Luhačovice - Hotel Radun a depandance Vila Eva

od 1 790
doprava Vlastní
strava Polopenze
Náš TIP
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Konferenční služby
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • pobyty plné prožitků v klidné atmosféře bez dětí
  • přímo u pramene Aloiska v blízkosti centra lázní
  • památkově chráněná funkcionalistická vila z 30. let
  • prvorepubliková úcta a chování k hostům
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

HOTEL RADUN
Tento skvostný hotel, který byl kdysi funkcionalistickou vilou slavného architekta Bohuslava Fuchse, prošel pečlivou rekonstrukcí a dnes vám nabízí exkluzivní ubytování spojené s prvorepublikovou tradicí a elegancí. Každý pokoj je mistrovským dílem designu a pohodlí, vybavenými luxusními matracemi a soukromými balkony či terasami, které vás každé ráno pozdraví svěžím vzduchem lázeňského parku.

Hotel RADUN je nejen oáza klidu, ale i místem gastronomických zážitků. V restauraci REPUBLIKA ochutnáte kulinářské skvosty, které potěší i ten nejnáročnější jazýček, a to vše v doprovodu vybraných vín a exkluzivních rumů.

A když přijde čas na relaxaci, wellness PROŽITKOVÝ KLUB je připraven hýčkat vaše smysly masážemi, inhalacemi a privátní finskou saunou. Nezapomeňte navštívit i sousedící městskou plovárnu a její VODNÍ RÁJ, kde se můžete oddat plavání a vodním radovánkám.

DEPANDANCE VILA EVA
Objevte kouzlo historie spojené s moderním pohodlím v srdci lázeňského města – to je Vila EVA, perla Luhačovic, která vám otevírá dveře k nezapomenutelnému zážitku. Vila EVA není jen ubytování, je to cesta časem s komfortem dneška, která si zachovává punc prvorepublikové elegance. Čeká zde na vás nepřekonatelný mix tradice, luxusu a osobního přístupu.

Nechte se unést atmosférou místa, kde každý krok rezonuje historií, a přitom si užijte výhody moderního bydlení. Apartmá s plně vybavenou kuchyní vám umožní připravit si vlastní gurmánské zážitky, zatímco samostatné ložnice s vlastními koupelnami poskytují soukromí, které oceníte.

5 přesvědčivých důvodů, proč se vydat právě sem:
1. Exkluzivní poloha – ubytujte se v klidném prostředí přírodního parku s léčivými prameny a zároveň kousek od centra města.
2. Luxusní ubytování – odpočiňte si v pokojích s prvotřídním vybavením, kde design a komfort jdou ruku v ruce.
3. Gastronomický ráj – vynikající hotelová restaurace, kde na vás čeká nejen vynikající jídlo, ale i bohatý výběr nápojů.
4. Wellness pro tělo i duši – uvolněte se ve wellness centru a nechte se hýčkat špičkovými procedurami.
5. Bezkonkurenční služby – vychutnejte si nadstandardní služby včetně podzemních garáží a osobního přístupu, který přesahuje očekávání.

POLOHA

Hotel Radun najdete v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, v těsné blízkosti centra města.

Vila EVA, která leží od Radunu 100 m, je navíc ideálním výchozím bodem pro objevování lázeňského města a jeho okolí. Ať už toužíte po relaxaci ve wellness, chcete ochutnat místní kulinářské speciality, nebo se chystáte na procházku po lázeňských promenádách, vše je na dosah.

Užijte si výhody ideální polohy těchto dvou ubytovacích jednotek v centru lázeňského města s možností procházek, poznávání a relaxace v Městské Plovárně, která je jen krok od vašeho dočasného domova.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, Café restaurant, venkovní posezení s grilem, výtah, Wi-Fi v prostorách restaurace (zdarma), hotel. trezor, room service, wellness centrum v sousední budově „Prožitkový klub“ (finská sauna, balneologická vana, odpočívárna, masáže, zábaly, inhalace), konferenční služby, zajištění zapůjčení kol nebo vstupenek a léčebných procedur, podzemní garáž.

Depandance EVA: v těsném sousedství hotelu, vlastní společenská místnost - hala se sedací soupravou a setem pro přípravu teplých nápojů, Meditárna (místnost vhodná pro cvičení, školení či společenská setkání pro max. 12 osob).

VYBAVENÍ POKOJŮ

HOTEL RADUN
Jednolůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), TV-SAT, trezor, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón.

Dvoulůžkový pokoj, některé pokojí mají sedací soupravu a možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), TV-SAT, trezor, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa nebo balkón (pouze jeden pokoj nemá balkón ani terasu). K dispozici je bezbariérový pokoj.

Dvoulůžkové střešní apartmá VIZE, zimní zahrada s vířivou vanou, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), TV-SAT, trezor, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma), terasa. Při využití pobytových balíčků je denní příplatek za tento pokoj 1000 Kč.

DEPANDANCE EVA
Dvoulůžkový pokoj, vlastní soc. zařízení (sprcha (jeden pokoj má vanu), WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma).

Dvoulůžkový apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, kvalitní česká hotelová kosmetika), oddělená ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (možnost až 2 přistýlek), TV-SAT, trezor, Wi-Fi (zdarma)., vybavená kuchyňka (myčka, 2plotýnková indukční varná deska, lednice, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí).

STRAVOVÁNÍ

Hotelový Restaurant REPUBLIKA - snídaně (formou bufetu), odpolední občerstvení (domácí dezert, káva nebo čaj), večeře – gurmánské menu o 4 chodech.

Každé úterý a sobotu je večerní příjemná atmosféra doplněna romantickým klavírním či kytarovým doprovodem.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport a volný čas: vodní ráj přilehlé Městské plovárny (25 m plavecký bazén, zážitkový bazén (divoká řeka, skákací záliv, bublery, masážní trysky), dětský bazének, whirlpool, parní komora), poznávání lázeňského města Luhačovice, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, tenis, squash, in-line brusle, kuželky, bowling; bohatý kulturní program (divadlo, koncerty, taneční večery), Baťův kanál, ZOO Lešná.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Hotel neumožňuje ubytování dětí do 12 let Pro rodiny s dětmi do 12 let je možno objednat pobyt v depandanci VIla EVA. Ani jeden z hotelů nedisponuje dětským koutkem či jiným vybavením pro děti. V případě ubytování s dětmi je možné dokoupit k ubytování se snídaní i obědy v hotelu Radun. (večeře jsou určené jen pro dospělé hosty).

Každé úterý a sobotu je v restauraci REPUBLIKA večerní příjemná atmosféra doplněna romantickým klavírním či kytarovým doprovodem.

Parkování je možné v podzemních garáží za poplatek.

Za příplatek (hrazený na místě) je možné ubytování ve střešním apartmá VIZE - na vyžádání.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Nevšední všední dny (3, 4 nebo 5 nocí) (zvýhodněný mimovíkendový balíček) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každé úterý, Wi-Fi.
Nástupní dny Ne-Út dle délky pobytu.


Cena pobytu Esence bytí (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinami, 1x reflexní terapie plosek nohou), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Poklad uvolnění (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x perličková nebo hydromasážní koupel s bylinami, 1x reflexní terapie plosek nohou, 1x antistresová masáž hlavy), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Každý tropí radosti (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Člověče, zatav se... (1 nebo 2 noci) zahrnuje 1x nebo 2x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, 10% zvýhodnění na všechny masáže a terapie hotelového wellness Prožitkový klub, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Oživení smyslů (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinnými nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x perličkovou či hydromasážní koupel s bylinami, 1x reflexní terapie plosek nohou), volný vstup do přilehlého Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Kristiánův sen (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Relax, základ života (4 noci) zahrnuje 4x ubytování s rozšířenou polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem či kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Bílá hvězda (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Umění odpočívat (6 nocí) zahrnuje 6x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x perličková či hydromasážní koupel s bylinami, 1x reflexní terapie plosek nohou, 1x antistresová masáž hlavy), volný vstup do přilehlého Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Týden rozmazlování (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x uvolnění slatinným nebo bahenním zábalem zad, 1x relaxační masáž zad a šíje bylinnými oleji RADUN, 1x perličková či hydromasážní koupel s bylinami, 1x reflexní terapie plosek nohou, 1x antistresová masáž hlavy, 1x masáž bylinnými oleji RADUN (50 min.)), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Týden pohody (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, zvýhodnění 10% na všechny masáže a terapie hotelového wellness Prožitkový klub, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Romantika (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, na přání snídani na pokoj, romantickou výzdobu pokoje, láhev sektu pro dva s ovocnou mísou na pokoji, 1x relaxační masáž bylinnými oleji RADUN (50 min.), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Ženská síla (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x avokádová hydratační péče o obličej (50 min.), pobyt na 3 noci navíc 1x mátová masáž plosek nohou s polodrahokamem (50 min.)), možnost rezervace Meditárny během dne a to včetně cvičebních podložek, 1x domácí "radunskou" limonádu, volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.


Cena pobytu Genius Loci (2 noci) zahrnuje 2x ubytování s polopenzí, odpolední domácí dezert s kávou nebo čajem, procedury (1x masáž zad a šíje v kombinaci s masáží plosek nohou (50 min)), volný vstup do sousedního Vodního ráje, prohlídku funkcionalistické vily přímo s majitelem, romantický večer s klavírem nebo kytarou každou sobotu a úterý, Wi-Fi.
BONUS: prodloužený odjezd až do 12 hodin
Parkování v podzemní hotelové garáži zdarma a to až do odpoledních hodin v den odjezdu
Služby concierge (zajištění vstupenek v místě a okolí i s možným zajištěním dopravy)


Turistický region Východní Morava pokrývá kompletně území Zlínského kraje. Patří k nejpozoruhodnějším v České republice, přičemž jeho jedinečnost pramení ze spojení čtyř turistických oblastí – Valašska, Kroměřížska, Slovácka, Zlínska a Luhačovicka.

Každá oblast vychází ze své originální identity, která je nezaměnitelná a která nabízí nepřebernou paletu rozmanitých zážitků, bohatství lidových tradic a přírodních krás. Sami zjistíte, že kraj oplývá kouzlem rozmanitosti.

Místní lidová kultura a tradice jsou jedinečné, stejně tak je specifická gastronomie. Takové bohatství krojů, lidových zvyků, slavností, hudby nikde v ČR nenajdete.

Celoročně se zde koná řada folklorních, sportovních, turistických či gastronomických akcí. Pro odpočinek ve vyhlášených lázeňských místech či aktivní dovolenou je region přímo předurčen. Stejně tak budou spokojeni milovníci historie či krásných zahrad.

LÁZNĚ LUHAČOVICE
Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně v České republice a nejoblíbenější lázně na Moravě. Poskytují své léčebné služby v balneoprovozech léčebných a ubytovacích zařízení. Procedury mohou být vodoléčebné, elektroléčebné, inhalace, obklady či nabízí několik metod masáží. Jsou specialistou na léčbu onemocnění dýchacích cest a nejznámější léčebným pramenem je Vincentka.

Lázeňské město okouzlí své návštěvníky lidovou architekturou a nedaleko přítomnou nedotčenou panenskou přírodou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Lázeňští hosté mohou využít rozmanitost sportovního a kulturního vyžití.

ZLÍN
Krajské město Zlín leží ve východní části Moravy, na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou polohou zasahuje do tří národopisných oblastí – Valašska, Hané a Slovácka. Svým charakterem má však nejblíže k Valašsku. Město se rozprostírá v údolí, kterým protéká po celé jeho délce řeka Dřevnice. V první polovině dvacátého století jej proslavil zakladatel obuvnických závodů – Tomáš Baťa. Unikátní je místní funkcionalistická architektura, která nemá jinde v republice, ale ani ve světě obdoby. Ve městě můžete navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy, Památník Tomáše Bati nebo vyhlášený Baťův mrakodrap.

Mapa polohy hotelu

Luhačovice - Hotel Radun a depandence Vila Eva

Užijte si jedinečný pobyt v srdci lázeňského města Luhačovice v Boutique hotelu RADUN!

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
9 Služby
10 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,8
10 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
DAgmar Křenková, 07.03.2018