Hrubá Skála - Zámecký Hotel

od 830
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • romantické ubytování přímo na zámku Skála
  • výhodná poloha k výletům po Českém ráji
  • moderní wellness, terasa a zahrada pro relaxaci
  • možnost levného ubytování v hostelu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantické ubytování na zámku s možností relaxace v hotelovém wellness a přitom v úžasné lokalitě v samotném centru Hrubé Skály pro výlety do nitra Českého ráje.

Již samotný romantický vstup po kamenném mostě do zámku Hrubá Skála vás přesune o několik století nazpátek. Ocitnete se v době největší slávy rodu Valdštejnů, kdy se Hynek či Albrecht z Valdštejna na svých koních prodírali skalami a neprostupnými lesy v okolí Turnova před rokem 1353. Zámek měl mnoho majitelů, prošel několika rekonstrukcemi. František Adam, poslední z rodu Valdštejnů, prodal Skálu s panstvím roku 1821 Aehrenthalům. Ti Hrubou Skálu nechali přestavět v novogotickém slohu. Roku 1945 zabral zámek stát a následně byl nešetrně upraven na rekreační zařízení ROH, což způsobilo nenapravitelné škody na zámeckých interiérech.

Zámecký hotel nabízí moderně vybavené a přitom stylové pokoje zařízené v zámeckém stylu.

POLOHA

Zámecký hotel Hrubá Skála najdete leží uprostřed lesů Českého ráje a je jedním z nejnavštěvovanějších míst této úžasné a tajuplné lokality, 6 km JV od Turnova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Zámecká restaurace, letní vyhlídková restaurace na hradbách, Lovecký salonek, Středověká krčma, zahrada, konferenční služby, wellness Eden Spa (sauna, pára, relaxační místnost, vířivka, masáže - vše za poplatek), pro děti postýlka a stolička, Wi-Fi (zdarma), půjčovna elektrokol (za poplatek), parkování v areálu zámku (na objednání za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost parkování před zámkem na velkém parkovišti (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

<2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Kastelán Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

2lůžkový pokoj s přistýlkou a výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

3lůžkový pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

4lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (2x dvoulůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový rodinný pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový rodinný pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

VIP apartmán s přistýlkou, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

Svatební apartmán pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana s výhledem na hrad Trosky, fén), 1 ložnice (1x King Size dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi

Novomanželský apartmán pro 2 osoby, vlastní zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo kontinentální - dle počtu hostů v hotelu). Snídaňové balíčky na vyžádání možné. Za příplatek možnost polopenze (výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Prohlídky zámku: červenec a srpen denně od 10:00 – 16:00 hod., červen a září v sobotu a neděli od 10:00 do 16:00 hod. Prohlídka trvá 30 minut a stojí 50 Kč. Vstup do areálu zámku 20 Kč.

V okolí značené trasy pro turistiku a cykloturistiku - Český Ráj, hrady, zámky, město Jičín s aquaparkem a památkami. ZOO Dvůr Králové. Možnost zapůjčení elektrokol (za poplatek).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. Sleva pro seniory nad 65 let.


Cena pobytu 3denní romantika - Zamilovaní v Ráji (3-5 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře a 1x tříchodová večeře), 1x vstup do Eden Spa (90 min. - pára a sauna, relaxace), 1x čokoládovou masáž (25 min.), 1x vstup na vyhlídkovou věž zámku Hrubá Skála.


Cena pobytu Open air lázně na Hrubé Skále (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 3chodová večeře a 1x slavnostní 4chodová večeře s přípitkem), 1x privátní pobyt ve vířivce Open Air pro dva (30 min. pod širým nebem), 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x čokoládovou masáž zad (25 min.).


Cena pobytu 3denní dámská jízda na zámku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x detoxikační zábal částečný, 1x vířivá koupel ve dvou, 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x vstup na zámeckou vyhlídkovou věž.
BONUS: sleva 10 % na další procedury v hotelovém Eden Spa.


Cena pobytu 6denní pobyt v Českém Ráji "65+" (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu s desertem, 1x parafínový zábal, 1x koupel dle vlastního výběru.


Vydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.

Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků.

Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.

Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.

Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.

Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení