Načítání ...

POLOHA

hotel se nachází v centru malebného města Mosonmagyaróvár, v bezprostřední blízkosti termálních lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, recepce, bar, wellness (infrasauna, jacuzzi, finská sauna), solná jeskyně, léčebné procedury (elektroterapie, bahenní zábaly, léčebné masáže), salón krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra), lékařská ordinace, obchod se suvenýry, hlídané parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, rodinné pokoje (2 propojené 2lůžkové), a 2lůžkové apartmány (obyvák a ložnice, pro 2 dosp. a 2 děti do 12 let), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), možnost až dvou přistýlek (v některých pokojích), TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar, trezor, klimatizace, balkón (za příplatek, pokoje s balkónem jsou rozměrově větší).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – výběr ze 3 menu, každý pátek kulinářská večeře s živou hudbou - bufet a sklenka vína).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní nebo 2x, 3x, 4x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), volný vstup do wellness (finská sauna, jacuzzi), parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,20 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V současnosti probíhá renovace dětského bazénu.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Termální dny (2 nocí) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, 1x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Termální dny (3 nocí) zahrnuje navíc: 3x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, welcome drink, 2x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování a Wi-Fi.


Cena balíčku Termální dny (4 nocí) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, navíc: welcome drink, 3x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Termální dny (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, welcome drink, 4x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Lázeňský týden (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, každý pátek večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína, navíc: welcome drink, 6x denní vstup do termálních lázní, 30 minut na nefritovém masážním lůžku, privátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Cena balíčku Zimní RELAX (3=2 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběr ze 3 hodu), každý pátek je večeře formou bufetu s živou hudbou + dárek sklenička vína,prívátní wellness (finská sauna, vířivka), parkování, Wi-Fi.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu


Cena balíčku Vánoční snění (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji typu Superior, v rámci polopenze 24., 25. a 26. 12. vánoční večeře při svíčkách, na uvítání výborný perníček, 2x denní neomezenou vstupenku do termálních lázní, využití hotelového wellness (finská sauna, jacuzzi), parkování. Vánoční překvapení: relaxace na masážním lůžku z Jade kamene (30 min.), odpočinek v solné jeskyni (45 min.).


Cena balíčku Retro Silvestr (3 nebo 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, welcome drink v den příjezdu, silvestrovský program (kulinářská večeře formou bufetu ve dnech 30. a 1. ledna, silvestrovský gala noční a půlnoční bufetový stůl se sklenkou šampaňského, tanec a hudba, tombola), 2x vstup do termálních lázní, 45 minutová relaxace v solné jeskyni, 30 minut odpočinek na masážním lůžku z nefritového kamene, vstup do wellness, finské sauna a jacuzzi v hotelu, Wi-Fi, parkování.


Mosonmagyaróvár: menší městečko s klidnou atmosférou se nachází jen pár kilometrů od slovenských hranic. Město vzniklo spojením města Magyaróvár (v doslovném překladu Maďarský starý hrad) a města Moson v roce 1939.
Městem v Malé dunajské kotlině protéká řeka Litava, která se zde vlévá do pravého ramene (Mošoňský Dunaj) veletoku Dunaje. Je zde barokní zámek patřící rodu Rákócziů a Hansági muzeum. Zdejší termální lázně patří mezi pěti nejúčinnějších termálních vod v Evropě díky prameni s alkalickou, hydrogen-uhličitanovou vodou s obsahem mnoha rozpuštěných solí. Tato voda má výborné léčivé účinky. Termální lázně jsou otevřené celoročně a k dispozici je zde několik venkovních i zastřešených bazénů s teplotou 36 °C – 38 °C. Léčebná voda je vhodná k léčbě pohybového aparátu a dýchacího ústrojí. Pitná kúra slouží k léčbě žaludečních a střevních potíží, prevenci zubního kazu, poruchám štítné žlázy a pomáhá v případě počátečního stadia aterosklerosy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
1 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,5
9 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Kučera vít, 07.03.2018