Kutná Hora - Hotel U KATA

od 660
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální poloha pro poznávání krás Kutné Hory
  • nabízí wellness centrum s pivní lázní
  • velmi oblíbené pobytové balíčky
  • restaurace v rustikálním stylu s výbornou kuchyní
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – Hotel U Kata. Jen pár minut chůze z tohoto hotelu Vás dělí od míst, která byla pro svoji architektonickou krásu zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…). Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu.

POLOHA

na okraji historického centra města, v místě, kde ve středověku vedly městské hradby. Jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce.

Kutná Hora je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, středověká krčma, kavárna, sál, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna a půjčovna kol, wellness centrum (pivní lázeň, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, koupele, zábaly), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje, 4lůžkové rodinné pokoje (2 pokoje spojené chodbičkou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky (21,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (21,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Pivní relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x neomezenou konzumaci piva Staropramen po 18:00 hodině večer, 1x unikátní pivní koupel se soudkem piva, 1x chmelovou masáž částečnou nebo pivní peeling dekoltu a obličeje + zklidňující pivní masku, 1x zapůjčení županu po celou dobu pobytu, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Královské wellness v Kutné Hoře (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x 3-chodovou degustační večeři, 1x saunový svět (1 hod.), 1x relax ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x rašelinový obklad nebo parafinový zábal rukou i nohou, 1x masáž dle vlastního výběru (60 min.), zapůjčení županu po celou dobu pobytu, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Senioři vítáni (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x koupel dle výběru (pivní či bylinná) se zábalem, odpolední kávu/čaj a dezert v hotelové restauraci, zapůjčení holí Nordic Walking, 1x prohlídku historického města s audioprůvodcem, parkování, Wi-fi. Nástup: Ne.


Cena pobytu Romantika v Kutné Hoře (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři (3-chodové menu), 1x pobyt ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x prohlídku historického centra s živým průvodcem, možnost doobjednání kytice pro partnerku (rezervace 48 hod před příjezdem).


Cena pobytu Krásy Kutné Hory (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (2-chodové večeře), 1x romantickou koupel dle výběru (pivní či bylinná), 1x prohlídku historického města s audioprůvodcem, parkování před hotelem, Wi-Fi.


Cena pobytu Kutná Hora plná zážitků (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x návštěvu muzea čokolády + párování rumu a čokolády nebo čokolády se zmrzlinou, 1x návštěvu knihtiskárny, 1x poukaz do street food bistra Zero Point, 1x pivní koupel s konzumací piva z lokálního pivovaru, 1x víno na pokoji z Vinných sklepů Kutná Hora, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Pro milovníky vína a relaxace (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři, 1x malou pozornost v podobě lahve kutnohorského vína, 1x degustaci vína ve Vinných sklepech Kutná Hora s malým občerstvením, 1x relaxační, očistnou a omlazující vinnou koupel samozřejmě s douškem vína, 1x mapku vinařské stezky po kutnohorských vinicích, parkování, WI-Fi.


Cena pobytu Zimní relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x hodinový pobyt v privátním whirlpoolu, 1x prohlídku historického města s audioprůvodcem, parkování před hotelem, Wi-Fi.


Poznejte okolí Prahy a ulice starobylých měst a městeček, údolí pěti řek, tedy Berounky, Sázavy, Vltavy, Labe a Jizery, vydejte se do lesů Křivoklátska, do rovin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. Na výlet zve krajina, která se jako široký pás ovíjí kolem Prahy.

TIPY NA VÝLET:
- Praha, její památky a zajímavosti (Pražský hrad, Trojský zámek, ZOO, Botanická zahrada, Karlův most, Mostecká věž, Malá Strana, Prašná brána, Staroměstský orloj, Petřín, Vyšehrad, …)
- hrady: Karlštejn, Křivoklát; zámky: Konopiště, Ječniště, Žleby, Loučeň, Kačina, Poděbrady
- Kutná Hora a její památky zapsány do listiny UNESCO
- Muzeum lidových staveb v Kouřimi
- Tvrz Malešic

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
3 hodnocení
8,7 Ubytování
9,3 Služby
9,7 Poloha
9,7 Stravování
9,7 Personál
9,7 Čistota
Řazení
9,5
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeněk a Eva, 21.10.2018
9,2
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 9 Čistota 9 Personál
Pavlína Šteinerová, 12.03.2018
9,7
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
pavel, 12.03.2018