Karlov pod Pradědem - Hotel Kamzík

od 1 950
doprava Vlastní
strava Polopenze
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 650 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v blízkosti rozlehlých skiareálů a turistických stezek
  • volný vstup do bazénu a vířivky a využití sportovišť
  • skvělý hotelový wellness pro 100 % relax
  • čerstvý vzduch - horské ovzduší vyčistí tělo i mysl

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Kamzík - to pravé ubytování pro Jeseníky!

Ubytujte se v nadmořské výšce 720 m n.m. a užijte si dovolenou v zimě i létě. Okolí hotelu nabízí křišťálovou přírodu Jeseníku, která vám učaruje svou čistotou a klidem.

V rámci ubytování můžete vyzkoušet také řadu doprovodných služeb - zaplavete si v krytém bazénu, vyzkoušíte péči masérů, vyhřejete se v sauně, zasportujete si s kamarády či rodinou v naší tělocvičně a spoustu dalšího. Hotel nabízí také kompletní wellness služby, které vám pomohou znovu nabýt ztracenou sílu.

POLOHA

v oblasti CHKO Jeseníky, v blízkosti rozlehlých ski areálů a turistických stezek.

Malá Morávka je obec ležící v okrese Bruntál. Má 745 obyvatel a její katastrální území má rozlohu 6 158 ha. Částí této obce je Karlov pod Pradědem, které je charakteristické svými značenými cestami pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžecké lyžování a velkým množstvím lyžařských sjezdovek různých délek a obtížností.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a jídelna, denní bar, salónky, Wi-Fi (zdarma), zimní zahrada k posezení, venkovní posezení, ohniště, konferenční služby, vnitřní bazén (12,5 x 6,5 x 1,5 m, 26-28 st. C) s malým whirlpoolem a sluneční terasou, wellness služby a masáže (za poplatek), fitness, úschovna kol a lyží, uzamykatelná schránka na lyže (za poplatek), stolní tenis, biliárd, bowling (za poplatek), tělocvična, pro děti: stolička, dětská herna s interiérovým dětským hřištěm, v létě venkovní hřiště, trampolína, atrakce a skákací hrad před hotelem; lanové centrum (za poplatek), venkovní workoutové hřiště, víceúčelové hřistě na tenis a badminton, parkoviště, akceptace platebních karet.

WELLNESS (za poplatek): Vnitřní část: finská sauna, infra sauna, pára, whirlpool, masérna, odpočívárna. Venkovní část: finská sauna, bio sauna, 2x venkovní whirlpool, ochlazovací jezírko, odpočívárna, kamenné sprchy). Masáže je zapotřebí objednat 1 den předem. Osušky, župany a prostěradla do sauny je možno za poplatek zapůjčit na recepci.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior 1x dvoulůžko 180 x 200 cm, možnost 1 přistýlky (1x rozkládací křesílko 80 x 200 cm), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), velká LED SMART TV s úhlopříčkou 55´, lednička, trezor, kvalitní pružinové matrace v postelích, set pro přípravu kávy a čaje, dáreček - propiska, balkón s výhledem, Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové pokoje Comfort 1x dvoulůžko 140 x 200 cm, možnost 2 přistýlek (2x rozkládací jednolůžko 90 x 200 cm), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LED TV s úhlopříčkou 32´, lednička, trezor, kvalitní pružinové matrace v postelích, set pro přípravu kávy a čaje, dáreček - propiska, balkón (některé pokoje), Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové pokoje Classic 1x dvoulůžko nebo oddělené postele 180 x 200 cm, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LED TV s úhlopříčkou 32´, lednička, trezor, kvalitní pružinové matrace v postelích, set pro přípravu kávy a čaje, dáreček - propiska, balkón (některé pokoje), Wi-Fi (zdarma).

2lůžkové rodinné pokoje s možností až 3 přistýlek 1x ložnice: 1x dvoulůžko 180 x 200 cm, LED TV s úhlopříčkou 32´ a obývací pokoj: 3x rozkládací jednolůžko 90 x 200 cm, velká LED SMART TV s úhlopříčkou 55´, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), lednička, trezor, kvalitní pružinové matrace v postelích, set pro přípravu kávy a čaje, dáreček - propiska, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).

4lůžkové rodinné pokoje s možností až 3 přistýlek 2x ložnice: 2x dvoulůžko 140 x 200 cm, LED TV s úhlopříčkou 32´ a obývací pokoj: 3x rozkládací dvoulůžko 140 x 200 cm, velká LED SMART TV s úhlopříčkou 55´, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), lednička, trezor, kvalitní pružinové matrace v postelích, set pro přípravu kávy a čaje, dáreček - propiska, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).

Doporučujeme: Na přistýlky je možné přidat ortopedickou matraci za příplatek (100 Kč/noc).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně i večeře - bufet s nabídkou studených postmix nápojů i teplých nápojů - kávy a kvalitních čajů Oxalis), za příplatek plná penze (oběd – jednotný, tříchodový).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: wellness centrum, workoutové hřiště, lanové centrum (za poplatek), tělocvična, badminton, tenis, stolní tenis, biliárd, bowling (za poplatek), hřiště na střeše bazénu (letní), dětské lanové centrum s dětským hřištěm, zapůjčení horských kol (za poplatek), značené trasy pro pěší, cykloturistiku a běžecké lyžování, lyžování sjezdové (ski areály: Ski Aréna Karlov (11 km sjezdovek na 1 skipas, jehož sjezdovky jsou od hotelu vzdálené 650 m až 2 km), Kopřivná - 4 km, Praděd - 10 km, Karlova Studánka a Vrbno pod Pradědem - 17 km, Červenohorské sedlo - 35 km.
V okolí Malé Morávky jsou pak další lyžařské areály a na své si u nás přijdou i běžkaři, kteří se mohou těšit na kilometry upravených stop.

NOVINKA, doporučujeme navštívit Dolní Moravu:
SKY BRIDGE = nejdelší visutý most pro pěší na světě. Ocitněte se 95 metrů nad hlubokým horským údolím. Přejděte z jednoho horského hřebenu na druhý po 721 metrů dlouhé visuté lávce, jedná se o jedinečný moment a nepopsatelný zážitek.
Doporučujeme zakoupit vstupenku dopředu přes e-shop (Vstupenky Sky Bridge 721), abyste se vyhnuli případným frontám, protože na most se pouští v časových intervalech. Důležitou informací pro návštěvníky je, že trasa přes visutý most je jednosměrná. Z výstupu z mostu na vás čeká příjemná procházka naučnou stezkou "Most času". Vstup na most se nachází za horskou chatou Slaměnka u horní stanice sedačkové lanovky Sněžník, která vás může dopravit až ke vstupu na most nebo dorazit můžete pěšky.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (21,- Kč/os. starší 18 let/noc).

POZNÁMKA

Nelze objednat pobyt začínající či končící sobotou

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt 2022 zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle počtu dle zvolené délky pobytu s možností dokoupení plné penze, vstup do bazénu a malého whirlpool, využití vybraných sportovních aktivit (workoutové hřiště, badminton, stolní tenis, tenis, tělocvična, posilovna, lanové centrum pro děti), parkování. Možnost dokoupení vstupenky do hotelového wellness centra (vnitřní i venkovní) za zvýhodněnou cenu.


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí v počtu dle zvolené délky pobytu s možností dokoupení plné penze, vstup do krytého bazénu a malého whirlpool, využití vybraných sportovních aktivit (workoutové hřiště, badminton, stolní tenis, tenis, tělocvična, posilovna, lanové centrum pro větší děti, dětský koutek interiérovým dětským hřištěm), parkování. Možnost dokoupení vstupenky do hotelového wellness centra (vnitřní i venkovní) za zvýhodněnou cenu.


Název Jeseníky je zkratkou pro Jesenická oblast neboli Východní Sudety a nacházejí se na nejsevernějším cípu Moravy u polských hranic. Člení se na celky, a to Králický Sněžník, Rychlebské hory, Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník, který je jejich jádrem. Nalezneme zde Chráněnou krajinnou oblast Jeseníky a celé území je z 80% pokryté lesy.

Důvodů proč navštívit Jeseníky je hned několik. Jedná se o bohatou oblast díky četnosti kulturních památek, zimních středisek, značených tras pro pěší a cykloturistiku. My přidáváme také několik tipů na zajímavá místa kam musíte při návštěvě Jeseníků zavítat!

Mnoho turistů zavítá do této oblasti pro jeho blahodárné účinky. Nabízí totiž nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se nedá divit, že právě lázeňské pobyty zde mají takový úspěch. Lázeňské městečko Karlova Studánka stojí za to navštívit. Natrefíte zde na krásnou architekturu lázeňských pavilonů, mnoho malebných kaváren a celkem 8 minerálních pramenů. Dále za zmínku stojí Termální lázně ve Velkých Losinách.

Mezi méně obvyklé turistické cíle patří vodní elektrárny, výjimkou ale je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, která se stala dokonce největším divem České republiky a je tak jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách, kde se vám naskytnou půvabné výhledy do přilehlého okolí, protože horní nádrž elektrárny je umístěna ve výši 1350 m nad mořem.

Dalším zajímavým místem je přírodní rezervace Bílá Opava. Jedná se o romantický skalnatý kaňon s vodopády. Naučná stezka vede podél horního toku říčky je dostupná z Karlovy Studánky.

Bez pochyby mezi další tipy na výlet je nutné zmínit nejvyšší horu Moravy Praděd a jeho rozhlednu. Vrchol byl vyhlášen jako přírodní rezervace, odkud při štěstí dobrého počasí můžete dohlédnout až na Krkonoše a Vysoké Tatry.

Masiv Králického Sněžníku neodmyslitelně patří mezi nejnavštěvovanější místa Jeseníků. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde se můžete setkat s mnoho rašeliništi, krasových jevů a pramenem řeky Moravy.

Tipy na výlet v obci Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.

Mnozí ocení návštěvu hradů a zámků, které se na území Jeseníků nachází, těmi jsou například Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec a Zámek Linhartovy.

Mapa polohy hotelu

Hotel Kamzík. Užijte si léto na horách.

Hotel Kamzík v srdci Jeseníků nabízí skvělé vybavení pro Váš aktivní odpočinek i wellness zázemí pro Váš relax. Přijeďte na hory do čisté přírody a dýchejte zdravý vzduch. Užijte si Jeseníky z Karlova pod Pradědem. Vezměte s sebou Vaše děti, máme pro ně zábavu za každého počasí.

Hotel Kamzík - zimní promo hotelu

Chcete si zajet na hory a nevíte kam? Vyrazte do Jeseníků a ubytujte se v útulném hotelu Kamzík v Karlově pod Pradědem!

Hodnocení hotelu

9,3
8 hodnocení
8,6 Ubytování
9,5 Služby
9,5 Poloha
9,5 Stravování
9,6 Personál
9,3 Čistota
Řazení
8,3
9 Ubytování 10 Služby 7 Poloha 7 Stravování 8 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hana, 21.09.2021
9,3
10 Ubytování 8 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Hudec, 09.08.2019
8,3
5 Ubytování 9 Služby 9 Poloha 10 Stravování 9 Personál 8 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
, 08.08.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří, 26.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martinek, 03.06.2019
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
V. Hortová, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jiří liška, 07.03.2018
8,7
5 Ubytování 9 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 9 Čistota
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
DAna, 05.03.2018