Mosonmagyaróvár - hotel THERMAL

od 1 385
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen1min
Náš TIP
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 5 let
HIT - oblíbený zájezd
Novinka
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • přímý vstup do termálních lázní Flexum
  • v lázních 5. nejúčinnější léčivá voda v Evropě
  • 10 km od hranic s Rakouskem a Slovenskem
  • v srdci malebného městečka Mosonmagyaróvár
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

hotel po částečné rekonstrukci má přímý vstup do lázeňského komplexu Flexum Thermalpark a je umístěný v srdci Szigetközu, Mosonmagyáróvár. Léčivá voda zdejších lázní je jedna z 5 nejúčinnějších v celé Evropě na onemocnění kloubů a páteře.

POLOHA

hotel se nachází v centru malebného města Mosonmagyaróvár, v bezprostřední blízkosti termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, recepce, bar, wellness (infrasauna, jacuzzi, finská sauna), masážní křesla, solná jeskyně (se vzácnou solí z Mrtvého moře vhodnou zvláště pro léčení post-Covidových problémů), léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže, fyzioterapie, masáže, wellness procedury), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra), lékařská ordinace, obchod se suvenýry, rychlorychlostní Wi-Fi, hlídané parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje o výměře 23 m2 mohou mít samostatná lůžka nebo dvoulůžko, mají zcela nové matrace, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), možnost až dvou přistýlek (v některých pokojích), LCD TV, telefon, vysokorychlostní Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor, klimatizace, některé s balkónem (za příplatek, pokoje s balkónem jsou rozměrově větší). K dispozici jsou 2lůžkové pokoje pro invalidní osoby, které mají šíři dveří 107 cm a rozměr 31 m2.
4lůžkové rodinné pokoje jsou 2 propojené 2lůžkové pokoje pro 2 dospělé a 2 děti do 18 let, dvoulůžko a samostatná lůžka se zcela novými matracemi, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, vysokorychlostní Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor, klimatizace.

STRAVOVÁNÍ

snídaně – bohatý bufet

INDIKACE A LÉČBA

léčba degenerativních onemocnění kloubů a páteře, chronická artritida, revmatická onemocnění, poruchy pohybového aparátu, komplikace způsobené úrazy, gynekologická onemocnění a ekzémy. Prameny v lázních jsou považovány za 5. nejúčinnější léčivou vodu v Evropě.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Ve městě můžete navštívit historické památky jako je Hanságovo muzeum, Cselleyho dům a hrad Óvár, který v nedávné minulosti prošel rekonstrukcí.
Sportovně založení mohou zkusit rafting na řece Lajtě či výlet na kánoi po řece Moson

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,20 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, neomezený vstup do Flexum Thermal & SPA s využitím saunového světa, využití hotelové wellness zóny (vířivka, finská sauna) a solné jeskyně (od 9:00 do 21:00 hod.), vysokorychlostní Wi-Fi.


Cena pobytu Říjnový speciál (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu, neomezený vstup do termálních lázní Flexum Thermal&Spa s využitím saunového světa, vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (denně 9-21 hod.), 1x masáž (15 min.), Wi-Fi.
Možnost dokoupit parkování, exkluzivní wellness


Cena pobytu Adventní víkend (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Vánoční dny (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu, neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.
Možnost objednání soukromého využití wellness centra (za poplatek)


Cena pobytu Přivítání nového roku (3 nebo 4 noci) zahrnuje 3x nebo 4x ubytování s polopenzí dle výběru délky pobytu (v rámci polopenze slavnostní Silvestrovská 3chodová večeře s welcome drinkem, 1 sklenka sektu o půlnoci, půlnoční studený bufet, živá muzika celou noc, tombola), neomezený vstup do termálních koupelí a saunového světa ve Flexum Thermal s přímým vstupem z hotelu, volný vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (v otevírací době 9:00-21:00 hod.), zapůjčení županu, Wi-Fi.
Možnost objednání soukromého využití wellness centra (za poplatek)


Cena pobytu Sváteční speciál (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí dle volby délky pobytu, neomezený vstup do termálních lázní Flexum Thermal&Spa s využitím saunového světa, vstup do solné jeskyně se solí z Mrtvého moře (denně 9-21 hod.), 1x masáž (15 min.), Wi-Fi.
Možnost dokoupit: parkování, exkluzivní wellness.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
1 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kučera vít, 07.03.2018