Luhačovice - Hotel a chaty Vega

od 1 406
doprava Vlastní
strava Bez stravování | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v panenské přírodě na krásných zelených svazích
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
  • široká nabídka aktivit pro každého člena rodiny
  • o děti bude v hotelu skvěle pečováno
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

AKCE SLEVA AŽ 33 % V LISTOPADU A PROSINCI

V měsících listopad a prosinec bude probíhat rekonstrukce exteriéru hotelu. Během těchto měsíců jsou nastavené akční ceny u víkendových pobytů se slevou 20 % a u pobytů přes týden s 30% slevou.

U pobytů, realizovaných přes týden (pondělí-pátek) budou na hotelu probíhat stavební práce. Jejich dopad však bude minimální. Pro zachování komfortu bude uzavřeno 3. patro hotelu, které by bylo rekonstrukcí nejvíce dotčeno, co se týká případného hluku. V případě víkendových pobytů (pátek-neděle) bude jediným omezením postavené lešení okolo hotelu. Lešení bude postaveno tak, aby co nejméně omezovalo výhled z vašeho pokoje.

Služby hotelu zůstávají zachovány v plném rozsahu – wellness služby, vnitřní bazén, Whirlpool, saunová zóna, provoz restaurace a kavárny.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellness hotel plnící potřeby velkých i malých, aktivních i odpočívajících návštěvníků.

Hotel s nejkrásnějším výhledem a nekonečným bazénem. Moderní apartmánové chaty v areálu s nadstandardním vybavením. Zažijte hýčkání v rodinné atmosféře v novém hotelovém Relax wellness centru. Věnovat se zde můžete také různým sportům, jako je například tenis nebo minigolf.

Hotel oceněný GOLD CERTIFICATE od BABY FRIENDLY.

POLOHA

Na tichém a klidném místě ve svahu s výhledem na Luhačovickou přehradu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, hotel. trezor, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, Relax centrum (bazén, whirlpool, saunovací zóna - finská, parní a infrasauna, vědro s ledovou vodou, zážitková sprcha, ochlazovací bazének, odpočívárna s lehátky, za poplatek solárium, masáže, koupele, balneo procedury), fitness, venkovní nerezový bazén (pouze v letních měsících při dobrém počasí min. 25 oC), venkovní ohniště, minigolf, parkoviště, akceptace platebních karet.

V těsné blízkosti hotelu je nově postavených dvanáct dřevěných apartmánových chat s praktickým vybavením a jedinečným stylem, s kouzelným výhledem do okolí a na přehradu.

V areálu je v hlavní sezóně také recepce, občerstvení s rozlehlou terasou s výhledem a dětské hřiště. Každá chata je jedinečná a tomu odpovídají i jejich názvy - souhvězdí zvěrokruhu. Jaké znamení si vyberete vy? Bonusem pro vás bude možnost čerpání hotelových služeb, které hotel nabízí. V ceně ubytování můžete využívat vnitřní wellness a v letních měsících (červenec-srpen) i venkovní bazén s infinity hranou.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj.
2lůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj.
3lůžkové rodinné pokoje s možností přistýlky pro dítě, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.
2lůžkové apartmány mají 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky pro 2 děti, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.
2lůžkové apartmány Superior mají 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky plus jednolůžková přistýlka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.
4lůžkové chaty jsou umístěné v areálu hotelu, moderně vybavené, mají obývací místnost (velká sedací souprava, televizor 140 cm, jídelní stůl, kuchyňská linka s 2plotýnkou, lednicí, mikrovlnkou a základním vybavením) a dvě ložnice (dvoulůžko a 2x lůžko, obě s TV 110 cm), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), vlastní parkovací místo pro 1 auto. Cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), polopenze (večeře bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr ze 2 menu).

Stravování pro ubytované v chatách (za příplatek - snídaně a večeře bufet, oběd výběrem ze 2 menu) je podáváno v hotelové restauraci a kavárně. Je přísně zakázáno vynášet jakékoliv potraviny z těchto prostor.

Za příplatek 100 Kč/den možnost bezlepkové stravy nebo 200 Kč/den bezlaktózové stravy - nutno nahlásit předem.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Vnitřní sportoviště: rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem o rozměrech 10 x 6 m, fitness, vertikální solárium. Hotel dále nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirpoolem, saunou, soláriem.

Venkovní sportoviště: minigolf, tenis, basketbalový koš, badminton, beach volejbal, nový venkovní bazén s krásným výhledem do přírody, hřiště s ledovou plochou (při vhodných klimatických podmínkách).

V okolí: in-line bruslení, procházky v překrásném okolí, sáňkářská dráha, jízdy na koních, bowling (1 km), in-line bruslení, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké lyžování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 30,- Kč/os./den, od 1.1.2023 50,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Nástup ani ukončení pobytu není možné v SOBOTU.

V případě zakoupení pobytového balíčku pro 3 osoby na jednom pokoji bude mít 3. osoba místo procedury "perličková koupel s přísadou" proceduru "hydromasáž dolních končentin s přísadou".

K dispozici vnitřní bazén a nový wellness se saunovací zónou.

NOVINKY:
Solárium se speciálními trubicemi OXYTAN x-TANsive (krásné a dlouhodobé opálení a hladký, sametový vzhled kůže).
Saunovací zóna (finská, parní a infrasauna, vědro s ledovou vodou a sprcha pro dokonalý efekt saunování, zážitková sprcha, ochlazovací bazének, odpočívárna s lehátky).

