Veľký Meder - Hotely Thermal Varga a Aqua

od 2 028
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen2min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 2 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v těsné blízkosti termálního koupaliště
  • atraktivní balíčky se vstupem do termálů
  • výborné bufetové stoly
  • Afrodite spa - masážní a kosmetický salón
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Představujeme vám exkluzivní únik do světa relaxace a pohody v Hotelu Thermal Varga a Hotelu Aqua ve Veľkém Mederu! Tyto hotely, umístěné přímo u areálu termálního koupaliště Veľký Meder Thermal Corvinus (80m), nabízejí nejen pohodlí a kvalitní služby, ale také neomezený přístup k termálním bazénům a aquaparku. Vhodné pro rodiny s dětmi, páry hledající romantiku i seniory toužící po zaslouženém odpočinku. Díky bohaté nabídce wellness a spa služeb, profesionálnímu personálu a vynikající gastronomii se stane vaše dovolená nezapomenutelným zážitkem.

Perfektní umístění a pohodlí pro celou rodinu: jen pár kroků od termálních vod a s širokou nabídkou ubytování, od prostorných rodinných pokojů po útulné apartmány, jsou hotely ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Navíc, dětský koutek a dětské postýlky zajistí, že i nejmenší hosté se zde budou cítit jako doma.

Kvalitní stravování a regionální gastronomie: restaurace se pyšní širokým výběrem pokrmů, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Nechte se hýčkat výběrem kvalitních regionálních i mezinárodních jídel, která doplní váš zážitek z dovolené.

Wellness a spa služby na světové úrovni: díky tisícileté tradici využívání termálních vod a spojení moderního wellness, si můžete dopřát unikátní kombinaci relaxace a zotavení pro vaše tělo i mysl. V prostorách Hotelu Thermal Varga se navíc nachází masážní a kosmetický salón Afrodita se širokou nabídkou masáží.

POLOHA

Tyto moderní hotely, které jsou od sebe vzdálené 10 m, se nacházejí pouhých 80 metrů od areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder. Ať už cestujete za oddechem, zábavou nebo obchodně, oba hotely jsou pro vás svou nabídkou ideální řešení, a to vše v blízkosti nejkrásnějších evropských metropolí – Vídeň, Budapešť, Bratislava a historického města Györ.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel THERMAL VARGA: recepce, restaurace, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol, dětský koutek a venkovní hřiště a trampolína; biliár, stolní fotbal, stolní tenis, badminton, uzavřené parkoviště, park s posezením.

Hotel AQUA: Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště. Hosté využívají veškeré vybavení hotelu Thermal Varga včetně 24 hodinové recepce.

Hotel TERMAL VARGA je s pojen s Afrodita Spa kosmetickým a masážním salónem, který je k dispozici pro každého ubytovaného hosta (masáže Thajské, aromatické, klasické, relaxační a dle aktuální nabídky, peelingy, zábaly, ošetření obličeje).

Pro malé děti je k dispozici: koutek pro maminky s mikrovlnkou a varnou konvicí, na vyžádání při objednávce pobytu nočník, vanička, schůdek k umyvadlu, bryndáček, pojistky do zásuvky, odkládací prostor pro kočárky a možnost umístění kočárku na pokoji.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel THERMAL VARGA: 2lůžkové pokoje a apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan (pobyt 2 a více nocí)), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón (většina pokojů).

Hotel AQUA: 2lůžkové pokoje, možnost 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón. 1 apartmán bezbariérový.

2lůžkové apartmány*** DELUXE v hotelu AQUA, mají na 50 m2 jednu ložnici s pohodlnou manželskoiu postelí, obytnou část s rozkládací sedací soupravou (možnost přistýlky), kuchyňský kout s ledničkou (na přivítanou vybavená lahví sektu), mikrovlnkou a varnou konvicí, vlastní soc. zařízení (sprcha s tropickým deštěm, vířivá vana a finská sauna), prostorný balkón. s lehátkem.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet, neomezeně nealko nápoje k snídani i večeři). Strava je podávána v hotelu THERMAL VARGA. Možnost diety pro celiatiky - nutno nahlásit před příjezdem (při objednávce pobytu).

INDIKACE A LÉČBA

Termální voda má příznivé účinky na kloubní onemocnění a regeneraci celého těla. Díky minerálnímu složení a teplotě je mimořádně vhodná především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu, ale také slouží k léčení různých jiných obtíží, vč. svalstva.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

AFRODITA - kosmetický a masážní salón, který je k dispozici pro každého ubytovaného hosta (masáže Thajské, aromatické, klasické, relaxační a dle aktuální nabídky, peelingy, zábaly, ošetření obličeje) - v hotelu Thermal Varga.

Termální koupaliště Termálpark: geotermální voda má podobné složení jako Piešťanské prameny a má léčebné účinky na nemoci kloubů, zad a svalstva. Teplota vody v bazénech má rozpětí 26oC - 38oC. V celoročně otevřené části jsou návštěvníkům k dispozici 2 propojené bazény (vnitřní a venkovní), dětský a perličkový bazén a plavecký bazén. V letní sezóně (1.5.-30.9.) jsou navíc k dispozici další 4 bazény (rekreační, italský, sportovní a dětský). Dále je zde tobogán, masáže, různé druhy saun (infra, parní, bylinková, finská), wellness centrum, restaurace a další sportovní vyžití pro děti i dospělé.

Sport: biliár, stolní tenis, stolní fotbal, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, vstupenku do termálního koupaliště, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,50 €/os./den).

POZNÁMKA

V případě ubytování v pokoji jedné dospělé osoby s dítětem platí dospělý cenu 1/1 a dítě dětskou cenu podle věku.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zimní MEGA sleva s koupáním (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (kromě dne odjezdu a v den příjezdu až od 15 hod. - neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 12:00 - 21:30 hod., snack - polévkový bufet, koláče slané i sladké, ovoce, káva, čaj - denně 12:00 - 15:00 hod.), 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne) na každé přenocování, zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS při pobytu od 4 nocí: 1x Wellness SPA balík 50 minut pro dospělé osoby


Cena pobytu Relax s koupáním (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (kromě dne odjezdu a v den příjezdu až od 15 hod. - neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 12:00 - 21:30 hod., snack - polévkový bufet, koláče slané i sladké, ovoce, káva, čaj - denně 12:00 - 15:00 hod.), 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne) na každé přenocování, zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS při pobytu od 4 nocí: 1x Wellness SPA balík 50 minut pro dospělé osoby


Cena pobytu Velikonoce (3-5 nocí) zahrnuje dle výběru 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (tématické večeře: Zelený čtvrtek - speciality slovenské kuchyně - bufet , Velký pátek - večer rybích specialit, Bílá sobota - bohatý bufet s koktail party (dámy Aperol, pánové hruškovice, děti nealko) a tanečním večerem, Velká neděle - bohatý bufet, tombola, Velikonoční pondělí - bohatý bufet), All Inclusive balík (kromě dne odjezdu a v den příjezdu až od 15:00 hod. - neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 15:00 - 21:30 hod., polední snack - polévka, 1 hlavní jídlo, koláče sladké i slané, ovoce, káva, čaj - denně 12:00 - 15:00 hod.), na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), 1x SPA balík pro dospělou osobu (50 min.), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.


Cena pobytu Horké léto (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (kromě dne odjezdu a v den příjezdu až od 15 hod. - neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 12:00 - 21:30 hod., snack - polévkový bufet, koláče slané i sladké, ovoce, káva, čaj - denně 12:00 - 15:00 hod.), 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne) na každé přenocování, zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS při pobytu od 4 nocí: 1x Wellness SPA balík 50 minut pro dospělé osoby
Pobyty na 7 nocí nástup čtvrtek nebo neděle.


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
9,5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
HAna Brabcová, 08.03.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
HAnka Hrabalová, 07.03.2018