Třeboň - Hotel Zlatá Hvězda

od 1 220
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Golf:  m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru nádherného lázeňského města Třeboň
  • wellness centrum s řadou relaxačních možností
  • výborná restaurace s nabídku rybích specialit
  • široká nabídka výhodných wellness pobytů
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Skvělé ubytování v centru nádherného lázeňského města s wellness službami, možnost výhodných wellness pobytů. Sídlí v jednom z řady nádherných renesančních domů s podloubím přímo na náměstí Třeboně. Elegantní, osobitě zařízené pokoje v hotelu Zlatá Hvězda Vám poskytnou potřebný komfort a odpočinek. Pobyt vám zpříjemní Wellness centrum s finskou saunou, masážemi a koupelí.

POLOHA

na náměstí, v centru historického města Třeboň.

Jedním z nejkrásnějších jihočeských měst je bezesporu Třeboň. Počátky města sahají do poloviny 12. stol. Město má svou historii a historické památky, které můžete shlédnout. Lákavá je prohlídka historického centra, zámku, pivovaru. Je možné využít některých procedur - služeb lázní. Třeboň má velmi výhodnou polohu pro výlety na návštěvu jihočeských zámků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, venkovní posezení, salónek, sál, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), PC s internetem, wellness centrum (whirlpool, sauny, masáže, koupele, obklady, kosmetika, pedikúra, manikúra, …), půjčovna a úschovna kol, pro děti - postýlka a stolička; parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a apartmány s možností až dvou přistýlek (cena na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), telefon, Wi-Fi (zdarma), TV-SAT, trezor, minibar. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), polopenze, za příplatek plná penze (oběd, večeře - servírované - 3 chody). Možnost bezlepkové stravy (je potřeba rezervace předem).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: 2 bowlingové dráhy, tenis, squash, paintball, pétanque, beach volejbal, fotbal;turistické a cykloturistické trasy, golf, jízda na koni, Nordic Walking, rybaření.
Výlety: Chráněná krajinná oblast a Biosférická rezervace UNESCO, aquapark Aqua Viva v lázních Aurora, bazén v Bertiných lázních, České Budějovice, Český Krumlov.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (35,- Kč/os. starší 18 let/den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

Pro Vaši pohodlnou návštěvu hotelového wellness Vám přímo ve wellness budou nabídnuty župany (pro dospělé) a ručníky jsou k dispozici na pokoji.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní


Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x čokoládové uvolnění (peeling, masáž, zábal - 90 min.), víno na pokoji.


Cena pobytu Vánoční pobyt s výletem do adventní Vídně (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x Štědrovečerní večeře (24.12.)), výlet do Vídně s průvodcem (23.12.), 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x privátní whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Wellness pohoda (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, procedury (1x rašelinový termoobklad (20 min.), 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x whirlpool (30 min.), 1x rašelinová koupel (30 min.)). Výhodnější mimovíkendové ceny.


Cena pobytu Relax v Třeboni (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x ruční masáž zad a šíje (25 min.), 1x Whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Dovolená 55+ (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x rašelinový zábal s termoobkladem (20 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.)), 1x prohlídka zámku Třeboň.
BONUS: sleva 20 % na hotelové wellness, slevová karta 20 % na zakoupení dalších wellness procedur


Cena pobytu Lázeňský pobyt (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, procedury (2x rašelinová koupel (30 min.), 2x masáž zad a šíje (25 min.), 2x rašelinový termoobklad (20 min.), 2x whirlpool (30 min.)),
v roce 2024: procedury (1x rašelinová koupel (30 min.), 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x rašelinový termoobklad (20 min.), 1x whirlpool (30 min.), 1x parafínový zábal rukou (20 min.), 1x rašelinový zábal + termoobklad (20 min.)).


Cena pobytu Senior 55+ (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x rašelinový termoobklad (20 min.), 1x masáž zad a šíje (25 min.)), 1x prohlídka pivovaru Regent s ochutnávkou.


Cena pobytu Romantický pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x večeři při svíčkách, procedury (1x fango (rašelinový termoobklad (20 min.) , 1x masáž zad a šíje (25 min.)), 1x whirlpool se sektem (30 min.).


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze slavnostní raut během Silvestrovského večera), 1x komentovanou prohlídku města (31.12.), nápoj k prohlídce, 1x masáž zad a šíje (25 min.), 1x whirlpool (30 min.), Wi-Fi.
SILVESTROVSKÝ VEČER - večeře formou rautu, živá hudba se zpěvem k poslechu a k tanci.


Jižní Čechy patří k nejlákavějším místům v Čechách - pro svou malebnou přírodu, množství rybníků i pro své historické bohatství. Pohádkové hrady a zámky, léčivé lázně, historická města, rozhledny, pivovary, tajuplné podzemí – to všechno slibují výlety do jižních Čech. Ale nejen to! Mezi oblíbené kratochvíle patří také splouvání řek (Vltava, Otava, Lužnice).

Pokud se chcete cítit jako v pohádce, Jižní Čechy jsou tou správnou volbou a my vám to dokážeme několika tipy na ta nejpohádkovější místa této obdivuhodné oblasti!

Zavítejte do druhého nejnavštěvovanějšího historického města v České republice. Český Krumlov se dá považovat za architektonický skvost. Jeho historické centrum je zapsané v seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Nenechte se odradit množství turistů a navštivte Zámek Český Krumlov, který se tyčí nad meandry Vltavy.

Jestliže plánujete dovolenou v jižních Čechách, Zámek Hluboká nad Vltavou nesmíte rozhodně vynechat. Jedná se o jeden z nejnavštěvovanějších zámků a není se čemu divit, zde si opravdu budete připadat jako v pohádce a ne jedna se tady natáčela. Jeho název lze odvozovat od hluboké hradní studny nebo od polohy hradu hluboko v lesích. Můžete využít nabízené prohlídkové trasy, navštívit zámecký park či nedaleko vzdálenou zoologickou zahradu.

Pro příznivce odpočinkové dovolené je ideální pobyt u jihočeské přehradní nádrže Lipno, která je rozlohou největší v České republice. Můžete relaxovat na pláži, vydat se na plavbu parníkem či navštívit jednu z množství atrakcí, jako je například oblíbená Stezka v korunách stromů, v zimě rozlehlý lyžařský areál nebo si přibalte brusle a projeďte se po zamrzlé vodní hladině, bruslařskou dráhu můžete znát pod pojmem "ledová magistrála".

V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v České republice. Postaven byl na konci 13. století, má sedm oblouků a zdobí ho barokní sochy a sousoší. To ale v Písku není všechno, velmi navštěvovaný je Zemský hřebčinec, Písecký hrad, vodní elektrárna či rozhledna Jarník v píseckých horách.

Jižní Čechy jsou oblastí bohatou nejen na rybníky, ale zejména také na četnost hradů a zámků, těmi nejznámějšími jsou Zámek Červená Lhota, který je populární z pohádky Zlatovláska, dále Hrad Zvíkov, Zámek Orlík nad Vltavou a Zámek Blatná.

Jihočeská města vás nadchnou jejich starobylou atmosférou, zavítejte například do Jindřichova Hradce, Tábora, Prachatic, Slavonic nebo se nechte hýčkat v lázních Třeboň, Bechyně nebo Vráž. Za zmínku jistě stojí selské baroko v Holašovicích (UNESCO).

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
11 hodnocení
9 Ubytování
9,9 Služby
9,4 Poloha
9,5 Stravování
9,6 Personál
9,5 Čistota
Řazení
1 2
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Votavova, 13.04.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vitaskova, 13.04.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vitaskova, 13.04.2019
9
8 Ubytování 10 Služby 7 Poloha 10 Stravování 9 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Dobrý den, děkujeme za velmi krásné hodnocení. Jsme velice rádi za to, že jste si dovolenou užili. Také jsme rádi za to, že jste si našla pár minut času na to, aby jste se s námi podělila o své dojmy. Moc si toho vážíme. Budeme se těšit na Vaši další dovolenou?

Tým DAEN

Alena Koppova, 17.09.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hanka, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ing. Dušan Nevrtal, 12.03.2018
8,3
7 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 7 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta Hucková, 08.03.2018
9
7 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 9 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta hucková, 07.03.2018
9
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Miloslava Černá, 07.03.2018
9,3
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Vlastislav šobr, 07.03.2018
1 2