Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Užijte si dovolenkový komfort jen pár kroků od termální vody.

Hotel Thermal Varga*** a hotel Aqua*** ve Veľkém Mederu jsou rodinné hotely pro širokou veřejnost nabízející relaxační, pobytové, wellness a oddychové pobyty. Perfektní místo pro Vaši nezapomenutelnou dovolenou stejně jako pro firemní akce. Tento moderní hotel se nacházející pouhých 80 metrů od areálu termálního koupaliště Thermal Corvinus Veľký Meder. Ať už cestujete za oddechem, zábavou nebo obchodně, tento hotel je pro Vás svou nabídkou ideální řešení a to vše v blízkosti nejkrásnějších evropských metropolí – Vídeň, Budapešť, Bratislava a historického města Gyor.

POLOHA

na kraji lesoparku, na pěší promenádě, 80 m od termálního koupaliště s celoročním provozem. Hotely leží 10 m od sebe.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel THERMAL VARGA: recepce, restaurace, salónek, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, úschovna a půjčovna kol (1.4.-30.10.), pro děti - dětské menu a dětské stoličky v restauraci, vnitří dětský koutek, venkovní hřiště a trampolína; vnitřní aktivity: společenské hry, knihy, air-hokej, biliár, stolní fotbal, venkovní aktivity: stolní tenis, badminton, míče, Wi-Fi, uzavřené parkoviště.

Hotel AQUA: Wi-Fi (zdarma), uzavřené parkoviště. Hosté využívají veškeré vybavení hotelu Thermal Varga včetně 24 hodinové recepce.

Hotel TERMAL VARGA je s pojen s Afrodite Spa kosmetickým a masážním salónem, který je k dispozici pro každého ubytovaného hosta.

Pro malé děti je k dispozici: koutek pro maminky s mikrovlnkou a varnou konvicí, na vyžádání při objednávce pobytu nočník, vanička, schůdek k umývadlu, bryndáček, pojistky do zásuvky, odkládací prostor pro kočárky a možnost umístění kočárku na pokoji.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel THERMAL VARGA: 2lůžkové pokoje a apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan (pobyt 2 a více nocí)), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón (většina pokojů).

Hotel AQUA: 2lůžkové pokoje, možnost 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV-SAT, telefon, trezor, lednička, rychlovarná konvice a set na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi (zdarma), balkón. 1 apartmán bezbariérový.

2lůžkové apartmány*** DELUXE v hotelu AQUA, mají na 50 m2 jednu ložnici s pohodlnou manželskoiu postelí, obytnou část s rozkládací sedací soupravou (možnost přistýlky), kuchyňský kout s ledničkou (na přivítanou vybavená lahví sektu), mikrovlnkou a varnou konvicí, vlastní soc. zařízení (sprcha s tropickým deštěm, vířivá vana a finská sauna), prostorný balkón. s lehátkem.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet, neomezeně nealko nápoje k snídani i večeři). Strava je podávána v hotelu THERMAL VARGA. Možnost diety pro celiatiky - nutno nahlásit před příjezdem (při objednávce pobytu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Termální koupaliště Termálpark: geotermální voda má podobné složení jako Piešťanské prameny a má léčebné účinky na nemoci kloubů, zad a svalstva. Teplota vody v bazénech má rozpětí 26oC - 38oC. V celoročně otevřené části jsou návštěvníkům k dispozici 2 propojené bazény (vnitřní a venkovní), dětský a perličkový bazén a plavecký bazén. V letní sezóně (1.5.-30.9.) jsou navíc k dispozici další 4 bazény (rekreační, italský, sportovní a dětský). Dále je zde tobogán, masáže, různé druhy saun (infra, parní, bylinková, finská), wellness centrum, restaurace a další sportovní vyžití pro děti i dospělé.

Sport: biliár, stolní tenis, stolní fotbal, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, parkování na uzavřeném hotelovém parkovišti (v sezóně a o svátcích), pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1,- €/os./den).

POZNÁMKA

V případě ubytování v pokoji jedné dospělé osoby s dítětem platí dospělý cenu 1/1 a dítě dětskou cenu podle věku.
Dítě do 3 let ZDARMA - včetně dětské cestovní postýlky, polopenze a vstupu na koupaliště.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Zimní MEGA relax (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 10:00 - 21:30 hod., snack - koláče, hot dog, ovoce - denně 10:00 - 17:00 hod.), lahev minerálky na pokoji při příjezdu, na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.


Cena pobytu Relax s koupáním (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 12:00 - 21:30 hod., polévkový bufet, ovoce - denně 12:00 - 15:00 hod.), na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS: při pobytu na 3 a více nocí 1x Wellness SPA balík pro dospělé osoby (50 min.).


Cena pobytu Velikonoce (3-5 nocí) zahrnuje dle výběru 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (tématické večeře: Zelený čtvrtek - přivítací bufet , Velký pátek - večer rybích specialit, Bílá sobota - s koktail party a disco večerem,Velká neděle - Tři v jednom, Velikonoční pondělí - bohatý bufet), All Inclusive balík (neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 10:00 - 21:30 hod., snack - koláče, hot dog, ovoce - denně 10:00 - 17:00 hod.), lahev minerálky na pokoji při příjezdu, 16. a 17.4 program pro děti i dospělé, na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS při pobytu na 5 nocí navíc Wellness SPA balík v hodnotě 25 EUR.
Nástupy na pobyt:
hotel Thermal Varga Čt (3 a 4 noci) nebo Pá (3 noci).
hotel Aqua Čt (3, 4 a 5 nocí), Pá (4 noci), So (3 noci).


Cena pobytu Horké léto (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), All Inclusive balík (neomezený konzum víno, pivo, limonáda v lobby baru 12:00 - 21:30 hod., polévkový bufet, ovoce - denně 12:00 - 15:00 hod.), na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.
BONUS: při pobytu na 3 a více nocí 1x Wellness SPA balík pro dospělé osoby (50 min.).


Cena pobytu Zimní zážitek (2-7 nocí) 2x-7x ubytování s polopenzí s neomezenými nealko nápoji u večeře (dle zvolené délky pobytu), 1x přivítací aperitiv při 1. večeři, lahev minerálky na pokoji při příjezdu, na každou 1 noc pobytu 1x celodenní vstupenku na termální koupaliště (s jedním přerušením během dne), zapůjčení županu, parkování, Wi-Fi. Bohaté sportovní vyžití a zázemí pro rodiny s malými dětmi.


Slovensko je půvabná krajina i díky vydatnosti termálních pramenů. Množství a chemické složení minerálních vod jsou faktory, které řadí Slovensko mezi nejbohatší státy světa na termální prameny. Každý termální pramen a z něho vyvěrající minerální voda má rozličné blahodárné zdravotní účinky, čímž je vhodná k léčení různých nemocí.
Stále častěji se setkáváme se zařízeními, kde najdeme pohromadě služby termálního koupaliště a aquaparku. Aby se Vám odpočívalo skutečně pohodlně, CK DAEN Vám nabízí ubytování přímo nebo v bezprostřední blízkosti termálních koupališť a aquaparků, které na Slovensku najdete.

Nejnavštěvovanější termální koupaliště na Slovensku je v nedaleké Podhájské, které je unikátní tím, že jeho geotermální vody jsou složením téměř identické s vodami Mrtvého moře.

Oblíbené termální koupaliště s krytým rekreačním komplexem ve Velkém Mederu láká po celý rok množství návštěvníků. Jeho devět bazénů je naplněných termální vodou s teplotou 25 - 37 °C, která působí na tělo blahodárně a léčivo.

Senecký aquapark je napojen na vrt termální vody a najdete jej v bezprostřední blízkosti krásných Slunečních jezer. Během celého roku je v něm přístupných šest bazénů, plus pět dalších k nim přibývá v letních měsících.

Termální koupaliště Čajka leží v lázeňském městečku Bojnice s pěknou scenerií tamního zámku v pozadí.

Komplex v Bešeňové nedaleko Ružomberka je zřejmě nejlepší ukázkou ideálního spojení termálního koupaliště a aquaparku na Slovensku. Zdejší geotermální prameny mají nejen několik léčebné, ale také kosmetické účinky, vyvěrají z hloubky téměř dva tisíce metrů a teplota některých z nich dosahuje až 70 °C.

Lázně Patince mají nejdelší tradici již od roku 1966. Rekreační areál byl vybudován v okolí termálního pramene, který vyvěrá z hloubky 160-200 m, má teplotu 27 °C.

Termální koupaliště Thermal Park Dunajská Streda je obklopeno krásným přírodním prostředím lesoparku a je jedním z nejnavštěvovanějších atraktivní oblasti Žitného ostrova. V areálu Thermal Parku se rozprostírají čtyři vnější a šest vnitřních bazénů, přičemž ve všech proudí termální voda s vysokým obsahem minerálů a její teplota dosahuje 24 - 40 °C.

Aquapark Tatralandia jako jedinečný vodní svět situován uprostřed hor Nízkých Tater a nádherné přírody liptovského regionu je největším na celém Slovensku a najdete v něm nespočet zábavných aktivit. Leží v městě Liptovský Mikuláš a Vaší návštěvě se potěší během celého roku. Areál Tatralandie je rozdělen na exotický ráj Tropical Paradise, Funpark Tatralandia a dobrodružný komplex Superfly Tatralandia.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,9
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
9,5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
HAna Brabcová, 08.03.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
HAnka Hrabalová, 07.03.2018