Hrubá Skála - ZÁMECKÝ HOTEL a dep. HOSTEL

od 490
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • romantické ubytování přímo na zámku Skála
  • výhodná poloha k výletům po Českém ráji
  • moderní wellness, terasa a zahrada pro relaxaci
  • možnost levného ubytování v hostelu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantické ubytování na zámku s možností relaxace v hotelovém wellness a přitom v úžasné lokalitě v samotném centru Hrubé Skály pro výlety do nitra Českého ráje.

Již samotný romantický vstup po kamenném mostě do zámku Hrubá Skála vás přesune o několik století nazpátek. Ocitnete se v době největší slávy rodu Valdštejnů, kdy se Hynek či Albrecht z Valdštejna na svých koních prodírali skalami a neprostupnými lesy v okolí Turnova před rokem 1353. Zámek měl mnoho majitelů, prošel několika rekonstrukcemi. František Adam, poslední z rodu Valdštejnů, prodal Skálu s panstvím roku 1821 Aehrenthalům. Ti Hrubou Skálu nechali přestavět v novogotickém slohu. Roku 1945 zabral zámek stát a následně byl nešetrně upraven na rekreační zařízení ROH, což způsobilo nenapravitelné škody na zámeckých interiérech.

Nyní Zámecký hotel nabízí moderně vybavené a přitom stylové pokoje zařízené v zámeckém stylu a jednodušší hostelové ubytování v depandanci.

POLOHA

Zámecký hotel a hostel Hrubá Skála najdete leží uprostřed lesů Českého ráje a je jedním z nejnavštěvovanějších míst této úžasné a tajuplné lokality, 6 km JV od Turnova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Zámecká restaurace, letní vyhlídková restaurace na hradbách, Lovecký salonek, Středověká krčma, zahrada, konferenční služby, wellness Eden Spa (sauna, pára, relaxační místnost, vířivka, masáže - vše za poplatek), pro děti postýlka a stolička, Wi-Fi (zdarma), půjčovna elektrokol (za poplatek), parkování v areálu zámku (na objednání za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost parkování před zámkem na velkém parkovišti (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel - 2, 3 a 4lůžkové (rodinné) pokoje a 2lůžkové apartmány (prostorné s koutem se sedací soupravou) , možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), TV-SAT, trezor, lednice, Wi-Fi (zdarma). Economy pokoje jsou v zámeckém křídle Velký Kastelán.
Hostel - depandance - 3lůžkové (lůžka), 4lůžkové (dvoulůžko, palanda), 5lůžkové (3lůžka, palanda) a 6lůžkové (palandy) pokoje se společným soc. zařízením na chodbách, WI-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo kontinentální - dle počtu hostů v hotelu). Snídaňové balíčky na vyžádání možné. Za příplatek možnost polopenze (výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Prohlídky zámku: červenec a srpen denně od 10:00 – 16:00 hod., červen a září v sobotu a neděli od 10:00 do 16:00 hod. Prohlídka trvá 30 minut a stojí 50 Kč. Vstup do areálu zámku 20 Kč.

V okolí značené trasy pro turistiku a cykloturistiku - Český Ráj, hrady, zámky, město Jičín s aquaparkem a památkami. ZOO Dvůr Králové. Možnost zapůjčení elektrokol (za poplatek).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./noc).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. Sleva pro seniory nad 65 let.


Cena pobytu 3denní romantika - Zamilovaní v Ráji (3-5 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře a 1x tříchodová večeře), 1x vstup do Eden Spa (90 min. - pára a sauna, relaxace), 1x čokoládovou masáž (25 min.), 1x vstup na vyhlídkovou věž zámku Hrubá Skála.


Cena pobytu Open air lázně na Hrubé Skále (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 3chodová večeře a 1x slavnostní 4chodová večeře s přípitkem), 1x privátní pobyt ve vířivce Open Air pro dva (30 min. pod širým nebem), 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x čokoládovou masáž zad (25 min.).


Cena pobytu 3denní dámská jízda na zámku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x detoxikační zábal částečný, 1x vířivá koupel ve dvou, 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x vstup na zámeckou vyhlídkovou věž.
BONUS: sleva 10 % na další procedury v hotelovém Eden Spa.


Cena pobytu 6denní pobyt v Českém Ráji "65+" (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu s desertem, 1x parafínový zábal, 1x koupel dle vlastního výběru.


Vydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.

Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků.

Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.

Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.

Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.

Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení