Bük - Hotel Piroska

od 1 098
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen20min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Autobusová doprava
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma: 10 let
Golf:  m
HIT - oblíbený zájezd
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 20 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • transfer do lázní Bükfürdő autobusem zdarma
  • vlastní wellness část a sezónní venkovní bazén
  • masáže a různé kosmetické procedury
  • ideální pro cykloturistiku
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

Zaplať 3 noci a zůstaň 4 noci v období od 01.03 do 21.04.2024 a od 05.11. do 22.12.2024 při nástupu na pobyt v neděli či pondělí.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Piroska má bohatý interiér SPA a WELLNESS, který je vybudovaný podle Feng Shui. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, které se mohou těšit na zážitkovou koupel s rodinným relaxačním prostorem s hračkami. Hotel nabízí také světelnou terapii a infra saunu se sloupy ze solných krystalů.

POLOHA

Nachází se ve městě Bük, cca 20 min. od lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, směnárna, restaurace, kavárna, hotel. trezor, lobby bar, Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, stolička, jídlo, přebalovací podložka, vanička, hračky, koutek, hřiště a hlídání; wellness a beauty (venkovní a vnitřní zážitkový bazén, whirlpool, dětský bazén, rodinná relax. zóna, turecká parní lázeň s aromaterapií, tepidárium s barevnou terapií, svět saun, fitness centrum, solárium, bar, masáže, salón krásy (manikúra, pedikúra, kosmetika, kadeřnictví, solárium), skupinová cvičení (pilates, tai chi, vodní gymnastika)), moderní fyzioterapie (masáže, zábaly, fyzioterapie,…), animační programy, venkovní posezení, hotelový autobus do lázní, půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 až 3lůžkové pokoje, vlastní koupelna (vana nebo sprcha, WC, fén), mini lednice, trezor, telefon, TV, Wi-Fi (zdarma), manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky pro 1 nebo 2 děti (přistýlka nebo rozkládací pohovka), klimatizace (za poplatek).

Rodinné pokoje, vlastní koupelna (sprcha, WC, fén), mini lednice, trezor, telefon, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky pro 1 nebo 2 děti (přistýlka nebo rozkládací pohovka), klimatizace (za poplatek).

K dispozici jsou bezbariérové pokoje či pokoje pro alergiky.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře - bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: fitness, cyklistika, Nordic Walking, golf (18-jamkové hřiště, driving range a putting green – cca 3 km), turistické a cykloturistické trasy.
SPA a WELLNESS - ve wellness části vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní zážitkové koupele, nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Pro děti: tobogán venkovního bazénu, dětská zážitková koupel s rodinným relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Ve světě saun najdete: finskou saunu, biosaunu (se světelnou terapií), infra saunu (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně a tepidárium.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Hotelové hosty do lázní v Bükfürő a zpět vozí pravidelně každou hodinu hotelový mikrobus.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), 1x minerální vodu na pokoji při příjezdu, 1x celodenní vstupenku do Thermal Bath (neplatí pro zážitkové lázně a sauny) na osobu, využití hotelového wellness (sezónní venkovní bazén, whirlpool, dětský bazén, relaxační zóna, finská, bio a infra sauna, pára s bylinkami, tepidarium se světelnou terapií), Wi-Fi, parkování.
BONUSY při vícedenních pobytech:
Pobyt na 3 noci navíc 1x osvěžující masáž zad (20 min.),
Pobyt na 4 noci navíc další vstupenka do Thermal Bath, Pobyt na 4 noci v termínu 01.03.-21.04 a 05.11.-22.12. při nástupu v Ne či Po - noc zdarma (již zahrnuto v ceně) ale BEZ vstupů do lázní.
Pobyt na 5 či 7 nocí celkem 3x vstupenka do Thermal Bath. V letní sezóně (20.06.-03.09.24)navíc při pobytu na 7 nocí dítě do 10 let s polopenzí (bez vstupů do lázní) zdarma.


Pobyt bez vstupů do Thermal Bath (4 noci za cenu 3) zahrnuje 4x ubytování s polopenzí mimo víkend (nástup neděle, pondělí), 1 láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, využití wellness centra hotelu (saisonalní venkovní bazén, vířivka,, dětský bazén a rodinná relaxační zóna, finská, bio a infrasauna, turecké parní lázně s bazénem a bazénem pro děti a dospělé, aromaterapií, tepidárium s barevnou terapií), Wi-Fi, parkování.


