Mariánské Lázně - Hotel KRAKONOŠ

od 720
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 2 let
Golf: 1500 m
Konferenční služby
Středisko zimních sportů: 100 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v klidném prostředí nad městem
  • přímo u horní stanice lanovky
  • kompletní balneo provoz s krytým bazénem
  • solná jeskyně ze solných dolů z Mrtvého moře
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Krakonoš Vás uvítá v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra. Z města se k hotelu dostanete MHD, kabinovou lanovkou. Nachází se v klidném prostředí nad městem a nabízí kompletní lázeňské péče přímo v hotelu, bazén, solná jeskyně a další služby. V hotelu se používá přírodní lehce mineralizovaná voda z vlastního zdroje, která je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub. Již několik let budují tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se konají vánoční koncerty. Každoročně v září probíhají již tradiční “Svatováclavské slavnosti“ ke dni české státnosti.

POLOHA

hotel se nachází v krásném přírodním prostředí na okraji města blízko lesa, asi 2 km od Mariánských Lázní.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, jídelna, kavárna, salónek, konferenční služby, venkovní terasa, pro děti – postýlka a stolička; hotel. trezor, směnárna, Wi-Fi (zdarma), výtah, léčebné centrum (solná jeskyně, infra sauna, lázeňské procedury (inhalace, elektroléčba, léčebný tělocvik, masáže, rybičky Garra Rufa)), bazén s protiproudem a relaxační místností, pedikúra, úschovna kol a lyží, hlídané parkoviště (za poplatek), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky (u pokojů na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, lednička, Wi-Fi (zdarma). Apartmány navíc: samostatná ložnice, rozkládací pohovka (pro 1 dospělého nebo 2 děti), rohová vana. 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

dle výběru pobytu: snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech), možnost dokoupení plné penze, možnost redukční, diabetické, vegetariánské nebo bezlepkové stravy (za příplatek 50,- Kč/os./den).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, golf (Royal Golf Clubu Mariánské Lázně), lyžování běžecké a sjezdové (Skiareál Mariánky - 100 m, v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází kabinková lanovka), paintball, tenisové kurty.

Volný čas: park miniatur Boheminium, jízdárna a obora s daňky, přímo před hotelem se nachází Pohádkový sochařský ráj - sochy ze známých pohádek.

CENA ZAHRNUJE

dle výběru pobytu - ubytování se snídaní nebo polopenzí, vstup do bazénu.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní zdravotní pojištění (10,- Kč/os./den).
Příplatky - za 1lůžkový pokoj.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek 21,- Kč/os./noc.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.

BONUSY PRO HOTELOVÉ HOSTY:
- až 30% sleva na léčebné procedury v hotelu Krakonoš.
- 15% sleva na vstup do Parku Boheminium (miniaturpark) v Mariánských Lázních.
- 25% sleva na vstup do Muzea karlovarské Becherovky. Spojeno s degustací 3 druhů známého likéru Becherovka.
- zdarma (pouze pro jednotlivce): Pěší, asi hodinová procházka centrem města s průvodcem – historie a současnost lázní, ochutnávka pramenů. PONDĚLÍ, ČTVRTEK v 10:00 hod. – sraz u hotelu Bohemia. Rezervace nutná. Jiný termín možný po dohodě – za poplatek. Skupinová bonusová cena: 400,- Kč/skupina
- sleva 100,- Kč na golfové hřiště Teplá – 9 jamek (PO-PÁ = 300,- Kč, SO, NE = 500,- Kč)
- sleva 10 % na zapůjčení motokár (Leihart/gokart) STANDART, Kartarena (u Chebu a každý den 10:00-19:00 hod. Ve dnech závodů otevřena půjčovna až po jejich ukončení.
- sleva na bowling Roxy (nekuřácké prostory) – Planá
- sleva 20 % na bowlingovou dráhu v Bowling baru Dyleň
- projížďka kočárem s koňmi – cena pro hotelové hosty 300,- Kč

RYBIČKY GARRA RUFA lze provádět pouze biopéče o ruce (dlaně a předloktí), biopéče o nohy - pouze pedikúra! Ošetření celého těla není možné! Biopéči nemohou absolvovat lidé, kteří užívají léky a masti s kortikoidy, lidé s infekčním onemocněním kůže, např. s plísní, bradavicemi apodl, lidé s poraněním kůže.


Pobytové balíčky


Cena balíčku Dámská jízda (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x aroma masáž, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Dámská jízda (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Dámská jízda (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Dámská jízda (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x vodní fitness, 1x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 1x aroma masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Beauty medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Beauty medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 1x koupel s vonnou esencí, 1x lymfoven se skořicoým gelem, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Beauty medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x čokoládová masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 1x masáž lávovými kameny, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Beauty medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 2x čokoládová masáž, 2x koupel s vonnou esencí, 2x lymfoven se skořicovým gelem, 3x masáž lávovými kameny, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Medical pro náročné (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Medical pro náročné (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Medical pro náročné (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např. 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Medical pro náročné (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x masáž s aroma olejem, 1x klasická masáž, 1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x bylinná koupel, 1x lymfoven se skořicovým gelem, 1x parafínový zábal na ruce, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Garra Rufa medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 2x Garra Rufa rybičky, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Garra Rufa medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 2x Garra Rufa rybičky, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Garra Rufa medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x klasická masáž, 1x perličková koupel, 3x Garra Rufa rybičky, 2x solná jeskyně), vstup do bazénu.


Cena balíčku Garra Rufa medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x klasická masáž, 2x perličková koupel, 3x Garra Rufa rybičky, 3x solná jeskyně), vstup do bazénu.


Cena balíčku Relax program (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Relax program (3 noci) zahrnuje:3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x lymfoven, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Relax program (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Relax program (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x klasická masáž, 1x perličková koupel, 1x masáž s aroma olejem, 1x koupel v soli z Mrtvého moře, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Antistres medical (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Antistres medical (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž aroma olejem, 1x bylinná koupel, 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Antistres medical (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž aroma olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Antistres medical (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x masáž lávovými kameny, 1x bylinná koupel, 1x masáž aroma olejem, 1x teplý rašelinový zábal, 1x parafinový zábal na ruce, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Manažerský medical pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 1x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Manažerský medical pobyt (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 1x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 1x lymfoven, 2x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Manažerský medical pobyt (5 nocí) zahrnuje: 5x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x rašelinový zábal, 1x podvodní masáž celého těla, 2x lymfoven, 1x klasická masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena balíčku Manažerský medical pobyt (7 nocí) zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí, lékařskou prohlídku, procedury (např.: 2x rašelinový zábal, 2x podvodní masáž celého těla, 2x lymfoven, 1x klasická masáž, 3x solná jeskyně), volný vstup do bazénu.


Cena Rekreačního pobytu se snídaní zahrnuje: ubytování se snídaní, volný vstup do bazénu.


Cena Rekreačního pobytu s polopenzí zahrnuje: ubytování s polopenzí, volný vstup do bazénu.


Západní Čechy nabízejí množství turisticky atraktivních míst: krásnou přírodu najdeme tam, kde jihozápadní část Krušných hor navazuje na horské pásmo Šumava. Milovníci lázeňství se seznámí s nejslavnějšími českými lázněmi a příznivci pivního moku budou pozváni na prohlídku světově vyhlášeného plzeňského pivovaru.

TIPY NA VÝLET:
- lázeňská města a jejich zajímavosti: Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně, Jáchymov
- národní přírodní rezervace SOOS
- Pivovarské muzeum v Plzni
- Hrad a zámek Bečov nad Teplou a relikviář sv. Maura
- Hornické muzeum v Plané
- Svatošské skály – národní přírodní památka
- Hrad Loket

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,9
3 hodnocení
9,3 Ubytování
9 Služby
8,7 Poloha
8 Stravování
8,7 Personál
9,7 Čistota
Řazení
7
8 Ubytování 7 Služby 6 Poloha 5 Stravování 7 Personál 9 Čistota
Zdeněk Judák, 07.08.2019
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 9 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marcela Jesslová, 02.07.2019
9,8
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Škarda, 07.03.2018