Mosonmagyaróvár - Hotel Thermal

od 1 450
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen1min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímý vstup do termálních lázní Flexum
  • v lázních 5. nejúčinnější léčivá voda v Evropě
  • 10 km od hranic s Rakouskem a Slovenskem
  • v srdci malebného městečka Mosonmagyaróvár

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Thermal hotel je po částečné rekonstrukci a má přímý vstup do lázeňského komplexu Flexum Thermalpark. Nabízí ubytování v malebných pokojích včetně jednoho bezbariérového pokoje a hotelovou restauraci, ze které můžete pozorovat pulzující lázeňský komplex FLEXUM. Zejména však disponuje jedinečným wellness centrem ve středomořském stylu a nabízí finskou saunu, vířivku a solnou jeskyni.

POLOHA

Hotel se nachází v centru malebného města Mosonmagyaróvár, v bezprostřední blízkosti termálních lázní, na které je krásný pohled z oken hotelu. Město Mosonmagyárovár má vynikající polohu nedaleko slovenských a rakouských hranic a hlavní dálnice.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, recepce, bar, výtah, wellness a spa (vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla), léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)), lékařská ordinace, obchod se suvenýry, Wi-Fi (zdarma), půjčovna kol, hlídané parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace, LCD TV, Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje mají možnosti přistýlky a některé mají balkón (za poplatek). 2lůžkový pokoj lze využít jaké jako 1lůžkový.

4lůžkové rodinné pokoje 2 propojené 2lůžkové pokoje pro 2 dospělé a 2 děti do 18 let, dvoulůžko a samostatná lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župany, pantofle), minibar, trezor, telefon, klimatizace, LCD TV, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).

INDIKACE A LÉČBA

Flexum Thermal Spa: Termální voda byla v roce 1968 klasifikována jako léčivá voda, která je zařazena mezi 5 nejlepších léčivých vod v Evropě. Voda v lázních je hydrogenuhličitan sodná, fluoridovaná termální voda, který vystupuje na povrch z hloubky 2000 m o teplotě 74 stupňů. Je vynikající k léčbě opotřebených kloubů, páteřních onemocnění, chronických zánětlivých onemocnění kloubů, revmatických potíží a pohybového aparátu po úrazech, gynekologických potížích a ekzematické kůži.

Díky vysokému obsahu minerálních látek léčivá voda nejen zlepšuje celkovou pohodu, ale také pomáhá předcházet nemocem. Léčivá voda je výborná i pro pitný režim: při chronickém zánětu žaludku, zácpě, žlučových a jaterních onemocněních a jejich mnoha podobách, konzumujte dlouhodobě maximálně 2 decilitry denně.

Díky vysokému obsahu fluoru se dá efektivně využít i při péči o zuby a ústní dutinu, protože je zásaditý, takže rozpouští zubní kámen a hojí záněty dásní a je výborný i pro prevenci zubního kazu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

V hotelu: wellness a spa (vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla), léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)).

V těsné blízkosti: Flexum Thermal & Spa

Lázně se nacházejí v srdci města a jsou naplněny léčivou vodou vytékající na povrch z hloubky 2000 metrů. Voda má jednu z nejlepších složení v Evropě. Bazény s různou teplotou vody splňující všechny nároky dávají místo wellness zážitkům, regeneraci, příležitostem k relaxaci i sportu. Léky založené na uznávané léčivé vodě jsou také rozsáhlé: zdravotní střediska, bazén, voltaická koupel, vířivá koupel, léčebné masáže, bahenní zábal, elektroléčba, léčebná gymnastika a aqua fitness.

Lázně mají 7 bazénů, které jsou v provozu ve všech ročních obdobích, bez chemikálií: krytý 33 m dlouhý bazén, dva sedací bazény, jeden s lékařskou vodou a jeden s minerální vodou, bazén pro léčebnou gymnastiku, wellness bazén, wellness bazén , spolu s vodní plochou 1900 metrů čtverečních. Kolem bazénů jsou otevřené a kryté relaxační prostory s útulnými lehátky. Na naše hosty čeká nový venkovní plavecký bazén o délce 25 m a vodní plocha 2300 metrů čtverečních.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (cena na vyžádání).

POZNÁMKA

WELLNESS: vířivka, solná jeskyně, finská sauna, masážní křesla, léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra)

V hotelu není dovoleno ubytovat domácí mazlíčky.

Parkování možné na parkovišti před hotelem za poplatek.

V den příjezdu u balíčku se vstupy do Flexum Thermal & Spa je možno využít lázně od 15:00 hod, v den odjezdu můžete také využít lázně, ale bez možnosti využití hotelových ručníků a županů.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, neomezený vstup do Flexum Thermal & SPA s využitím saunového světa, využití hotelové wellness zóny (vířivka, finská sauna) a solné jeskyně (od 9:00 do 21:00 hod.), vysokorychlostní Wi-Fi.


Cena pobytu Silvestrovské pozdravy (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, 31. prosince slavnostní večeře o tříchodovém menu s welcome drinkem, 1 sklenka šampaňského o půlnoci, studený bufet, živá hudba po celou noc, 1x 30 minutová pomerančovo-skořicová nebo perníková olejová masáž zad / dospělou osobu, neomezený vstup do Flexum Thermal & SPA s využitím saunového světa, využití hotelové wellness zóny (vířivka, finská sauna) a solné jeskyně (od 9:00 do 21:00 hod.), vysokorychlostní Wi-Fi.
BONUS: vánoční melodie během večeře a živá hudba dvakrát týdně, adventní koutek každý den mezi 14:00 a 16:00, kde si hosté mohou neomezeně vychutnat svařené víno, punč, čaj, sladké i slané občerstvení


Cena pobytu Wellness dny pro seniory (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, 1x mašáž (15 min.), neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Dobíjení v Szigetközu (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: využití exkluzivního hotelového wellness (vířivka, sauna) (denně od 10:00 do 21:00) za poplatek.Možnost objednání soukromého využití wellness centra (za poplatek)


Cena pobytu Slunečné dny (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.
BONUS: využití exkluzivního hotelového wellness (vířivka, sauna) (denně od 10:00 do 21:00) za poplatek.


Cena pobytu Lázeňský týden (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, navíc: welcome drink, 6x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Termální dny (2 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, 1x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Lázně Mosonmagyaróvár - Oáza klidu a uzdravení

Představte si místo, kde čas zpomaluje, stres se rozpouští a harmonie obklopuje každý váš krok. Vítejte v lázních Mosonmagyaróvár!

Nacházející se v malebném městečku nedaleko slovenských hranic, tyto lázně jsou pravým rájem pro každého, kdo hledá úlevu od náročného každodenního života. Obrázek zeleně, klidu a relaxace se otevře před vámi, jakmile vstoupíte do tohoto jedinečného lázeňského komplexu.

Hlavní lákadlo zdejších lázní je léčivá termální voda, která vyvěrá z hloubky 2 000 metrů a má teplotu 74 stupňů Celsia. Její magické účinky na tělo a mysl jsou výsledkem jedinečné kombinace minerálů a solí, které z ní dělají jednu z pěti nejúčinnějších léčebných vod v Evropě.

Ať už trpíte bolestmi svalů, kloubů, nebo potřebujete regenerovat dýchací cesty, tato alkalická, hydrogen-uhličitanová voda s vysokým obsahem solí je tu právě pro vás. Imunologický systém se posiluje, tělo se detoxikuje a vy si můžete užívat pocitu obnovené vitality a energie.

Lázně Mosonmagyaróvár nabízejí řadu bazénů s různými teplotami, včetně léčebných, zážitkových a plaveckých bazénů. Naplno si tak užijete horkou termální vodu i v zimních měsících, kdy venkovní teploty klesají k bodu mrazu.

Součástí lázní je také moderní wellness centrum a lékařské služby pro ty, kteří hledají odbornou péči. Ať už jste mladí, starší, nebo se chystáte na rodinnou dovolenou, tato oáza klidu a uzdravení vás vždy přivítá s otevřenou náručí.

Přijďte a objevte hojivou sílu přírody v lázních Mosonmagyaróvár!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
9,5 Ubytování
9,5 Služby
10 Poloha
9,5 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jitka, 15.03.2023
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kučera vít, 07.03.2018