Luhačovice - Hotel Radun

od 1 884
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bazén
Cykloturistika
Konferenční služby
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pobyty plné prožitků v klidné atmosféře bez dětí
  • přímo u pramene Aloiska v blízkosti centra lázní
  • památkově chráněná funkcionalistická vila z 30. let
  • prvorepubliková úcta a chování k hostům
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Boutique hotel RADUN vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Nabídne vám rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a individuální přístup ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného chování. Najdete jej v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, v těsné blízkosti centra.

Hotelový Restaurant REPUBLIKA je proslulý zážitkovou gastronomií, klidovou atmosférou, vybranými víny s příběhem, prémiovými jihoamerickými rumy a výborným kávovým menu.

Wellness hotelu PROŽITKOVÝ KLUB poskytuje masáže, zábaly, inhalace, vodoléčebné terapie a privátní finskou saunu s odpočívárnou. S hotelem těsně sousedí VODNÍ RÁJ (plavecký bazén 25m, zážitkový bazén s masážními tryskami, bublery, skákacím zálivem a divokou řekou, parní sauna, whirlpool, dětský bazének, vyhřívané lavice, letní sluneční terasy).

POLOHA

v klidném místě lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, v těsné blízkosti centra lázeňského města Luhačovice, avšak stranou jeho ruchu.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Café restaurant, venkovní posezení s grilem, výtah, Wi-Fi v prostorách restaurace (zdarma), hotel. trezor, wellness centrum v sousední budově „Prožitkový klub“ (finská sauna, balneologická vana, odpočívárna, masáže, zábaly, inhalace), konferenční služby, zajištění zapůjčení kol, podzemní garáž, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

stylové 2lůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), TV-SAT, trezor, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa (většina pokojů).

STRAVOVÁNÍ

Penze dobré pohody z lokálních a bio surovin v Restaurantu REPUBLIKA - snídaně (bohatý teplý a studený bufet), odpolední svačina (domácí dezert, káva nebo čaj), večeře – gurmánské menu o 4 chodech.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: vodní ráj přilehlé Městské plovárny (25 m plavecký bazén, zážitkový bazén (divoká řeka, skákací záliv, bublery, masážní trysky), dětský bazének, whirlpool, parní komora), poznávání lázeňského města Luhačovice, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel neumožňuje ubytování dětí do 10 let

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný jen po dohodě a za příplatek.

Cena večeří pro děti 10-12 let na vyžádání.


Pobytové balíčky


Cena pobytu To nejlepší z Radunu (2 noci) 2022 zahrnuje 2x ubytování s rozšířenou polopenzí, 1x proceduru v hotelovém wellness Prožitkový klub dle vlastního výběru (50 min.), možný check-out do 12:00 hod., parkování v podzemní garáži (v den odjezdu až do odpoledních hodin), služby concierge (zajišťování vstupenek a programů), volný vstup do přilehlého Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem každou sobotu a úterý.


Cena pobytu Nevšední všední dny (3, 4 nebo 5 nocí) (zvýhodněný mimovíkendový balíček) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každé úterý, Wi-Fi.
Nástupní dny Ne-Út dle délky pobytu.


Cena pobytu Esence bytí (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinami, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Poklad uvolnění (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinami, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x antistresová masáž hlavy), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Každý tropí radosti (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Člověče, zatav se... (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, 10% zvýhodnění na všechny masáže a terapie hotelového wellness Prožitkový klub, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Oživení smyslů (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x uvolnění slatinnými nebo bahenním zábalem zad, 1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinami, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do přilehlého Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Kristiánův sen (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax, základ života (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s rozšířenou polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Bílá hvězda (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Umění odpočívat (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x perličková či hydromasážní koupel s bylinami, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x antistresová masáž hlavy), volný vstup do přilehlého Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Týden rozmazlování (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x reflexní terapie plosek nohou, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x perličková či hydromasážní koupel s bylinami, 1x kombinovaná masáž bylinnými oleji RADUN (50 min.), 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x antistresová masáž hlavy), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Týden pohody (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, zvýhodnění 10% na všechny masáže a terapie hotelového wellness Prožitkový klub, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantika (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, na přání snídani na pokoj, romantickou výzdobu pokoje, láhev sektu pro dva s ovocnou mísou na pokoji, 1x relaxační masáž bylinnými oleji RADUN (50 min.), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Ženská síla (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x avokádová hydratační péče o obličej, pobyt na 3 noci navíc 1x mátová masáž plosek nohou s polodrahokamem), 1x domácí "radunskou" limonádu, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.
Procedury na 2 noci 2022: 1x detoxikační lipová péče pro obličej (50 min. - peeling, masáž, maska)


Cena pobytu Genius Loci (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x masáž zad a šíje v kombinaci s masáží plosek nohou (50 min)), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.
BONUS: prodloužený odjezd až do 12 hodin
Parkování v podzemní hotelové garáži zdarma a to až do odpoledních hodin v den odjezdu
Služby concierge (zajištění vstupenek v místě a okolí i s možným zajištěním dopravy)


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
DAgmar Křenková, 07.03.2018