Moderně zařízené apartmánové chaty s hvězdnými názvy a možností čerpání hotelových služeb v blízkosti hotelu s krásným výhledem do okolní krajiny a na přehradu. V areálu je dětské hřiště, občerstvení s terasou.

Pobyt s pejskem za příplatek - nutné nahlásit předem (vyhrazené pokoje pro pobyt se zvířaty)


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle výběru délky pobytu) bez stravy (chaty) nebo se snídaní (hotel), volný vstup do hotelového wellness centra a saunové zóny, venkovního bazénu (v letních měsících a při dobrém počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Jedinečný pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
BONUS dle sezóny: Jaro/Podzim - kvalitní sypaný čaj dle výběru, Léto - osvěžující letní domácí limonáda, Zima - horký svařák podávaný v kavárně s výhledem.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Exclusive pobyt (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, řezané květiny a ovocný talíř na pokoji, večerní posezení s lahví vína a výběrovými sýry, procedury (1x masážní rituál olejem s extraktem dle přání (30 min. masáž + 20 min. zábal), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.)), v případě 3. osoby na pokoji namísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou s přísadou dle výběru (15 min.) pro 3. osobu), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Pobyt Vega 4 (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v leztních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Pobyt Vega 5 (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu namiísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Pobyt Vega 6 (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad (20 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje čokoládovým olejem (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu namísto perličkové koupele 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Letní pobyt (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, beach volejbal, minigolf, tenis, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Pobyt pro seniory LIGHT (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 4x oběd, dárek při příjezdu na pokoji, 1x kávu a dezert dle aktuální nabídky, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících, v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Program RELAX 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad s čokoládovým olejem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program HERBAL 1x relaxační masáž zad a šíje mátovo-rozmarýnovým olejem (20 min.), 1x regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program EASY 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x hloubkový regenerační zábal horních končetin (20 min.), 1x parafínový zábal zad (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (20 min.).
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX.
V případě zakoupení balíčku pro š osoby na jednom pokoji bude mít 3. osoba namísto procedury "perličková koupel s přísadou" proceduru "hydromasáž dolních končetin s přísadou".
Nástup na pobyt v neděli.


Cena pobytu Čtyřdenní hroznové rozmazlování (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, láhev vína a mísa čerstvých hroznů při příjezdu na pokoji, procedury (1x regenerační aroma masáž zad olejem a výtažkem z hroznů (20 min.), 1x regenerační zábal s esencí z hroznového vína (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru (15 min.), 2x vstup do kolagenového solária, pro příp. 3. osobu na pokoji namísto perličkové koupele 1x hydromasáž dolních končetin s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Pobyt pro seniory MAX (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, 6x oběd, lahev vína a dáreček na pokoji na uvítanou, 1x kávu a dezert dle aktuální nabídky, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, možnost zajištění hotelové dopravy do centra Luhačovic a zpět (ve všední dny, dle jízdního řádu na recepci), parkování.
Program RELAX+ 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin kokosovým olejem (30 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad s čokoládovým máslem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 2x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program HERBAL+ 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin olejem z Aloe Vera (30 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje mátovo-rozmarýnovým olejem (20 min.), 1x regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 2x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program EASY+ 2x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x hloubkový regenerační zábal horních končetin (20 min.), 1x parafínový zábal zad (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (20 min.), 1x regenerační zábal dolních končetin s čokoládovým máslem.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX.
V případě zakoupení balíčku pro š osoby na jednom pokoji bude mít 3. osoba namísto procedury "perličková koupel s přísadou" proceduru "hydromasáž dolních končetin s přísadou".
Nástup na pobyt v neděli.


Cena pobytu Moravský týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, welcome drink - Navrátilova slivovice, moravský obložený talíř (domácí uzené, klobásky, slaninka...), dárek na pokoji, procedury (1x masážní rituál s vůní jablek a skořice (30 min. masáž + 20 min. zábal), 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin ořechovým olejem (30 min.), 1x reflexní masáž plosky nohou s regeneračním masážním krémem, 1x regenerační zábal zad s vůní vlašských ořechů (20 min.), 1x perličková koupel se švestkovou přísadou (15 min.), pro příp. 3. osobu na pokoji 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Romantický pobyt TY A JÁ (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, slavnostně prostřený stůl při svíčkách připravený pro Vás po celou dobu pobytu, 1x večerní přípitek, láhev sektu s jahodami připravena pro Vás na hotelovém pokoji, romantická atmosféra pokoje, procedury (pro ženu: 1x masáž zad a šíje s květinovou vůní (20 min.) a perličková koupel se solí s vůní růží (15 min.), pro muže 1x masáž zad a šíje povzbuzujícím olejem (20 min.) a 1x perličková koupel se solí s vůní whisky (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu (v letních měsících v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Dámská jízda (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x kávu dle vlastního výběru a dezert dle aktuální nabídky, 1x lahev prosecca s ovocem připravenou na pokoji, wellness procedury (1x masážní rituál (masáž s květinovou vůní 30 min. + zábal s esenciálním olejem (20 min.), 1x vyhlazující zábal stehen a hýždí (20 min.), 1x vstup do kolagenového solária), zapůjčení županu a pantoflí, volný vstup do hotelového wellness (bazén, whirlpool, sauny (finská, parní, infra)), fitness, pro děti využití dětského koutku, Wi-Fi, parkování na monitorovaném parkovišti.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
4 hodnocení
9,5 Ubytování
9,8 Služby
9,8 Poloha
9,3 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
tomáš, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
lucka, 07.03.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jan marca, 05.03.2018
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jaro, 05.03.2018