Sárvár - Hotel Spirit Thermal Spa

od 3 395
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-16 %
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejlepší wellness hotel v Maďarsku
  • vlastní lázeňské a wellness centrum (cca 10.000 m2)
  • nové designové pokoje
  • vybrané víkendy exkluzivně ADULT ONLY hotel
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

FIRST MINUTE SLEVA 5 % při nákupu rekreačního pobytu 45 dní před nástupem.

Víkendy pouze pro dospělé: ADULT ONLY HOTEL VE VYBRANÝCH VÍKENDECH (PÁTEK - NEDĚLE včetně):
08.-11. prosinec 2023

Rádi bychom Vás upozornili, že pro tyto speciální víkendy platí věkové omezení 16 let. Nicméně, na ostatní víkendy jsou rodiny srdečně vítány.

Jsme přesvědčeni, že během těchto víkendů si užijete naprostý odpočinek a příjemný pobyt v přátelské atmosféře.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Spirit hotel Thermal Spa je nejluxusnějším hotelem v Maďarsku. Služby i hotelové interiéry uspokojí náročné klienty.
K relaxaci hostů přispívá téměř 10 000 m2 Oasis Spa hotelu s 22 bazény. Pečlivě navržené interiéry, postele s nebesy, pohodlné relaxační prostory a zahrada jsou zdrojem klidu a harmonie. Exkluzivním prostředí v Sárváru, u sedmi malebných jezer, kde elegance, křišťálově čistý vzduch, nedotčená příroda, 250 milionů let stará termální voda, lázeňská kultura se stovkami let historie, jedinečné wellness a lázeňský komplex přispívají k zážitku, který si bude odnášet po pobytu v hotelu Spirit.

Více se o tomto spa ráji dozvíte v našem článku: Snový Spirit hotel Sárvár – Oheň, voda, vítr být….

POLOHA

Nachází se ve městě Sárvár, v přímém sousedství sedmi sárvárských jezer, situovaných do nádhrerného udržovaného lesoparku s fitness prvky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, hotel. trezor, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, sportovní programy, animační programy a výlety, místnost na společenské a karetní hry, koncertní sál, konferenční služby, pro děti - stolička, postýlka, hlídání dětí a koutek; ordinace lékařů, obchod se suvenýry, lázeňské a wellness centrum OASIS SPA (cca 10.000 m2, 22 bazénů: zážitkové a termální bazény (vnitřní a venkovní), dětské bazény, vířivky, kneippova koupel, plavecký bazén (25x12m). Všechny léčivé bazény mají denně kompletní výměnu vody 100% bez chemikálií.), SVĚT SAUN (parní, růžová, bio, aroma komora, finská, infra, tropická sprcha, frigidarium, vířivka, relaxační místnost s krbem), fitness, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, klimatizace společných prostor, parkování (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Premium s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.
1 a 2lůžkové pokoje Orientál (kruhová postel 230 cm) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén, župan, pantofle), klimatizace, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.
1 a 2lůžkové pokoje Grand (postel 180x200 cm), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén, župan, pantofle), odpočinkový koutek (použitelný jako přistýlka), klimatizace, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.
1 a 2lůžkové pokoje King (kruhové lůžko 230 cm) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén, župan, pantofle), jacuzzi, klimatizace, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Vedle stávajících pokojů nabízí hotel od 1.2.2023 zcela nově designované moderní pokoje s vyšším komfortem pro váš pobyt.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně – bufet včetně nealko nápojů a sektu, večeře – bohatý bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: bowling, squash, tenisové kurty, Nordic Walking, rybaření, jízda na koních, cykloturistika.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,60 €) 500 HUF/os./noc./nad 18 let.

POZNÁMKA

Velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty a státní svátky - příplatky na vyžádání.

UPOZORNĚNÍ: Plánované údržby:

Prosinec 2023
Krytý bazén pro děti: 04. 12. 2023
Jacuzzi za Sauna Island: 11. - 12. 12. 2023

MĚSTSKÉ LÁZNĚ SÁRVÁR:

Uzavírka bazénů SPA SARVÁR v roce 2024:
02. - 06. 01. 2024: Vnitřní plavecký bazén,
26. 02. - 01. 03. 2024: Vnitřní dětský bazén, skluzavka a brouzdaliště pro mimina,
18. - 25. 03. 2024: Proplouvací léčebný bazén,
08. - 12. 04. 2024: Obří skluzavky v rodinné části,
22. - 26. 04. 2024: Zelená skluzavka a bazén s vlnobitím v rodinné části,
21. - 28. 05. 2024: Proplouvací zážitkový bazén,
19. - 23. 08. 2024: Vnitřní plavecký bazén,
02. - 06. 09. 2024: Vnitřní obří skluzavky,
16. - 23. 09. 2024: Proplouvací zážitkový bazén,
01. - 06. 10. 2024: Proplouvací léčebný bazén,
13. - 17. 10. 2024: Vnitřní dětský bazén, skluzavka a brouzdaliště pro mimina,
11. - 15. 11. 2024: Zelená skluzavka a bazén s vlnobitím v rodinné části.

Všechny ostatní bazény a služby budou po tuto dobu fungovat nerušeně, všechny ostatní termální bazény budou k dispozici.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


Dopřejte si komplexní relax a ke svému pobytu si navíc vyberte balíček procedur:
SPA balíčky:
SPIRIT SPA lékařská prohlídka a 6 procedur
SPIRIT SPA Plus lékařská prohlídka, 10 procedur a kontrolní výstupní vyšetření
SPIRIT SPA Deluxe lékařská prohlídka, 20 procedur a kontrolní výstupní vyšetření
SPIRIT SPA Deluxe Plus lékařská prohlídka, 30 procedur a kontrolní výstupní vyšetření
SPIRIT SPA Deluxe Superior lékařská prohlídka, 45 procedur a kontrolní výstupní vyšetření
Lékař vybere procedury z následujících možností:
léčebná masáž (20 min.), laserová terapie, individuální terapeutické cvičení, MCKenzie spinální pohybová terapie, inhalace, podvodní trakční lázeň, ultrazvuk, bahenní zábal, podvodní jet masáž, vodní, světelná a tepelná terapie, intenferenční proudy, galvanická koupel, solná komora, oxygenoterapie, magnetoterapie, zábaly, minerální-kyslíková lázeň, Cryosauna, Senzolite (polarizované světlo k regeneraci, revitalizaci a harmobizaci buněk na kožní problémy, rány, artritidy apod.) a další;
WELLNESS balíčky:
SPIRIT Immunity 2x Sensolite (20 min), 2x Oxygen (60 min.), 1x Minerální zábal pro hloubkovou tepelnou terapii
SPIRIT Energy 2x Sensolite (20 min.), 2x minerální koupel (30 min.), 2x BEMER terapie (8-20 min. - pulzní elektromagnetické proudy pomáhají mimo jiné k relaxaci a redukci stresu)
SPIRIT Beauty oxygen 1x Sensolite (20 min.), 1x AirEnergy (oxygenoterapie - 20 min.), 1x ošetření pleti čistým oxygenem (90 min.).


Cena pobytu SPIRIT v týdnu (3 - 5 nocí) zahrnuje: 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, Wi-Fi.


SÁRVÁR leží v severozápadním Maďarsku, na březích řeky Ráby, jižně od ústí potoka Gyöngyös.

Královské koupele jsou ideálním místem pro dokonalý odpočinek, léčení a relaxace. Léčebná část je ostrovem klidu, kde najdeme v impozantním prostředí zážitkové bazény a bazény s termální vodou, zde zajistí alkalicko-hydrouhličitanosodné prvky léčebné vody regeneraci těla. V exklusivním saunovém světě můžeme skutečně prožít znovuzrození, v rehabilitační části léčbu zajišťují zkušení lékaři a ve wellness centru si můžeme vybrat z více než 60 druhů procedur pro tělo i duši.

Najdete zde vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: restaurace, kavárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

LÉČIVÉ PRAMENY A ÚČINKY MÍSTNÍ VODY:

V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. První pramen o teplotě 43 °C vyvěrá z hloubky 1200 metrů, obsahuje zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodu. Obsahuje chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Druhý pramen o teplotě 83 °C vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl.

Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem.

TROCHA HISTORIE:

Za své dnešní jméno, vzniklé spojením slov sár (bláto) a vár (hrad), vděčí Sárvár hradišti z dob královské dynastie Árpádovců, které bylo obklopeno vodami a bažinami. Výzkumný tým pátrající v okolí města po nalezištích ropy objevil v roce 1961 v hlubinách zdejší země poklad, jenž je cennější než zlato: léčivou vodu, která dala v roce 1968 vznik menším termálním lázním. Nové termální a wellness lázně otevřely své brány 1. prosince 2002 a se svými moderními službami se těší na všechny, kdo touží po léčbě i odpočinku. Od roku 2004 je Sárvár členem Europské společnosti královských lázní (Royal Spas of Europe). V dubnu 2007 získaly termální lázně ocenění EuropeSpa-med, v roce 2008 je kvalifikační porota Svazu maďarských lázní zařadila do nejvyšší, čtyřhvězdičkové kategorie. V roce 2011 obdržel Sárvár název lázeňského města.

PAMÁTKY:

Při pobytu v Sárváru Vám doporučujeme navštívit zajímavostí v okolí (Szombathely, Celldömölk, Köszeg), řeka Rába je jednou z posledních neregulovaných řek vhodných k vodní turistice. Nedaleké lesy jsou jako stvořené pro pěší túry, cykloturistiku (Csénye, Káld, Sitke, Szeleste). Vesnice v okolí nabízejí množství architektonických i kulturních památek (Ikervár – Batthyányi zámek, Sitke – Felsöbüki Nagy zámek, Szeleste – Festetich zámek, Arboretum, Vasegerszeg zámek).

VOLNÝ ČAS:

Na rozloze bezmála 10 akrů arboreta byla ještě na konci 18. století bahna a močáliště. Nejstarší stromy parku uchovávají vzpomínku na tuto dobu, jsou tu 300 let staré duby bahenní. Systém jezer pro lodičky, který je na 9 hektarech vodní plochy se skládá ze čtyř částí. Pět mostů a ostrovů dohromady vytvářejí příjemnou atmosféru. Lidé zde mohou rybařit, provozovat vodní sporty a v zimě bruslit. Na hosty toužící po vzrušení a hledající výzvy čeká nový lesní Lanový park se 120 překážkami, 10 metrů vysoká lezecká stěna a lukostřelnice. Objevovat krásy okolí můžete i na kole, Sárvár je výchozím bodem několika cyklistických tras.

GASTRONOMIE:

Sárváru nalezneme celou řadu výborných restaurací a pohostinství, ve kterých se hosté mohou těšit na vybranou nabídku regionální maďarské i mezinárodní kuchyně. Ve zdejších restauracích si přijdou na své vegetariáni, milovníci zvěřiny i všichni, kdo touží po dietní nebo wellness kuchyni, včetně paleolitické či šťávové diety.

Mapa polohy hotelu

Maďarsko Sarvár - Hotel Spirit Thermal Spa *****

Pokud jste se rozhodli vybrat si pro svou dovolenou a odpočinek právě Maďarsko, lepší možnost než hotel Spirit jistě nenajdete. Nechte sebe a své tělo hýčkat v tomto luxusním hotelu, kde bude o Vás náramně postaráno. Můžete si vybrat z opravdu široké nabídky hotelového wellness a spa centra.

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
8 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Bočková, 05.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Bočková, 05.03.2018