Piešťany - Hotel Magnólia

od 1 290
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen9min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 6 let
Golf: 1800 m
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 9 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální poloha v centru Piešťan
  • relaxačním centrum s bazénem
  • atraktivní pobyty pro zdraví
  • léčebná termální koupel Zrkadlisko
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Ponořte se do příjemné atmosféry komfortního hotelu s relaxačním wellness centrem.

Hotel Magnólia s příjemnou atmosférou a všestrannou péčí o hosty, s ideální polohou v centru světoznámého lázeňského města Piešťany, odkud je vše na „dosah ruky "a zároveň na nábřeží řeky Váh Vám umožní dokonale si vychutnat Váš pobyt. Hotel patří mezi největší hotely v Piešťanech a je tím správným místem, na kterém najdete vše pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě. Vysoká kvalita služeb s dlouholetou tradicí ho zařadili k nejznámějším hotelům nejen v Piešťanech, ale i na Slovensku.

Pro vychutnání si jedinečných gastronomických chutí je Vám k dispozici hotelová restaurace s přímým přechodem do kongresové části.
Při prostorách na ubytování a stravování hotel Magnólia nabízí také prostory k uspořádání kongresů, konferencí, seminářů, školení, recepcí, firemních večírků a jiných akcí.

POLOHA

hotel se nachází na břehu řeky Váh, v blízkosti umělého jezera Sĺňava, asi cca 3 min. chůze od lázeňského ostrova.

PIEŠŤANY - jsou velmi významné lázeňské město, zaměřené na léčbu chorob pohybového ústrojí a nervových onemocnění; město je známé po celém světě. Základními přírodními léčivými zdroji piešťanských lázní jsou sádro-sirná termální voda s teplotou 67-69 °C a léčivé sirné bahno. Piešťany jsou městem parků, společenského života a kultury, ale i důležitým centrem pro rozvoj sportovních aktivit obyvatel i návštěvníků.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, salónek, pro děti – postýlka a stolička, relax centrum (bazén (10x5 m), finská sauna, infra sauna, relax. masáže a zábaly), masážní centrum „THAI MASSAGE“, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 3 a 4lůžkové pokoje Family (2 propojené pokoje), 2lůžková studia (s rozkládacím 2lůžkem) a apartmány (ložnice, obývák), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), většinou možnost přistýlky, TV-SAT, telefon, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa (9. patro). Na vyžádání (za příplatek) pokoje s vybaveným kuch. koutem (lednička, mikrovlnná trouba, 2plotýnkový vařič, rychlovarná konvice, nádobí). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet), za příplatek plná penze (oběd – výběr z menu).

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: nemoci pohybového aparátu.
Léčba: Rehamed Piešťany – moderní fyzio-rehabilitační ambulance (lékař, fyzioterapeut), procedury (indiv. léčebný tělocvik, reflexní masáže, měkké techniky, klasické masáže, masáž lávovými kameny, akupunktura, lymfodrenáž, laser terapie, magnetoterapie, …).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness centrum - rekreační bazén s terasou s výhledem na okolí. K dispozici jsou: jako finská sauna, infra sauna, parní sauna, různé druhy masáží, zábalů a mnohé další. V hotelu najdete fyziatrické-rehabilitační ambulanci Rehamed Piešťany, kde jsou léčebné procedury prováděny našim lékařům a fyzioterapeutkou. Masážní centrum „THAI MASSAGE "nabízí hostům tradiční i méně tradiční thajské masáže prováděny thajskou masérkou, která má dlouholeté zkušenosti ve svém oboru.

Termální koupaliště Eva - 700 m.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, parkování (platba na místě), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,50 €/os./noc).

POZNÁMKA

od 14.9.21 do odvolání platí následující covidová omezení:

1. Sobotní večeře s hudbou sa nekonají.
2. Ranní plavání je povoleno jen v pátek a v sobotu od 08:00 do 10:00 hod.
3. Snídaně z bufetových stolů nakládá na požádání obsluhující personál. Host se sám obsluhovat nesmí.
4. Večeře jsou podávané servírované.


Rodiny s 1 dítětem jsou ubytované na 2lůžkovém pokoji s přistýlkou nebo na apartmánu za cenu 2lůžkového pokoje s příplatkem za dítě.
Rodiny se 2 dětmi jsou ubytované na Family pokoji za cenu 2lůžkového pokoje s příplatkem za děti.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do bazénu v provozní době,


Cena pobytu Seniorský pobyt (3 - 7 nocí) zahrnuje: 3x - 7x ubytování s polopenzí, piešťanské překvapení na přivítání, denně odpolední kávu s dezertem (14:00-16:00 hod.), procedury (1x klasická masáž (30 min.), 1x infra sauna (30 min.), 1x rašelinový zábal (30 min.), 1x reflexní masáž chodidel (15 min.), 1x whirlpool (30 min.)).


Cena pobytu Romantický pobyt (2, 3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování se snídaní, 1x nebo 2x večeře (bufet), z toho v den příjezdu romantická večeře při svíčkách s lahví vína, romantickou výzdobu pokoje, welcome drink na pokoji, procedury (1x medová masáž pro ženu (30 min.), 1x klasická masáž pro muže (30 min.), 1x whirlpool (30 min.)), 1x romantické noční koupání při svíčkách (St, So – 21:00-22:00 hod.).


Cena pobytu Letní dovolená (2-7 nocí) zahrnuje 2x-7x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), dárek pro dítě při příjezdu, grilování každý čtvrtek během letních měsíců červenec a srpen na letní terase hotelu u Váhu s výhledem na panorama Považského Inovce, zmrzlina každý den podávaná v době od 13:00 do 15:00 hodin. v hotelové restauraci, 1x za pobyt rašelinový zábal (30 min. - pro dospělou osobu), ranní plavání od 08:00 do 10:00 hodin. ve vybrané dny v hotelovém bazénu, neomezený vstup do vnitřního bazénu během provozních hodin wellness centra a podle vyhlášky ÚVZ SR, 1x za pobyt celodenní vstup na městské koupaliště EVA pro každou dospělou osobu přímo v lázeňském parku na blízkém lázeňském ostrově známých piešťanských lázní.Wi-Fi.
BONUS: v restauraci REGAL BURGER přímo v hotelu hranolky a nealko nápoj ZDARMA ke každému zakoupenému burgeru v době od 11:00 do 14:00 hodin, vstup do balneologického muzea v budově Lázeňské dvorany, 10% sleva na piknikový koš pro 2 osoby k vychutnání si jídla v přírodě či na nábřeží, sleva 10 % na thajské masáže přímo v Siam Centru v hotelu, sleva 10 % na zapůjčení kol v cestovní agentuře Ivco Travel, nacházející se u hotelu, sleva 10 % na služby Bowling centra VICTORIA v blízkosti Loděnice
HUDEBNÍ BONUS: Hudební víkendová posezení /pátek nebo sobota/ při příjemném repertoáru domácích i zahraničních hitů dua Juraj & Albína a Dua Live Guitars - Opatovský a Pagáč. Můžete si je poslechnout každý týden buď v pátek nebo v sobotu od 17:30. hod. na terase nebo v hotelové restauraci.


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavé klouby (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x nebo 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, procedury.
Procedury pobyt 5 nocí (12) 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 2x magnetoterapie, 1x bahno s parafínem, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce), 1x whirlpool (30 min).
Procedury pobyt 7 nocí (15) 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 2x magnetoterapie, 2x bahno s parafínem, 3x elektroléčba, 3x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Wellness pobyt (2 - 6 nocí) zahrnuje: 2-6x ubytování s polopenzí ( ve čt. grilování, v restauraci Regal Burger), denně zmrzlina, procedury (1x , 1x rašelinový zábal (30 min.),Masáž zad, vířivka , neomezený vstup do vnitřního bazénu).


Cena pobytu Pobyt zdravý životní styl (3, 4 noci) zahrnuje: 3x nebo 4x ubytování s polopenzí, ovocný fresh každý den v hotelové restauraci (14:00-16:00 hod.), konzultace zdravého životního stylu s lékařem nebo fyzioterapeutem, procedury (1x kyslíková terapie s minerálním nápojem (30 min.), 1x masáž šíje (20 min.), 1x fitness (60 min.) nebo Nordic Wolking, 1x termální minerální koupel nebo piešťanské bahno s parafínem, 1x masážní křeslo (30 min.), 1x whirlpool (30 min.).


Cena pobytu Rodinný wellness pobyt s dítětem grátis (2-7 nocí) zahrnuje: ubytování s polopenzí, 1 dítě do 6 let (dvoulůžkový pokoj nebo apartmán), resp. 2 děti do 6 let zdarma (v rodinném pokoji), procedury (masáž šíje(20 min., whirlpool (30 min.,kyslíková terapie, Fitness , masážní křeslo) pro všechny), dárek pro dítě.


Cena pobytu Komplexní léčebný pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, 23 léčebných procedur (např.: 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahnisko, 2x bahno s parafínem, 1x léčebný tělocvik (škola zad), 1x reflexní masáž šíje, 1x parafín, 1x oxygenoterapie, 4x elektroléčba, 4x terapie laserem, 3x magnetoterapie nebo ultrazvuk, 2x plynová injekce nebo trakce, 1x whirlpool (30 min).


Cena pobytu Wellness pobyt (2 - 6 nocí) zahrnuje: 2-6x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), procedury (1x masáž zad (30 min.), 1x rašelinový zábal (30 min.), 1x whirlpool (30 min.)).


Cena pobytu Léčebný pobyt Bolavá záda (5 nebo 7 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, vstupní lékařskou prohlídku a možnost lékařské konzultace v průběhu pobytu, procedury.
Procedury pobyt 5 nocí (11) 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahno s parafínem, 1x škola zad, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce, 1x reflexní masáž šíje), 1x whirlpool (30 min.).
Procedury pobyt 7 nocí (14) 1x termální koupel Zrkadlisko, 1x suchý zábal, 1x bahno s parafínem, 1x škola zad, 2x elektroléčba, 2x terapie laserem, 1x plynová injekce nebo trakce, 1x bahnisko, 2x reflexní masáž šíje, 1x magnetoterapie), 1x whirlpool (30 min.).


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrďáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí či nervové soustavy. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
1 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
10 Poloha
9 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,7
9 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vladimír Horák, 05.03.2018