nízkých Tatrách, přímo u nejlepších sjezdovek, které Slovensko nabízí, a to hned ve dvou místech, které jsou od sebe vzdálené 2,2 km - Jasná Zahrádky a Jasná Centrum. Do chaty tak můžete přijet takřka na lyžích. Lokalita Jasná Zahrádky je více klidná, vhodná pro pokojnou rodinnou dovolenou, naopak v centrum dění najdou hosté v Jasná Centrum.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, privátní wellness v jednotlivých chatách, lyžárna, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Chalets Jasná Collection Zahrádky:

Mountain Chalet, 2 vícepodlažní propojitelné apartmány, každý pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, společné wellness (finská sauna, odpočinková zóna), lyžárna, parkoviště.

Mountain mezonet s privátní infrasaunou, vícepodlažní mezonet, pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana a sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, infrasauna, lyžárna, parkoviště.

Mountain mezonet s privátním wellness, vícepodlažní mezonet, pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana a sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, soukromé wellness (infrasauna, finská sauna, odpočinková zóna, venkovní vířivka), lyžárna, parkoviště.

Chalets Jasná Collection Centrum:

Mountain Chalet, pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, 3x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, lyžárna, parkoviště.

Mountain Chalet s privátním wellness, pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (vana nebo sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, soukromé wellness (infrasauna, finská sauna, odpočinková zóna, venkovní vířivka), lyžárna, parkoviště.

Mountain Chalet LUX, přímo u svahu, vícepodlažní apartmán pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, lyžárna, parkoviště.

Mountain Chalet LUX s privátním wellness, přímo u svahu, vícepodlažní apartmán pro 5 osob, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, soukromé wellness (finská sauna, odpočinková zóna, venkovní vířivka), lyžárna, parkoviště.

Chalet Chopok, pro 8 osob, 4 ložnice (manželské postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka) a krbem, vybavený kuchyňský kout, 4x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón, terasa, soukromé wellness (finská sauna, odpočinková zóna, venkovní vířivka), služba přípravy snídaně či večeře přímo v chatě, VIP osobní vrátný, lyžárna, parkoviště.

Chalets Apartments Centrum:

Mountain Apartment, pro 2 osoby, ložnice (manželská postel), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka), vybavený kuchyňský kout, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), společná lyžárna, parkoviště.

Mountain Apartment s privátní infrasaunou, pro 4 osoby, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka), vybavený kuchyňský kout, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), infrasauna, balkón, společná lyžárna, parkoviště.

Mountain Apartment s privátní vířivkou, pro 4 osoby, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka), vybavený kuchyňský kout, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), infrasauna, venkovní vířivka, balkón, společná lyžárna, parkoviště.

Mountain Apartment s privátní infrasaunou, pro 4 osoby, 2 ložnice (manželská postel a oddělené postele), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka), vybavený kuchyňský kout, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), infrasauna, balkón, společná lyžárna, parkoviště.

Mountain Apartment s výhledem na Chopok, pro 2 osoby, ložnice (manželská postel), obývací pokoj s posezením (rozkládací pohovka), vybavený kuchyňský kout, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), prostorná terasa s posezením, společná lyžárna, parkoviště.

STRAVOVÁNÍ

snídaně s donáškou do chaty, donáška pokrmů je také možná z restaurace Pošta.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness na jednotlivých chatách, jejich vybavení se liší: venkovní vířivka, infarsauna, finská sauna, odpočívací zóna.

Sport: stolní tenis, lyžování sjezdové a běžecké, skialpinismus, snowrafting, pěší a cykloturistika, cyklopark Bike park Jasná, lukostřelecký a paintballový areál, paragliding.

Lyžařský areál JASNÁ NÍZKE TATRY: je největší středisko na Slovensku, s nejlepšími přírodními předpoklady na lyžování a snowboarding. Kromě perfektních upravených sjezdovek různých obtížností, zde najdete i SNOWPARK, pro začátečníky i pro zkušené jezdce a vyznavače freestyle. Chopok Sever nabízí 10 lyžařských vleků, 6 sedačkových lanovek, 21 lyžařských sjezdovek a běžecké tratě. Chopok Jih nabízí 6 lyžařských vleků, 1 sedačkovou lanovku, 8 lyžařských sjezdovek. Oba areály umělé zasněžování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (1 €/os./noc), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 2 €/os/noc (neplatí pro osoby mladší 18 let, ZTP + doprovod).

POZNÁMKA

Hosté si mohou objednat donášku snídaně či jiných pokrmů z restaurace Pošta v Hotelu Pošta nebo hosté mohou navštívit nedaleké sesterské hotely společnosti TMR (Hotel Tri Studničky, Hotel Grand Jasná). Za poplatek je možný transfer.

Wellness: chaty jsou vybavené privátním wellness nebo společným wellness pro apartmány v jedné chatě (finská sauna, infrasauna, venkovní vířivka), lze objednat masáže přímo do chaty.

Při příjezdu do hotelu je zákazník povinný zaplatit vratnou kauci ve výši 200 EUR / apartmán, kterou je hotel oprávněný použít na úhradu svých pohledávek vůči zákazníkovi vzniklých během pobytu včetně případné náhrady škody způsobené na majetku hotelu. Vratnou kauci je možné uhradit pouze formou předautorizace částky na platební kartě klienta. Platba v hotovosti není možná.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek 25€/noc.

Konferenční místnosti jsou k dispozici v Hotelu Grand - Jasná.

Parkování přímo u chat.

OTEVÍRACÍ DOBY, TECHNICKÉ ODSTÁVKY A VÝLUKY LYŽAŘSKÝCH STŘEDISEK A VODNÍCH PARKŮ:

Tatralandia:
- v termínu od 18.9.2023 předběžně do cca 18.10.2023 bude z důvodu rekonstrukce mimo provoz venkovní bazén s termální vodou Sport & Thermal Pool

Aktualizované informace o provozu atrakcí a případných odstávkách naleznete zde.
Aktualizovaná otevírací doba areálu - href="https://www.tatralandia.sk/info/tatralandia/otvaracia-doba" target="_blank">zde.

Bešeňová:
- v termínu od 02.10.2023 předběžně do 24.10.2023 bude z důvodu rekonstrukce mimo provoz exteriérový Relaxační bazén s barem Cosmopolitan (BT4)
- od 18.9.2023 bude ukončen provoz letních atrakcí, návštěvníkům budou k dispozici celoroční bazény a atrakce

Aktualizovaná otevírací doba areálu zde.

NÍZKÉ TATRY:
JASNÁ - Chopok:
- denní provoz střediska skončil v neděli 14.4.2024;
- víkendový provoz střediska začíná v sobotu 20.4.2024 a vybrané lanovky budou k dispozici v době od 08.30 - 15.00 hodin.

Harmonogram výlukových dní, jakož i aktuální informace k provozní době lanovek jsou dostupné na web stránce: Lanovky a sjezdovky v Jasné (jasna.sk)

VYSOKÉ TATRY:
Starý Smokovec:
- do 18.4.2024 včetně je pozemní lanovka mimo provoz;
- od soboty 19.4.2024 začíná denní provoz.

Tatranská Lomnice:
- denní provoz střediska skončil v neděli 14.4.2024;
- vybrané lanovky budou v provozu o víkendech 20.04. - 21.04., 27.04. - 28.04. a 18.05. - 19.05., jakož i v období od 01.05. do 08.05.2024;
- denní provoz lanovek začíná od 23.05.2024.

Štrbské Pleso:
- lyžařská sezóna skončila v neděli 14.04.2024. Od 15.04. do 21.04.2024 je sedačková lanovka na Solisko v provozu jen pro pěší turisty.
- lanovky budou jezdit v období od 01.05. - 08.05.2024 včetně, a následně až do 02.06.2024 jen o víkendech (sobota - neděle).
- denní letní provoz lanovek začíná 08.06.2024.

Harmonogramy výlukových dnů, jakož i aktuální informace k provozní době lanovek jsou dostupné na webové stránce střediska Vysoké Tatry: Technická údržba lanovek (vt.sk)

Upozorňujeme, že uvedené informace se mohou změnit i v závislosti na povětrnostních podmínkách. Doporučujeme sledovat výše uvedené stránky jednotlivých resortů.

Pro hosty TMR hotelů je zabezpečená pravidelná kyvadlová doprava na trase Lúčky - Zahrádky - Biela púť a zpět. Tato linka pohodlně návštěvníky dopraví k nástupní stanici nové kabinkové lanovky A6, díky které se dostanou bez problémů až na horní stanici, odkud je vrchol Chopok vzdálený jen pár minut.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt se snídaní: ubytování, snídaně, vstup do wellness centra.


Rekreační pobyt se snídaní, lanovkami a vodními parky bez možnosti zrušení*: ubytování, snídaně, vstup do wellness centra, BENEFIT - lístky na lanovky ve Vysokých Tatrách a v Jasné nebo vstupy do vodních parků.
*storno podmínky: 100 % storno při zrušení kdykoliv po datu závazného potvrzení rezervace


Rekreační pobyt se snídaní, lanovkami a vodními parky: ubytování, snídaně, vstup do wellness centra, BENEFIT - lístky na lanovky ve Vysokých Tatrách a v Jasné nebo vstupy do vodních parků.


Lyžařský balíček se snídaní, skipassem, lanovkami a vodními parky bez možnosti zrušení*: ubytování, snídaně, vstup do wellness centra, skipass ve střediscích Jasná, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Starý Smokovec nebo aquapass (počet nocí = počet skipassů/aquapassů).
*storno podmínky: 100 % storno při zrušení kdykoliv po datu závazného potvrzení rezervace


Lyžařský balíček se snídaní, skipassem, lanovkami a vodními parky: ubytování, snídaně, vstup do wellness centra, skipass ve střediscích Jasná, Tatranská Lomnice, Štrbské Pleso a Starý Smokovec nebo aquapass (počet nocí = počet skipassů/aquapassů).


Nízké Tatry: vzhůru na Chopok!

Pokud vám ještě zbylo pár dní dovolené, máte rádi hory a přemýšlíte, které pohoří navštívíte na dovolené, vyberte si perlu Slovenska – Nízké Tatry. Tento pobyt si užijete jak s dětmi, tak i bez nich! Proč? Jsou kousek od hranic, najdete tady krásnou přírodu, příjemné a ochotné lidi a navíc - nemusíte sáhnout hluboko do kapsy. Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím Slovenska, téměř celé území zaujímá Národní park Nízké Tatry, který byl vyhlášen v roce 1978. Nejvyšší horou Nízkých Tater je Ďumbier (2043 m n.m.). V západní části Nízkých Tater leží velká horská střediska, východní část se vyznačuje nedotknutou přírodou. Jsou třetím nejvyšším pohořím Slovenska, hned po Vysokých a Západních Tatrách. Hřebenovka Nízkých Tater s vrcholy přesahujícími 2000 m patří mezi nejatraktivnější na Slovensku - nádherné travnaté hory s poli kamenných moří, velehorsky vyhlížející skalnaté severní srázy, tmavé ostrovy kosodřevin v nižších partiích a nezapomenutelné výhledy skoro na půl Slovenska.

Mezi turisty je nejnavštěvovanější hřebenová cesta Hrdinů Slovenského Národního Povstání. Ski areál Jasná pod horou Chopok je velkým lákadlem pro lyžaře. Je totiž největším střediskem zimních sportů na Slovensku. Navštěvované jsou také veřejnosti přístupné jeskyně např. Demänovská ľadová jeskyně a Važecká jeskyně. V Tatranské Kotlině je pak ve velkém využíváno rekreační okolí přehrady Liptovská Mara, kde se nachází termální koupaliště Bešeňová a aquapark Tatralandia u Liptovského Mikuláše.

Naplánujte si dovolenou do této krásné oblasti a využijte naši pestrou nabídku ubytování.

Mapa polohy hotelu

Chalets Jasná Collection****

Dokážete si jako my přestavit horskou pohádku? V Chalets Jasná Collection si ji prožije se vším všudy, přesvědčte se sami.

Chalets Jasná Collection**** - Chalet Chopok

Dopřejte si naprosto jedinečný nádech luxusu v jedné z chatek, které Chalets Jasná Collection nabízí, a to Chalet Chopok.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení