Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel s vlastním wellness a lázeňskými službami, je ideálním místem pro relaxaci. Nabízí venkovní bazén i bazény s léčivou termální vodou. Odpočinout si za pěkného počasí můžete na slunečné terase a v hlavní sezóně si můžete každý den přijít zatančit v baru na živou hudbu.

POLOHA

Hotel je situován u lázeňské promenády a 300 m daleko od HUNGAROSPA HAJDÚSZOBOSZLÓ které je největším lázeňským komplexem v Evropě, najdete zde Aquapark, Aqua-Palace,Termální lázně a písečnou pláž Mediterran dohromady.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, salonek, konferenční služby, výtah, trezor, letní terasa, Wi-Fi (zdarma), wellness centrum (2 venkovní termální bazény (28°C, 34-38°C celoročně), v sezoně venkovní bazény s atrakcemi, vířivka, finská sauna, parní sauna), terasa na opalování s lehátky, zapůjčení županu, parkování, výtah, pro děti: herna, stolička, postýlka, vanička, hřiště a v sezoně venkovní dětský bazén.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje 18-22 m2 s dvoulůžkem či twin lůžky, vlastní soc. zařízení (průchozí sprchový kout, WC, fén, župan), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi, rádio, balkón. Možnost přistýlky pro dítě do 10 let. Možnost objednat pokoj s panoramatickým výhledem do ulice nebo na bazény - na vyžádání.
3 lůžkové rodinné pokoje 25 m2, velké dvoulůžko a samostatné lůžko, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi, rádio.
2lůžkové suite 42-45 m2 s panoramatickým výhledem na bazény, obytný prostor a ložnice s dvoulůžkem, vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC, fén, župan), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi, rádio, balkón. Na přivítanou hosty na pokoji čeká lahev vína. Možnost objednat snídani na pokoj bez příplatku.
2lůžkové apartmány 30-32 m2 s dvěmi místnostmi, ložnici s dvoulůžkem a obytný prostor s rozkládacím gaučem (možnost přistýlky), vlastní soc. zařízení (hydromasážní sprchový kout, WC, fén, župan), TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi, rádio.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně nebo polopenze, (snídaně – bufet, večeře – bufet nebo menu o 3 chodech podle počtu hostů), za příplatek plná penze (oběd - jednotné menu o 3 chodech).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Lázně Hajdúszoboszló

Kromě vnitřních a venkovních termálních bazénů a nabídky procedur je hostům k dispozici největší vodní areál v Maďarsku, kle je možné využít:

Pláž - bazény rozmístěné v parku o rozloze 30 hektarů jsou otevřené od 1. května do 30. září. Komplex 13 bazénů je mezi návštěvníky velmi oblíben a nabízí příjemné zážitky se širokým výběrem pro všechny věkové kategorie. Nejžhavější novinku pláže představuje bazén „Pobřeží Středozemního moře”, který je největším plaveckým bazénem ve střední Evropě. Středomořská atmosféra je zaručena písečnou pláží, pirátskými loděmi, majákem a řadou palem.

Aquapark - se nachází na pláži, pro vstup je vyžadována zvláštní vstupenka. Návštěvníkům starším 12 let nabízí 9 typů obřích skluzavek (čtyř dráhová závodní skluzavka, kamikadze, tobogán, „černá díra”, divoká řeka, gigantická skluzavka, Niagara, „velká díra” a twister). Pro děti mladší 10 let pak nabízí mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeku. Na velké skluzavky mohou děti od 12 let. Mimořádně děti už od 10 let mohou také vyzkoušet obří skluzavky, ale pouze s prohlášením o souhlasu rodičů. Doprovázející rodiče nebo členové rodiny dostanou pásky na ruku se sníženou cenou.

Aqua-Palace - kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa: tropickou lázeň, lázeň v ledové jeskyni, lázeň v kině, termální lázeň Pávai, lázeň Ganges, románskou lázeň, mořskou lázeň a lázeň v jeskyni.

V části dětského světa - vítají batolata bazény pro miminka a rodinné bazény, roztomilé figurky zvířat a skluzavky. Jejich celodenní zábava je zaručena hrací místností a hracím domem pro děti. Vodní palác navíc k ostatním službám nabízí rozsáhlou řadu wellness služeb: sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje.
Pro sportovní fanoušky jsou dále k dispozici plavecké bazény, surfování ve stoje a squash.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění, příplatek za klimatizaci.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), neomezený vstup do hotelového wellness centra vč. zapůjčení županu a ručníku, Wi-Fi.


Tyto lázně se nachází v severovýchodní části Maďarska. Hlavním lákadlem pro téměř milion návštěvníků ročně je lázeňský komplex. Nahnědlá barva vody je způsobená obsahem jódu, brómu, karbonátu vodíku, bitumenu, kuchyňské soli a ostatních minerálních látek a bývá nazývána „tekutým zlatem“. Termální voda napomáhá při léčbě chronických potíží pohybového ústrojí, deformací páteře, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a kožních chorob. Pitná kúra je vhodná při chronických respiračních a katarálních onemocněních a onemocněních štítné žlázy. Lázně zcela zaslouženě dostaly přezdívku Mekka revmatiků.

V parku o rozloze 30 hektarů (1.5 do 30. 9.) je 13 bazénů, Aquapark (9 typů obřích skluzavek: čtyř-dráhová závodní, kamikadze, tobogán, „černá díra“, divoká řeka, gigantická, Niagara, „velká díra“ a twister). Pro děti mladší 10 let jsou zde mini skluzavky, vodní hrad a proudící řeka. Kryté lázně Aqua-Palace vítají všechny členy rodiny po celý rok. Exkluzivní lázeňské bazény vodního světa připomínají různá období a místa (lázně tropická, mořská, románská, Ganges, Pávai, kino a ledovou jeskyni). V části dětského světa vítají batolata bazény rodinné a pro miminka, roztomilé figurky zvířat a skluzavky, místností hrací, přebalovací, kojící a odpočinkové. Vodní palác navíc nabízí rozsáhlé wellness služby (sauna, solárium, masáže, soukromé lázně, relaxační pokoje), sport (plavecké bazén, surfování ve stoje, squash).
Tipy na výlet:
DEBRECEN (21km) – ve městě je velký počet kulturních a historických památek
HORTOBÁĎSKÁ PUSZTA – národní park s jedinečnou flórou a faunou (největší chráněné území v zemi)

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení