Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Příjemný rodinný hotel Rustikal se nachází v těsné blízkosti Středověké krčmy a zámku Dětenice.

POLOHA

v CHKO Český Ráj v obci Dětenice, jen 100 m od zámku, zámeckého pivovaru a středověké krčmy

Obec Dětenice se nachází v CHKO Český Ráj a skládá se ze tří historických částí: Dětenice, Osenice, Brodek. Obec patří do Královéhradeckého kraje. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1052. V obci se nachází známý Zámek Dětenice, kde najdeme dochované gotické, renesanční a barokní fresky, nástěnné malby a rokokové a klasicistní štukové výzdoby. Mimo to je zde umístěna sbírka obrazů, historických zbraní a loveckých trofejí. Na zámku Dětenice se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. Součástí Zámeckého resortu Dětenice je i originální středověká krčma Dětenice. V sousedství zámku je zámecký pivovar, dnes muzeum.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace – pizzerie, konferenční služby, venkovní posezení, pro děti - postýlka a atrakce, úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkový apartmán (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, LAN internet, rádio, možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně – bufet, večeře – á la carte).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Tipy na výlet: Resort Dětenice (Středověká krčma, Dětenické peklo, Zámek Dětenice, Dětenický pivovar, rytířské turnaje, Středověký program), zámek Staré Hrady, zámek v Domousnicích, zámek v Rožďalovicích, Český ráj (Prachovské skály, Hruboskalsko, Trosky, Sobotecko, Mnichovohradišťsko, Mladoboleslavsko).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (20,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní formou bufetu, Wi-Fi, parkování.


Cena pobytu Venkovský balíček (1 noc) zahrnuje: 1x ubytování polopenzí (v rámci polopenze večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 250 Kč/os. se vstupem na večerní program do Středověké krčmy), na pokoji lahev vína (0,75 l), Wi-Fi, parkování
Nástup možný Ne - Čt
Děti do 15 let mají v ceně vstup na program a k večeři kuřecí plátek s bramborem


Cena pobytu Sedlácký balíček (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 1x večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300 Kč/os.) se vstupem na večerní program do Středověké krčmy a 1x večeře à la carte v Šenku U Dvou Čarodějnic (v hodnotě 200 Kč/os.)), na pokoji lahev vína (0,75 l), prohlídku barokního zámku, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování.
Děti do 15 let mají v ceně vstupy na program a prohlídky pivovaru a zámku, k večeři v krčmě kuřecí plátek s bramborem a v šenku palačinku nebo bramborák.


Cena pobytu Rytířský balíček (1 noc) zahrnuje 1x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze večeře à la carte ve Středověké krčmě (v hodnotě 300 Kč/os. se vstupem na večerní program do Středověké krčmy), na pokoji lahev vína (0,75 l), prohlídku barokního zámku, prohlídku pivovaru s ochutnávkou Dětenického piva, Wi-Fi, parkování.
Děti do 15 let mají v ceně vstupy na program a prohlídky pivovaru a zámku, k večeři kuřecí plátek s bramborem.


Vydejte se s drahou polovičkou nebo rodinou do Českého ráje a nechte se unést romantickým krajem, který spojuje pestré přírodní krásy s mnohými historickými památkami.

Český ráj je výjimečná krajina skalních měst plná odkazů dávných předků. Na každém kroku jsou hrady a zámky, lidová architektura, ale i naleziště drahých kamenů, věže a vyhlídkové plošiny. Pohádková země je plná udatných rytířů, krásných princezen a vousatých loupežníků.

Neváhejte, tento kouzelný region se všemi jeho krásami čeká jen na Vás, abyste ho prozkoumali.

Tato malebná oblast je stvořena pro rekreaci. Díky velice husté síti značených stezek a cyklostezek je doslova turistickým rájem. Příroda Českého ráje vyzývá nejenom k procházkám a výletům, ale i k různorodým aktivitám, které potěší každého člena rodiny.

Návštěvníci Českého ráje mají možnost i kulturního vyžití. Vedle divadel, galerií, knihoven a muzeí zde probíhá mnoho zábavných akcí nejrůznějšího zaměření.

Nadchněte se atmosférou Českého ráje a přijďte sem strávit mnoho hezkých dnů.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení