Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Szönyi Garden se nachází blízko centra v Budapešti, kde jsou tím největším lákadlem pro turisty městské lázně, kde můžete nerušeně relaxovat. Určitě musíte navštívit také nejlepší stánek s langoši ve městě, za příznivé ceny, ale především se skvělou chutí.

Hotel nabízí rodinnou atmosféru, příjemné posezení na terase, odpočinek v hotelovém wellness. Hosté si mohou pochutnat na maďarských a mezinárodních pokrmech připravované v místní restauraci.

POLOHA

Rodinný hotel se nachází v blízko centra města v budapešťském zeleném pruhu. Na terminál metra se hosté dostanou za 15 min příjemnou procházkou. Výhodou hotelu je vzdálenost od nájezdu na dálnici M3.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, terasa, konferenční místnost, Wi-Fi, pro děti – hřiště, postýlka, stolička; wellness (vířivka, finská sauna, biosauna, infrasauna, solná místnost a parní kabina.), zahrada, uzavřené parkoviště, nabíječka pro elektromobily.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jednolůžkový pokoj, koupelna (sprcha, WC, fén), klimatizace, telefon, SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový pokoj, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), klimatizace, telefon, SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), klimatizace, telefon, SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají terasu.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj, dva dvoulůžkové propojené pokoje, manželská postel nebo oddělená lůžka, koupelna (sprcha, WC, fén), klimatizace, telefon, SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), některé pokoje mají balkón.

Apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky), ložnice (manželská postel), dětský pokoj (jednolůžková postel, dětská postel a dětská postýlka), koupelna (sprcha, WC, fén), klimatizace, telefon, SAT TV, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu: wellness (vířivka, finská sauna, biosauna, infrasauna, solná místnost a parní kabina), dětské hřiště, zahrada.

V okolí se nachází velké množství památek, například budova Parlamentu, Bazilika Sv. Štěpána, vrch Gellért se sochou Svobody nebo Rybářská bašta.

Pro milovníky zeleně se zde nachází Markétin ostrov, Park soch, Orlí vrch nebo park Népliget.

Dále můžete navštívit známé městské žluté lázně Szechényi (Széchenyi fürdő), které jsou nevětší léčebné lázně v Evropě.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků není na hotelu povoleno.

Parkování je možné v areálu hotelu.

WELLNESS: vířivka, finská sauna, biosauna, infrasauna, solná místnost a parní kabina.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do sauny, whirlpoolu, solné komory, uzavřené parkování, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jaroslav Šimčík, 12.03.2018