Mosonmagyaróvár - Hotel Thermal

od 1 395
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen1min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímý vstup do termálních lázní Flexum
  • v lázních 5. nejúčinnější léčivá voda v Evropě
  • 10 km od hranic s Rakouskem a Slovenskem
  • v srdci malebného městečka Mosonmagyaróvár
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Thermal hotel je po částečné rekonstrukci a má přímý vstup do lázeňského komplexu Flexum Thermalpark. Nabízí ubytování v malebných pokojích včetně jednoho bezbariérového pokoje a hotelovou restauraci, ze které můžete pozorovat pulzující lázeňský komplex FLEXUM. Zejména však disponuje jedinečným wellness centrem ve středomořském stylu a nabízí finskou saunu, vířivku a solnou jeskyni.

POLOHA

Hotel se nachází v centru malebného města Mosonmagyaróvár, v bezprostřední blízkosti termálních lázní, na které je krásný pohled z oken hotelu. Město Mosonmagyárovár má vynikající polohu nedaleko slovenských a rakouských hranic a hlavní dálnice.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, recepce, bar, výtah, wellness a spa (vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla), léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)), lékařská ordinace, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), půjčovna kol, hlídané parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace, LCD TV, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje mají možnosti přistýlky a některé mají balkón (za poplatek). 2lůžkový pokoj lze využít jaké jako 1lůžkový.

4lůžkové rodinné pokoje 2 propojené 2lůžkové pokoje pro 2 dospělé a 2 děti do 18 let, dvoulůžko a samostatná lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace, LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

INDIKACE A LÉČBA

Flexum Thermal Spa: Termální voda byla v roce 1968 klasifikována jako léčivá voda, která je zařazena mezi 5 nejlepších léčivých vod v Evropě. Voda v lázních je hydrogenuhličitan sodná, fluoridovaná termální voda, který vystupuje na povrch z hloubky 2000 m o teplotě 74 stupňů. Je vynikající k léčbě opotřebených kloubů, páteřních onemocnění, chronických zánětlivých onemocnění kloubů, revmatických potíží a pohybového aparátu po úrazech, gynekologických potížích a ekzematické kůži.

Díky vysokému obsahu minerálních látek léčivá voda nejen zlepšuje celkovou pohodu, ale také pomáhá předcházet nemocem. Léčivá voda je výborná i pro pitný režim: při chronickém zánětu žaludku, zácpě, žlučových a jaterních onemocněních a jejich mnoha podobách, konzumujte dlouhodobě maximálně 2 decilitry denně.

Díky vysokému obsahu fluoru se dá efektivně využít i při péči o zuby a ústní dutinu, protože je zásaditý, takže rozpouští zubní kámen a hojí záněty dásní a je výborný i pro prevenci zubního kazu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness a spa (vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla), léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)).

V těsné blízkosti: Flexum Thermal & Spa

Lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

WELLNESS: vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla, léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Parkování možné na parkovišti před hotelem za poplatek.

V den příjezdu u balíčku se vstupy do Flexum Thermal & Spa je možno využít lázně od 15:00 hod, v den odjezdu můžete také využít lázně, ale bez možnosti využití hotelových ručníků a županů.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, neomezený vstup do Flexum Thermal & SPA s využitím saunového světa, využití hotelové wellness zóny (vířivka, finská sauna) a solné jeskyně (od 9:00 do 21:00 hod.), vysokorychlostní Wi-Fi.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Toto malé městečko se pyšní bohatou historií, která sahá až do dob starého Říma.

Lázně Mosonmagyaróvár:

Lázně se nacházejí nedaleko centra stejnojmenného města uprostřed zeleně a nabízejí rozmanité možnosti vyžití, relaxace, uvolnění a ozdravných procedur. K tomu napomáhá lázeňská termální voda, která vyvěrá na povrch z hloubky 2 000 metrů a má 74 stupňů Celsia, voda je léčivá díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí Její blahodárné účinky jsou opravdu výjimečné, je totiž jedna z pěti nejúčinnějších léčebných vod v Evropě. Návštěvníky, kteří zavítají do lázní, nejčastěji trápí onemocnění pohybového aparátu, ale pobyt se doporučuje také pro onemocnění dýchacích cest.
Lázeňský komplex nabízí několik léčebných, zážitkových či plaveckých bazénů, většina z nich je venkovních a v zimních měsících si návštěvníci užívají horké termální vody teplotou 36 °C – 38 °C, zatímco venkovní teploty klesají k bodu mrazu. Lázně vyhledávají hosté všech věkových kategorií a nabízejí mimo jiné i sportovní aktivity či v létě zábavné dětské skluzavky a atrakce. V neposlední řadě lázně disponují také novým wellness centrem či službami lékařských odborníků.

Seznam bazénů a jejich teploty:
Lázeňský bazén (Zlatý spa bazén) 36-38 °C
Bazén se sedátky I. (Stříbrný bazén se sedátky) 34-36 °C
Zátěžový koupelový bazén 35-37 °C 1
Aqua Hotel bazén se sedátky 35-37 °C
Bazén 33 27-29 °C
Zážitkový bazén I. 30-33 °C
Zážitkový bazén II. 36-37 °C
Zážitkový bazén III. 36-37 °C
25 m bazén 27-29 °C
Baby bazén 30-32 °C
Dětský bazén 30-32 °C
Sprej park 30-32 °C

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
10 Poloha
9,5 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jitka, 15.03.2023
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kučera vít, 07.03.2018