Náchod - Hotel Tommy

od 1 050
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • jeden z nejvyhledávanějších hotelů této oblasti
  • hotelové wellness centrum s krytým bazénem
  • exkluzivní pobytové balíčky
  • luxusní pokoje v moderním zámeckém stylu
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odjeďte pryč z města za odpočinkem do krajiny příběhů a nostalgické historie.

Hotel TOMMY je situován na Babí - v malebné příměstské části města Náchod. Přijměte naše pozvání do příjemných a zcela originálních interiérů zrekonstruovaného rodinného hotelu. K Vašemu pohodlí v rámci ubytování poslouží 30 dvoulůžkových luxusních pokojů, zařízených komfortním nábytkem v moderním zámeckém stylu. Hotelové pokoje jsou rozděleny do kategorie Economy class, Standard class a Superior class. Romantické podkrovní pokoje nabízejí překrásný výhled na česko - polskou hranici s podhůřím kladské kotliny.

POLOHA

v centru malebné příměstské části Náchoda - Babí. Jeden z nejvyhledávanějších hotelů v mezihoří Krkonoš a Orlických hor.

Náchod je okresní město v Královéhradeckém kraji na východě Čech, město na česko-kladském pomezí. Bylo založeno v polovině 13. století rytířem Hronem z rodu Načeradiců. Ten založil hrad na strategickém místě, kde se zemská stezka zužuje do průsmyku zvaného Branka. První písemná zmínka pochází z roku 1254. Historické jádro města je městskou památkovou zónou. Kladské pomezí má jedinečný charakter, o čemž svědčí 9 chráněných oblastí spolu s více jak tisíci zapsanými památkami. Je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro strávení báječné dovolené a odpočinku. Můžete zde prožít romantickou dovolenou spojenou s návštěvou kraje literátů, skalních měst a národních památek.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, samoobslužný lobby bar, hotelové wellness centrum (krytý bazén s protiproudem o velikosti 6,7 x 4,6 m, teplota vody 28°C, vířivá vana pro 2 - 4 osoby, teplota vody 30-33°C, vnitřní soukromé zóny pro dva: „BUDDHA“ a „ANGEL“, (hydromasážní vana, finská sauna, relaxační lehátko, sprcha, pochutiny, alko/nealko nápoje, župany) nebo venkovní soukromá zóna na střeše hotelu „BELLA VISTA“ (venkovní vířivá vana, prosklená finská sauna s výhledem do krajiny, pochutiny, minibar s alko a nealko nápoji), úschovna kol; celý objekt bezbariérový, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Economy, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, internet LAN připojení (zdarma, kabel k zapůjčení na recepci), jedná se o nejmenší pokoje (13 m²) se standardním vybavením a výhled do zástavby ve vsi (2. NP) nebo střešním oknem (3. NP);

1 a 2lůžkové pokoje Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, internet LAN připojení (zdarma, kabel k zapůjčení na recepci) jsou pokoje střední velikosti (16,5 m²) se standardním vybavením + jedna židle, výhled do krajiny/francouzské dveře;

2lůžkové pokoje Superior, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, internet LAN připojení (zdarma, kabel k zapůjčení na recepci) s možností přistýlky jsou nejprostornější (18,5 m²), mají standardní vybavení + konferenční stolek s křesílky, většina pokojů výhled do krajiny (2. + 3. NP) nebo střešní okna.

2 bezbariérové pokoje.
Pokoje nejsou vybaveny klimatizací

STRAVOVÁNÍ

Klientům je k dispozici SAMOOBSLUŽNÝ LOBBY BAR, SAMOOBSLUŽNÁ LUISSA CAFE A SAMOOBSLUŽNÁ RESTAURACE VIOLLA, kde se podávají snídaně a večeře formou bufetových stolů nebo jednotné 3chodové menu (dle obsazenosti hotelu), včetně točených alko a nealko nápojů, v časech od 8,00 – 10,00 hod a 18,00 – 20,00 hod., bez obsluhy.

V nabídce stravovacích služeb hotelu nenajdete klasickou restauraci.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí (do 2 km) - tenis, stolní tenis, squash, kulečník, kuželky, fitness, koupaliště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (v létě možnost využití cyklobusů), lyžování sjezdové a běžecké (lyžařská střediska do 25 km).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Kouzelný romantický víkend (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování v luxusním pokoji s polopenzí (bufet nebo jednotné 3chodové menu), 1x "Kouzelná chvilka" - romantická relaxace ve dvou (aromatická koupel v hydromasážní vaně a vstup do finské sauny v soukromé zóně hotelového wellness (60 min.)), parkování, úschovu kol, Wi-Fi.
BONUS sleva 20 % na wellness služby rezervované v čase od 13:00 do 16:00 hod. Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.


Cena pobytu Wellness pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování v luxusním pokoji s polopenzí, župan na pokoji, 1x vstup do hotelového bazénu (30 min./pokoj), 1x whirlpool (25 min./pokoj), 1x aromatická koupel v hydromasážní vaně v soukromé zóně hotelového wellness (25 min./pokoj), parkování, úschovu kol, Wi-Fi.
BONUS sleva 20 % na wellness služby rezervované v čase od 13:00 do 16:00 hod. Možnost prodloužení pobytu za zvýhodněnou cenu.


Cena pobytu Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování, úschovu kol, Wi-Fi.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
9,5 Ubytování
10 Služby
9,5 Poloha
9,5 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,5
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mirka Z., 06.07.2020
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Karel Bobek, 12.03.2018