Luhačovice - hotel POHODA

od 1 233
doprava Vlastní
strava Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 5 let
Konferenční služby
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 12 %
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • nedaleko Pozlovické přehrady a letního aquaparku
  • velké wellness centrum s relaxačním vířivým bazénem
  • výhodné balíčky s wellness procedurami
Načítání ...

POLOHA

na kraji města v klidné části Luhačovic, nedaleko známé Pozlovické přehrady a letního aquaparku Duha. Populární luhačovická lázeňská kolonáda je vzdálena 20 minut klidné pěší chůze.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, konferenční služby, salónky, Wi-Fi (zdarma), venkovní posezení, pro děti – postýlka, stolička, strava, koutek, Dětský ráj (nové hřiště s odpočinkovou zónou, posezením a občerstvením); wellness centrum (plavecký bazén s masážními chrliči, relaxační vířivý bazén pro 12 osob, whirlpool, saunový svět (finská sauna, parní eukalyptová sauna, bylinková), tepidárium, relaxační prostor), relax centrum (masáže, koupele, obklady, …), fitness, půjčovna horských kol, úschovna kol, výtah, parkoviště, garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové apartmány, možnost až 2 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), župan, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, přípojka na internet nebo Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón nebo francouzské okno. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Relaxační centrum: hydromasáže, koupele (perličkové, bylinkové relaxační, antirevmatické, humátové s bioinformací, suché uhličité), kyslíková terapie, inhalace minerální vody Vincentka, slatinné obklady, zábaly (parafinové, Priessnitzovy, bahenní z Mrtvého moře), masáže (klasické částečné, celkové, aromaterapeutické, uvolňující krční páteře, bodové, reflexní plosky nohy), reflexní lymfodrenáže, infračervená kabina, sauna a fitness.
Sport: tenisový kurt, vodní sporty, rybaření, značené trasy pro pěší a cykloturistiku.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), welcome drink, tradiční lázeňské opatky, volný vstup do wellness (bazén, saunový svět, fitness), taneční večer - živá hudba v salónku restaurace, pravidelnou dopolední a odpolední dopravu do městského centra a zpět.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (15, Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (15, Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt se psy a jinými zvířaty není v hotelu možný.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Pohoda na zkoušku (2 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x Kleopatřina koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje medovým olejem).


Cena balíčku (Ne)Vinný víkend (2 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje vinným olejem), 1x láhev přívlastkového vína na pokoji.


Cena balíčku Relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 2x inhalace minerální vody Vincetka).


Cena balíčku Medový relax víkend (3 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x medovovoskový zábal na celá záda, 1x masáž zad a šíje medovým olejem, 2x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x inhalace minerální vody Vincetka).


Cena balíčku Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje).


Cena balíčku Levandulový Minirelax (4 noci) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x levandulová koupel se zábalem, 1x masáž zad a šíje levandulovým olejem, 1x masáž zad a šíje teplou svíčkou, 1x perličková koupel se zábalem).


Cena balíčku Týden pro seniory (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, regenerační program SENIOR (1x aromaterapeutická masáž zad a šije, 1x hydromasáž se zábalem, 1x slatinný obklad na celá záda, 1x suchá uhličitá koupel, 1x kyslíková terapie), BONUS: 1x polodenní výlet do okolí, 7x odpolední kávu nebo čaj s moučníkem. Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden s vodoléčebnou kúrou (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden pro bolavá záda (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (3x hydromasáž se zábalem, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem, 1x uvolňující masáž krční páteře). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden dokonalé harmonie (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x masáž chodidel, zad a šíje teplou svíčkou, 1x masáž zad a šíje magnetickou lžící a valouny, 1x humátová koupel s bioinformací se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden uvolňujících masáží (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x aromaterapeutická masáž celková, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x uvolňující masáž krční páteře, 1x reflexní masáž plosky nohy, 2x slatinný obklad na celá záda). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Vinné opojení (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x vinná koupel se zábalem, 1x celotělový vinný peelingový rituál, 2x masáž zad a šíje vinným olejem, 1x uvolňující masáž krční páteře vinným olejem, 1x vinný zábal celého těla). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden pohodových pohlazení (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x konzultaci s lékařem, procedury (1x pleťová maska, 1x kosmetická lymfodrenáž obličeje a dekoltu, 2x ošetření obličeje galvanickou žehličkou, 1x ošetření obličeje, krku a dekoltu galvanickou žehličkou). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Wellness pobyt (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x hydromasáž se zábalem, 2x bahenní zábal z Mrtvého moře – zad a paží, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 3x kyslíková terapie). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Týden celkové relaxace (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x bylinková relaxační koupel se zábalem, 1x celkový bahenní zábal z Mrtvého moře, 2x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 2x slatinný obklad na celá záda). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Rekreační pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového wellness (bazén, sauna, pára a fitness), župan k zapůjčení zdarma. Pravidelná dopolední a odpolední doprava do městského centra a zpět.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (6 nocí) 2018 zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí (6x bufetová snídaně, 4x bufetová večeře, 1x večeře - moravský raut s pečeným selátkem, 1x silvestrovské menu, welcome drink (na pokoji 0,37 l sektu na osobu), Silvestrovskou oslavu s živou hudbou a bohatou tombolou, Moravský večer s cimbálovou muzikou, Relaxační program (1x lékařská konzultace, 1x perličková kouopel se zábalem, 1x masáž bambuckým máslem, 1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem). BONUS: pravidelná dopolední a odpolední doprava do centra města a zpět. Dětské ceny jsou bez uvítacího přípitku a relaxačního programu a s poloviční porcí stravy. Možnost dokoupení obědů (5x). V tom případě pobyt začíná VEČEŘÍ a končí snídaní.


Cena balíčku Relaxace s minerály (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (2x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 1x celkový bahenní zábal z Mrtvého moře, 1x koupel s minerální solí Biotermál se zábalem, 1x masáž zad a šíje teplou svíčkou, 1x regenerační masáž zad a šíje Artrinem). Nástupní den: NE.


Cena balíčku Pohoda a vitalita (7 nocí) zahrnuje navíc: 1x lékařskou konzultaci, procedury (1x hydromasáž se zábalem, 1x perličková koupel se zábalem, 1x koupel z Magnéziové soli se zábalem, 1x aromaterapeutická masáž zad a šíje, 1x reflexní masáž plosky nohy). Nástupní den: NE.


Jižní Morava je kraj vína, slunce, lidových tradic a pohostinnosti. Je zde nejvíce slunečných dní v republice, což je velmi příznivé pro nespočet vinic, které se po kraji rozprostírají. Teplé klima, svědčící nejen révě, ale i rekreaci – třeba u Vranovské či Brněnské přehrady nebo u jezer pod Pálavou. Nabízí také unikátní památky UNESCO jako Lednicko-Valtický areál, který se pyšní nejen svými nádhernými zahradami, ale také ohromnými komplexy zámku Lednice a Valtice. Celý region je protkaný cyklostezkami, které se klikatí krajinou a návštěvníci tak mají možnost poznat její krásy, ale také vinařství a jeho tradice či se zastavit u vinných sklípků s degustovat vína. Lehce zvlněný terén, který vede přes malebné vesničky, kde číší pohostinnost místních, přímo vybízejí k nasednutí na kolo a vyšlápnutí po jedné z mnoha cyklotras. Neopakovatelným zážitkem je i lodní plavba krajinou po Baťově kanálu. Relaxaci po aktivním dnu si můžete dopřát v lázních v Lednici a Hodoníně.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,8
9 hodnocení
9,7 Ubytování
9,8 Služby
9,6 Poloha
9,8 Stravování
9,9 Personál
9,9 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Eva, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
niki, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zd.57, 12.03.2018
9,3
9 Ubytování 8 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarka, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
František Vala, 05.03.2018
9
8 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 8 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Jiří hruška, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jaroslav Hudec, 05.03.2018
9,5
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 9 Čistota 9 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Oldřiška Knozová, 05.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Zdeňka, 05.03.2018