Jáchymov - Lázeňský hotel BĚHOUNEK

od 910
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Středisko zimních sportů: 3000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • panoramatický výhled do údolí a lázně Jáchymov
  • komfortní ubytování s kvalitní lázeňskou a wellness péčí
  • wellness centrum s bazénem, vířivkou a saunou
  • taneční večery, koncerty a další kulturní akce
Načítání ...

POPIS

Lázeňský hotel s výhledem na panorama Krušných hor, držitel prestižních certifikátů Europespa Med a Medispa je umístěn ve svahu v centru lázeňské čtvrti.

INDIKACE: nemoci pohybového ústrojí.

Unikátní léčba: voda je základem života na Zemi, a ta jáchymovská, minerální s obsahem radonu, zlepšuje nemocným jeho kvalitu. Radonová voda výrazně zlepšuje hybnost kloubů,  působí protizánětlivě, zvyšuje obranyschopnost organismu, zlepšuje prokrvení, stimuluje opravné procesy v jádrech buňky a tím snižuje spotřebu analgetik či jiných léčiv. Ve většině případů trvá úleva i u chronicky nemocných déle než 6 měsíců. Radonová léčba je velmi šetrná a nezatěžuje organismus.

POLOHA

v lázeňském parku. Lázně jsou obklopeny lesy a opravdový ruch civilizace je několik kilometrů vzdálen.

Jáchymov, nesoucí jméno svatého Jáchyma, vznikl v 16. století jako středisko těžby stříbra. Historické jádro Jáchymova z této doby je dnes městskou památkovou zónou. Ve 20. století v blízkosti města probíhala těžba uranu. Doly dnes již nejsou v provozu a například v areálu dolu Eduard se dnes nacházejí tratě a střelnice na biatlon. V okolí Jáchymova je i mnoho vleků, sjezdových a běžkařských tratí a občas se tu konají i závody v lyžařském orientačním běhu. Přibližně 3 km od Jáchymova se nachází dolní stanice sedačkové lanovky na Klínovec.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, výtah, restaurace, kavárna, bar, v letních měsících sluneční terasa s lehátky, knihovna, úschovna kol a lyží, rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna, balneo provoz (nepřetržitá zdravotnická služba, lékař, léčebné a wellness procedury), kadeřnictví, kosmetický salon, pedikúra, internetový koutek, dětský koutek. Recepce a všechny ostatní služby (vč. stravovacích a léčebných) pro dependanci Dalibor jsou poskytovány v hotelu Běhounek (budovy propojeny koridorem).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu I.A+, a typu I.A (v dependanci Dalibor), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, minibar nebo lednice, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), župan (na vyžádání zdarma), dětská postýlka, denně voda na pokoji, balkón (pokoje I.A+). 6 bezbariérových pokojů.

STRAVOVÁNÍ

polopenze, za příplatek nebo u některých pobytů plná penze (snídaně, oběd, večeře - bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Krušné hory protínají desítky kilometrů cyklistických i turistických cest. Pěší trasy různé náročnosti a délky vedou také v bezprostřední blízkosti lázeňské čtvrti. K nejoblíbenejším patří Jáchymovské mlýnky, Špitální kostelík, Císařská alej, vyhlídka Dívčí skok nebo obnovená výletní stezka Mlýnským údolím do Ostrova.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí nebo plnou penzí (dle výběru pobytu), volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu, na Kneippův chodník a do fitness (vstup v určený čas - v odpoledních a večerních hodinách nebo dle volné kapacity - nezbytná rezervace předem).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek

POZNÁMKA

U jednotlivých pobytů je nutné dodržování jejich délky, zkrácení nemůže být akceptováno.

Hotel se nachází ve svahu.

