Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel je ideálně situován k objevování krás rozmanité přírody našeho regionu i velkého množství historických a kulturních památek Mikulášovic a okolních měst a obcí.

POLOHA

hotel se nachází ve středu města Mikulášovice, ležícím v nejsevernějším cípu České republiky, na samé hranici s Německem. Přilehlé okolí chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a národního parku České Švýcarsko je romantickou a turisty velmi navštěvovanou oblastí. Hotel je zrekonstruovanou kulturní památkou.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, pivnice, bar, salónek, venkovní posezení, zahrada s venkovním ohništěm, klubovna s TV, pro děti – postýlka, stolička a strava; úschovna kol a lyží, parkoviště (možnost parkování v uzamčeném dvoře).

VYBAVENÍ POKOJŮ

1-3lůžkové pokoje, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), lednice (možnost minibaru), TV, Wi-Fi.
4lůžkové apartmány, s možností 2 přistýlek, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), 1 ložnice, obývací pokoj, lednice (možnost minibaru), TV, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (kontinentální rozšířená vč. teplých pokrmů).
Za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd, večeře – servírované, výběr z menu).
Hotel nabízí studené a teplé předkrmy, saláty, polévky, vegetariánské pokrmy, hotová jídla, těstovinové, rybí a další speciality, zmrzlinové poháry a dezerty).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, v okolí - tenis, squash, kulečník, tělocvična, fotbalové hřiště, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, přírodní koupaliště Mikulášovice (700 m), krytý bazén Rumburk (15 km), aquapark Neustadt/DE (15 km), sportovní hala (200 m), sportovní areál (fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty - 800 m), bowling Vilémov (4 km), squash ŠLuknov (10 km), v zimě: sjezdové a běžecké lyžování (ski areál Horní Podluží - 20 km nebo Jedlová - 23 km nebo Sebnitz/DE - 10 km), v místě běžecké tratě propojené s trasami na německé straně.

Cyklistika – V okolí Mikulášovic se nachází nespočet cyklistických tras. Na kole se můžete vydat do Českého Švýcarska, Krásné Lípy, Děčína, Lipové, Kytlice nebo i Rumburka a mnoho dalších. Informace o trasách si vyžádejte na recepci hotelu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, cenové zvýhodnění u pobytu min. 3 noci.


Nevíte kde prožít neopakovatelné chvíle plné odpočinku a uvolnění?

Nemusíte projít celou Evropu, abyste našli místo stvořené pro Vaši vysněnou dovolenou. I u nás v Česku je několik takových míst. Jedním z nich je České Švýcarsko - země plná tajemství a nevšedního světa.

Nádherné prostředí nedotčené přírody se rozprostírá při hranici s Německem. Krajina skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor, lesy táhnoucí se kam oko dohlédne. Vydejte se lesnými stezkami, vstupte do bájné říše skřítků, vil a loupežníků. V pradávných dobách vládli tomuto kraji, možná jsou zde i nyní.

Ideální místo pro oddych a načerpání nových sil představují Národní park České Švýcarsko - jeden z nejvýznamnějších evropských turistických regionů. Přirozeně krásná země plná romantických zákoutí a přeplněná lidovou architekturou Vás přímo zve objevovat a poznávat tento kraj.
Komu nestačí tradiční pěší turistika, může se věnovat cyklistice, golfu, dokonce jít na výlet lodí a plavit se v této nádherné chráněné oblasti republiky.

Zveme Vás seznámit se s krajinou plnou skalních roklí, vyhlídek a podstávkových domů a věříme, že si zdejší kraj zalíbíte.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
2 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
8 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr krechac, 08.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Slavomír Labudek, 06.03.2018