Pec pod Sněžkou - Hotel HORIZONT

od 975
doprava Vlastní
strava | Polopenze | Snídaně
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 900 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • výhodná poloha v centru národního parku
  • v ceně pobytu bazén, sauny, animační programy
  • v blízkosti lanovky na Sněžku
  • baby friendly oceněný hotel

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n. m), nedaleko lanovky na Sněžku.

Město Pec pod Sněžkou je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním scenériím a v neposlední řadě také vhodným lyžařským terénům. Pec pod Sněžkou je obklopena celou řadou hor a vrchů. Na severovýchodě leží lesnatá Růžová hora, na severu řada tří nejvyšších hor Krkonoš - Sněžka, Studniční hora a Luční hora. Na západě ohraničuje území města Zadní planina a Liščí hora. Kruh je téměř uzavřen svahy Javoru mezi nímž a Růžovou horou protéká řeka Úpa. Pec pod Sněžkou byla původně hornická osada, kde se těžily měděné rudy a arzenopyrit. Rozvoj turistického ruchu v druhé polovině minulého století dal osadníkům nový zdroj obživy. Nejprve turistům poskytovali nocleh na seně, později však přizpůsobovali svá obydlí k pronajímání pokojů a vznikaly tak chaty, penziony a hotely.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce nonstop, 2 restaurace, bar, kavárna - cukrárna, venkovní posezení, unikátní SKY CLUB v nejvyšším 18. patře hotelu, zázemí pro firemní i soukromé akce, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, hotel. trezor, bary, sport a wellness centrum (bazén, whirlpool, sauna, fitness, za poplatek i masáže a wellness procedury), půjčovna sport. vybavení (horská kola, sjezdové a běžecké lyže, snowboard, sáňky, ski servis), pro děti - postýlka, stolička, strava, koutek, video-pohádky; parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard a Superior a 2lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, v pokoji Superior navíc župan) ,možnost přistýlky, LED TV-SAT, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Family pokoj – 2 samostatné 2lůžkové pokoje propojené dveřmi. Moderní pokoje s výhledem na horizonty Krkonoš.
Depandance FIRN*** 550 m od hotelu - apartmány 60 m2, 2 ložnice (dvoulůžko, 2 lůžka, možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), kuchyňka, telefon, LCD SAT TV, Wi-Fi, balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: ricochet, squash, stolní tenis, kuželková dráha; značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Mladé Buky 17 km, Nová Amerika 45 km), sjezdové a běžecké lyžování (ski areály: SkiResort ČERNÁ HORA-PEC - Pec 900 m, Velká Úpa – 3,4 km).

CENA ZAHRNUJE

ubytování se snídaní, vstup do bazénu, sauny, whirlpoolu a fitness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky 20,- Kč/os./den.

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), volný vstup do sauny, bazénu, vířivky a posilovny, Wi-fi připojení v celém hotelu, Kartu hosta (se spoustou výhod a slev v Peci pod Sněžkou), animační programy pro děti a dospělé. Možnost dokoupení polopenze.


Cena pobytu Letní prázdniny (7 nocí) zahrnuje ubytování s polopenzí (formou bohatého bufetu), animační program pro děti a dospělé, volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a posilovny po celou dobu pobytu, Wi-Fi v celém hotelu pro sdílení zážitků s přáteli, parkování na hlídaném parkovišti u hotelu, Kartu hosta se spoustou výhod a slev (např. 30% sleva na jízdenku Lanové dráhy Sněžka).


Krkonoše jsou ostrůvek Arktidy uprostřed Evropy, Království otužilých rostlin a živočichů, svérázných lidí a zvyků. Svět obestřený kouzlem mocného ducha hor, přísného, ale spravedlivého Krakonoše.

Příroda v Krkonoších je výjimečná. Jedině v Krkonoších najdeme strmé ledovcové kary i rozlehlé horské louky. Jejich drsná krása a rozmanitá krajina každého z návštěvníků ohromí. Pro zachování její krásy a bohatství byly Krkonoše již v roce 1963 vyhlášeny národním parkem. Od roku 1992 jsou pak na seznamu biosférických rezervací UNESCO.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení