Praha 4 - Hotel Inos

od 585
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Rezervace bez rizika
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • oblíbená lokatita pražanů pro aktivní sport i rekreaci
  • centrum do 10 min MHD
  • poblíž hotelu vede in-line/cyklostezka
  • v klidné části Prahy - Podolí
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel INOS naleznete v klidné části části Prahy 4 - Podolí nedaleko Vyšehradu. Nabízí přenocování i delší pobyt turistům i obchodní klientele. V tomto pražském hotelu s 11-letou historií najdete milou atmosféru, kterou vytváří ochotný personál.

POLOHA

V klidné části Prahy 4 - Podolí. Centrum města je vzdáleno necelých 10 minut tramvají či metrem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, snídaňová restaurace, lobby bar, hotel. trezor, výtah, podzemní garáže (do výšky 1,7 m a váhy 2,5 t), Wi-Fi (zdarma), internetový koutek, úschovna kol, pro děti - postýlka a stolička; akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky), TV s rozhlasem, telefon, trezor, Wi-Fi. 1 bezbariérový pokoj.

2lůžkové pokoje Executive s možností přistýlky, 2lůžko s možností oddělených postelí, vdalší polštář a exkluzivní damaškové povlečení, vlastní soc. zařízení (srpcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi přístupový bod na patře, fitness stroj (stepper - některé pokoje).

2lůžkový apartmán s možností až dvou přistýlek, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, papírové kapesníčky, kosmetické a hygienické potřeby), TV s rozhlasem, chladnička, rychlovarná konvice, set na přípravy čaje a kávy, telefon, kancelářské potřeby (papíry, obálky, blok, tužka), trezor, Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - krytý a venkovní bazén s tobogánem v Podolí (500 m), beachvolejbal, pétanque, volejbalové a nohejbalové hřiště, tenisové kurty, golf (6 km), fotbalové hřiště, velmi krásná a oblíbená in-line dráha.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Místní poplatky (50 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.

Parkování v garáži za poplatek - pro auta do výšky 1,7 m a váhy 2,5 t - REZERVACE NUTNÁ!


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní dle vybraného počtu dní pobytu


Týdenní pobyt zahrnuje zvýhodněné ubytování se snídaní na 7 nocí


Město Praha asi není třeba zdlouhavě představovat. Jedná se o dominantu, skvost a hlavní město České republiky. Již po několikáté se zařadilo mezi nejkrásnější města na světě. Jeho historické centrum je zapsáno na Seznam světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO.

Pojďte s námi zavítat do malebných uliček a nechte se okouzlit nepopsatelnou energií a atmosférou tohoto významného města. Jeho centrum, kde najdete většinu významných míst, není nijak zvlášť rozsáhlé, takže lze bez problému projít za jeden den. Místní gastronomie také stojí za zmínku, protože nenajdete nikde jinde takové množství restaurací, kaváren a bister.

Představujeme vám nejatraktivnější místa tohoto barokního srdce Evropy! V žebříčku 10 nejnavštěvovanějších míst České republiky obsadila Praha hned sedm míst.

Nejvýznamnější památkou Prahy a i celkově České republiky je bez pochyby Pražský hrad. Navštívit ho můžete pěšky třeba z centra Prahy přes Karlův most, odkud se vám naskytne úchvatný pohled jak na hrad, tak na řeku Vltavu. Hrad nabízí prohlídky interiérů či volně přístupné přilehlé zahrady a hradby. Jedná se o největší hradní komplex na světě.

Lanová drána na Petřín je velmi oblíbenou turistickou atrakcí, která disponuje dvěma vozy a návštěvníky dopraví do stanice Petřín, odkud mohou zavítat na rozhlednu Petřín. Tato rozhledna se snaží být kopií Eiffelovy věže v Paříži. Po vystoupání schodů se vám naskytne neopakovatelný výhled na celou Prahu.

Pražská zoologická zahrada je největší v České republice a její nabídka je opravdu široká, často návštěva zabere celý den. Projít zahradou můžete po vybudovaných cestách, které jsou dlouhé celkem 10 kilometrů. Naplánujte si výlet do ZOO parníkem po Vltavě, stojí to za to.

Co by byla návštěva Prahy bez Staroměstské radnice a orloje, který se nachází na Staroměstském náměstí. Na jedné ze stran věže radnice jsou umístěny slavné mechanické hodiny- Pražský orloj, kde se každou celou hodinu objevuje přehlídka dvanácti apoštolů.

Mezi další význačné pražské atraktivity patří Národní Muzeum na Václavském náměstí, Národní divadlo, Vyšehrad, Pinkasova synagoga či televizní věž na žižkově.

Mapa polohy hotelu

Hotel INOS Praha 4

Podívejte se s námi na menší hotel pod Vyšehradem, nad stadionem v Podolí a nedaleko známých Žlutých Lázní, který láká svou pohostinností.

Hodnocení hotelu

9,8
1 hodnocení
10 Ubytování
10 Služby
9 Poloha
10 Stravování
10 Personál
10 Čistota
9,8
10 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Jan Škarda, 07.03.2018