Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince +420 223 008 085, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Dovolená u největšího termálního jezera v Evropě s jediněčnými účinky vody, kde vás čeká vynikající gastronomie a služby.

POLOHA

Hotel je umístěn uprostřed 17 hektarového parku, nedaleko největšího termálního jezera v Evropě.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hotel. trezor, restaurace, Wi-Fi (zdarma), kavárna, lobby bar, denní bar, noční bar, klimatizace společných prostorů, venkovní posezení, místnost na společenské a karetní hry, konferenční služby, sál, obchod se suvenýry, Lotus Medical Team - ordinace lékařů (revmatolog a fyzioterapeut), Spa a wellness (3000 m2), termální bazén, kryty a venkovní bazén s teplou vodou, relaxační, meditační a zážitkové bazény, vířivka, Kneippova koupel (jaro- podzim), sluneční terasa, Saunový svět (finská, parní, infra a aroma, zážitkové sprchy), pro děti – herna a stolička, kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kryté parkování, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje typu Standard (20 m2) s lůžkem 120x210 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), balkón 2,5 m2;

2lůžkové pokoje typu Standard (20-26 m2), s manželskou postelí 200x210 cm nebo oddělenými postelemi 2x 100x210 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), balkón 2,5 m2. Dvoulůžkový Standard pokoj může být využit za příplatek jednou osobou nebo za příplatek lze rezervovat pokoj s terasou či výhledem na bazény.

2lůžkové pokoje typu Grande (31 m2), s manželskou postelí 200x210 cm a relaxační částí s pohovkou, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), balkón 2,5 m2. Pokoj je možné za příplatek využít jednou osobou.

1 či 2lůžkové panoramatické pokoje s terasou (26 m2), s manželskou postelí 200x210 cm (1 lůžkový 160x210 cm) a relaxační částí s pohovkou, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), terasa s nábytkem a výhledem na park, vstup či bazén 12 m2. Na pokoji vás jako přivítání překvapí láhev sektu.

2lůžkové Suite studio (40 m2), ložnice s manželskou postelí 200x210 cm a obývák s rozkládací pohovkou, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), 2x LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, Nespresso kávovar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), balkón 2,5 m2. Pokoj je možné za příplatek využít jednou osobou. Na pokoji vás jako přivítání překvapí láhev sektu. Cena na vyžádání.

2lůžkové Suite studio (99 m2), 2x ložnice s manželskou postelí 200x210 cm a obývák se systémem domácího kina, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha a vířivka, WC, fén, župan, pantofle, koupací taška), 2x LCD TV, DVD, telefon, rádio, trezor, minibar, Nespresso kávovar, varná konvice s příslušenstvím pro přípravu čaje, klimatizace s individuálním nastavením, Wi-Fi (zdarma), balkón 2,5 m2. Na pokoji vás jako přivítání překvapí láhev sektu. Cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře - bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Wellness: vodní svět (bazén s termální vodou, whirlpool, venkovní a vnitřní bazény s různými atrakcemi), saunový svět (finská sauna, parní lázeň, aroma světelná sauna, infračervená kabina, Kneippovy koupele, osvěžující bar pro doplnění tekutin), solná jeskyně, klasické a speciální masáže, koupele, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví, fitness.

Sport: fitness, gymnastický sál, biliár, stolní tenis, 4 antukové tenisové kurty (duben-říjen), 6 jamkové golfové hřiště a driving range, lukostřelba, pétanque, volejbal, v okolí - možnost projížďky na koních. Hotel pořádá každý týden různé sportovní programy.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 597 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování s domácím mazlíčkem není možné.

Dne 31.12. nelze akceptovat ani nástup ani ukončení pobytu.

Parkování před hotelem za příplatek 1 500 HUF/vozidlo/noc.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (bohatý bufet), welcome drink, lahev minerálky na pokoji při příjezdu, set na přípravu čaje na pokoji, neomezený vstup do lázeňského a wellness centra a saunového světa (venkovní i vnitřní bazény, whirlpool, léčivý bazén, relaxační a meditační bazén, finská, aroma, infra a zahradní sauna, pára, zážitkové sprchy, Kneippův bazén, saunové ceremonie 4x denně), vstup do fitness, sportovní a wellness aktivity dle aktuálního programu, vstup na tenisový kurt (duben-říjen), bylinkový čajový bar, denně živá hudba v baru, Wi-Fi, kryté parkování.

Za příplatek možnost výběru z nabídky léčebných či wellness balíčků procedur.


Nabídka balíčků procedur a lázeňské péče:
Tradiční lázeňské balíčky:
MALÝ balíček lázeňské péče obsahuje vstupní lékařskou prohlídku s nastavením plánu procedur a 10 klasických léčebných procedur (bahenní zábaly, podvodní masáže, rekondiční masáže, rekondiční cvičení, elektroterapie, balneo terapie). Pro pobyty od 6 nocí.

Balíčky postcovidové péče:
MALÝ post COVID balíček "S" obsahuje lékařskou konzultaci s diagnostikou a stanovením plánu procedur, 4 procedury na základě plánu (nap ř. masáže, oxygenoterapie, inhalace, solná komora, kryokomora, manuální podpora dýchání, léčebné koupele...). Pro pobyty od 2 nocí.
STŘEDNÍ post COVID balíček "M" obsahuje lékařskou konzultaci s diagnostikou a stanovením plánu procedur, 8 procedury na základě plánu (nap ř. masáže, oxygenoterapie, inhalace, solná komora, kryokomora, manuální podpora dýchání, léčebné koupele...). Pro pobyty od 4 nocí.
VELKÝ post COVID balíček "L" obsahuje lékařskou konzultaci s diagnostikou a stanovením plánu procedur, 12 procedury na základě plánu (nap ř. masáže, oxygenoterapie, inhalace, solná komora, kryokomora, manuální podpora dýchání, léčebné koupele...). Pro pobyty od 6 nocí.

Balíčky preventivní péče:
MALÝ balíček preventivní péče "S" obsahuje lékařskou konzultaci s diagnostikou a stanovením plánu procedur, 1x solnou komoru (45 min.), 1x oxygenoterapii (20 min.), 1x kryoterapii, 1x Lotus masáž (40 min.), 1x manuální podporu dýchání. Pro pobyty od 2 nocí.
STŘEDNÍ balíček preventivní péče "M" obsahuje lékařskou konzultaci s diagnostikou a stanovením plánu procedur, 1x solnou komoru (45 min.), 1x oxygenoterapii (20 min.), 3x kryoterapii, 1x Lotus masáž (40 min.), 1x manuální podpora dýchání, 1x aromatickou koupel (20 min.), 1x masáž proti únavě a bolestem hlavy NEBO masáž nohou (30 min.), 1x přístrojovou lymfodrenáž. Pro pobyty od 4 nocí.

Nabídka wellness a beauty programů:
Program WELLNESS & VITALITY obsahuje: 1x solnou komoru (45 min.), 1x masáž krku a šíje (20 min.), 1x celotělovou masáž (30 min.), 1x relaxační koupel (20 min.), 1x masáž nohou (30 min.). Pro pobyty od 5 nocí.
Program >b>SUPERHERO obsahuje 1x relaxační koupel (20 min.), 1x masáž krku a šíje (20 min.), rozmazlující ošetření obličeje pánskou kosmetikou (50 min.). Pro pobyty od 2 nocí.
Program VIVA DIVA obsahuje 1x relaxační koupel (20 min.), 1x relaxačně regenerační masáž (30 min.), 1x speciální kosmetické ošetření pleti včetně masky - bez hlubokého čištění pleti (45 min.). Pro pobyty od 2 nocí.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko

Lázeňské termální jezero
Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28 °C a v létě dosahuje až 34 – 36 °C. Voda v jezeru se obmění každých 72 hodin. Na jeho dně je silná vrstva rašeliny. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká pro hosty masážní účinek. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny.

Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Věděli jste, že?
Nejslavnějším hostem hévízkého jezera byla slonice Nelly? Nelly kulhala jako stará babička a ředitel budapešťského cirkusu Mátyás Beketow usoudil, že mladá slonice nebude kvůli bolavým nohám schopna hvězdné cirkusové kariéry a řekl si: "Proč bych měl živit chromou slonici, když můžu mít zdravé hvězdy?" A tak Nelly věnoval vedlejší zoologické zahradě.

Doktor Emil Raitsits, místní zvěrolékař, se na Nelly pořádně podíval a hned věděl, co jí je. "Holka zlatá, ty máš revma!" A protože v zoo nechtěli, aby jejich nová hvězda trpěla, poslali ji na lázeňský pobyt do Hévízu.

A tak si Nelly lebedila v jezerních lázních a užívala si péči jako nějaká prominentní dáma. Místní obyvatelé byli nadšení - konečně měli ve městě někoho, kdo byl větší hvězda než oni sami! Nelly se tam měla jako slon v bavlnce a po pár měsících byla zase fit jako mladice. A tak se v zoo přeesvědčili, že i slon občas potřebuje trochu hýčkání a rozmazlování.

Mapa polohy hotelu

Divy Maďarska - jezero lázně Hévíz

V tomto krátkém videu můžete vidět v celé své kráse lázeňské jezero v Hévízu v malebném prostředí a další služby, které jsou zde nabízené.

Hodnocení hotelu

9,7
2 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
8 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vladimíra Linkeová, 05.03.2018
9,7
10 Ubytování 10 Služby 8 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Miloš, 05.03.2018