Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

hotel se nachází uprostřed rozlehlého parku, s výhledem na „solný kopec“. Léčivá voda, teplá 65 °C – 68 °C, mimořádně bohatá na minerální látky, neustále staví impozantní bílé, krajkové výtvory. Hotel spojuje s lázněmi a léčebnou částí 15 metrů dlouhá chodba.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, lobby bar, prádelna, venkovní posezení, wellness Saliris Resort (fitness, saunový svět (2 finské sauny, biosauna, thermium, parní lázeň, aromatická kabina, ochlazovací bazén, venkovní - finská srubová sauna, ruská sauna, ochlazovací bazén), samoobslužná restaurace, bar, kavárna, zmrzlinová kavárna, pivnice, vodní plocha o rozloze 1 900 m2 - 17 venkovních a vnitřních bazénů, sedací bazény s léčivou vodou, perličková lázeň, rekreační a dětské bazény, tobogány; ordinace lékařů (revmatolog, fyzioterapeut, masér), léčivé procedury (ultrazvuk, léčebný tělocvik, atrakce ve vodě, podvodní masáže, uhličité vanové koupele, parafango, inhalace)), animační programy pro děti i dospělé (v létě), pro děti – hřiště, herna, postýlka a stolička; biliár, stolní fotbal, konferenční služby, sál, půjčovna kol a společenských her, parkoviště, garáže, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje typu Standard, Superior a Superior Plus, rodinné pokoje (2x 2lůžkové pokoje propojené dveřmi), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), župan, možnost až 2 přistýlek, minibar, varná konvice + čajový servis, telefon, LAN internet, LCD TV, trezor, klimatizace, terasa; pokoje Superior s výhledem na termální bazény, Superior plus s výhledem na termální bazény a výhledem na solný kopec. 3 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet)

CENA ZAHRNUJE

2x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), zapůjčení županu, vstup do lázeňského a wellness centra (zážitkové, termální, vnitřní, venkovní bazény a dětské bazény, skluzavky, tobogány (mimo světa saun)), vstup do fitness, parkování na nehlídaném parkovišti, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (300,- HUF/os./noc), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)


Egerszalók je malá vesnice v severní části krajiny. Nádherné přírodní prostředí, dobrá vína, přírodní a historické památky ho řadí k turisticky atraktivním oblastem. Zajímavostí jsou solné termální lázně, i díky tomu je Egerszalók třetí nejnavštěvovanější turistickou destinací v zemi.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

10
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Teichmannová, 13.03.2018