Pobyt s domácím mazlíčkem možný po předchozí domluvě - služba na vyžádání.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Tradiční radonová kúra (14 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 12x radonová koupel, 30 léčebných procedur předepsaných lékařem (10x velká procedura, 20x malá procedura).
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 3x léčebná procedura (dle předpisu lékaře).
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice, 1x vstup do Lázeňského centra Agricola (bazén + sauna, 90 min.), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.).
AKCE 21=18 Při pobytu na 21 dnů získáte 3 noci ZDARMA (v období 22.4.-9.6.)


Cena balíčku Základní radonová kúra (14 a více nocí) zahrnuje: ubytování s plnou penzí, 1x konzulatace s lékařem a předpis procedur, laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 12x radonová koupel,16 léčebných procedur (dle předpisu lékaře).
Každá další noc: ubytování s plnou penzí.
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice.
LÉČEBNÝ PROGRAM NEZAHRNUJE INDIVIDUÁLNÍ REHABILITACI.
AKCE 21=18 Při pobytu na 21 dnů získáte 3 noci ZDARMA (v období 22.4.-9.6.)


Cena balíčku Léčebná kúra bez radonových koupelí (14 nocí) zahrnuje: 14x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 1x výstupní lékařské vyšetření se závěrečnou zprávou, 42 léčebných procedur předepsaných lékařem týdně (12x vodoléčba, 10x velká procedura, 20x malá procedura). Možnost prodloužení pobytu.
Každá další noc: ubytování s plnou penzí, 3x procedura (dle předpisu lékaře).
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice, 1x vstup do Lázeňského centra Agricola (bazén + sauna, 90 min.), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.).
AKCE 21=18 Při pobytu na 21 dnů získáte 3 noci ZDARMA (v období 22.4.-9.6.)


Cena balíčku Kúra na zkoušku (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x konzulataci s lékařem, procedury (3x radonová koupel, 1x přísadová koupel se zábalem, 1x uhličitá koupel se zábalem, 1x suchá uhličitá koupel plynná, 2x klasická masáž částečná, 3x parafínový zábal rukou, 2x oxygenoterapie, 1x skupinový tělocvik).
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice.


Cena balíčku Vital klasik (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 1x malé občerstvení, procedury (1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x bylinková koupel, 2x suchá uhličitá koupel, 2x klasická masáž částečná, 1x parafínový zábal rukou, 1x oxygenoterapie), 1x sauna.


Cena balíčku Lázeňský relax 3 noci zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel plynná, 1x oxygenoterapie, 1x skupinový tělocvik v bazénu). BONUS: 1x vstup do solné jeskyně (45 min.).


Cena balíčku Intenzivní radonová kúra (21 nocí) zahrnuje: 21x ubytování s plnou penzí, 1x vstupní lékařské vyšetření, sestavení individuálního léčebného programu, laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie, kys. močová), 1x kontrolní a 1x výstupní lékařské vyšetření (se závěrečnou zprávou), 18x radonová koupel, 66 léčebných procedur předepsaných lékařem (30x velká procedura, 36x malá procedura).
Každá další noc: ubytování s polopenzí, 4x léčebná procedura dle předpisu lékaře.
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice, 1x vstup do Lázeňského centra Agricola (bazén + sauna, 90 min.), 1x vstup do solné jeskyně (45 min.).


Cena balíčku Kúra pro zdraví (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s plnou penzí, 1x konzulataci s fyzioterapeutem zaměená na doporučení správných pohybových návyků, procedury (1x radonová koupel, 1x podvodní masáž celková, 1x suchá uhličitá koupel plynná, 2x klasická masáž částečná, 2x skupinový tělocvik, 2x skupinový tělocvik v bazénu), praktická příručka Cvičení pro zdraví.
BONUS: 1x minerální voda Vincentka (0,7l) z lázní Luhačovice, 1x vstup do solné jeskyně (45 min.).


Cena balíčku Vital aktiv (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, procedury (1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x bylinková koupel, 2x klasická masáž částečná), zapůjčení holí pro nordic walking.
BONUS: denně vstup do bazénu a saunového světa (90 min.) a do fitness (60 min.).


Západní Čechy nabízení množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.
TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení