Filtr

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – Hotel U Kata. Jen pár minut chůze z tohoto hotelu Vás dělí od míst, která byla pro svoji architektonickou krásu zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…). Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu.

POLOHA

na okraji historického centra města, v místě, kde ve středověku vedly městské hradby. Jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce.

Kutná Hora je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, středověká krčma, kavárna, sál, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, wellness centrum (pivní lázeň, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, koupele, zábaly), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje, 4lůžkové rodinné pokoje (2 pokoje spojené chodbičkou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, parkování. BONUS: vstup do wellness v době veřejného provozu (čas bude upřesněn při příjezdu na recepci).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky (21,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (21,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Balíček Wellness pobyt pro páry (2 noci) zahrnuje navíc: 1x vířivka (30 min.), 1x klasická masáž (30 min.), 1x relax v saunovém světě (1 hod.). Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu 950,- Kč/2 os./noc se snídaní.


Balíček Pivní relax (2 noci) zahrnuje navíc: neomezená konzumace piva Staropramen po 18:00 hodině večer, 1x unikátní pivní koupel se soudkem piva, 1x chmelová masáž částečná nebo pivní peeling dekoltu a obličeje + zklidňující pivní maska, 1x zapůjčení županu po celou dobu pobytu. Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu 950,- Kč/2 os./noc se snídaní.


Balíček Královský wellness v Kutné Hoře (3 noci) zahrnuje navíc: 1x 3-chodová degustační večeře, saunový svět (1 hod.), relax ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x rašelinový obklad nebo parafinový zábal rukou i nohou, 1x masáž dle vlastního výběru (60 min.), zapůjčení županu po celou dobu pobytu. Možnost zapůjčení Audioprůvodce historickým centrem Kutné Hory za zvýhodněnou cenu 150,- Kč/os. Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu 950,- Kč/2 os./noc se snídaní.


Balíček Senioři vítáni (3 noci) zahrnuje navíc: 3x polopenzi, 1x koupel dle výběru (pivní či bylinná) se zábalem, malý dárek, odpolední káva, čaj a dezert v hotelové restauraci, zapůjčení holí Nordic Walking, zapůjčení audioprůvodce. Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu 950,- Kč/2 os./noc se snídaní.


Balíček Romantika v Kutné Hoře (2 noci) zahrnuje navíc: 1x večeře při svíčkách (3-chodové menu), 1x pobyt ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x prohlídka historického centra s živým průvodcem, možnost doobjednání kytice květin (rezervace 48 hod před příjezdem). Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu 950,- Kč/2 os./noc se snídaní.


Balíček Poznejte krásy Kutné Hory (2 noci) zahrnuje navíc: 2x polopenzi (2-chodové večeře), 1x romantická koupel dle výběru (pivní či bylinná), 1x prohlídka historického města s audioprůvodcem.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
3 hodnocení
8,7 Ubytování
9,3 Služby
9,7 Poloha
9,7 Stravování
9,7 Personál
9,7 Čistota
Řazení
9,5
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeněk a Eva, 21.10.2018
9,2
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 9 Čistota 9 Personál
Pavlína Šteinerová, 12.03.2018
9,7
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
pavel, 12.03.2018