Rychnov nad Kněžnou - Hotel a Vila Studánka

od 1 360
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • neobyčejná atmosféra pohádkového wellness
  • klidné, romantické místo, s výhledem na les Včelný
  • zkrášlovací procedury a masáže
  • Madlenčina restaurace - jídla podle M. D. Rettigové
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Stylový wellness hotel Studánka se nachází v malebném přírodním prostředí na úpatí Orických hor kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí. Hotel vychází z tradice lázeňství letoviska a již 10. rokem po svém obnovení nabízí svým hostům bohaté relaxační vyžití. Špičková sezónní kuchyně, wellness a rozličné sportovní vyžití.

POLOHA

hotel leží v krásném prostředí na okraji Včelného lesa. Toto místo již dlouhá léta slouží k lázeňským a rekreačním účelům. Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy hotelu Studánka**** a Vily***, která je cca 25 m vzdálená od hlavní budovy hotelu, kde jsou poskytovány veškeré služby.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, venkovní letní kavárna (květen-září), sál, konferenční služby, vinárna, salónek, pro děti – postýlka, stolička, strava, herna, hřiště, video – pohádky a hlídání dětí; nově rekonstruované wellness centrum (bazén, whirlpool, saunový svět, koupele, masáže, relaxační lůžka), lehátka pro helioterapii (terapii sluncem), úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel:
Pokoje v hotelu mají každý svůj název, který se váže k místní legendě, kterou najdete na pokoji.
2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén, župan, pantofle), možnost přistýlky, LCD TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.1 bezbariérový pokoj.
2lůžkové apartmány, prostorné, dvě částečně oddělené místnosti - ložnice (2lůžko) a obývací prostor s pohovkou, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan, pantofle), možnost přistýlek, LCD TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.
4lůžkové apartmány, prostorné, dvě ložnice (s 2lůžky) a obývací prostor s pohovkou, vlastní soc. zařízení (sprcha, vana, WC, fén, župan, pantofle), možnost přistýlek, LCD TV, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.
Vila: 2lůžkové pokoje (2lůžko nebo samostatná lůžka), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), LCD TV, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – bufet nebo servírovaná (výběr ze 3 menu) podle počtu ubytovaných hostů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, kulečník (200,- Kč/hod), bowling (350,- Kč/dráha/hod.), tenis, minigolf (200 Kč/hod./2 hole), fotbalové hřiště, přírodní koupaliště Ivanské (500 m), čtyřkolky a motokáry, značené cyklotrasy, sjezdové a běžecké lyžování (ski areály: Říčky (24 km), Sedloňov (31 km)).
Venkovní FIT a FUN zóna na ploše 1850 m2 s bezbariérovým přístupem. Workoutové hřiště se 6 posilovacími stroji (bradla, stepper, hrazda, posilovač břicha...).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 5,-Kč /os./noc.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.
Rezervaci wellness služeb je nutné provést již před příjezdem na hotel. Wellness program u balíčků začíná již v den příjezdu

Prodloužení pobytového balíčku možné za 1 180,- Kč os./noc s polopenzí.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Relax pro ženy (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x saunový svět – finská sauna 80 °C nebo 100 °C (60 min.), 1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.), 1x aroma koupel v perličkové hydromasážní vaně (20 min.), 1x pleťová maska ve wellness dle nabídky (30 min.), 1x zábal – černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.


Cena pobytu Relax pro muže (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x saunový svět - finská sauna (60 min.), 1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.), 1x aroma koupel v hydromasážní vaně (20 min.), 1x zábal dolních končetin konopný (40 min.)), 1x kulečník (60 min.), 1x minigolf (60 min.), 1x bowling (30 min.), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), župan, parkování.


Cena pobytu Wellness pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury pro každého (1x saunový svět - finská sauna + pára (60 min.), 1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.), 1x perličková koupel v hydromasážní vaně nebo společná DUO koupel - dle volné kapacity (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (30 min.), 1x zábal – černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.
V roce 2022 název balíčku Víkend pro dva


Cena pobytu Pobyt pro seniory 55+ (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x revmatická koupel v hydromasážní perličkové vaně (20 min.) NEBO při zdravotním omezení parafínový zábal rukou, 1x klasická relaxační masáž zad (20 min.), 1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.)), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.


Cena pobytu Pohádková dovolená (4-6 nocí) zahrnuje: 4x, 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), malé překvapení na pokoji, procedury pro dospělé (1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.), 1x aroma koupel v hydromasážní perličkové vaně (20 min.), 1x zábal – černé bahno z Mrtvého moře nebo balneo rašelina (40 min.)), 1x kulečník (60 min.), 1x minigolf (120 min.), 1x sportovní hřiště (120 min.), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.


Cena pobytu Romantický pobyt pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí (večeře 1x bufet, 1x romantická 4chodová při svíčkách a sklence sektu), malé překvapení na pokoji, procedury pro každého (1x saunový svět - finská sauna + pára (60 min.), 1x odpočívárna s relaxační hudbou a vyhřívaným lehátkem (30 min.), 1x romantická duo koupel ve vířivce i po 21. hodině - dle volné kapacity (30 min.), 1x klasická masáž relaxační s lokálním zaměřením (20 min.)), pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.


Cena pobytu Levandulová relaxace (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, malé překvapení na pokoji, procedury (1x levandulová perličková koupel (20 min.), 1x levandulová masáž (20 min.), 1x suchý zábal (20 min.), 1x levandulový parafínový zábal na ruce (30 min.)), 1x malý dárek s vůní levandule, pitný režim během procedur, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování.


Cena pobytu Mozaika (2+ noci) zahrnuje: min. 2x ubytování se snídaní, malé překvapení na pokoji, volný vstup do hotelového relaxačního centra - vodní svět (relaxační bazén s protiproudem, vířivá vana, Kneippův chodník), parkování, procedury dle výběru z balíčků (za příplatek k pobytu):
RELAXACE NA STUDÁNCE: 1x Bazénový svět + 1 whirlpool + 1 Kneippův chodník (75 min.), 1x sauna + parní box + relaxace v odpočívárně (120 min.)
PIVNÍ LÁZNĚ: 1x léčebná pivní koupel s pivními kvasnicemi (20 min.), 1x pivní masáž zad a šíje (20 min.), 1x relaxace po masáži - suchý zábal (10 min.), 1x 0,5l piva Kaštan 11° z Městského podorlického pivovaru.
HOJIVÉ KONOPÍ: 1x terapeutická konopná lázeň (20 min.), 1x konopná masáž zad a šíje (20 min.), 1x relaxace po masáži - suchý zábal (10 min.), 1x konopný léčebný zábal celotělový (30 min.).
LEVANDULOVÁ RELAXACE: 1x levandulová koupel (20 min.), 1x levandulová masáž (20 min.), 1x suchý zábal (20 min.), 1x parafínový zábal na ruce (30 min.), malý dárek s vůní levandule.
STUDÁNECKÉ ZLATO: 1x relaxační koupel v perličkové lázni (20 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje Arganovým olejem (20 min.), 1x suchý zábal - odpočinek v klidu na lůžku (20 min.), 1x zábal dolních a horních končetin (30 min.), 1x pleťová maska na obličej (30 min.), 1x zábal dekoltu (30 min.).
BYLINNÉ POHAZENÍ (pečetidla z Orlických hor): 1x bylinná perličková koupel s přísadou (20 min.), 1x relaxační masáž bylinným olejem (10 min.), 1x relaxační masáž bylinnými pečetidly (20 min.), 1x suchý zábal - relaxace po masáži (20 min.), malý aromatický dárek.
.RITUÁL S ESENCÍ RŮŽE: 1x koupel se solí z Mrtvého moře - esence z růží (20 min.), 1x masáž obličeje, dekoltu a krku (25 min.), 1x pleťová maska (20 min.), 1x zábal horních a dolních končetin (30 min.).


Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní, volným stupem do hotelového bazénu, vířivky a fittness v době od 10:00 do 21:00 hod., využití Kneippova chodníku v době k tomu určené, parkování.


Prodloužení vybraného balíčku.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

POZVÁNKA NA HOTEL STUDÁNKA****

... víc než wellness hotel v letovisku Studánka

Výlet ze Studánky - celková nabídka

Provedeme vás po nejkrásnějších místech Orlických hor a jejich blízkého okolí. Vyberte si trasu podle vaší chuti!

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
JIří orság, 07.03.2018