Balatonalmádi - Hunguest hotel Bál Resort

od 1 640
doprava Vlastní
strava Polopenze
Pláž300m
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Novinka
Pláž: 300 m
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Ubytování s pejskem
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 5 minut od hotelové pláže
  • panoramatický výhled na jezero Balaton
  • hotel s bazénem a wellness centrem
  • sportovní vyžití – squash, cyklistika, vodní sporty

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

Hotel se nachází v centru letoviska Balatonalmádi, s panoramatickým výhledem na jezero Balaton, 5 minut chůze od hotelové pláže.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, směnárna, restaurace, hotelový bar, SKY bar, trezor, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti: hřiště, hlídání; salon krásy, kadeřnictví, čistírna, posilovna, krytý plavecký bazén, VITAL wellness centrum (masáže, parní lázeň, finská sauna, Kneipp bazén, solárium, vířivka), hotelová pláž s barem, parkoviště (za příplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV, telefon, trezor, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd - bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Samozřejmě si nenechte ujít vzrušující zážitky i mimo vodu a zajděte do dobrodružnýho parků v blízkém okolí!

Balatonfűzfő 5,7 km - nabízí Zážitkový Balatonbob Park. Bobový park je otevřen po celý rok a vy si zde můžete užít i noční jízdu! Dobrodružný Sherpa Park nabízí paintball, lezeckou věž, lukostřelbu a tzv. houpací stezky pro napínavou zábavu každého člena rodiny.

Pokud byste raději objevovali okolí a obdivovali krásy přírody, tak doporučujeme výlety na kole - četné cyklostezky kolem jezera snadno zvládne každý, včetně těch nejmenších!

Spojení s jižním břehem Balatonu zajišťuje trajektová linka Tihany-Szántód.

PLÁŽ

hotelová pláž s barem před hotelem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

HOTEL JE KVŮLI ROZSÁHLÉ REKONSTRUKCI UZAVŘEN.

Můžete si vzít s sebou malého psa.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, neomezený vstup do hotelového VITAL wellness centra, zapůjčení županů, Wi-Fi.


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení