Hotel SANTE

od 900
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen15min
Dítě zdarma do: 3 let
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 15 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Ubytování/noc SN
Strava Doba 01.01.18- 01.01.19 01.01.19- 02.01.20
1/2 SWC - 1 os. Snídaně Na noc 1130 Kč
1/2+1 SWC Snídaně Na noc 925 Kč
Přistýlka Snídaně Na noc 685 Kč
Dítě 3-6 let na přistýlce Snídaně Na noc 255 Kč
Dítě 6-12 let na přistýlce Snídaně Na noc 505 Kč
Dítě do 3 let na přist. se 2 dosp. zdarma Snídaně Na noc 0 Kč
1/2 SWC - 1 os. Snídaně Na noc 1100 Kč
1/2+1 SWC Snídaně Na noc 900 Kč
Přistýlka Snídaně Na noc 690 Kč
Dítě 3-6 let na přistýlce Snídaně Na noc 245 Kč
Dítě 6-12 let na přistýlce Snídaně Na noc 490 Kč
Dítě do 3 let na přist. se 2 dosp. zdarma Snídaně Na noc 0 Kč
Příplatek za klimatizaci Na den 155 Kč
Příplatek ubytování na 1 noc Na noc 65 Kč

Poloha

v centru města Hévíz, v klidném a tichém prostředí. Díky své výhodné poloze se k termálnímu jezeru dostanete během 15 minut. V centru města se nachází restaurace, kostel a nové dětské hřiště.

Vybavení ubytovacího zařízení

recepce, Wi-Fi (na recepci zdarma), restaurace, lobby bar, venkovní posezení, zahrada, terasa, pro děti postýlka a stolička, wellness (sauna, whirlpool, masáže), parkoviště, garáže, akceptace platebních karet.

Vybavení pokoje

1 až 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, lednička, trezor, Wi-Fi (zdarma), balkón (většina pokojů), klimatizace za příplatek (5,-€/den).

Stravování

snídaně (bufet)

Cena zahrnuje

1x ubytování se snídaní (dle výběru pobytu), vstup do sauny a whirlpoolu, zapůjčení županu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Cena nezahrnuje

dopravu, pobytovou taxu (1,70 €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení