HUNGUEST Hotel FREYA

od 1 300
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • je spojen přímým průchodem s lázněmi
  • v dobře udržovaném parku v centru Zalakarosu
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • vhodné pro cykloturistiku
Načítání ...

POLOHA

hotel se nachází v centru města, v těsném sousedství termálních lázní Granit. Budova hotelu je spojena s léčebnými lázněmi přímým průchodem - vyhřívaným koridorem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, lobby bar, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), fitness, kadeřnictví, kosmetika, masáže, pro děti - postýlka, stolička a herna; úschovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Superior a 2lůžkový apartmán Superior, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (vana, WC), TV, telefon, minibar, balkón. 6 bezbariérových pokojů.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet, při pobytu na 7 nocí v termínu 1.6.-1.9. k večeři 1 nápoj zdarma - pivo, víno, voda, nealko nápoj).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, fitness, v okolí - tenis, jízda na koni, rybaření, lety horkovzdušným balónem.
Léčebné lázně Gránit: termální koupaliště (rodinné bazény, termální lázně, bazén s umělým vlnobitím, vodní skluzavky s 6 dráhami, brouzdaliště, hřiště), zážitkové lázně (kryté, venkovní bazény, hydro-masáže, sportovní bazén, skluzavky, sauny, solná terapie, wellness služby); kryté lázně (léčebné masáže, zábaly, procedury, cvičení); léčebné centrum (léčebný sedací bazén a jacuzzi s termální vodou, lázeňská zahrada a park).

V lázeňském areálu k dispozici: tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště.

Otevřel se nový exkluzivní saunový svět (za poplatek): třikrát denně saunový ceremoniál, finská sauna (až pro 40 osob), parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi.
Účast na saunovém ceremoniálu závisí na počtu volných míst, a pro účast je potřebné se na místě zaregistrovat za cenu 600,-HUF/os./ceremoniál.

CENA ZAHRNUJE

ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), každodenní vstup do termálních lázních GRANIT SPA a na pláž, navíc o svátcích vstup do léčebného centra, zážitkové části a saun, zapůjčení županu, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den)

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 600,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Renovační práce Kupolovité budově a léčebném centru v termálních lázních GRÁNIT byly dokončeny.
Při rekonstrukci byly z cela zrekonstruované lázeňské bazény, odpočinkové prostory a léčivá zahrada.
Nejnovější atrakcí léčebného centra je jedinečný bazén se slanou vodou!


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relaxační víkend (3 noci) zahrnuje navíc: vstup do zážitkového centra (vnitřní a venkovní termální bazény, aqua park a dětské bazény s vodními atrakcemi, v letních měsících venkovní plavecký bazén, 6-dráhová skluzavka a dětská říše).


Cena balíčku Týdenní balíček (7 noci) zahrnuje navíc: zvýhodněnou cenu balíčku, 1x osvěžující masáž. Vstup do zážitkového centra za poplatek.


Cena balíčku Léto je tady (7 nocí 2018) zahrnuje navíc: každý večer k večeři nápoj (3 dcl piva nebo 2 dcl vína nebo 1 láhev limonády), využití venkovního dětského světa. Vstup do zážitkového centra za poplatek. Pobyt So. - So.


Cena balíčku Vánoce (3 noci 2019) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2019/2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Vánoce (3 noci 2020) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Svátky (3 nebo 4 noci - 2020) zahrnuje navíc: denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Termální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína.

Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku.

Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.

Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část.
V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány.
V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí.
V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.

NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROS
Otevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).

Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení