Zalakaros - Hunguest Hotel Freya

od 1 635
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen1min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 1 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • je spojen přímým průchodem s lázněmi
  • v dobře udržovaném parku v centru Zalakarosu
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • vhodné pro cykloturistiku

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel je obklopený malebným parkem a má přímý vstup do městských lázní Zalakarosi, hosté mohou tedy z hotelu přejí pohodlně v županu vyhřívanou chodbou.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města, v těsném sousedství termálních lázní Zalakarosi. Budova hotelu je spojena s léčebnými lázněmi přímým průchodem - vyhřívaným koridorem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, lobby bar, sál, konferenční služby, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), fitness, kadeřnictví, kosmetika, masáže, pro děti - postýlka, stolička a herna; úschovna kol, výtah, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj a apartmán Superior, koupelna (vana, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, balkon, možnost přistýlky.

Čtyřlůžkový pokoj Superior, koupelna (vana, WC, fén), TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, balkon, možnost přistýlky.

6 pokojů je bezbariérových.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet, při pobytu na 7 nocí v termínu 1.6.-1.9. k večeři 1 nápoj zdarma - pivo, víno, voda, nealko nápoj).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, fitness, v okolí - tenis, jízda na koni, rybaření, lety horkovzdušným balónem.

Léčebné lázně Zalakarosi Fürdo: termální koupaliště (rodinné bazény, termální lázně, bazén s umělým vlnobitím, vodní skluzavky s 6 dráhami, brouzdaliště, hřiště), zážitkové lázně (kryté, venkovní bazény, hydro-masáže, sportovní bazén, skluzavky, sauny, solná terapie, wellness služby); kryté lázně (léčebné masáže, zábaly, procedury, cvičení); léčebné centrum (léčebný sedací bazén a jacuzzi s termální vodou, lázeňská zahrada a park).

V lázeňském areálu k dispozici: tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště.

Otevřel se nový exkluzivní saunový svět: třikrát denně saunový ceremoniál, finská sauna (až pro 40 osob), parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi.
Svět sauny mohou navštěvovat hosté Hotelu Park Inn by Radisson Zalakaros s neomezeným vstupem do lázní po zakoupení náramku, cena je 1000,- HUF/os./den.
Účast na saunovém ceremoniálu závisí na počtu volných míst, a pro účast je potřebné se na místě zaregistrovat za cenu 600,-HUF/os./ceremoniál.

Otevírací doba městských lázní Zalakarosi Fürdo:

Venkovní dětský koutek: sobota a neděle 09:00-18:00 (podle počasí).
Venkovní rodinná skluzavka od 20. května: pondělí – pátek 11:00-15:00, sobota - neděle 09:30 - 17:30.

Od 1. července 2022 vstoupí v platnost otevírací doba zveřejněná na webových stránkách: otevírací doba.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc (osoby starší 18 let) se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Domácí zvířata: Malá 5 000 HUF / noc, velká domácí zvířata: 9 000 HUF / noc - omezený počet

Parkování: cca. 100-120 míst. 500 HUF / auto / noc


Pobytové balíčky


Cena balíčku Relaxační víkend (3 noci) zahrnuje navíc: vstup do zážitkového centra (vnitřní a venkovní termální bazény, aqua park a dětské bazény s vodními atrakcemi, v letních měsících venkovní plavecký bazén, 6-dráhová skluzavka a dětská říše).


Cena balíčku Týdenní balíček (7 noci) zahrnuje navíc: zvýhodněnou cenu balíčku, 1x osvěžující masáž. Vstup do zážitkového centra za poplatek.


Cena balíčku Léto je tady (7 nocí 2018) zahrnuje navíc: každý večer k večeři nápoj (3 dcl piva nebo 2 dcl vína nebo 1 láhev limonády), využití venkovního dětského světa. Vstup do zážitkového centra za poplatek. Pobyt So. - So.


Cena balíčku Vánoce (3 noci 2019) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2019/2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Vánoce (3 noci 2020) zahrnuje navíc: slavnostní večeře na Stědrý večer při svíčkách, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Silvestr (3 nocí 2020) zahrnuje navíc: Slavnostní novoroční menu na silvestra, denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Cena balíčku Svátky (3 nebo 4 noci - 2020) zahrnuje navíc: denní neomezení vstup do celého areálu GRÁNIT Medical (včetně zážitkových části, sauny a léčebné zahrady).


Termální lázně ZALAKAROS leží 30 km jihozápadně od Balatonu. Zalakaros se rozkládá v malebné kopcovité krajině porostlé vinnou révou. Díky vinné révě si můžete zpestřit svůj pobyt v lázních i návštěvou četných vinných sklípků s cikánskou hudbou a ochutnávkou místního vína.

Termální voda a křišťálově čistý vzduch má příznivý vliv na lidský organismus. Výhodné ceny, skutečná maďarská pohostinnost a výborné podmínky i pro rodinné pobyty učinili z lázní Zalakaros jedno z nejvyhledávanějších pobytových míst v Maďarsku.

Moderní lázeňský komplex GRÁNIT, vybudovaný na území jednoho z největších chráněných parků v Maďarsku, patří k nejkrásnějším termálním areálům této země. Jeho prameny poskytují léčivou vodu jódového a brómového charakteru a ze všech maďarských lázeňských vod mají nejvyšší obsah fluoru. Díky těmto vlastnostem jsou místní pobyty ideální k léčbě pooperačních stavů, nemocí pohybového ústrojí, chronických gynekologických potíží a rehabilitaci. V areálu se nachází několik krytých a venkovních bazénů s termální léčivou vodou s teplotou 32-36 °C.

Moderní lázeňský areál GRÁNIT je rozdělen na léčebné centrum, termální a zážitkovou část.
V parkově upraveném termálním areálu jsou k dispozici bazény s termální vodou, plavecký bazén, bazén s mořskými vlnami a tobogány.
V léčebném centru se nachází 3 kryté bazény a jeden venkovní bazén. V zážitkové části nalezneme krytý bazén s 10 vodními atrakcemi, nekrytý bazén se skluzavkou a hydromasáží, dětský bazén, saunu a parní lázeň. V léčebné části jsou za příplatek poskytovány různé druhy léčebných terapií ve formě masáží, zábalů a koupelí.
V lázeňském areálu se dále nacházejí tenisové kurty, hřiště na volejbal, minigolf a dětské hřiště. Vynikající stravování zajišťuje několik restaurací.

NOVÝ SAUNOVÝ SVĚT LÁZNÍ ZALAKAROS
Otevřel se exkluzivní saunový svět lázní Zalakaros. Uspokojuje potřeby hostů do nejmenších detailů a maximalizuje zážitek ze saunování prostřednictvím ceremoniálů, které pořádají třikrát denně kvalifikovaní saunoví mistři (finská sauna až pro 40 osob, parní kabina, ledová komora, ponorný bazén s chladnou a teplou vodou, jacuzzi).

Tipy na výlety: Mezi „povinné“ návštěvy patří rezervace buvolů domácích v KÁPOLNAPUSZTĚ (10 km od lázní), NAGYBAKÓNAK skalní soutěsku najdete 22 km daleko - zde se nachází údolí se studánkami Esperanto, ZALAVÁR je proslulé svými zříceninami staroslovanského hradiště, jezero BALATON a MALÝ-BALATON, KESZTHELY se zámkem či skanzen v ZALAEGERSZEGU.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení