Luhačovice - Hotel VEGA

od 1 335
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Golf:  m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v panenské přírodě na krásných zelených svazích
  • lázeňské, relaxační a wellness pobyty
  • široká nabídka aktivit pro každého člena rodiny
  • o děti bude v hotelu skvěle pečováno
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Wellness hotel plnící potřeby velkých i malých, aktivních i odpočívajících návštěvníků.

Hotel s nejkrásnějším výhledem a nekonečným bazénem. Zažijte hýčkání v rodinné atmosféře v novém hotelovém Relax wellness centru. Věnovat se zde můžete také různým sportům, jako je například squash, tenis nebo minigolf.

Hotel oceněný GOLD CERTIFICATE od BABY FRIENDLY.

POLOHA

Na tichém a klidném místě ve svahu s výhledem na Luhačovickou přehradu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, hotel. trezor, venkovní posezení, salónek, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, Relax centrum (bazén, whirlpool, saunovací zóna - finská, parní a infrasauna, vědro s ledovou vodou, zážitková sprcha, ochlazovací bazének, odpočívárna s lehátky, za poplatek solárium, masáže, koupele, balneo procedury), fitness, venkovní nerezový bazén a přírodní vodní skluzavka (pouze v letních měsících při dobrém počasí minl 25 st.C), venkovní ohniště, minigolf, stolní tenis, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj.
2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa. 1 bezbariérový pokoj.
3lůžkové rodinné pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.
2lůžkové apartmány, 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.
2lůžkové apartmány Superior, 2 místnosti, ložnice - 2 pevná lůžka, obytná místnost - rozkládací sedačka - možnost dvoulůžkové přistýlky plus jednolůžková přistýlka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan k zapůjčení, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar (na vyžádání při objednávce pobytu), klimatizace, balkón nebo terasa.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet) polopenze (večeře bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr ze 2 menu). Za příplatek 100 Kč/den možnost bezlepkové stravy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Vnitřní sportoviště: rehabilitační a sportovní centrum s krytým bazénem o rozměrech 10 x 6 m, fitness, stolní tenis, vertikální solárium. Hotel dále nabízí péči masérů a služby v areálu s bazénem, whirpoolem, saunou, soláriem.

Venkovní sportoviště: fotbalové hřiště, minigolf, tenis, basketbalový koš, badminton, beach volejbal, putting green (golf na 5 jamek), nový venkovní bazén s krásným výhledem do přírody, 150 m dlouhá přírodní vodní skluzavka (v letních měsících - nejdelší skluzavka v ČR), hřiště s ledovou plochou (při vhodných klimatických podmínkách).

V okolí: in-line bruslení, procházky v překrásném okolí, sáňkářská dráha, koryto na snowtubing, jízdy na koních, bowling (1 km), in-line bruslení, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, běžecké lyžování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Nástup ani ukončení pobytu není možné v SOBOTU

K dispozici vnitřní bazén a nový wellness se saunovací zónou.

NOVINKY:
Solárium se speciálními trubicemi OXYTAN x-TANsive (krásné a dlouhodobé opálení a hladký, sametový vzhled kůže).
Saunovací zóna (finská, parní a infrasauna, vědro s ledovou vodou a sprcha pro dokonalý efekt saunování, zážitková sprcha, ochlazovací bazének, odpočívárna s lehátky).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle výběru délky pobytu), volný vstup do hotelového wellness centra a saunové zóny, venkovního bazénu a přírodní vodní skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.


Cena pobytu Jedinečný pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
BONUS dle sezóny: Jaro/Podzim - kvalitní sypaný čaj dle výběru, Léto - osvěžující letní domácí limonáda, Zima - horký svařák podávaný v kavárně s výhledem.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Exclusive pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, řezané květiny a ovocný talíř na pokoji, večerní posezení s lahví vína a výběrovými sýry, procedury (1x masážní rituál olejem s extraktem dle přání (30+20 min.), 1x perličkovou koupel s přísadou dle výběru (15 min.), v případě 3. osoby na pokoji 1x hydromasáž nohou s přísadou dle výběru (15 min.) pro 3. osobu), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Balíček Vega 4 (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Balíček Vega 5 (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x reflexní masáž plosek nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu Balíček Vega 6 (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad (20 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje čokoládovým olejem (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle výběru (15 min.), pro příp. 3. osobu: 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a vodní skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Čokoládový předsilvestrovský pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, dárek na pokoji (víno a kvalitní čokoláda), horkou čokoládu se šlehačkou v hotelové kavárně, zapůjčení županu a pantoflí, procedury (1x masáž zad a šíje čokoládovým olejem (20 min.), 1x perličková koupel se solí a vůní čokolády (15 min.)), Volný vstup do nového hotelového wellness (bazén, whirlpool, saun (finská, parní a infra), parkování na monitorovaném parkovišti, Wi-Fi, pro děti vstup do hotelového dětského koutku.


Cena pobytu 2021 Pobyt pro seniory s volbou programu (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 4x oběd, káva a zákusek na uvítanou, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, dárek na pokoji.
Program 1 - Včelí vosk a rašelina (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x zábal zad z včelího vosku (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. os. na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. os. na pokoji, whirlpool volně k dispozici (15 min.).
Procedury v roce 2021: 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x zábal zad z včelího vosku (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), volný vstup do Saunové zóny.
Program 2 - Parafín program vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí a hmotností nad 100 kg (1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 2x parafínový zábal horních končetin (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (15 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.).
Volný vstup do hotelového Relax centra, venkovního bazénu (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Silvestrovský pobyt "Karibik" (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (3x bohatá 3chodová večeře, 1x silvestrovská večeře v rámci slavnostního večera), zábavně soutěžní odpoledne, soutěž ve vaření speciálního pokrmu v kotlících vč. surovin, wellness procedury (1x masáž zad ašíje s vůní ananasu, kokosu nebo Piňa Colady (20 min.), 1x perličková koupel s kokosovu přísadou (15 min.), zapůjčení županu a pantoflí, volný vstup do hotelového wellness (bazén, whirlpool, sauny (finská, parní, infra)), fitness, pro děti využití dětského koutku, Wi-Fi, parkování na monitorovaném parkovišti.
Silvestrovský slavnostní večer ve stylu "Karibik": zahájení s přípitkem, slavnostní 3chodové menu, zábavný kulturní program a soutěže, teplý a studený bufet, živá hudba po celý večer k poslechu i tanci, výzdoba v karibském stylu, novoroční ohňostroj, fotokoutek, půlnoční přípitek, bohatá tombola (1. cena - poukaz na relaxační pobyt), novoroční překvapení.


Cena pobytu 2022 Pobyt pro seniory LIGHT (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 4x oběd, káva a zákusek na uvítanou, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, dárek na pokoji, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Program RELAX 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad s čokoládovým olejem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program HERBAL 1x relaxační masáž zad a šíje mátovo-rozmarýnovým olejem (20 min.), 1x regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program EASY 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x hloubkový regenerační zábal horních končetin (20 min.), 1x parafínový zábal zad (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (20 min.).
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX.


Cena pobytu 2022 Čtyřdenní hroznové rozmazlování (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, láhev vína na přivítanou, mísa čerstvých hroznů, procedury (1x regeneračníaroma masáž zad olejem a výtažkem z hroznů, 1x regenerační zábal s esencí z hroznového vína (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou dle vlastního výběru (15 min.), 2x vstup do kolagenového solária, pro příp. 3. osobu na pokoji 1x hydromasáž dolních končetin s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a přírodní skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2022 Pobyt pro seniory MAX (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 6x oběd, lahev vína na pokoji na uvítanou, káva a zákusek na uvítanou, wellness program dle výběru, zapůjčení holí Nordic Walking, dárek na pokoji, volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, možnost zajištění hotelové dopravy do centra Luhačovic a zpět (ve všední dny, dle jízdního řádu na recepci), parkování.
Program RELAX+ 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin kokosovým olejem (30 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x regenerační zábal zad s čokoládovým máslem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 2x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program HERBAL+ 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin olejem z Aloe Vera (30 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje mátovo-rozmarýnovým olejem (20 min.), 1x regenerační zábal zad s konopným krémem (20 min.), 1x rašelinový zábal zad (20 min.), 2x perličková koupel s přísadou (15 min.).
Program EASY+ 2x relaxační masáž zad a šíje (20 min.), 1x hloubkový regenerační zábal horních končetin (20 min.), 1x parafínový zábal zad (20 min.), 1x chladivý zábal dolních končetin (20 min.), 1x regenerační zábal dolních končetin s čokoládovým máslem.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit. Při neupřesnění výběru programu př objednání bude načasován wellness program RELAX.


Cena pobytu 2022 Moravský týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, welcome drink - Navrátilova slivovice, moravský obložený talíř (domácí uzené, klobásky, slaninka...), dárek na pokoji, procedury (1x masážní rituál s vůní jablek a skořice (30 min. masáž + 20 min. zábal), 1x aromaterapeutická masáž zad, šíje a dolních končetin ořechovým olejem (30 min.), 1x reflexní masáž plosky nohou s regeneračním masážním krémem, 1x regenerační zábal zad s vůní vlašských ořechů (20 min.), 1x perličková koupel se švestkovou přísadou (15 min.), pro příp. 3. osobu na pokoji 1x hydromasáž nohou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2022 Malinové pohlazení (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x malinový grog nebo osvěžující malinovou limonádu, 1x horké maliny podávané v hotelové kavárně, procedury (1x masáž zad a šíje s opojnou vůní malin (20 min.), 1x regenerační hřejivý malinový zábal (20 min.) pro příp. 3. osobu na pokoji 1x hydromasáž nohou s (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
BONUS malinový dárek na pokoji.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2022 Romantický pobyt TY A JÁ (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, slavnostně prostřený stůl při svíčkách s večerním přípitiem připravený pro Vásp celou dobu pobytu, láhev sektu s jahodami připravena pro Vás na hotelovém pokoji, romantická atmosféra pokoje, procedury (pro ženu: 1x masáž zad a šíje s dvětinovou vůní (20 min.) a perličková koupel se solí s vůní růží (15 min.), pro muže 1x masáž zad a šíje povzbuzujícím olejem (20 min.) a 1x perličková koupel seš solí s vůní whisky (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Kouzlo levandule (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x osvěžující levandulový drink, dárek na pokoji s vůní levandule, procedury (1x masáž zad a šíje s nádechem levandule (20 min.), 1x perličková koupel s vůní levandule (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
BONUS: 50 % sleva na využití sportovního areálu hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Podzimní odpočinek (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, voňavý grog, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x rašelinový zábal ad (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skuzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
BONUS: 30% sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy do cetra Luhačovic mimo víkend zdarma - dle jízdního řádu na recepci.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Letní osvěžení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x džbánek osvěžující limonády, procedury (1x masáž zad a šíje s přísadou (20 min.), 1x chladivý zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)).
BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci. Volný vstup do hotelového Relax centra, venkovního bazénu a vodní skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.


Cena pobytu 2021 Zimní lenošení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, 1x horké svařené víno (pro pány může být slivovička) v kavárně s výhledem, procedury (1x masáž zad a šíje s čokoládovým olejem (20 min.), 1x bahenní zábal z mrtvého moře (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.)), volný vstup do hotelového wellness centra (bazén, whirlpool, saunová zóna), venkovního bazénu a skluzavky (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování.
Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět zdarma, dle jízdního řádu na recepci. BONUS: 30% sleva na sportovní areál hotelu VEGA.
BONUS: První dítě do 12 let na přistýlce s poloviční polopenzí zdarma.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Cena pobytu 2021 Jarní probuzení (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, bylinkový sypaný čaj na uvítanou, procedury (1x medová detoxikační masáž zad (20 min.), 1x anticelulitidový zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.) pro 1. osobu na pokoji, 1x hydromasáž nohou s přísadou (15 min.) pro 2. osobu na pokoji), 1x saunu (60 min.) nebo infra saunu (30 min.), whirlpool volně k dispozici (15 min.) BONUS: 30 % sleva na sportovní areál hotelu VEGA. Možnost zajištění hotelové dopravy mimo víkend do centra Luhačovic a zpět - zdarma, dle jízdního řádu na recepci. Volný vstup do hotelového Relax centra, venkovního bazénu (v případě dobrého počasí), fitness, využití dětského koutku a venkovních dětských hřišť, parkování. Neplatí v období Velikonoc. BONUS: první dítě do 12 let na přistýlce s poloviční polopenzí zdarma.
Procedury v roce 2021: 1x medová detoxikační masáž zad (20 min.), 1x anticelulitidový zábal nohou (20 min.), 1x perličková koupel s přísadou (15 min.), volný vstup do Saunové zóny.
Wellness procedury mohou být načasovány již od 16:00 hod v nájezdový den. Pozdější příjezd je tedy třeba předem nahlásit.


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
4 hodnocení
9,5 Ubytování
9,8 Služby
9,8 Poloha
9,3 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
tomáš, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
lucka, 07.03.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jan marca, 05.03.2018
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
jaro, 05.03.2018