Sárvár - Hotel SPIRIT THERMAL SPA

od 2 501
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-16 %
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejlepší wellness hotel v Maďarsku
  • vlastní lázeňské a wellness centrum (cca 10.000 m2)
  • jedinečný gastronomický zážitek
  • obklopen nádhernou přírodou a jezery
Načítání ...

POLOHA

Nachází se ve městě Sárvár, v přímém sousedství sedmi sárvárských jezer, situovaných do nádhrerného udržovaného lesoparku s fitness prvky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, sportovní programy, animační programy a výlety, místnost na společenské a karetní hry, koncertní sál, konferenční služby, pro děti - stolička, postýlka, hlídání dětí a koutek; ordinace lékařů, obchod se suvenýry, lázeňské a wellness centrum (cca 10.000 m2, 22 bazénů: zážitkové a termální bazény (vnitřní a venkovní), dětské bazény, vířivky, kneippova koupel, plavecký bazén; svět saun: parní, růžová, bio, aroma komora, finská, infra,…), fitness, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, klimatizace společných prostor, parkování (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Premium, Orientál (kruhová postel 230 cm), Grand (postel 180x200 cm, odpočinkový koutek (použitelný jako přistýlka)) a King (kruhové lůžko 230 cm a jacuzzi v pokoji) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet včetně nealko nápojů a sektu, večeře – bohatý bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: bowling, squash, tenisové kurty, Nordic Walking, rybaření, jízda na koních, cykloturistika.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, župan, pantofle, trezor, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty a státní svátky - příplatky na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,60 €) 500,- HUF/os./noc./nad 18 let.

POZNÁMKA

Termální bazén s venkovním průplavem a vířivka ve venkovní části termálního bazénu je po rekonstrukci.

OÁZA SPA WELLNESS – Plánovaná údržba 1.12.2020

Možnost zakoupení balíčků lázeňských procedur (6-45 procedur na základě lékařského doporučení) - cena na vyžádání (od 150 EUR/balíček).
Možnost zakoupení wellness balíčků:
Energie zahrnuje: 1x energetizující balneoterapii (60 min.), 1x minerální hlubocezahřívací terapeutický zábal (30 min.), 1x AirEnergy (20 min.)
Osvěžení zahrnuje 1x Thali'sens Polynéskou masáž (60 min.), 1x Thali'sens peeling (30 min.), 1x Ajurveda Shiro Dara (10 min.), 1x Bemer magnetoterapii (8-20 min.).
Jednoduše krásná zahrnuje: 1x diagnostiku pleti (10 min.), 1x SPIRIT péči o pleť 3D s ultrazvukovou bio rezonancí pleti a hyaluronem, 1x SPIRIT Harmony péči o pleť, 2x Selsolite - polarizační světelnou terapii (20 min.).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Relaxace všední dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Cena balíčku Léto ve Spiritu (4=3 noci - 1 zdarma) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí formou bufetu a nápojem SPIRIT, neomezené využití Spa & Wellness Oasis (cca 10 000 m2, 22 bazénů): vnitřní a venkovní bazény a termály, vnitřní a venkovní dětský bazén, twister-pool, obří vířivka, vnitřní a venkovní termální whirlpool, bazén Kneipp, bazén (25x12m)

Všechny bazény s léčivými vodami jsou denně doplňovány a 100% bez chemikálií.

Oasis: parní komora, růžová sauna, bio sauna, aroma komora, finská sauna, infra sauna, aroma kabina, lakonium, frigidarium, stollen sauna, whirlpool, tropická zábava, každodenní sportovní a fitness programy, neomezené využití fitness, WiFi, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, pokojový trezor.

Možnost prodloužení pobytu až na 7 nocí za 2835 Kč/osoba/noc ve dvoulůžkovém pokoji či 3415 Kč/osoba/noc v pokoji 1/1.


SÁRVÁR leží v severozápadním Maďarsku, na březích řeky Ráby, jižně od ústí potoka Gyöngyös.

Královské koupele jsou ideálním místem pro dokonalý odpočinek, léčení a relaxace. Léčebná část je ostrovem klidu, kde najdeme v impozantním prostředí zážitkové bazény a bazény s termální vodou, zde zajistí alkalicko-hydrouhličitanosodné prvky léčebné vody regeneraci těla. V exklusivním saunovém světě můžeme skutečně prožít znovuzrození, v rehabilitační části léčbu zajišťují zkušení lékaři a ve wellness centru si můžeme vybrat z více než 60 druhů procedur pro tělo i duši.

Najdete zde vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: restaurace, kavárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

LÉČIVÉ PRAMENY A ÚČINKY MÍSTNÍ VODY:

V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. První pramen o teplotě 43 °C vyvěrá z hloubky 1200 metrů, obsahuje zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodu. Obsahuje chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Druhý pramen o teplotě 83 °C vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl.

Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem.

TROCHA HISTORIE:

Za své dnešní jméno, vzniklé spojením slov sár (bláto) a vár (hrad), vděčí Sárvár hradišti z dob královské dynastie Árpádovců, které bylo obklopeno vodami a bažinami. Výzkumný tým pátrající v okolí města po nalezištích ropy objevil v roce 1961 v hlubinách zdejší země poklad, jenž je cennější než zlato: léčivou vodu, která dala v roce 1968 vznik menším termálním lázním. Nové termální a wellness lázně otevřely své brány 1. prosince 2002 a se svými moderními službami se těší na všechny, kdo touží po léčbě i odpočinku. Od roku 2004 je Sárvár členem Europské společnosti královských lázní (Royal Spas of Europe). V dubnu 2007 získaly termální lázně ocenění EuropeSpa-med, v roce 2008 je kvalifikační porota Svazu maďarských lázní zařadila do nejvyšší, čtyřhvězdičkové kategorie. V roce 2011 obdržel Sárvár název lázeňského města.

PAMÁTKY:

Při pobytu v Sárváru Vám doporučujeme navštívit zajímavostí v okolí (Szombathely, Celldömölk, Köszeg), řeka Rába je jednou z posledních neregulovaných řek vhodných k vodní turistice. Nedaleké lesy jsou jako stvořené pro pěší túry, cykloturistiku (Csénye, Káld, Sitke, Szeleste). Vesnice v okolí nabízejí množství architektonických i kulturních památek (Ikervár – Batthyányi zámek, Sitke – Felsöbüki Nagy zámek, Szeleste – Festetich zámek, Arboretum, Vasegerszeg zámek).

VOLNÝ ČAS:

Na rozloze bezmála 10 akrů arboreta byla ještě na konci 18. století bahna a močáliště. Nejstarší stromy parku uchovávají vzpomínku na tuto dobu, jsou tu 300 let staré duby bahenní. Systém jezer pro lodičky, který je na 9 hektarech vodní plochy se skládá ze čtyř částí. Pět mostů a ostrovů dohromady vytvářejí příjemnou atmosféru. Lidé zde mohou rybařit, provozovat vodní sporty a v zimě bruslit. Na hosty toužící po vzrušení a hledající výzvy čeká nový lesní Lanový park se 120 překážkami, 10 metrů vysoká lezecká stěna a lukostřelnice. Objevovat krásy okolí můžete i na kole, Sárvár je výchozím bodem několika cyklistických tras.

GASTRONOMIE:

Sárváru nalezneme celou řadu výborných restaurací a pohostinství, ve kterých se hosté mohou těšit na vybranou nabídku regionální maďarské i mezinárodní kuchyně. Ve zdejších restauracích si přijdou na své vegetariáni, milovníci zvěřiny i všichni, kdo touží po dietní nebo wellness kuchyni, včetně paleolitické či šťávové diety.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
8 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Bočková, 05.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Bočková, 05.03.2018