Hrubá Skála - Zámecký Hotel

od 790
doprava Vlastní
strava Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma: 4 let
Konferenční služby
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • romantické ubytování přímo na zámku Skála
  • výhodná poloha k výletům po Českém ráji
  • moderní wellness, terasa a zahrada pro relaxaci
  • možnost levného ubytování v hostelu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

4 nebo 5denní vánoční pohoda na zámku za cenu 9990 Kč za 2 osoby na 3 noci, 13550 Kč za 2 osoby na 4 noci
4 nebo 5denní Silvestr na zámku za cenu 11990 Kč pro 2 osoby za 3 noci, 14590 Kč pro 2 osoby za 4 noci

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Romantické ubytování na zámku s možností relaxace v hotelovém wellness a přitom v úžasné lokalitě v samotném centru Hrubé Skály pro výlety do nitra Českého ráje.

Již samotný romantický vstup po kamenném mostě do zámku Hrubá Skála vás přesune o několik století nazpátek. Ocitnete se v době největší slávy rodu Valdštejnů, kdy se Hynek či Albrecht z Valdštejna na svých koních prodírali skalami a neprostupnými lesy v okolí Turnova před rokem 1353. Zámek měl mnoho majitelů, prošel několika rekonstrukcemi. František Adam, poslední z rodu Valdštejnů, prodal Skálu s panstvím roku 1821 Aehrenthalům. Ti Hrubou Skálu nechali přestavět v novogotickém slohu. Roku 1945 zabral zámek stát a následně byl nešetrně upraven na rekreační zařízení ROH, což způsobilo nenapravitelné škody na zámeckých interiérech.

Zámecký hotel nabízí moderně vybavené a přitom stylové pokoje zařízené v zámeckém stylu.

POLOHA

Zámecký hotel Hrubá Skála najdete leží uprostřed lesů Českého ráje a je jedním z nejnavštěvovanějších míst této úžasné a tajuplné lokality, 6 km JV od Turnova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Zámecká restaurace, letní vyhlídková restaurace na hradbách, Lovecký salonek, Středověká krčma, zahrada, konferenční služby, wellness Eden Spa (sauna, pára, relaxační místnost, vířivka, masáže - vše za poplatek), pro děti postýlka a stolička, Wi-Fi (zdarma), půjčovna elektrokol (za poplatek), parkování v areálu zámku (na objednání za poplatek), akceptace platebních karet. Možnost parkování před zámkem na velkém parkovišti (za poplatek).

VYBAVENÍ POKOJŮ

<2lůžkový pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj Kastelán Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice (1x dvoulůžko), Wi-Fi (zdarma).

2lůžkový pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

2lůžkový pokoj s přistýlkou a výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

3lůžkový pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, 1x jednolůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

4lůžkový pokoj Economy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (2x dvoulůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový rodinný pokoj, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma).

4lůžkový rodinný pokoj s výhledem, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, fén), 2 ložnice (1x dvoulůžko, 2x jednolůžko), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

VIP apartmán s přistýlkou, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi (zdarma), výhled do Skalního města.

Svatební apartmán pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout/vana s výhledem na hrad Trosky, fén), 1 ložnice (1x King Size dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi

Novomanželský apartmán pro 2 osoby, vlastní zařízení (WC, sprchový kout, fén), 1 ložnice (1x dvoulůžko, gauč), minibar, trezor, zatemňovací závěsy, TV, Wi-Fi

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet nebo kontinentální - dle počtu hostů v hotelu). Snídaňové balíčky na vyžádání možné. Za příplatek možnost polopenze (výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Prohlídky zámku: červenec a srpen denně od 10:00 – 16:00 hod., červen a září v sobotu a neděli od 10:00 do 16:00 hod. Prohlídka trvá 30 minut a stojí 50 Kč. Vstup do areálu zámku 20 Kč.

V okolí značené trasy pro turistiku a cykloturistiku - Český Ráj, hrady, zámky, město Jičín s aquaparkem a památkami. ZOO Dvůr Králové. Možnost zapůjčení elektrokol (za poplatek).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (20,- Kč/os./den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. Sleva pro seniory nad 65 let.


Cena pobytu 3denní romantika - Zamilovaní v Ráji (3-5 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x slavnostní večeře a 1x tříchodová večeře), 1x vstup do Eden Spa (90 min. - pára a sauna, relaxace), 1x čokoládovou masáž (25 min.), 1x vstup na vyhlídkovou věž zámku Hrubá Skála.


Cena pobytu Open air lázně na Hrubé Skále (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x 3chodová večeře a 1x slavnostní 4chodová večeře s přípitkem), 1x privátní pobyt ve vířivce Open Air pro dva (30 min. pod širým nebem), 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x čokoládovou masáž zad (25 min.).


Cena pobytu 3denní dámská jízda na zámku (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x detoxikační zábal částečný, 1x vířivá koupel ve dvou, 1x vstup do Eden SPas (60 min. - pára a sauna, relaxace), 1x Priessnitz walking, 1x vstup na zámeckou vyhlídkovou věž.
BONUS: sleva 10 % na další procedury v hotelovém Eden Spa.


Cena pobytu 6denní pobyt v Českém Ráji "65+" (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, 1x kávu s desertem, 1x parafínový zábal, 1x koupel dle vlastního výběru.


Vydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.

Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků.

Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.

Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.

Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.

Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení