Budapešť - Hotel Sissi

od 890
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen20min
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-16 %
Termální pramen: 20 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 300 metrů od bulváru Nagykörút
  • je postaven v moderním eklektickém slohu
  • vzdálenost od městské dopravy je 5 minut
  • ideální výchozí místo k procházkám do centra města
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Sissi se nachází v Budapešti, hlavním městě Maďarska, kde musíte určitě navštívit místní parní lázně (fürdö). Koho zajímá architektura, tak by měl navštívit Židovské muzeum, které je pozoruhodné svým výzkumem Židovské kultury. Nejkrásnější architektura a historie se ale nachází v Maďarském národním muzeum, které uchovává své památky už od pravěku, až po současnost.

POLOHA

Hotel se nachází v klidné čtvrti blízko centra Budapešti, historických památek a obchodní a nákupní zóny. Vzdálenost od stanice metra, tramvají a autobusů je cca 5 minut.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, jídelna, lobby bar, venkovní posezení, zahrada, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, pro děti - dětská herna a postýlka; úschovna zavazadel, úschovna a půjčovna kol, garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), telefon, minibar, trezor, TV-SAT, klimatizace, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (kontinentální).

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

2lůžkový bezbariérový pokoj na vyžádání.
Slevy 10% z ceny pobytu (min. na 3 noci s vyjímkou období svátků a festivalů - již započítáno v ceně), 10% z ceny pobytu (při objednávce 45 dnů před příjezdem). Slevy nelze sčítat.

Parkování je možné v hotelových garážích (do vyčerpání kapacity) nebo v nedalekých veřejných garážích. Informace o přesné výši platby (cca 20 eur/noc) a volné kapacitě získáte při příjezdu na recepci hotelu.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
3 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9,7 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Anežka Šimeková, 13.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Katarina, 09.03.2018
9,5
7 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Hana Ahmedová, 06.03.2018