Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Holzbecher má rodinnou atmosféru a je součástí atraktivní turistické oblasti východních Čech. Hotel je zasazen do oblasti malebného Babiččina údolí, v blízkosti vodní nádrže Rozkoš, a je tak předurčen k romantickým či rodinným výletům s dětmi po nesčetných historických a kulturních zajímavostech v okolí.

POLOHA

v oblasti malebného Babiččina údolí v Ratibořicích, v blízkosti vodní nádrže Rozkoš a města Náchod.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, restaurace, venkovní posezení, konferenční služby, vinárna, 2 salónky, směnárna, Wi-Fi (zdarma), pro děti - postýlka, herna, hřiště, stolička a strava; venkovní bazén (v letních měsících), úschovna a půjčovna kol, půjčovna stolních her, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2-4lůžkový pokoj , vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), TV, internetová přípojka.

Suite, obývací pokoj, ložnice, vlastní soc. zařízení (sprchový kout, WC), lednice, TV, internetová přípojka.

Apartmán, obývací pokoj, ložnice, koupelna, SAT-TV, radiobudík, vybavený kuchyňský kout s lednicí, internetová přípojka.

Za příplatek možnost pokoje s klimatizací.

STRAVOVÁNÍ

vlastní strava, za příplatek snídaně, polopenze nebo plná penze (snídaně – bufet, oběd, večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v hotelu kulečník, stolní tenis, pétanque, bazén v letních měsících, v okolí - značené trasy pro pěší a cykloturistiku, vodní sporty.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, komplexní cestovní pojištění.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování bez stravy (v počtu dle zvolené délky pobytu). V případě pobytu delšího než 5 nocí sleva zahrnuta v ceně. Možnost dokoupení stravy.


Východní Čechy nabízí neskutečné množství příležitostí, jak prožít aktivní dovolenou ve dvojici nebo s celou rodinou. Během Vaší dovolené si zlepšíte fyzickou kondici a zároveň budete i relaxovat.

Okolí a krásná příroda vytváří ideální podmínky pro turistiku, na své si přijdou nejen nadšenci hor, ale i příznivci romantických údolí.

Kromě čarokrásné přírody nabízejí východní Čechy mnohem více.

Nádherná příroda se zde spojuje s velkolepou historií, lidským umem, úchvatnou hudbou a všemožnými druhy sportu. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní, žijí bohatým kulturním a společenským životem.

Navštivte východní Čechy a budete se moci seznámit s lidovými a folklórními tradicemi včetně řemeslné výroby, objevit množství hradů i zámků, starobylých vojenských pevností a opevnění. Na své si přijdou i příznivci městských památkových rezervací. Nenechte si ujít ani další atraktivní památky z doby renesance a baroku, ale ani moderní meziválečnou architekturu.

Jako odměna na Vás čeká chuť výtečného pardubického perníkového srdce, která k tomuto regionu neodmyslitelně patří.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení