Hotel SPIRIT THERMAL SPA

od 2 857
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen0min
Náš TIP
Bazén
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Sleva za včasný nákup: 5 %
Termální pramen: 0 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nejlepší wellness hotel v Maďarsku
  • vlastní lázeňské a wellness centrum (cca 10.000 m2)
  • jedinečný gastronomický zážitek
  • obklopen nádhernou přírodou a jezery
Načítání ...

POLOHA

Nachází se ve městě Sárvár, v přímém sousedství sedmi sárvárských jezer, situovaných do nádhrerného udržovaného lesoparku s fitness prvky.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, Wi-Fi ve společných prostorech (zdarma), kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, animace a výlety, místnost na společenské a karetní hry, koncertní sál, konferenční služby, pro děti - stolička, postýlka, hlídání dětí a koutek; ordinace lékařů, obchod se suvenýry, lázeňské a wellness centrum (cca 10.000 m2, 22 bazénů: zážitkové a termální bazény (vnitřní a venkovní), dětské bazény, vířivky, kneippova koupel, plavecký bazén; svět saun: parní, růžová, bio, aroma komora, finská, infra,…), fitness, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, klimatizace společných prostor, parkování (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje Premium, Orientál (kruhová postel 230 cm), Grand (postel 180x200 cm, odpočinkový koutek (použitelný jako přistýlka)) a King (kruhové lůžko 230 cm a jacuzzi v pokoji) s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana WC, fén), klimatizace, župan, minibar, LCD TV-SAT, telefon, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet včetně nealko nápojů a sektu, večeře – bohatý bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: bowling, squash, tenisové kurty, Nordic Walking, rybaření, jízda na koních, cykloturistika.

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, župan, pantofle, trezor, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den). Velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty a státní svátky - příplatky na vyžádání.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Termální bazén s venkovním průplavem a vířivka ve venkovní části termálního bazénu bude obnoven. Plánované období rekonstrukce: 01. - 30. 06. 2020

OÁZA SPA WELLNESS – Plánovaná údržba v roce 2020
Srpen: 3., 31.
Září: 1.- 3., 7.- 8., 9., 14. - 16., 21. - 22., 28. - 30.
Říjen: 5., 6. - 7., 12. - 13., 19. - 21., 26. - 27.
Listopad: 3.
Prosinec: 1.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Léto ve Spiritu (4=3 noci - 1 zdarma) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí formou bufetu a nápojem SPIRIT, neomezené využití Spa & Wellness Oasis (cca 10 000 m2, 22 bazénů): vnitřní a venkovní bazény a termály, vnitřní a venkovní dětský bazén, twister-pool, obří vířivka, vnitřní a venkovní termální whirlpool, bazén Kneipp, bazén (25x12m)

Všechny bazény s léčivými vodami jsou denně doplňovány a 100% bez chemikálií.

Oasis: parní komora, růžová sauna, bio sauna, aroma komora, finská sauna, infra sauna, aroma kabina, lakonium, frigidarium, stollen sauna, whirlpool, tropická zábava, každodenní sportovní a fitness programy, neomezené využití fitness, WiFi, zapůjčení županu a pantoflí po celou dobu pobytu, pokojový trezor.

Možnost prodloužení pobytu až na 7 nocí za 2835 Kč/osoba/noc ve dvoulůžkovém pokoji či 3415 Kč/osoba/noc v pokoji 1/1.


Cena balíčku Relaxace všední dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, neomezený vstup do hotelového wellness centra (cca 10.000 m2, 22 termálních a zážitkových bazénů, saunový svět, fitness), denní sportovní a fitness programy, župan, pantofle, trezor, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).


SÁRVÁR leží v severozápadním Maďarsku, na březích řeky Ráby, jižně od ústí potoka Gyöngyös.

Královské koupele jsou ideálním místem pro dokonalý odpočinek, léčení a relaxace. Léčebná část je ostrovem klidu, kde najdeme v impozantním prostředí zážitkové bazény a bazény s termální vodou, zde zajistí alkalicko-hydrouhličitanosodné prvky léčebné vody regeneraci těla. V exklusivním saunovém světě můžeme skutečně prožít znovuzrození, v rehabilitační části léčbu zajišťují zkušení lékaři a ve wellness centru si můžeme vybrat z více než 60 druhů procedur pro tělo i duši.

Najdete zde vnitřní a venkovní bazény, saunový svět, Family Spa (vnitřní whirlpool, vlnobití, skluzavky s dojezdovým bazénem, dětský bazén, zážitkový bazén, exkluzivní odpočívárny, baby pokoj s kuchyňským koutem a přebalovací pult), léčebné a wellness procedury v léčebném centru lázní (masáže klasické, ayurvédské, thajské, různé wellness masáže, bahenní zábaly, inhalace, trakce, wellness koupele a zábaly), saunový svět (finské, parní a bio sauny, aromakabiny, ledová jeskyně, solná komora, whirlpool, zážitková sprcha, odpočívárna a vitamínový bar). V areálu lázní jsou také další služby: restaurace, kavárna, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra, fitness, venkovní hřiště.

LÉČIVÉ PRAMENY A ÚČINKY MÍSTNÍ VODY:

V Sárváru vyvěrají dva druhy termální vody. První pramen o teplotě 43 °C vyvěrá z hloubky 1200 metrů, obsahuje zásaditou hydrogenuhličitanovou termální vodu. Obsahuje chlorid sodný, hydrogenuhličitan a stopové prvky a neobsahuje síru ani radon. Voda je velmi vhodná k léčbě onemocnění pohybového ústrojí, rehabilitaci po onemocněních a sportovních zraněních, v případě neurologických potíží a ke koupelím na uvolnění svalstva.

Druhý pramen o teplotě 83 °C vyvěrá z hloubky 2000 metrů. Jeho důležité složky jsou chlorid sodný, hydro-karbonát, jód, brom, fluor a četné další stopové prvky. Z léčivé vody s vysokým obsahem solí se odpařováním získává slavná Sárvárská termální krystalická sůl.

Slané lázně lze účinně využít při léčbě některých onemocnění pohybového ústrojí a gynekologických a dermatologických onemocnění. Již několik desítek let je znám velmi příznivý vliv léčivé vody v případě bolestí v podbřišku a chronických zánětlivých gynekologických onemocnění souvisejících se srůstem.

TROCHA HISTORIE:

Za své dnešní jméno, vzniklé spojením slov sár (bláto) a vár (hrad), vděčí Sárvár hradišti z dob královské dynastie Árpádovců, které bylo obklopeno vodami a bažinami. Výzkumný tým pátrající v okolí města po nalezištích ropy objevil v roce 1961 v hlubinách zdejší země poklad, jenž je cennější než zlato: léčivou vodu, která dala v roce 1968 vznik menším termálním lázním. Nové termální a wellness lázně otevřely své brány 1. prosince 2002 a se svými moderními službami se těší na všechny, kdo touží po léčbě i odpočinku. Od roku 2004 je Sárvár členem Europské společnosti královských lázní (Royal Spas of Europe). V dubnu 2007 získaly termální lázně ocenění EuropeSpa-med, v roce 2008 je kvalifikační porota Svazu maďarských lázní zařadila do nejvyšší, čtyřhvězdičkové kategorie. V roce 2011 obdržel Sárvár název lázeňského města.

PAMÁTKY:

Při pobytu v Sárváru Vám doporučujeme navštívit zajímavostí v okolí (Szombathely, Celldömölk, Köszeg), řeka Rába je jednou z posledních neregulovaných řek vhodných k vodní turistice. Nedaleké lesy jsou jako stvořené pro pěší túry, cykloturistiku (Csénye, Káld, Sitke, Szeleste). Vesnice v okolí nabízejí množství architektonických i kulturních památek (Ikervár – Batthyányi zámek, Sitke – Felsöbüki Nagy zámek, Szeleste – Festetich zámek, Arboretum, Vasegerszeg zámek).

VOLNÝ ČAS:

Na rozloze bezmála 10 akrů arboreta byla ještě na konci 18. století bahna a močáliště. Nejstarší stromy parku uchovávají vzpomínku na tuto dobu, jsou tu 300 let staré duby bahenní. Systém jezer pro lodičky, který je na 9 hektarech vodní plochy se skládá ze čtyř částí. Pět mostů a ostrovů dohromady vytvářejí příjemnou atmosféru. Lidé zde mohou rybařit, provozovat vodní sporty a v zimě bruslit. Na hosty toužící po vzrušení a hledající výzvy čeká nový lesní Lanový park se 120 překážkami, 10 metrů vysoká lezecká stěna a lukostřelnice. Objevovat krásy okolí můžete i na kole, Sárvár je výchozím bodem několika cyklistických tras.

GASTRONOMIE:

Sárváru nalezneme celou řadu výborných restaurací a pohostinství, ve kterých se hosté mohou těšit na vybranou nabídku regionální maďarské i mezinárodní kuchyně. Ve zdejších restauracích si přijdou na své vegetariáni, milovníci zvěřiny i všichni, kdo touží po dietní nebo wellness kuchyni, včetně paleolitické či šťávové diety.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
8 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Bočková, 05.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Hana Bočková, 05.03.2018