Zalakaros - hotel KAROS SPA

od 1 415
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen5min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 10 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-21 %
Termální pramen: 5 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 5 minut od centra města Zalakaros
  • hotelové bazény a wellness
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • animační programy pro děti

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

nachází se přibližně 400 m (5 min.) od centra městečka Zalakaros.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace Éden, kavárna, lobby bar, gril bar, Lodní bar ve wellness, letní rodinný bufet, palačinkový a zeleninový bar, letní terasa, zimní zahrada, konferenční služby, hotel. trezor, venkovní ohniště na grilování a opékání, ordinace lékařů, obchod se suvenýry, pro děti – 2 dětské koutky, stolička, postýlka, strava, hlídání dětí na objednání (od 3 měsiců do 3 let 2 hod./den zdarma, dítě nad 3 roky 4 hod./den zdarma, každá další hodina 600 HUF), animační a fitness programy, půjčovna kol, klimatizace společných prostorů, parkování, akceptace platebních karet.

Wellness – Spa: svět bazénů (vnitřní i venkovní bazény (2x plavecký bazén 27 °C - 29 °C, vodní park 32 °C - 33 °C, perličkové a zážitkové bazény 34 °C, bazén s termální vodou 37 °C, dětský bazén), saunový svět (7 druhů saun – finská, bio, infra, parní sauna, ledová jeskyně), vířivka, fitness, masáže.

Nabídka programů: aqua trénink, gymnastika s Fit Ball, pilates, strečink, trénink vitálních funkcí, gymnastika na spalování tuků (na přihlášení, podle vyhlášeného programu). Fitness služby: výpočet BMI, měření procenta tělesného tuku.
Hry: stolní tenis, stolní fotbal.
Další program: dětské plavání od 5 měsíců, saunové rituály - rozmazlování pro tělo i duši, živá hudba několikrát týdně, tématické víkendy se zábavnými programy, kreativní aktivity pro děti, péče o děti s kvalifikovanými učiteli ve školce.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior, Superior PLUS a 2lůžkové apartmány, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan pro dospělé), telefon, trezor, minibar, TV, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón. 2lůžkové apartmány navíc: bidet, rohová vana, jsou v budově Aparthotelu (spojená tunelem s hl. budovou). 2 bezbariérové pokoje.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře – bufet).

INDIKACE A LÉČBA

Hotel nabízí za poplatek balneo služby, např. hydroterapii, elektroterapii, balneoterapii, aerosolovou terapii, termální koupele, bahenní zábaly, hydroxeur, uhličité koupele, podvodní masáž, terapeutické masáže, individuální fyzioterapii, interferenční proudy, TENS, ultrazvuk, galvanickou lázeň, různé druhy inhalací, aromaterapii, léčbu kyslíkem a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v hotelu:
hotelový vodní svět: svět bazénů, saunový svět, masáže, fitness.

v okolí:
Léčebné lázně Gránit: termální koupaliště (rodinné bazény, termální lázně, bazén s umělým vlnobitím, vodní skluzavky s 6 dráhami, brouzdaliště, hřiště), zážitkové lázně (kryté, venkovní bazény, hydro-masáže, sportovní bazén, skluzavky, sauny, solná terapie, wellness služby); kryté lázně (léčebné masáže, zábaly, procedury, cvičení); léčebné centrum (léčebný sedací bazén a jacuzzi s termální vodou, lázeňská zahrada a park).

V lázeňském areálu k dispozici: tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště.

V areálu je také nově otevřený exkluzivní saunový svět (za poplatek): třikrát denně saunový ceremoniál, finská sauna (až pro 40 osob), parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi. Účast na saunovém ceremoniálu závisí na počtu volných míst, a pro účast je potřebné se na místě zaregistrovat za cenu 600,-HUF/os./ceremoniál.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,80 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Možnost dokoupení balíčku 6, 10, 20 nebo 30 procedur, který obsahuje 1x lékařskou prohlídku (2x u balíčku 20-ti a 30-ti procedur) a příslušným počtem léčebných procedur předepsaných lékařem (výběr např.: hydro-, elektro-, mechano-, balneo-, aerosolová terapie, termální koupel, bahenní zábal, speciální zábaly, hydroxeur, uhličitá koupel, elektrická koupel, podvodní masáž, terapeutická masáž, váhová lázeň, individuální fyzioterapie, interference, TENS, ultrazvuková terapie, , čtyřkomorová galvanická lázeň, inhalace (s bylinkovým, antibiotikem, solí), aromaterapie, léčba kyslíkem).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití hotelových bazénů a wellness, světa saun, fitness, animační programy (živá hudba, tematické víkendy s bohatým programem), zapůjčení županu pro dosp. osobu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu). Možnost dokoupení balíčku 6, 10, 20 nebo 30 procedur.


Termální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína.

Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku.

Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.

Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část.
V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány.
V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí.
V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.

NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROS
Otevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).

Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
3 hodnocení
9,7 Ubytování
9,3 Služby
9,7 Poloha
9,7 Stravování
10 Personál
9,7 Čistota
Řazení
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Magdaléna Slobodová, 12.08.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Čistota 10 Personál
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jan Vaněk, 12.03.2018
9
9 Ubytování 8 Služby 9 Poloha 9 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Milan Kegler, 08.03.2018