Piešťany - Hotel MAGNÓLIA

od 950
doprava Vlastní
strava | Polopenze | Snídaně
Termální pramen9min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
Golf: 1800 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 9 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální poloha v centru Piešťan
  • relaxačním centrum s bazénem
  • atraktivní pobyty pro zdraví
  • léčebná termální koupel Zrkadlisko
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ponořte se do příjemné atmosféry komfortního hotelu s relaxačním wellness centrem.

Hotel Magnólia s příjemnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, s ideální polohou v centru světoznámého lázeňského města Piešťany, odkud je vše na „dosah ruky "a zároveň na nábřeží řeky Váh Vám umožní dokonale si vychutnat Váš pobyt. Hotel patří mezi největší hotely v Piešťanech a je tím správným místem, na kterém najdete vše pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě. Vysoká kvalita služeb s dlouholetou tradicí ho zařadili k nejznámějším hotelům nejen v Piešťanech, ale i na Slovensku.

Pro vychutnání si jedinečných gastronomických chutí je Vám k dispozici hotelová restaurace s přímým přechodem do kongresové části.
Při prostorách na ubytování a stravování hotel Magnólia nabízí také prostory k uspořádání kongresů, konferencí, seminářů, školení, recepcí, firemních večírků a jiných akcí.

POLOHA

hotel se nachází na břehu řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, asi cca 3 min. chůze od lázeňského ostrova.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, pro děti – postýlka a stolička, relax centrum (bazén (10x5 m), finská sauna, infra sauna, relax. masáže a zábaly), masážní centrum „THAI MASSAGE“, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 3 a 4lůžkové pokoje Family (2 propojené pokoje), 2lůžková studia (s rozkládacím 2lůžkem) a apartmány (ložnice, obývák), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), většinou možnost přistýlky, TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa (9. patro), klimatizace (pokoje v 7.-9. patře). Na vyžádání (za příplatek) pokoje s vybaveným kuch. koutem (lednička, mikrovlnná trouba, 2plotýnkový vařič, rychlovarná konvice, nádobí). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr z menu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu.
Léčba: Rehamed Piešťany – moderní fyzio-rehabilitační ambulance (lékař, fyzioterapeut), procedury (indiv. léčebný tělocvik, reflexní masáže, měkké techniky, klasické masáže, masáž lávovými kameny, akupunktura, lymfodrenáž, laser terapie, magnetoterapie, …).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness centrum - rekreační bazén s terasou s výhledem na okolí. K dispozici jsou: jako finská sauna, infra sauna, parní sauna, různé druhy masáží, zábalů a mnohé další. V hotelu najdete fyziatrické-rehabilitační ambulanci Rehamed Piešťany, kde jsou léčebné procedury prováděny našim lékařům a fyzioterapeutkou. Masážní centrum „THAI MASSAGE "nabízí hostům tradiční i méně tradiční thajské masáže prováděny thajskou masérkou, která má dlouholeté zkušenosti ve svém oboru.

Termální koupaliště Eva - 700 m.

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu: ubytování se snídaní nebo s polopenzí (balíčky), vstup do bazénu v provozní době, sobotní večer s hudbou.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, parkování (platba na místě), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

Rodiny s 1 dítětem jsou ubytované na 2lůžkovém pokoji s přistýlkou nebo na apartmánu za cenu 2lůžkového pokoje s příplatkem za dítě.
Rodiny se 2 dětmi jsou ubytované na Family pokoji za cenu 2lůžkového pokoje s příplatkem za děti.
6. - 16.1. 2020 je zavřená hoteová restarace. strava bude vydávána v kongresovém sálu (Snídaně 7-10, Obědy 11:30 -
13:30, Večeře 17:00-19:00), přechod do sálu je přes exteriére hotelu cca 40 m
6. - 13.1. 2020, je zavřené Wellness centrum, včetně masáží a ostatních procedur


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do bazénu v provozní době, sobotní večer s hudbou.


Cena balíčku Seniorský pobyt (3 - 7 nocí) zahrnuje: 3x - 7x ubytování s polopenzí, piešťanské překvapení na přivítání, denně odpolední kávu s dezertem (14:00-16:00 hod.), procedury (1x klasická masáž (30 min.), 1x infra sauna (30 min.), 1x rašelinový zábal (30 min.), 1x reflexní masáž chodidel (15 min.), 1x whirlpool (30 min.)).


Cena pobytu Romantický pobyt (2, 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování se snídaní, 1x nebo 2x večeře (bufet), z toho v den příjezdu romantická večeře při svíčkách s lahví vína, romantickou výzdobu pokoje, welcome drink na pokoji, procedury (1x medová masáž pro ženu (30 min.), 1x klasická masáž pro muže (30 min.), 1x whirlpool (30 min.)), 1x romantické noční koupání při svíčkách (St, So – 21:00-22:00 hod.).


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (21 nocí) 2019 zahrnuje: 21x ubytování s vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 54 léčebných procedur (např.: 3x termální koupel Zrkadlisko, 3x suchý zábal, 3x bahnisko, 3x bahno s parafínem, 2x léčebný tělocvik (škola zad), 1x reflexní masáž, 1x reflexní masáž šíje, 4x parafín, 4x oxygenoterapie, 7x elektroléčba, 7x terapie laserem, 5x magnetoterapie nebo ultrazvuk, 7x plynová injekce nebo trakce, 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavé klouby (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 12 léčebných procedur (1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 2x magnetoterapie, 1x bahno s parafínem, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce), 1x whirlpool (30 min).


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavé klouby (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 15 léčebných procedur (1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 2x magnetoterapie, 2x bahno s parafínem, 3x elektroléčba, 3x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (14 nocí) 2019 zahrnuje: 14x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 39 léčebných procedur (např.: 2x termální koupel Zrkadlisko, 2x suchý zábal, 2x bahnisko, 4x bahno s parafínem, 2x léčebný tělocvik (škola zad), 1x reflexní masáž, 1x reflexní masáž šíje, 2x parafín, 2x oxygenoterapie, 5x elektroléčba, 5x terapie laserem, 5x magnetoterapie nebo ultrazvuk, 5x plynová injekce nebo trakce, 1x whirlpool (30 min).


Cena pobytu Velikonoční pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí (Čt přivítací večeře s welcome drinkem, slovenská kuchyně, klavírní hudba; Pá - přivítací večeře s welcome drinkem, klavírní hudba; So - gurmánská večeře s živou hudbou, Ne - tradiční velikonoční večeře), relaxační program ( 1x za pobyt wellness vstup (60 min. bazén, vířivka, sauny), na pokoji dáreček pro dítě a překvapení pro dospělé, velikonoční workshop - výroba kraslic, po dobu pobytu hudební program, poudější check-out do 12:00 hod. v Po. BONUSY: vstup do bazénu v provozních hodinách, ranní plavání (Čt - Ne od 8:00 do 10:00 hod.), večerní koupání při svíčkách s volným vstupem do vířivky (Čt a Pá 21:00 - 23:00 hod.), So - den krásy s Mary Kay, So dopoledne - pilates. BONUS: 10% sleva na thajské masáže v hotelu.


Cena pobytu Velikonoční pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí (Čt přivítací večeře s welcome drinkem, slovenská kuchyně, klavírní hudba; Pá - přivítací večeře s welcome drinkem, klavírní hudba; So - gurmánská večeře s živou hudbou, Ne - tradiční velikonoční večeře), relaxační program ( 1x za pobyt wellness vstup (60 min. bazén, vířivka, sauny), na pokoji dáreček pro dítě a překvapení pro dospělé, velikonoční workshop - výroba kraslic, po dobu pobytu hudební program, poudější check-out do 12:00 hod. v Po. BONUSY: vstup do bazénu v provozních hodinách, ranní plavání (Čt - Ne od 8:00 do 10:00 hod.), večerní koupání při svíčkách s volným vstupem do vířivky (Čt a Pá 21:00 - 23:00 hod.), So - den krásy s Mary Kay, So dopoledne - pilates. BONUS: 10% sleva na thajské masáže v hotelu.


Cena pobytu Velikonoční pobyt zahrnuje: 3- 5x ubytování s polopenzí (Čt přivítací večeře s welcome drinkem, slovenská kuchyně, klavírní hudba; Pá - přivítací večeře s welcome drinkem, klavírní hudba; So -tradiční velikonoční večeře) gurmánská večeře s živou hudbou, Ne - gurmánská večeře s živou hudbou) relaxační program ( 1x za pobyt wellness vstup (60 min. bazén, vířivka, sauny), na pokoji dáreček pro dítě a překvapení pro dospělé, velikonoční workshop - výroba kraslic, po dobu pobytu hudební program, pozdější check-out do 12:00 hod. v Po. BONUSY: vstup do bazénu v provozních hodinách, ranní plavání (Čt - Ne od 8:00 do 10:00 hod.), večerní koupání při svíčkách s volným vstupem do vířivky (Čt a Pá 21:00 - 23:00 hod.), So - den krásy s Mary Kay, So dopoledne - pilates. BONUS: 10% sleva na thajské masáže v hotelu. Hudební vystoupení po čas pobytu.


Cena pobytu Valentýnský pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování v romanticky vyzdobeném pokoji (dle výběru délky pobytu) s polopenzí (Čt, Pá - večeře bufet s aperitivem, So - valentýnská večeře s candy barem a lahví prosecca při svíčkách a klavírní hudbě), relaxační program (1x medová masáž pro dámu (25 min.), 1x klasická masáž pro pána (25 min.), romantické večerní koupání při svíčkách s volným vstupem do vířivky (Čt a So 21:00 - 23:00 hod.), doprovodný program (15.2. valentýnský večer - živá hudba k tanci a poslechu od 19:00 do 23:00 hod., 16.2. hudební večer k poslechu domácích a zahraničních hitů od 19:00 do 21:00 hod.), zapůjčení županu, vstup do bazénu v provozních hodinách, ranní plavání (Čt - Ne od 8:00 do 10:00 hod.). BONUS: 10% sleva na thajské masáže v hotelu.


Cena pobytu Pobyt zdravý životní styl (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, ovocný fresh každý den v hotelové restauraci (14:00-16:00 hod.), konzultace zdravého životního stylu s lékařem nebo fyzioterapeutem, procedury (1x kyslíková terapie s minerálním nápojem (30 min.), 1x masáž šíje (20 min.), 1x fitness (60 min.) nebo Nordic Wolking, 1x termální minerální koupel nebo piešťanské bahno s parafínem, 1x masážní křeslo (30 min.), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Rodinný wellness pobyt s dítětem grátis (2-7 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, 1 dítě do 6 let (dvoulůžkový pokoj nebo apartmán), resp. 2 děti do 6 let zdarma (v rodinném pokoji), procedury (masáž zad (30 min. pro každého rodiče), whirlpool (30 min.) pro všechny), dárek pro dítě.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 23 léčebných procedur (např.: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahnisko, 2x bahno s parafínem, 1x léčebný tělocvik (škola zad), 1x reflexní masáž šíje, 1x parafín, 1x oxygenoterapie, 4x elektroléčba, 4x terapie laserem, 3x magnetoterapie nebo ultrazvuk, 2x plynová injekce nebo trakce, 1x whirlpool (30 min).


Cena pobytu Wellness pobyt (2 - 6 nocí) zahrnuje: 2-6x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), procedury (1x masáž zad (30 min.), 1x rašelinový zábal (30 min.), 1x whirlpool (30 min.)).


Cena pobytu Podzimní prázdniny (2 - 5 nocí) zahrnuje:ubytování bez stravy, s možností dokoupení
, v pá zabijačková grilovačka, v so gurmánská večeře, výřivka 30 min. pro celou rodinu, vstup do hotelového bazenu v provozní době wellness centra, v pá halloweenské noční koupaní
pro děti :Dáreček pro děti, Dětský Halloweenský program so od 13 do 16, pro dámy sobotní odpoledne s kosmetikou Mary Kay


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavá záda (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 11 léčebných procedur (1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahno s parafínem, 1x škola zad, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce, 1x reflexní masáž šíje), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavá záda (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 14 léčebných procedur (1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahno s parafínem, 1x škola zad, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce, 1x bahnisko, 2x reflexní masáž šíje, 1x magnetoterapie), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Kouzlo Vánoc (3-7 nocí) zahrnuje: 3-7x ubytování s polopenzí - bufet (dle výběru pobytu), 1x slavnostní Štědrovečerní večeře s aperitivem, vánoční punč 23.12. (13:30-15:30 hod.), vánoční odpoledne při svařáčku a vánočním pečivu 25.12. (13:30-15:30 hod.), po dobu celého pobytu bohatý hudební program, ranní plavání denně 8:00-10:00 hod., romantické večerní koupání 22.12. (21:00-23:00 hod.), neomezený vstup do hotelového bazénu v provozní době wellness centra, 10% sleva na thajské masáže v hotelu, vánoční dáreček, dětský koutek, WiFi.
Vánoční program: 22.12. Hudební klavírní vystoupení (Janek Lednický) 17:00-19:00 hod., 23.12. Odpolední folklórní pásmo 14:00-15:30 hod., hudební klavírní vystoupení (Janek Lednický) 17:00-19:00 hod., 24.12. Vánoční posezení při koledách 13:00-14:30 hod., 25.12. hudební vystoupení nejen ve vánočním duchu (Better Time) 19:00-21:00 hod.


Cena balíčku Léčebné Vánoce (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí - bufet (dle výběru pobytu), 1x slavnostní Štědrovečerní večeře s aperitivem, relaxační procedury (1x Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x léčebné bahno s parafínem, 1x elektroléčba nebo terapie laserem, 1x reflexní masáž šíje, 1x plynová injekce nebo trakce, 1x vířivka), vánoční punč 23.12. (13:30-15:30 hod.), vánoční odpoledne při svařáčku a vánočním pečivu 25.12. (13:30-15:30 hod.), po dobu celého pobytu bohatý hudební program, ranní plavání denně 8:00-10:00 hod., romantické večerní koupání 22.12. (21:00-23:00 hod.), neomezený vstup do hotelového bazénu v provozní době wellness centra, 10% sleva na thajské masáže v hotelu, vánoční dáreček, dětský koutek, WiFi.
Vánoční program: 22.12. Hudební klavírní vystoupení (Janek Lednický) 17:00-19:00 hod., 23.12. Odpolední folklórní pásmo 14:00-15:30 hod., hudební klavírní vystoupení (Janek Lednický) 17:00-19:00 hod., 24.12. Vánoční posezení při koledách 13:00-14:30 hod., 25.12. hudební vystoupení nejen ve vánočním duchu (Better Time) 19:00-21:00 hod.


Cena pobytu Kouzlo Vánoc zahrnuje ubytování s polopenzí, 1 slavnostní vánoční večeře, hudební program, ranní plavání, večerní koupání, vstup do bazénu a wellness, dětský koutek, WIFI, vánoční dárek.


Cena pobytu Léčebné Vánoce zahrnuje: ubytování ve 2 - nebo 1- lůžkovém pokoji s PL , 1 slavnostní vánoční večeře, , hudební program, ranní plavání, večerní koupání, , vstup do bazénu a wellness , dětský koutek, WIFI, vánoční dárek


Cena pobytu Silvestr (3, 5 nebo 7 nocí) zahrnuje 3x, 5x nebo 7x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu, v rámci polopenze slavnostní Silvestrovská večeře (raut, 0,35 l vína na osobu, snacky, novoroční přípitek) a Novoroční brunch), welcome drink, hudební program, ranní plavání, večerní koupání (29.12. 21.00-23:00 hod.), neomezený vstup do bazénu a wellness, dětský koutek, WIFi. Při pobytu 5 a 7 nocí navíc: 1x rašelinový zábal (30 min.)
Program:
30.12. poradenství kosmetiky MARY KAY (13:00 - 17:00 hod.), předsilvestrovský hudební večer s DUO LIVE GUIGTARS - hity 60. a 70. let (19.00 - 22:00 hod.)
31.12. Silvestrovská zábava s živou hudbou - skupina DISK a vystoupením ve stylu Pomády v podání Michala Domongoše (od 19:00 hod.), slavnostní přípitek, tombola, taneční kola, předpůlnoční zelňačka, ohňostroj
1.1. hudební večer s CANDY BAND k tanci a poslechu (19.00 - 21:00 hod.)
2.1. hudební show zpěváka ANDREJE DEPEŠE - domácí i zahraniční hity (19.00 - 21:00 hod.)

BONUS: k zakoupenému burgeru v REGAL BURGER hranolky a nealko nápoj zdarma (11.00 - 16:00 hod.), 10 % sleva na thajské masáže v hotelu, 10 % sleva v Bowling centru Victoria.


Cena pobytu Štěpánský pobyt (2-4 noci) zahrnuje 2x, 3x nebo 4x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu, v rámci poolopenze 27.12. slavnostní poštěpánský brunch), dhorký welcome drink, 26.12. stěpánská zabávná show, hudební program po dobu pobytu, neomezený vstup do bazénu, dáreček pro děti, romantické večerní koupání (27.12. a 29.12: od 21:00 do 23:00 hod.), 1xvstup do wellness (120 min.).
Program:
26.12. Štěpánská zábava s hudební kapelou QUATRO (19:30 - 01.00 hod.),
27.12. a 30.12. poradenství kosmetiky MARY KAY (13:00 - 17:00 hod.),
30.12. předsilvestrovský hudební večer s DUO LIVE GUIGTARS - hity 60. a 70. let (19.00 - 22:00 hod.)

BONUS: k zakoupenému burgeru v REGAL BURGER hranolky a nealko nápoj zdarma (11.00 - 16:00 hod.), 10 % sleva na thajské masáže v hotelu, 10 % sleva v Bowling centru Victoria.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vladimír Horák, 05.03.2018