Piešťany - hotel JALTA

od 910
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze
Termální pramen5min
Bazén
Bezbariérové ubytování
Golf: 200 m
Termální pramen: 5 min
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • na pěší zóně obklopen kavárnami, butiky a restauracemi
  • léčebné procedury využívající přírodní léčebné zdroje
  • zrenovované prostory s praktickým designem
  • léčba pro zvyšování mobility a ulevování od bolesti
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Lázeňská dovolená s nejmodernějšími zdravotními a wellness procedurami.

Jalta Ensana Health Spa Hotel nabízí svým hostům procedury založené na jedinečné léčivé minerální vodě a sirném bahně. Termální minerální voda a sirné bahno jsou základními kameny lázní Piešťany, které se staly světoznámými díky moderním metodám léčby revmatismu a dalších onemocnění pohybového ústrojí a nervové soustavy. Relaxační a regenerační procedury jsou poskytovány v Napoleon Health Spa na Lázeňském ostrově.

Hotel nabízí široké spektrum léčebných procedur jako například: bahenní zábal, bahnisko, termální minerální lázně, komplexní rehabilitace, inhalace, elektroléčba, kinezioterapie, léčebné masáže, 24-hodinová lékařská pohotovost.Všechny léčebné procedury jsou postaveny na léčivých přírodních zdrojích světoznámého lázeňského střediska Piešťany.

POLOHA

Hotel Jalta s bohatou tradicí, postavený v roce 1929 ve funkcionalistickém slohu, je situován přímo na pěší zóně města Piešťany. Hotel nabízí 67 útulně zařízených pokojů, zrenovované prostory se píší velmi praktickým designem a uklidňující škálou pastelových barev pouze několik minut vzdálený od Lázeňského ostrova. Letní terasy hotelu zvou k odpočinku.Jalta je dvouhvězdičkový lázeňský hotel Ensana s příhodným umístěním a díky své historii, klidnému prostředí, dostupným cenám a vysoce kvalitním zdravotním a wellness procedurám je skvělou volbou pro dovolenou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, terasa, Wi-fi (zdarma), bankomat, léčebné a lázeňské procedury ( bahenní zábaly, bahenní bazén, termální minerální bazény, komplexní rehabilitaci, inhalaci, elektroterapii, kinezioterapii a léčebné masáže ), plavecký bazén, za příplatek: parkoviště, směnárna, prádelna, zavazadlová služba.

VYBAVENÍ POKOJŮ

dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje typu Economy, Standard (možnost až 2 přistýlek) a dvoulůžkové apartmány (možnost až 2 přistýlek), vlastní sociální zařízení ( vana/sprcha, WC, toaletní potřeby, fén - na vyžádání, lázeňské ručníky), TV/SAT, Wi-fi (zdarma), trezor, mini lednice, balkón (některé pokoje). APT navíc: klimatizace, oddělený obývací pokoj a ložnici, balkón s výhledem na pěší zónu, fén, radio. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Pokoj typu Economy bez WC, sprchy a lednice.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), oběd, večeře (servírovaná, výběr z denního menu), dietní strava, bezlepková strava, strava bez laktózy (na základě doporučení lékaře ), salátový bar (bio ovoce a zelenina),

INDIKACE A LÉČBA

Lázeňská terapie je vhodná především pro léčbu onemocnění pohybového aparátu a nervových chorob. Po vstupní konzultaci a prohlídce lékař hostům předepíše konkrétní procedury s 24hodinovou lékařskou asistencí.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu: lázeňské a wellness služby (poskytovány v Lázních Napoleon cca 300m), golf (Golf a Country Club - přímo na lázeňském ostrově).
v okolí: jízda na koni, bowling, akupresurová cesta, venkovní cvičení, plavby po řece, tenis, squash, vodní sporty, jízda na kole a inline bruslení, pěší turistika, Funny Park.

CENA ZAHRNUJE

2x-7x ubytování se snídaní / s polopenzi / s plnou penzí (dle výběru pobytu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, parkování, komplexní cestovní pojištění (26,-Kč/os./den).

POZNÁMKA

Parkování v areálu hotelu (za příplatek: do 7 dní pobytu je cena: 4 Eur/ den, nad 7 dní pobytu je cena: 3 Eur/ den).
Neodůvodněná změna pokoje při příjezdu do hotelu za poplatek (30,- €/změna).
Příplatek za oběd / večeři: 10,- €.
Online check-in na palubu letadla za poplatek (15,- €).
Ubytování domácích mazlíčků za poplatek (20,- €/zvíře/noc).

V lázeňském hotelu Jalta mohou hosté podstoupit procedury využívající jedinečnou termální minerální vodu a sirné
bahno, další léčebné a regenerační procedury se poskytují v Napoleonských lázních na lázeňském ostrově.
Romantika při svíčkách - 12.2 - 16.2. 20 - 1x večeře při svíčkách, čokoládové bonbóny a sekt, kytice rúží,
Romantika při svíčkách - 12.2. - 16.2. 20 - 1 noční koupaní pro 2 os. 21-23:00 ve vodním a saunovém světě Esplanade Ensana Health SPA Hotel, sklinici sektu po dobu koupaní čokoládové bonbóny a kytice růží


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.


Cena pobytu Chuť Piešťan (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), konzultaci s lékařem, 1-2 procedury za den, dle délky pobytu (masáž, bahenní zábal, perl. koupel...).
2 noci: 1x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 1x částečná klasická masáž
3 noci navíc 1x perličková vana
4 nocí navíc: 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
5 nocí: 2x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x perličková vana, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 1x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
6 nocí: 2x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 1x perličková vana, 1x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 2x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike
7 nocí: 3x termální koupel zrkadlisko, 1x částečný bahenní zábal, 2x částečná klasická masáž, 2x perličková vana, 2x solná jeskyně nebo oxygenoterapie, 3x Nordic Walking nebo skupinový tělocvik nebo hydrokinezioterapie nebo aquabike, 2x parafín nebo parafango nebo suchý CO2.


Cena balíčku Léčebný pobyt komplexní (7+ nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, zdravotní vyšetření, 24 procedur za týden dle doporučení lékaře, lékařskou zprávu na konci pobytu, volný vstup do fitness v Napoleon Health Spa, Wi-fi připojení.


Trenčiansky kraj
• Počet okresů: 9
• Počet měst: 18
• Počet obcí: 275 (bez měst 257)
• Rozloha v km²: 4 501
• Počet obyvatel: 609 828
• Hustota obyvatelstva na km²: 135
• Největší města::
Trenčín - 57 968, Prievidza - 53 418, Považská Bystrica - 42 514
• Krajské město:
Trenčín
• VÚC:
Trenčiansky samosprávny kraj
Okresy:
• Okres Bánovce nad Bebravou
• Okres Ilava
• Okres Myjava
• Okres Nové Mesto nad Váhom
• Okres Partizánske
• Okres Považská Bystrica
• Okres Prievidza
• Okres Púchov
• Okres Trenčín

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení