Načítání ...

POLOHA

Zážitkový retro hotel v srdci Vysokých Tater je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.

V příjemném prostředí Tatranské Lomnice, v blízkosti nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté Pleso. Sjezdovky tak blízko, že je možno se na ně přesunout přímo v lyžákách.

V tomto hotelu se mimo jiné natáčel starý známý "Anděl na horách".

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (na recepci zdarma), salónek, pro děti – koutek, postýlka, herna, stolička, atrakce, strava a video-pohádky; relax centrum (suchá sauna, masáže, rašelinové zábaly, vodní vířivá koupel chodidel, Bioptron), úschovna a půjčovna lyží, úschovna kol, parkoviště a garáže, placený transfer, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

rodinné 4lůžkové a 2lůžkové pokoje typu Standard, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), telefon, TV-SAT, balkón (některé pokoje).

3lůžkový apartmán 120 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), 2 ložnice, prostorný obývací pokoj s jídelnou a vybavenou kuchyní (mikrovlnná trouba, el. varná deska, elektrická trouba, chladnička, myčka nádobí), možnost venkovního posezení, grilování, parkování před apartmánovým domem. Ceny na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně, večeře – bufet při min. počtu 30 hostů, jinak výběr ze 3 menu), za příplatek plná penze (oběd - jednotné menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, biliár, stolní fotbal, šipky; v okolí - volejbalové hřiště, tenisové kurty, minigolf s parkovou úpravou, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, golf (Black Stork V. Lomnice 10 km), běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Starý Smokovec - Hrebienok, Jakubkova lúka, Tatranská Lomnica), přírodní kluziště.
STŘEDISKO TATRANSKÁ LOMNICA – nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku.
Sport v zimě - z výšky 2200 m. n. m. sjedete přes Lomnické sedlo do nově otevřeného bufetu na Skalnatém plese a pak 5,5 km dlouhou sjezdovkou do Tatranské Lomnice. V Tatranské Lomnici je vytvořeno celkem 9,5 km sjezdových
tratí, kabinová lanovka na Skalnaté pleso, sedačková lanovka do Lomnického sedla, lyžařský vlek ve středisku Jamy. Nezapomenutelným zážitkem je výjezd visutou lanovou dráhou na druhý nejvyšší tatranský vrchol – Lomnický štít (2634 m. n. m).
V Tatranské Lomnici se nachází i nástupní zastávka kabinové lanovky na Skalnaté pleso a možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. V Tatranské Lomnici můžete také navštívit muzeum TANAPu. Na Skalnatém Plesu se nachází observatoř.
Sport v létě – nejen v letní sezóně je hotel ideální základnou pro podnikání krátkých procházek v okolí Tatranské Lomnice pro vysokohorské túry do Skalnaté doliny, Huncovské kotlinky, Doliny bílé vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianské jeskyně, Javoriny a Ždiaru. Návštěvníkům je k dispozici jezdecká dostihová trať, fotbalové a volejbalové hřiště, tenisové kurty, půjčovna horských kol, minigolf s parkovou úpravou, kino, galerie.
Sport v blízkém okolí: značené cyklotrasy v celém TANAPu, vedou i z Tatranské Štrby, spousta značených turistických tras pro pěší turistiku
lyžování sjezdové a běžecké – Areál Štrbské Pleso, Areál Starý Smokovec – Hrebienok, Areál Tatranská Lomnica – Skalnaté Pleso – Lomnické Pleso, Velká Lopušná Dolina

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (1 €/os./den).

POZNÁMKA

Hotel nabízí i retropobyty s každodenním programem. Konkrétní program obdržíte při příjezdu na recepci hotelu. Příklad jednoho týdne z nabídky programů:
SO - den příjezdu - Krojované vítání, úvodní besídka, představení celotýdenního programu, nabídka výletů, hudební posezení s harmonikářem
NE - celodenní výlet Slovenský ráj, Levoča (za poplatek), od 20:00 hod taneční seznamovací večírek s živou hudbou
PO - výlet Poprad, Spišská Sobota, termální koupaliště Vrbov (za poplatek), večerní Senzi šou s hvězdou televizního nebe
ÚT - celodenní výlet Štrbské pleso - Popradské pleso (za poplatek vč. oběda), odpoledne masáže (rezervace předem), večer promítání filmu o práci horských nosičích
ST - Retro rozcvička od 7:00 hod (teplákový úbor ne-povinný), 12:00 sportovní odpoledne se soutěží vaření guláše, večer Country večer
ČT - celodenní výlet Polsko - Nowy Targ (trhy) - Zakopané (za poplatek), odpoledne masáže (rezervace předem), večer Rozlučkový taneční večírek
PÁ - celodenní výlet - splav Dunajce, Červený Klášter (za poplatek), rozlučková besídka, vyhodnocení pobytu, informace o dalších možných pobytech
Orientační ceny výletů na osobu 12-15 EUR/os.

Příplatek za parkování v garáži (6,- €/noc - nutno objednat předem).

Pro umocnění "retro" zážitku si můžete objednat jízdu autoveteránem s řidičem.


Pobytové balíčky


Cena pobytu Velikonoční pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, pestrý velikonoční program, denně možnost výletů s odchodem od hotelu (za poplatek), společná večerní posezení v Retro kavárně, dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.


Cena pobytu Krátké pobyty pod Lomnickým Štítem (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), animace pro děti v době 07.01. - 13.03.22., dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.


Cena balíčku Vánoční pobyt (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí (v rámci polopenze 4x večeře bufet, 1x Štědrovečerní menu s programem), dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem. Možnost prodloužení pobytu - cena na vyžádání.


Cena balíčku Silvestrovský pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, Silvestrovskou zábavu s programem, novoroční zelňačku a studený bufet. Možnost prodloužení pobytu - na vyžádání.


Cena pobytu Léto zážitků ( 2, 3 nebo 5 nocí) zahrnuje 2x, 3x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.


Cena pobytu Nejlevnější pobyty v roce (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.


Cena pobytu Báječný pobyt pod Lomnickým štítem (7 nocí) zahrnuje 7x ubytování s polopenzí, zážitková večerní posezení a společnou zábavu v Retro kavárně, tématický turnusový program s nabídkou denních výletů (za poplatek), Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.


Cena pobytu Zima strávená s rodinu (4 nebo 5 nocí) zahrnuje 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), parkování.
SPECIÁLNÍ SLEVY 10 % na vstup do galerie Dobrá hračka - Tatranská Lomnica a Tricklandia - Starý Smokovec a Poiankovo - Tatranská Polianka, 15 % na vstup do AQUA relax centrum hotelu Titris - Tatranská Lomnica.


Cena pobytu Veselá nálada (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, nabídka každodenních výletů s průvodcem (za poplatek), dětský koutek, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu, parkování před hotelem.
SPECIÁLNÍ SLEVY 10 % na vstup do galerie Dobrá hračka - Tatranská Lomnica, Tricklandia - Starý Smokovec a Poiankovo - Tatranská Polianka, 15 % na vstup do AQUA relax centrum hotelu Titris - Tatranská Lomnica.


Cena pobytu Senzační týden (5 nocÍ) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, 3x během pobytu večerní vystoupení hvězd "Senzi televize", nabídka jednodenních výletů do Tater (za poplatek).
SPECIÁLNÍ SLEVY 10 % na vstup do galerie Dobrá hračka - Tatranská Lomnica a Tricklandia - Starý Smokovec a Poiankovo - Tatranská Polianka, 15 % na vstup do AQUA relax centrum hotelu Titris - Tatranská Lomnica.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,6
2 hodnocení
9 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
10 Stravování
10 Personál
9,5 Čistota
Řazení
9,8
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Dobrý den pane Holiši,

jsme velice rádi za to, že jste si užil pobyt. Příště můžeme vybrat ještě něco lepšího :)

Hezký den

Tým CK DAEN

Holiš, 27.09.2018
9,3
9 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zdeněk FOLSTER, 07.03.2018