Město BÜK se nachází na pomezí podhůří Alp a Malé uherské nížiny v turistickém regionu u horního toku řeky Répce, v župě Vas, v blízkosti rakouských hranic.

Léčivá síla zdejších termálních vod byla známa už ve starověku. Naši předkové věnovali zachování tělesného i duševního zdraví zvláštní pozornost, neboť zdraví je nejdůležitější hodnotou a největším pokladem v životě.

Lázeňské středisko Bükfürdő o rozloze 13 ha s termální vodou o teplotě 58 °C obsahují zemitě-vápenatou vodu s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru a je vhodné pro léčbu pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Za svou existenci vděčí lázně šťastné náhodě: jako výsledek výzkumných ropných vrtů, prováděných ve 20. a později v 50. letech, vytryskl v roce 1957 z hloubky 1282 metrů na povrch vodní sloupec vysoký 65-70 metrů. Poklad o teplotě 58 °C, s obsahem minerálů 15 000 mg/l otevřel novou kapitolu v životě města Bük i přilehlých obcí. Skutečný příběh úspěchu započal roku 1962 vybudováním prvního částečně krytého bazénu. Ministerstvo zdravotnictví v roce 1965 prohlásilo termální vodu v Bük za léčivou, poté v roce 1973 území Bükfürdő prohlásila za léčebné lázně krajského významu, dále v roce 1979 za léčebné místo celorepublikového významu.

Díky neustále probíhajícímu rozvoji vítají dnes lázně své návštěvníky, toužící po léčbě, odpočinku, relaxaci či koupání celkem 34 bazény. Termální voda je dost kalná, neprůhledná, vidíte v ní asi na 30 cm a nějak zvlášť ani nezapáchá. Lázně se dělí do tří sekcí: léčebné a parkové (19 bazénů a 4 skluzavky), rodinné (8 bazénů a 3 skluzavky), a svět sauny (5 bazénů). Zážitkové lázně s celoročním provozem nabízí osvěžení pro všechny věkové kategorie. Příjemný relax zajišťují atrakce jako divoký proud, vířivé vodní lehátka, vířivý bazén, systém 4 bazénů (pitná i léčivá voda), dětské brouzdaliště a vnitřní tobogan s vnějškem se světelnými a zvukovými efekty. Vstupenky lze koupit zvlášť nebo v libovolné kombinaci. Návštěvníci mohou využít kryté, částečně kryté a otevřené bazény, z nichž termální bazény jsou o teplotě 32-34 °C, léčebné bazény 32-39 °C a dětské bazény 28-32 °C. Saunu a bazény s léčivou vodou nemohou využívat děti do 14 let. Kromě výše uvedených zde naleznete plavecký bazén o teplotě 24-26 °C. Polovina bazénů je provozu jen v letní sezóně.

NOVINKA - Bükfürdő Thermal & Spa Medical Wellness
V Medical Wellness na Vás čekají speciální koupele, relaxační masáže, teplé zábaly a ošetření těla regenerující pokožku. Ze široko-daleko známé a oblíbené léčivé vody v Bük vyrábějí vysoce kvalitní masážní krémy, zábaly a kosmetiku, a proto jejich blahodárné účinky využívají i v masážích a terapiích pro léčbu těla a duše.

V blízkosti areálu se nachází největší golfové hřiště v Maďarsku, mnoho zábavných podniků, restaurací, kaváren, vináren a občerstvení. Z Büku se vrátíte domů odpočatí na duchu i na těle a se spoustou pestrých zážitků a touhou opět se sem vrátit.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,5
8 hodnocení
9,4 Ubytování
9,6 Služby
8,9 Poloha
9,8 Stravování
9,8 Personál
9,8 Čistota
Řazení
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Gr., 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
marie, 12.03.2018
7,5
8 Ubytování 8 Služby 5 Poloha 8 Stravování 8 Personál 8 Čistota
Irys, 12.03.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Lauermann, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
MArie, 08.03.2018
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Irena Jirečková, 08.03.2018
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milan, 07.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana Grögerová, 05.03.2018