Luhačovice - Hotel RADUN

od 1 523
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pobyty plné prožitků ve stylové atmosféře
  • přímo u pramene Aloiska v blízkosti centra lázní
  • památkově chráněná funkcionalistická vila z 30. let
  • prvorepubliková úcta a chování k hostům
Načítání ...

POPIS

Boutique hotel RADUN vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Nabídne vám rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a individuální přístup ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného chování. Najdete jej v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, v těsné blízkosti centra.

POLOHA

v klidném místě lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, v těsné blízkosti centra lázeňského města Luhačovice, avšak stranou jeho ruchu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Café restaurant, venkovní posezení s grilem, výtah, Wi-Fi v prostorách restaurace (zdarma), hotel. trezor, wellness centrum „Prožitkový klub“ (finská sauna, balneologická vana, odpočívárna, masáže, zábaly, inhalace), konferenční služby, zajištění zapůjčení kol, podzemní garáž, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), k balíčkům zapůjčení županu, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi a LAN (zdarma), většina s balkónem nebo terasou.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bohatý teplý a studený bufet) nebo rozšířená polopenze (snídaně – bufet, odpolední svačina (zákusek, káva, čaj), večeře – gurmánské menu o 4 chodech) - podle výběru pobytu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: vodní ráj přilehlé Městské plovárny (25 m plavecký bazén, zážitkový bazén (divoká řeka, skákací záliv, bublery, masážní trysky), dětský bazének, whirlpool, parní komora), poznávání lázeňského města Luhačovice, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní (bohatý teplý a studený bufet) nebo - u balíčků: ubytování s polopenzí formou Penze dobré pohody z lokálních a bio surovin (vitální bufetová snídaně, odpolední domácí dezert s kávou či čajem, 4chodové gurmánské večerní menu při svíčkách) - dle výběru pobytu; volný vstup do vodního ráje přilehlé kryté Městské plovárny se slunícími terasami (25 m plavecký bazén, zážitkový bazén (divoká řeka, skákací záliv, bublery, masážní trysky), dětský bazének, whirlpool, parní sauna), každou sobotu a úterý hudební večer s klavírem, prohlídka funkcionalistické vily přímo s majitelem.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os/den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15,- Kč/os/den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Cena balíčku To nejlepší z Radunu (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rozšířenou polopenzí, 1x proceduru dle vlastního výběru (60 min.), možný check-out do 12:00 hod., parkování v garáži (v den odjezdu až do odpoledních hodin), služby concierge (zajišťování vstupenek a programů).


Cena balíčku Nevšední všední dny (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x relaxace slatinným nebo bahenním zábalem). Nástupní dny: Ne-Čt.


Cena balíčku Esence bytí (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x relaxace slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutická holistická masáž zad a šíje, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem).


Cena balíčku Poklad uvolnění (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x relaxace slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutická holistická masáž zad a šíje, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem, 1x antistresová masáž hlavy).


Cena balíčku Každý tropí radosti (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x relaxace slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutická holistická masáž zad a šíje).


Cena balíčku Člověče, zatav se... (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rozšířenou polopenzí, 10% zvýhodnění na všechny masáže a terapie Prožitkového klubu.


Cena balíčku Oživení smyslů (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x reflexní terapii plosek nohou, 1x relaxaci slatinnými nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeiutickou holistickou masáž zad a šíje, 1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem.


Cena balíčku Kristiánův sen (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x aromaterapeutickou holistickou masáž zad a šíje, 1x relaxaci slatinným nebo bahenním zábalem).


Cena balíčku Relax, základ života (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x relaxaci slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutickou holistickou masáž zad a šíje).


Cena balíčku Bílá hvězda (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x relaxaci slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutickou holistickou masáž zad a šíje).


Cena balíčku Umění odpočívat (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x reflexní terapii plosek nohou, 1x relaxaci slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutickou holistickou masáž zad a šíje, 1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem, 1x antristresovou masáž hlavy).


Cena balíčku Týden rozmazlování (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x reflexní terapii plosek nohou, 1x relaxaci slatinným nebo bahenním zábalem, 1x aromaterapeutickou holistickou masáž zad a šíje, 1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem, 1x antristresovou masáž hlavy, 1x kombinovanou harmonizační masáž).


Cena balíčku Týden pohody (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s rozšířenou polopenzí, zvýhodnění 10% na všechny masáže a terapie Prožitkového klubu.


Cena balíčku Romantika pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rozšířenou polopenzí, na přání snídani na pokoj, romantickou výzdobu pokoje, láhev sektu pro dva s ovocnou mísou na pokoji, 1x aromaterapeutickou holistickou masáž (60 min).


Cena balíčku Ženská síla (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s rozšířenou polopenzí, procedury (1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinným solným výluhem, 1x harmonizační masáž).


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
DAgmar Křenková, 07.03.2018