Srní - Hotel a depandance SRNÍ

od 770
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 13000 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • skvělé možnosti pro aktivní dovolenou na Šumavě
  • 25 metrovým bazén a víceúčelová sportovní hala
  • nejlépe vybavené zařízení tohoto typu v této lokalitě
  • přímo uprostřed Národního parku Šumava
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Srní a jeho depandance je nejlépe vybavené zařízení tohoto typu v dané lokalitě s bezkonkurenční polohou přímo uprostřed Národního parku Šumava v překrásné šumavské přírodě.

Má ojedinělé relaxační, sportovní i konferenčním zázemí a vynikající polohu, jako jediný hotel v republice má klasický krytý plavecký bazén o rozměrech 25 x 12,5 m a vlastní víceúčelovou sportovní halu od tenisu, přes košíkovou až po florbal.

POLOHA

na území Národního parku Šumava, na okraji obce, u lesa, uprostřed nádherné šumavské přírody.

Srní je hlavně rekreační obec s řadou hezkých původních stavení horského typu. V okolí Srní jsou výborné podmínky pro pěší turistiku i milovníky jízdních kol. V zimním období se dá využít sjezdovek na svazích Spáleného a Sedelského vrchu nebo je možné se vydat na některou z běžeckých tras.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotel****: recepce, hotel. trezor, restaurace, jídelna, snack bar, bowling bar, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička, atrakce, animační program (pouze v období letních prázdnin a vánočních prázdnin), strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol a lyží, tělocvična, fitness, relax centrum (krytý vyhřívaný bazén (25 x 12 m), sauna, pára, masáže, odpočívárna), Wi-Fi (zdarma), parkoviště, akceptace platebních karet.
Depandance***: jídelna, restaurace, venkovní posezení, sál, Šumavská hospoda, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), možnost přistýlky, TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón (za příplatek, některé pokoje). Hotelové pokoje navíc: fén, trezor a minibar. 2 a 3lůžkové apartmány typu Suite s možností až 2 přistýlek navíc: ložnice (2 nebo 3lůžková), obývací část s křeslem nebo pohovkou. 2 bezbariérové pokoje v depandanci.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (HOTEL: snídaně – bufet, večeře - á la carte nebo teplý bufet; DEPANDANCE: snídaně, večeře - bufet (v případě menší obsazenosti se hosté ubytovaní v depandanci stravují v hlavní budově)).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, bowling, kulečník, pétanque, vlastní sportovní hala (tenis, badminton, basket, volejbal, fotbal, florbal) s lezeckou stěnou (100 m2), fitness, virtuální sport, laserová střelnice, M-Squash, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové i běžecké (ski areály: Kašperky, Kvilda, Modrava).

CENA ZAHRNUJE

volný vstup do bazénu, sauny, páry a fitness, stolní tenis, úschovu kol a lyží, Wi-Fi, 20 % slevu na sportovní halu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatek (20,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena Seniorského pobytu 55+ (4 noci) zahrnuje navíc: 4x ubytování s polopenzí. Nástup na pobyt NE.


Cena balíčku Srdeční záležitost (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování se snídaní, 1x virtuální trenažer nebo střelnici /pokoj/pobyt, mapku okolí (2019), Srnské kulaté oplatky (2020), vstup do bazénu, saunu/parní kabinu, stolní tenis, fitness, zapůjčení županu, úschovnu kol, parkování.


Cena balíčku Ajurvédský sen (2 noci) zahrnuje navíc: 2x ubytování s polopenzí, 1x Ajurvédskou masáž těla (50 min.), 1x Ajurvédskou kávu se zákuskem, 20 % slevu na masáže dle nabídky, 50 % slevu na půjčení běžeckého vybavení, mapku blízkého okolí na meditační procházky.


Cena balíčku Odpočinek na Šumavě (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x oběd (3chodové menu nebo balíček na cestu), mapku blízkého okolí, využití bazénu, saunu/parní kabinu, stolní tenis, fitness, zapůjčení županu, úschovnu kol, parkování.


Cena balíčku Zimní radovánky (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 1x míčková masáž (20 min. - neplatí pro děti a přistýlky), 1x vstup do sportovní haly (lezecká stěna, virtuální sporty nebo střelnice - 60 min./pokoj), vstup do bazénu, saunu/páru, stolní tenis, fitness, využití dětské herny, zapůjčení stolní hry PUKEC, úschovnu lyží, parkování. BONUS: 20 % sleva na prodloužení pobytu.


Cena balíčku Vital (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, cyklo mapky s doporučenými trasami, 1x vstup do sportovní haly na pokoj (tenis, M-Squash, lezecká stěna - 60 min.), vstup do bazénu, sauny/parní kabiny, stolní tenis, fitness, úschovnu kol, parkování. BONUS: 20 % slevu na každou další hodinu sportovní haly, 50 % slevu na půjčení kol.


Cena balíčku Léto uprostřed přírody (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, mapu s doporučenými trasami a tipy na výlety, 1x vstup na sportoviště dle vlastního výběru na pokoj (hala, střelnice, visual sports, lezecká stěna - 60 min.), vstup do bazénu, sauny /parní kabiny, stolní tenis, fitness, využití dětské herny a hřiště, v období prázdnin animační programy pro děti, úschovnu kol. BONUS: 20 % sleva na prodloužení pobytu.


Cena balíčku Vánoce v srdci přírody (4 noci) zahrnuje 4x ubytování ve 2lůžkovém pokoji bez balkónu s polopenzí, z toho 24.12. slavnostní večeře o 4 chodech s přípitkem, winter bar s punčem, svařeným vínem a cukrovím, malý dárek, vstup do bazénu, sauny a parní kabiny, parkování, úschovnu lyží, 20 % sleva na bowling a sportovní halu, stolní tenis, fitness.


Cena rekreačního pobytu zahrnuje ubytování se snídaní. Možnost dokoupení večeří.


Voňavé lesy a louky, údolí ztracená na konci světa, ledovcová jezera a obzory plné hor a kopců – tak se vám představí Šumava coby národní park. Samozřejmě tu ale najdete také běžná lákadla, jako jsou hrady, lanové parky, aquaparky, muzea či lyžařské areály. Nejvyšší horou Šumavy je Velký Javor (1456 m).

TIPY NA VÝLET:
- hrady: Kašperk, Rožmberk; zámky: Hluboká nad Vltavou, Orlík nad Vltavou, Červená Lhota,…
- CHKO Šumava (pramen Vltavy, ledovcová jezera – Černé, Čertovo, Laka, Prášilské, Plešné; prales Boubín,…)
- Čeňkova pila
- Schwarzenberský a Vchynicko-tetovský plavební kanál
- rekreační oblast Lipno (Stezka v korunách stromů, bobová dráha, lanové centrum, lyžařské středisko)
- rozhledny: na Pancíři, Poledník

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
3 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9,7 Poloha
9,7 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,5
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ing. Karel Jirák, 07.03.2018
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
vladimír martinovský, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vasyl Popadynets, 05.03.2018