Tatranská Lomnica - Hotel MORAVA

od 623
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 5 let
Golf: 6400 m
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 400 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • architektonicky ceněná funkcionalistická stavba
  • nostalgie a recese v retro pobytu ROH
  • místo natáčení filmu "Anděl na horách"
  • celodenní programy - výlety, rozcvičky, večírky, besedy aj.
Načítání ...

POLOHA

Zážitkový retro hotel v srdci Vysokých Tater je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

V příjemném prostředí Tatranské Lomnice, v blízkosti nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté Pleso. Sjezdovky tak blízko, že je možno se na ně přesunout přímo v lyžákách.

V tomto hotelu se mimo jiné natáčel starý známý "Anděl na horách".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (na recepci zdarma), salónek, pro děti – koutek, postýlka, herna, stolička, atrakce, strava a video-pohádky; relax centrum (suchá sauna, masáže, rašelinové zábaly, vodní vířivá koupel chodidel, Bioptron), úschovna a půjčovna lyží, úschovna kol, parkoviště a garáže, placený transfer, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

rodinné 4lůžkové a 2lůžkové pokoje typu Standard a Superior (zrekonstruované), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, TV-SAT, balkón (některé pokoje). APT a rodinné 4lůžkové pokoje (bez balkónu, dva 2lůžkové pokoje s oddělenými lůžky spojené chodbou, 1x TV, společný vchod a soc. zařízení).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), Family a Senior balíček - polopenze (večeře – bufet při min. počtu 20 hostů, jinak výběr ze 3 menu), za příplatek plná penze (oběd - jednotné menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, biliár, stolní fotbal, šipky; v okolí - volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf s parkovou úpravou, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, golf (Black Stork V. Lomnice 10 km), běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Starý Smokovec - Hrebienok, Jakubkova lúka, Tatranská Lomnica), přírodní kluziště.
STŘEDISKO TATRANSKÁ LOMNICA – nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku.
Sport v zimě - z výšky 2200 m. n. m. sjedete přes Lomnické sedlo do nově otevřeného bufetu na Skalnatém plese a pak 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici je vytvořeno celkem 9,5 km sjezdových
tratí, kabinová lanovka na Skalnaté pleso, sedačková lanovka do Lomnického sedla, lyžařský vlek ve středisku Jamy. Nezapomenutelným zážitkem je výjezd visutou lanovou dráhou na druhý nejvyšší tatranský vrchol – Lomnický štít (2634 m. n. m).
V Tatranské Lomnici se nachází i nástupní zastávka kabinové lanovky na Skalnaté pleso a možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. V Tatranské Lomnici můžete také navštívit muzeum TANAPu. Na Skalnatém Plesu se nachází observatoř.
Sport v létě – nejen v letní sezóně je hotel ideální základnou pro podnikání krátkých procházek v okolí Tatranské Lomnice pro vysokohorské túry do Skalnaté doliny, Huncovské kotlinky, Doliny bílé vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianské jeskyně, Javoriny a Ždiaru. Návštěvníkům je k dispozici jezdecká dostihová trať, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna horských kol, minigolf s parkovou úpravou, kino, galerie.
Sport v blízkém okolí: značené cyklotrasy v celém TANAPu, vedou i z Tatranské Štrby, spousta značených turistických tras pro pěší turistiku
lyžování sjezdové a běžecké – Areál Štrbské Pleso, Areál Starý Smokovec – Hrebienok, Areál Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso – Lomnické Pleso, Velká Lopušná Dolina

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní nebo polopenzí (dle výběru balíčku), parkování.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).
Příplatek za parkování v garáži (6,- €/noc - nutno objednat předem).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa 1,- €/os./den

POZNÁMKA

Hotel nabízí každodenní program. Konkrétní program obdržíte při příjezdu na recepci hotelu. Příklad jednoho týdne z nabídky programů:
SO - den příjezdu - Krojované vítání, úvodní besídka, představení celotýdenního programu, nabídka výletů, hudební posezení s harmonikářem
NE - celodení výlet Slovenský ráj, Levoča (za poplatek), od 20:00 hod taneční seznamovací večírek s živou hudbou
PO - výlet Poprad, Spišská Sobota, termální koupaliště Vrbov (za poplatek), večerní Senzi šou s hvězdou televizního nebe
ÚT - celodenní výlet Štrbské pleso - Popradské pleso (za poplatek vč. oběda), odpoledne masáže (rezervace předem), večer promítání filmu o práci horských nosičích
ST - Retro rozcvička od 7:00 hod (teplákový úbor ne-povinný), 12:00 sportovní odpoledne se soutěží vaření guláše, večer Country večer
ČT - celodenní výlet Polsko - Nowy Targ (trhy) - Zakopané (za poplatek), odpoledne masáže (rezervace předem), večer Rozlučkový taneční večírek
PÁ - celodenní výlet - splav Dunajce, Červený Klášter (za poplatek), rozlučková besídka, vyhodnocení pobytu, informace o dalších možných pobytech
Orientační ceny výletů na osobu 12-15 EUR/os.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Velikonoční pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, seznamovací večírek, Velikonoční program denně, denní výlety s odchodem od hotelu (za poplatek), společná večerní posezení v Retro kavárně vždy s jiným tématem, Velikonoční masáže (za poplatek).


