Proč právě sem?

Filtr

POLOHA

v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n. m)

Město Pec pod Sněžkou je jedním z nejvýznamnějších horských středisek zimní, ale i letní rekreace. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním scenériím a v neposlední řadě také vhodným lyžařským terénům. Pec pod Sněžkou je obklopena celou řadou hor a vrchů. Na severovýchodě leží lesnatá Růžová hora, na severu řada tří nejvyšších hor Krkonoš - Sněžka, Studniční hora a Luční hora. Na západě ohraničuje území města Zadní planina a Liščí hora. Kruh je téměř uzavřen svahy Javoru mezi nímž a Růžovou horou protéká řeka Úpa. Pec pod Sněžkou byla původně hornická osada, kde se těžily měděné rudy a arzenopyrit. Rozvoj turistického ruchu v druhé polovině minulého století dal osadníkům nový zdroj obživy. Nejprve turistům poskytovali nocleh na seně, později však přizpůsobovali svá obydlí k pronajímání pokojů a vznikaly tak chaty, penziony a hotely.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, venkovní posezení, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, hotel. trezor, bary, sport a wellness centrum (bazén, whirlpool, sauna, fitness, masáže a wellness procedury), půjčovna sport. vybavení (horská kola, sjezdové a běžecké lyže, snowboard, sáňky, ski servis), pro děti - postýlka, stolička, strava, koutek, video-pohádky; parkoviště, akceptace platebních karet

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje a apartmány (popis a cena na vyžádání), možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LED TV-SAT, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma). Family pokoj – 2 samostatné 2lůžkové pokoje propojené dveřmi.

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze (večeře - bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: ricochet, squash, stolní tenis, kuželková dráha; značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Mladé Buky 17 km, Nová Amerika 45 km), sjezdové a běžecké lyžování (ski areály: SkiResort ČERNÁ HORA-PEC - Pec 900 m, Velká Úpa – 3,4 km).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování se snídaní, vstup do bazénu, sauny, whirlpoolu a fitness, místní poplatek

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den)

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení