Piešťany - Jalta Ensana health Spa

od 2 890
doprava Vlastní
strava Plná penze
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 200 m
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na pěší zóně obklopen kavárnami, butiky a restauracemi
  • léčebné procedury využívající přírodní léčebné zdroje
  • zrenovované prostory s praktickým designem
  • léčba pro zvyšování mobility a ulevování od bolesti
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňská dovolená s nejmodernějšími zdravotními a wellness procedurami.

Jalta Ensana Health Spa Hotel nabízí svým hostům procedury založené na jedinečné léčivé minerální vodě a sirném bahně. Termální minerální voda a sirné bahno jsou základními kameny lázní Piešťany, které se staly světoznámými díky moderním metodám léčby revmatismu a dalších onemocnění pohybového ústrojí a nervové soustavy. Relaxační a regenerační procedury jsou poskytovány v Napoleon Health Spa na Lázeňském ostrově.

Hotel nabízí široké spektrum léčebných procedur jako například: bahenní zábal, bahnisko, termální minerální lázně, komplexní rehabilitace, inhalace, elektroléčba, kinezioterapie, léčebné masáže, 24-hodinová lékařská pohotovost.Všechny léčebné procedury jsou postaveny na léčivých přírodních zdrojích světoznámého lázeňského střediska Piešťany.

POLOHA

Hotel Jalta s bohatou tradicí, postavený v roce 1929 ve funkcionalistickém slohu, je situován přímo na pěší zóně města Piešťany. Hotel nabízí útulně zařízené pokoje, zrenovované prostory s velmi praktickým designem a uklidňující škálou pastelových barev a je pouze několik minut vzdálený od Lázeňského ostrova. Letní terasy hotelu zvou k odpočinku.Jalta je dvouhvězdičkový lázeňský hotel Ensana s příhodným umístěním a díky své historii, klidnému prostředí, dostupným cenám a vysoce kvalitním zdravotním a wellness procedurám je skvělou volbou pro dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, terasa, Wi-fi (zdarma), bankomat, léčebné a lázeňské procedury ( bahenní zábaly, bahenní bazén, termální minerální bazény, komplexní rehabilitaci, inhalaci, elektroterapii, kinezioterapii a léčebné masáže ), plavecký bazén, za příplatek: parkoviště, směnárna, prádelna, zavazadlová služba.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj Standard, ložnice s jednolůžkovou postelí, SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC), balkón.

Jednolůžkový pokoj Economy, ložnice s jednolůžkovou postelí, SAT TV, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC), balkón.

Dvoulůžkový pokoj Standard, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky (1 dítě), SAT TV, telefon, trezor, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha), oddělené WC, balkón.

Dvoulůžkový pokoj Economy, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky (1 dítě), SAT TV, telefon, trezor, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha), oddělené WC, balkón.

Dvoulůžkový apartmán, ložnice s manželskou postelí, možnost přistýlky (2 děti), psací stůl, SAT LED TV, telefon, mini lednice, trezor, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha), oddělené WC, balkón.


DEPANDACE VILA TRAJAN A ŠUMAVA

Dvoulůžkový pokoj Depandance Standard, ložnice s manželskou postelí, psací stůl, SAT TV, telefon, trezor, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), koupelna (vana nebo sprcha, WC), balkón.

Rodinný pokoj Depandance, ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, možnost přistýlky (2 děti), psací stůl, SAT TV, telefon, trezor, mini lednice, Wi-Fi (zdarma), koupelna (sprcha), oddělené WC, balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), oběd, večeře (servírovaná, výběr z denního menu), dietní strava, bezlepková strava, strava bez laktózy (na základě doporučení lékaře ), salátový bar (bio ovoce a zelenina),

INDIKACE A LÉČBA

Lázeňská terapie je vhodná především pro léčbu onemocnění pohybového aparátu a nervových chorob. Po vstupní konzultaci a prohlídce lékař hostům předepíše konkrétní procedury s 24hodinovou lékařskou asistencí.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské a wellness služby (poskytovány v Lázních Napoleon cca 300m), golf (Golf a Country Club - přímo na lázeňském ostrově).
v okolí: jízda na koni, bowling, akupresurová cesta, venkovní cvičení, plavby po řece, tenis, squash, vodní sporty, jízda na kole a inline bruslení, pěší turistika, Funny Park.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, parkování, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu za příplatek.

Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).

Ubytování domácích mazlíčků není na hotelu povoleno.

Ubytování pro děti je možné společně s dospělými. Do 4 let zdarma bez nároku na lůžko, děti 4-13 let na přistýlce za poplatek. Děti starší 13 let mohou být s rodiči na přistýlce jen ve vybraných pokojích, přičemž stravování se řídí dle stravy společně ubytovaných dospělých osob (snídaně, polopenze, plná penze) - dětské ceny na vyžádání.
Lázeňskou péči může hotel poskytnout dětem od 6 let jen se souhlasem lázeňského lékaře a s doprovodem dospělého stejného pohlaví.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Testovací Kůra zahrnuje ubytování s polopenzí s lékařskou prohlídkou a 1x denně procedura dle zvolené délky pobytu, volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.


Cena pobytu Zdraví v Piešťanech (2-7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), lékařskou konzultaci, vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-Fi, počítačový koutek, 1-2 procedury denně podle délky pobytu:
pobyt na 2 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
pobyt na 3 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel
pobyt na 4 noci: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 5 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik
pobyt na 6 nocí: 2x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x hydroterapie nebo perličková koupel, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
pobyt na 7 nocí - zvýhodněný pobyt s 15 procedurami: 3x termální koupel Zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x hydroterapie nebo perličková koupel, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, skupinový tělocvik nebo 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Cena pobytu Tradiční lěčba(7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, zdravotní vyšetření, 20 procedur za týden dle doporučení lékaře, lékařskou zprávu na konci pobytu, volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.


Cena pobytu Tradiční lázeňský pobyt (7+ nocí) zahrnuje ubytování s plnou penzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstupní a výstupní zdravotní vyšetření, 3 léčebné procedury denně dle doporučení lékaře, 3 aktivní rehabilitace (skupinová cvičení nebo fitness s trenérem) za týden, volný vstup do bazéů, saun a fitness v Napoleon Health Spa, pitnou kúru, Wi-fi připojení.

Pobyt je doporučen pro hosty s chronickými problémy pohybového aparátu nebo pooperačníni stavy, které mohou omezovat každodenní aktivity. Zahrnuje výběr tradičních léčebných procedur v kombinaci s terapeutickými metodami pomáhajícími zmítnit stuhlost, zlepšit pohyblivost a celkový zdravotní stav.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení