Luhačovice - Hotel VEGA

od 620
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v panenské přírodě na krásných zelených svazích
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
  • široká nabídka aktivit pro každého člena rodiny
  • o děti bude v hotelu skvěle pečováno
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel oceněný GOLD CERTIFICATE od BABY FRIENDLY

POLOHA

na tichém a klidném místě ve svahu s výhledem na Luhačovickou přehradu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, hotel. trezor, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, Relax centrum (bazén, whirlpool, sauna, solárium, masáže, koupele), fitness, 150 m dlouhá venkovní skluzavka (v letních měsících), venkovní ohniště, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze, za příplatek plná penze (snídaně – bufet, oběd – jednotné menu, večeře – polévkový bufet, hlavní jídlo - výběr ze 3 menu). Za příplatek možnost bezlepkové stravy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Vnitřní sportoviště: rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem o rozměrech 10 x 6 m, fitness, stolní tenis, vertikální solárium. Hotel dále nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirpoolem, saunou, soláriem.

Venkovní sportoviště: fotbalové hřiště, minigolf, tenis, basketbalový koš, badminton, beach volejbal, putting green (golf na 5 jamek), nový venkovní bazén s krásným výhledem do přírody, 150 m dlouhá přírodní vodní skluzavka (v letních měsících - nejdelší skluzavka v ČR), hřiště s ledovou plochou (při vhodných klimatických podmínkách),

V okolí: in-line bruslení, procházky v překrásném okolí, sáňkářská dráha, koryto na snowtubing, jízdy na koních, bowling (1 km), in-line bruslení, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké lyžování.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do hotelového bazénu (v případě dobrého počasí i venkovního), whirlpoolu a fitness, volný vstup do dětského koutku, župan a hotelové pantofle, parkování, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

V měsíci červnu bude z důvodu rekonstrukce uzavřen vnitřní bazén. Bude možno využívat venkovní bazén přímo u hotelu.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Exclusive pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, řezané květiny a ovocný talíř na pokoji, večerní posezení s lahví vína a výběrovými sýry, 1x masážní rituál olejem s extraktem orchideje se zábalem (30+20 min.) pro ženu, 1x masážní rituál olejem s extraktem zeleného čaje se zábalem (30 + 20 min.) pro muže, 1x perličkovou koupel s přísadou dle výběru (15 min.) pro 1. os. na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou dle výběru (15 min.) pro 2. osobu, 1x saunu (60 min.) nebo infrasaunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Jedinečný wellness balíček 2019 (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), pro 1. osobu: 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), pro 2. osobu: 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.), 1x sauna (60 min.) nebo infra sauna (30 min.). 2019: whirlpool volně k dispozici (15 min.).


Cena pobytu Balíček Vega 4 (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), pro 1. osobu: 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro 2. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Balíček Vega 6 (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x masáž zad a šíje čokoládovým olejem (20 min.), pro 1. osobu: 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro 2. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), volný vstup do hotelového bazénu (v případě dobrého počasí i venkovního), whirlpoolu a fitness, volný vstup do dětského koutku, župan a hotelové pantofle, parkování, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť.


Cena pobytu Velikonoční pobyt (4 noci) zahrnuje navíc: 4x ubytování s polopenzí, sobotní hudební večer, sladký dárek na pokoji, sobota - hledání velkonočních vajíček pro děti, procedury pro dospělé (1xrelaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x inhalaci Vincentkou,1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), Whirlpool volně k dispozici (15 min.), pro 1. os. na pokoji 1x perličkovou koupel s přísadou (15 min.), pro 2. os. na pokoji 1x hydromasáž nohou (15 min.). BONUS: 50% sleva na sportovní areál hotelu Vega (tenis, minigolf, putting green...).


Cena pobytu Balíček Vega 5 (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), pro 1. osobu: 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro 2. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Pobyt pro seniory (5 nocí) s volbou programu zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 4x oběd, káva a zákusek na uvítanou, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, dárek na pokoji.
Program 1 - Včelí vosk a rašelina (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x zábal zad z včelího vosku (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. os. na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. os. na pokoji, whirlpool volně k dispozici (15 min.).
Program 2 - Parafín program vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí a hmotností nad 100 kg (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 2x parafínový zábal horních končetin (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (15 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.).
Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Podzimní wellness (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, voňavý grog s teplým moučníkem, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž dolních končetin (15 min.) po 2. osobu na pokoji, 1x inhalace VIncentkou (15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Zimní wellness (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x horké svařené víno pro ženy, 1x valašská slivovička pro pány, procedury (1x masáž zad a šíje s čokoládovým olejem (20 min.), 1x bahenní zábal z mrtvého moře (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.)), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět zdarma, dle jízdního řádu na recepci. BONUS: 30% sleva na sportovní areál hotelu VEGA.


Cena pobytu Čtyřdenní rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, láhev vína na přivítanou, procedury (1x prohřívací zábal s masáží zad a šíje (40 min.), 2x vstup do kolagenového solária, 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž dolních končetin s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Letní wellness balíček (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x chladivý zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), whirlpool volně k dispozici (15 min.), 1 hod. minigolf. BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci.


Cena pobytu Valentýnský pobyt pro dva (2 noci) zahrnuje navíc: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x bohatou večeři (polévkový a salátový bufet, hlavní chod výběrem ze 3 menu), vstup na Večer zamilovaných (speciální valentýnské menu u stolu jen pro dva, doplněno o podkres těch nejkrásnějších balad), květiny a dárek na pokoji, procedury (1x společný masážní rituál olejem s extraktem orchideje pro ženy a extraktem ze zeleného čaje pro muže (30+20 min. zábal), 1x perličková koupel s přísadou (pro ženu - 15 min. ) a 1x hydromasáž nohou s přísadou (pro muže - 15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), 1x soukromý whirlpool se sklenkou sektu (15 min.). BONUS: horký svařák podávaný v hotelové kavárně s výhledem.


Cena pobytu Velikonoční pobyt zahrnuje navíc: ubytování s polopenzí, sobotní hudební večer, sladký dárek na pokoji, sobota - hledání velkonočních vajíček pro děti, procedury pro dospělé (1xrelaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x iparafin. zábal horních konč. , pro 1. os. na pokoji 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), pro 2. os. na pokoji 1x hydromasáž nohou (15 min.)),1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.), . BONUS: 50% sleva na sportovní areál hotelu Vega (tenis, minigolf, putting green...).


Cena pobytu Rodinná letní dovolená (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x částečná masáž zad s letním nádechem (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x whirlpool (15 min.), 1x saunu (60 min.) nebo 1x infra saunu (30 min.), pro každého 1x zkušební jízdu na přírodní vodní skluzavce, 1x zapůjčení Nordic Walking holí nebo horského kola (3 hod.). BONUS: 50% sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy do cetra Luhačovic mimo víkend zdarma - dle jízdního řádu na recepci.
DĚTI DO 12 LET UBYTOVÁNÍ SE 2 DOSPĚLÝMI ZDARMA, platí pouze příplatek za polopenzi.


Cena pobytu Jarní wellness balíček (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x medová detoxikační masáž zad (20 min.), 1x anticelulitidový zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasážnohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.) BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci.


Cena pobytu Relaxační pobyt Kouzlo levandule (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x osvěžující levandulový drink, dárek na pokoji s vůní levandule, procedury (1x masáž zad a šíje s nádechem levandule (20 min.), 1x perličková koupel s vůní levandule (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s levandulovou přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), whirlpool volně k dispozici (15 min.). BONUS: 50 % sleva na využití sportovního areálu hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci. Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Podzimní odpočinek (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, voňavý grog s teplým moučníkem, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž dolních končetin (15 min.) po 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Letní osvěžení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x džbánek osvěžující limonády, župan a pantofle k zapůjčení, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x chladivý zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), whirlpool volně k dispozici (15 min.), 1 minigolf (hod.). BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci. Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště.


Cena pobytu Rodinná letní dovolená (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, procedury (1x částečná masáž zad s letním nádechem (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x whirlpool (15 min.), 1x saunu (60 min.) nebo 1x infra saunu (30 min.), zapůjčení županu a pantoflí, pro každého 1x zkušební jízda na přírodní vodní skluzavce, 1x zapůjčení Nordic Walking holí nebo horského kola (3 hod.). BONUS: 50% sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy do cetra Luhačovic mimo víkend zdarma - dle jízdního řádu na recepci.
JEDNO DÍTĚ DO 12 LET UBYTOVÁNÍ SE 2 DOSPĚLÝMI ZDARMA, platí pouze příplatek za polopenzi.


Cena pobytu Jedinečný pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, zapůjčení županu a pantoflí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), pro 1. osobu: 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), pro 2. osobu: 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.)), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, Wi-Fi, parkoviště. BONUS dle sezóny: Jaro/Podzim - zapůjčení horského kola nebo Nordic Walking holí (2 hod.), Léto - volný vstup nasportoviště dle Vašeho výběru (1 hod.), Zima - horký svařák podávaný v kavárně s výhledem.


Cena pobytu Zimní lenošení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x horké svařené víno v kavárně s výhledem, župan a pantofle k zapůjčení, procedury (1x masáž zad a šíje s čokoládovým olejem (20 min.), 1x bahenní zábal z mrtvého moře (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.). Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět zdarma, dle jízdního řádu na recepci. BONUS: 30% sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště. BONUS: První dítě do 12 let na přistýlce s poloviční polopenzí zdarma.


Cena pobytu Jarní probuzení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, bylinkový čaj na uvítanou, zapůjčení županu a pantoflí, procedury (1x medová detoxikační masáž zad (20 min.), 1x anticelulitidový zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.) BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci. Volný vstup do hotelového bazénu a fitness (v sezóně i venkovního), vstup do dětského koutku, WiFi, parkoviště. Neplatí v období Velikonoc. BONUS: první dítě do 12 let na přistýlce s poloviční polopenzí zdarma.


Cena pobytu Předsilvestrovský pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, zapůjčení županu a pantoflí, procedury (1x aroma masáž zad a šíje (20 min.), pro 1. osobu na pokoji 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), pro 2. osobu na pokoji 1x hydromasáž dolních končetin (15 min.)), 1x whirlpool volně k dispozici (15 min.), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.).


Cena pobytu Silvestrovský pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (3x bohatá 3chodová večeře, 1x silvestrovská večeře v rámci slavnostního večera), zábavně soutěžní odpoledne a hudební večer, soutěž ve vaření speciálního pokrmu v kotlících,volný vstup do hotelového bazénu a fitness, dětského koutku, zapůjčení županu, parkování. Silvestrovský slavnostní večer: zahájení s přípitkem, slavnostní 3chodové menu, zábavný kulturní program a soutěže, teplý a studený bufet, živá hudba k poslechu i tanci, výzdoba v hudebním stylu, novoroční ohňostroj, fotokoutek, půlnoční přípitek, bohatá tombola se zajímavou 1. cenou - poukaz na relaxační pobyt, novoroční punč k pouštění lampionů štěstí.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
4 hodnocení
9,5 Ubytování
9,8 Služby
9,8 Poloha
9,3 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
tomáš, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
lucka, 07.03.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jan marca, 05.03.2018
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Čistota 10 Personál
jaro, 05.03.2018