Kutná Hora - Hotel U Kata

od 695
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Cykloturistika
Dítě zdarma: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální poloha pro poznávání krás Kutné Hory
  • nabízí wellness centrum s pivní lázní
  • velmi oblíbené pobytové balíčky
  • restaurace v rustikálním stylu s výbornou kuchyní
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – Hotel U Kata. Jen pár minut chůze z tohoto hotelu Vás dělí od míst, která byla pro svoji architektonickou krásu zapsána na seznam kulturního dědictví UNESCO (Vlašský dvůr, chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, Hrádek,…). Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu.

POLOHA

na okraji historického centra města, v místě, kde ve středověku vedly městské hradby. Jeho zázemí, dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování a příznivé ceny předurčují hotel pro široké využití, od rodinných pobytů až po větší firemní akce.

Kutná Hora je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, středověká krčma, kavárna, sál, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna kol, wellness centrum (pivní lázeň, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže, koupele, zábaly), parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek.

4lůžkové rodinné pokoje (2 pokoje spojené chodbičkou), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), stylový nábytek.

2 pokoje jsou bezbariérové, ale hotel nemá bezbariérový přístup.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky (21,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky (21,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Královské wellness v Kutné Hoře (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 1x večeři (3-chodové menu), 1x saunový svět (1 hod.), 1x relax ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x rašelinový obklad nebo parafinový zábal rukou i nohou, 1x masáž dle vlastního výběru (60 min.), zapůjčení županu po celou dobu pobytu, parkování, Wi-Fi.


Cena pobytu Senioři vítáni (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 1x koupel dle výběru (pivní či bylinná) se zábalem, 1x odpolední kávu/čaj a dezert v hotelové restauraci, zapůjčení holí Nordic Walking, parkování, Wi-fi.
Nástup na pobyt: Ne, Po, Út.


Cena pobytu Romantika v Kutné Hoře (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři (3-chodové menu), 1x pobyt ve vířivce s lahví sektu (1 hod.), 1x prohlídku historického centra s živým průvodcem, možnost doobjednání kytice pro partnerku (rezervace 48 hod před příjezdem).


Cena pobytu Krásy Kutné Hory (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x koupel dle výběru (pivní či bylinná) se zábalem, parkování před hotelem, Wi-Fi.


Cena pobytu Pro milovníky vína a relaxace (2 noci) zahrnuje 2x ubytování se snídaní, 1x večeři, 1x malou pozornost v podobě lahve kutnohorského vína, 1x degustaci vína ve Vinných sklepech Kutná Hora s malým občerstvením, 1x relaxační, očistnou a omlazující vinnou koupel samozřejmě s douškem vína, 1x mapku vinařské stezky po kutnohorských vinicích, parkování, WI-Fi.


Cena pobytu Zimní relax (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, 1x hodinový pobyt v privátním whirlpoolu, parkování před hotelem, Wi-Fi.


Poznejte okolí Prahy, ulice starobylých měst, nevídanou krajinu a nespočet pozoruhodných hradů a zámků. Vydejte se do údolí pěti řek, lesů Křivoklátska, nížin v Polabí či na skalnaté hřebeny Brd. V tomto regionu nebudete vědět kam vyrazit dříve.

Naše tipy co musíte ve Středních Čechách vidět!

Neodmyslitelně patří k nejnavštěvovanějším místům tohoto regionu i celkově České republiky hrad Karlštejn. Nechal ho vybudovat král Karel IV. jako své venkovské sídlo a jako úkryt korunovačních klenotů. Zajímavostí hradu je jeho pěti stupňové výškově rozdílné postavení, které mělo značit míru důležitosti. Hrad můžete navštívit během prohlídkových okruhů s průvodcem.

Ve středních Čechách patří mezi nejatraktivnější návštěvnická místa Chráněná krajinná oblast Kokořínsko, nachází se zde kaňonovitá údolí se skalními útvary, známé jsou tzv. skalní pokličky a obří hlavy vytesané do skal. Vydejte se zde také na známý hrad Kokořín nebo Bezděz.

Stříbrná pokladnice českého království, pod tímto názvem můžete znát město Kutná Hora. Při toulkách uličkami tohoto půvabného města rozhodně nesmíte vynechat chrám sv. Barbory, který je spolu s historickým městem zapsán do seznamu UNESCO.

Do malebných ulic měst se můžete vypravit do lázeňského města Poděbrady, Berouna, Příbrami či města Mělník, kde se stékají dvě nejdelší řeky České republiky, Labe a Vltava, kde můžete spatřit úchvatný meandr Vltavy, stejně jako na vyhlídce Máj a Solenická podkova.

V této oblasti si můžete udělat i okružní jízdu po hradech a zámcích, protože jich zde naleznete opravdu hojné množství. Například hrad Křivoklát, zámek Konopiště, hrad Český Štenberk, zámek Žleby, zámek Loučeň s labyrintáriem, zámek Nelahozeves, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Benátky nad Jizerou, zámek Dobříš nebo zřícenina hradu Točník.

Na výlet nedaleko Prahy se můžete vydat na vyhledávaný lom Velká Amerika, přezdívaný český Grand Ganyon, na zříceninu hradu Okoř či na vyhlídku Svatý Jan pod Skalou. Ani příznivci zimních sportů nebudou zklamaní, můžete se vypravit se do lyžařského areálu Monínec.

Jistě stojí za zmínku Koněpruské jeskyně, které jsou největším objeveným jeskynním komplexem na českém území. Můžete si načasovat svůj výlet v jeden vyhrazený den měsíce a vydat se do jeskyně pouze s baterkami a zažít tak nevšední zážitek.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,4
3 hodnocení
8,7 Ubytování
9,3 Služby
9,7 Poloha
9,7 Stravování
9,7 Personál
9,7 Čistota
Řazení
9,5
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeněk a Eva, 21.10.2018
9,2
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 9 Personál 9 Čistota
Pavlína Šteinerová, 12.03.2018
9,7
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
pavel, 12.03.2018