Náchod - Hotel TOMMY

od 2 295
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jeden z nejvyhledávanějších hotelů této oblasti
  • hotelové wellness centrum s krytým bazénem
  • exkluzivní pobytové balíčky
  • luxusní pokoje v moderním zámeckém stylu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel TOMMY je situován na Babí - v malebné příměstské části města Náchod. Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů zrekonstruovaného rodinného hotelu. K Vašemu pohodlí v rámci ubytování poslouží 30 dvoulůžkových luxusních pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Hotelové pokoje jsou rozděleny do kategorie Economy class, Standard class a Superior class. Romantické podkrovní pokoje nabízejí překrásný výhled na česko - polskou hranici s podhůřím kladské kotliny.

POLOHA

v centru malebné příměstské části Náchoda - Babí. Jeden z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor.

Náchod je okresní město v Královéhradeckém kraji na východě Čech, město na česko-kladském pomezí. Bylo založeno v polovině 13. století rytířem Hronem z rodu Načeradiců. Ten založil hrad na strategickém místě, kde se zemská stezka zužuje do průsmyku zvaného Branka. První písemná zmínka pochází z roku 1254. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Můžete zde prožít romantickou dovolenou spojenou s návštěvou kraje literátů, skalních měst a národních památek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, lobby bar, kongresový sál, konferenční služby, hotelové wellness centrum (krytý bazén s protiproudem o velikosti 6,7x 4,6 m, teplota vody 28°C, vířivá vana whirlpool pro 2 - 4 osoby, teplota vody 30-33°C, infrasauna pro 2 osoby, soukromé zóny pro dva: Buddha nebo Angel (hydromasážní vana, finská sauna, vyhřívané lehátko, sprcha, občerstvení, sekt, alko/nealko nápoje, župany)), úschovna kol; celý objekt bezbariérový, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje (Economy, Standard a Superior Class), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, Wi-Fi a LAN připojení (zdarma, kabel k zapůjčení na recepci), možnost přistýlky (Superior Class). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně, večeře – formou bufetu), na místě restaurace formou á la carte.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí (do 2 km) - tenis, stolní tenis, squash, kulečník, kuželky, fitness, koupaliště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (v létě možnost využití cyklobusů), lyžování sjezdové a běžecké (lyžařská střediska do 25 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se stravou dle výběru pobytu, propagační materiály o regionu Kladské pomezí, místní poplatek, parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.

Od 9.12.19 do 13.12.19 bude technická odstávka wellness.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Prodloužený víkend v blízkosti Adršpachu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování v pokoji economy se snídaní, 3x vstup do bazénu (30 min.), 1x whirlpool (25 min.), 20 % slevu na další procedury wellness centra.


Cena balíčku Seniorský pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování v pokoji Superior s polopenzí, welcome drink, 1x kávu s dezertem, 4x vstup do hotelového bazénu, (30 min.), 3x vstup do vířivé vany (25 min.), 1x levandulová koupel v hydromasážní vaně pro 2 osoby (25 min.), 20 % slevu na wellness procedury. Nástup na pobyt: Pá. nebo Ne.


Cena balíčku "Buddha IMPERIAL" pobyt splněných snů (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji Superior s polopenzí, ovocná mísa, sklenka sektu a župany na pokoji, 1x kávu s domácím dezertem, 1x vstup do hotelového bazénu, (30 min.), 1x vstup do vířivé vany (25 min.), 1x All inclusive BUDDHA IMPERIAL (unikátní prostředí s hydromasuážní vanou, finskou saunou, sprchou s vodopádem a tropickým deštěm, odpočinkovou zónou s vyhřívaným lehátkem a relaxační hudbou, Bohemia sekt 0,7l, sýrová mísa, minibar - sekt, pivo, nealko nápoje (120 min.), 20 % slevu na wellness procedury.


Cena balíčku Seniorský pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x kávu s dezertem, 3x vstup do hotelového bazénu pro 2 osoby (30 min.), 2x vstup do vířivé vany pro 2 osoby (25 min.), 1x levandulová koupel v hydromasážní vaně pro 2 osoby (25 min.). Nástup na pobyt: Ne.


Cena balíčku Aktivní pobyt v blízkosti Adršpachu (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování v pokoji Economy s polopenzí, balíček pro 2 osoby (3x vstup do bazénu (30 min.), 2x whirlpool (25 min.)), 20 % slevu na wellness procedury. Nástup na pobyt: Ne.


Cena balíčku Pohádkový pobyt s Amorem (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování v pokoji Superior s polopenzí, welcome drink, lahev vína, Romantický wellness pana "Amora" pro dva (1x soukromý vstup do hydromasážní vany s přísadou levandule a finské sauny (60 min.)), 20 % slevu na wellness procedury, zapůjčení županu.


Cena balíčku Prodloužený víkend v blízkosti Adršpachu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování economy class se snídaní, pro 2 osoby 1x vstup do bazénu (30 min.), 20 % slevu na další procedury wellness centra.


Cena balíčku Kouzelný romantický víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v pokoji Superior s polopenzí (snídaně, večeře - formou bufetu), Kouzelná chvilka - romantická relaxace ve dvou (aromatická koupel v hydromasážní vaně a vstup do finské sauny (60 min.)), Bohemia sekt a sýrový talíř, 20 % slevu na wellness procedury.


Cena balíčku Relaxační pobyt pro dva 2019 (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, pro 2 osoby: 1x vstup do bazénu (30 min.), 1x whirlpool (25 min.), 1x infra kabinka (30 min.), 20 % slevu na další procedury wellness centra


Cena balíčku Relaxační pobyt pro dva 2020 (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, welcome drink, pro 2 osoby: 1x vstup do bazénu (30 min.), 1x whirlpool (25 min.), 20 % slevu na další procedury wellness centra


TIPY NA VÝLET:
- Náchod – renesanční zámek
- pevnost Dobrošov
- Nové Město nad Metují – barokní zámek
- Litomyšl – renesanční zámek, zámecký pivovat
- vodní přehrada Rozkoš
- zámek Nové Hrady u Litomyšle (česká Versailles)
- ZOO Dvůr Králové
- zámek Pardubice - perla města perníku
- zámek Ratibořice a Babiččino údolí
- hrad Svojanov s unikátním domem zbrojnošů
- rozhledna Andrlův chlum – v blízkosti Ústí nad Orlicí
- Krčma krále Artuše - Slatiňany
- Barokní komplex Kuks
- Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska
- Kudova Zdroj – lázeňské městečko v Polsku
- Adršpašsko-Teplické skály
- Národní přírodní rezervace Králický Sněžník

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Karel Bobek, 12.03.2018