Cena balíčku Halloween pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 2x za pobyt dětské Halloween animace (17:00-21:00 hod). Pobyt začíná večeří a končí snídaní v den odjezdu.


Cena balíčku Vánoční pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí (4x večeře bufet, 1x Štědrovečerní menu s programem).


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, Silvestrovskou zábavu s programem, novoroční zelňačku, rezervované místo.


Cena pobytu Senior 55+ (4, 5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (bufet při min. 20 ubytovaných osobách).


Cena pobytu Family (5 nocí) zahrnuje 5 x ubytování v plně obsazeném dvojlůžkovém pokoji bez balkónu, 5 x polopenzi (bufet při min. 20 ubytovaných osobách). Cena Vánočního pobytu zahrnuje bufetové snídaně a 4 x bufetovou večeři, 1 x Slavnostní štědrou večeři s programem, cena Silvestrovského turnusu je platná pro 4x ubytování s polopenzí podávanou formou bufetu, novoroční zelňačku + Silvestrovskou zábavu.


Cena pobytu Tříkrálové prázdniny s lyžovačkou (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování se snídaní, 4x večeře (bufet), 1x slavnostní Tříkrálová večeře (menu s přípitkem), 2x dětské animace v pohádkovém stylu (17:00 - 21:00 hod). Lyžařské svahy u hotelu (300 m). BONUS: 15% sleva na vstup bazén s tobogánem v Tatranské Lomnici, 10% sleva na vstup do Galerie dobrá hračka v Tatranské Lomnici, Tricklandie Starý Smokovec a Poliankovo T. Polianka. 3 a 4denní pobyt možný - cena na vyžádání.


Cena pobytu Aprílové víkendy (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí formou bufetu, 15% slevu na bazén s tobogánem (32 st.C) v Tatranské Lomnici.


Cena pobytu Veselá nálada (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře bufet), hudební posezení v retro kavárně, denní výlety s průvodcem. Nástup Ne: 03.05., 10.05., 31.05., 07.06., 14.06., 20.06.


Cena pobytu Zážitkový pobyt s "Ivetkou a Jožkom" (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, 6x večeře bufet, 1x Slovenská večeře (menu) s programem, společné uvítání, speciálně a kreativně připravený program od Ivetky a Jožka, denní výlety a večerní program na každý den.


Cena pobytu Pobyt zábava s hvězdami TELEVIZE SENZI (5 nocÍ) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, uvítací seznamovací večer, 3x během pobytu večerní vystoupení "Televizních zpěváckých hvězd - Senzi programu", nabídka výletů za poplatek.


Cena pobytu Léto zážitků (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, dětský koutek - dětské animace v určené dny, posezení na terase hotelu s občerstvením, hudební a umělecká vystoupení v letních měsících. BONUS: 10% sleva na vstup do Galerie dobrá hračka v Tatr. Lomnici, Tricklandie Starý Smokovec, Poliankovo - Dialog s planetou, 15 % sleva do bazénu s tobogánem v Tatr. Lomnici.


Cena pobytu Podzimní pobyty (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, seznamovací večírek se živou hudbou, večerní posezení v retro kavárně po celou dobu pobytu, masážní hodiny v určené dny za poplatek, nabídka výletů za poplatek (Červený Kláštor, Kežmarok, Spiš, Polsko).


Cena pobytu Podzimní senzi pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, seznamovací večírek s živou hudbou, večerní posezení v Retro kavárně. Masážní hodiny v určené dny (za poplatek). Výlety s odjezdem přímo od hotelu (za poplatek). Nástup: 25.10., 03.11., 08.11., 15.11., 22.11., 29.11., 06.12., 13.12.


Cena pobytu Jarní prázdniny na lyžích (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí. Lyžařské svahy poblíž, výborná strava, večerní zábava. BONUS: 10% sleva na vstup Galerie dobrá hračka Tatranská Lomnica, Tricklandia Starý Smokovec a Poliankovo - Dialog s planetou, 15% sleva na bazén s tobogánem v Tatranské Lomnici.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, parkování.


Cena pobytu zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí formou bufetu, 15% slevu na bazén s tobogánem (32 st.C) v Tatranské Lomnici., 10% sleva Galerie Dobrá hračka, Tricklandia, Poliankovo - Dialog s planetou


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
2 hodnocení
9 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Dobrý den pane Holiši,

jsme velice rádi za to, že jste si užil pobyt. Příště můžeme vybrat ještě něco lepšího :)

Hezký den

Tým CK DAEN

Holiš, 27.09.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 9 Čistota 10 Personál
Zdeněk FOLSTER, 07.03.2018