Trenčianske Teplice - Hotel Flóra

od 1 380
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen4min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma: 3 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Termální pramen: 4 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v centru lázeňského města, v tichém prostředí parku
  • pobyty s bohatým relaxačním programem
  • moderní wellness centrum
  • velmi milý a vstřícný personál
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Odpočinek ve wellness s exkluzivní polohou v lázeňském parku.

POLOHA

u lázeňského parku, v centru lázeňského a kulturního dění města, 350 m od termálních lázní Trenčianské Teplice, které patří mezi nejoblíbenější, nejstarší a zároveň nejnavštěvovanější termální lázně na Slovensku.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna s terasou, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), hotel. trezor, směnárna, uzavřené hlídané parkoviště, 2 výtahy, kryté wellness centrum, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové pokoje Komfort (rozměrově větší), 2lůžkový apartmán Malý ((2 oddělená lůžka), Velký a Obchodní a 4lůžkové Rodinné apartmány, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, župan), LCD TV-SAT, rádio, telefon s přímou volbou, Wi-Fi (zdarma), trezor, balkón (většina pokojů). Apartmány a pokoje Komfort navíc: lednička a fén.

STRAVOVÁNÍ

snídaně nebo polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované – předkrm, výběr ze 3 hlavních jídel + salátový bufet), za příplatek plná penze (oběd - polévka, výběr ze 3 hlavních jídel, dezert + salátový bufet).

INDIKACE A LÉČBA

Léčba: hotel je nestátní zdravotnické zařízení s lékařem a fyzioterapeutem. Nabízí se různé druhy masáží, koupelí, zábalů, dále je zde elektroterapie, bioptronová lampa, oxygenoterapie, kinezioterapie, hydrokinezioterapie, Thuina, Dorn metoda a další.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Spa & Wellness: nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (protiproud, vodopád, gejzír, hydromasážní trysky), nerezový sedací bazén s vodními atrakcemi (vodní postele, sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží), saunový svět (slaná parní sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium, vodní cesta), odpočívárna s letní terasou, fitness.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa (1,40 €/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácími mazlíčky je možný za příplatek.
Vstupní lékařská konzultace může být nahrazena konzultací s fyzioterapeutem.

Děti mohou být ubytování pouze s min. 1 dospělou osobou. V ceně pobytu pro děti je ubytování s polopenzí a bonusy: nealko welcome drink, zapůjčení županu, volný vstup do bazénového komplexu, denní vstup do saunového světa v doprovodu dospělé osoby a na její zodpovědnost, indoor aktivity: stolní tenis, stolní fotbal.
Léčebné procedury jsou poskytovány pouze osobám starším 18 let.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní, volný vstup do hotelového wellness centra.


Cena pobytu Víkendový pobyt (2 nebo 3 noci) zahrnuje 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle zvolené délky pobytu), welcome drink (pohár sektu), relaxační program (1x masáž částečná (20 min.), při pobytu na 3 noci navíc 1x rašelinový zábal (20 min.)).
BONUS: volný vstup do bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi) a fitness, denní vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, zapůjčení županu, indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal), Wi-Fi. Pro děti pobyt bez procedur.


Cena pobytu Wellness pobyt (5 - 7 nocí) zahrnuje 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink (pohár sektu), Wi-Fi.
BONUSY: volný vstup do bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi) a fitness, denní vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, zapůjčení županu, indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal), zapůjčení holí na Nordic Walking (1x za pobyt), Wi-Fi, sleva 5 % na dokoupené procedury v hotelu (z pultových cen).


Cena pobytu Pobyt pro seniory (5 - 7 nocí) zahrnuje 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink (sklenka sektu), orientační lékařské vyšetření, procedury (2x klasická masáž částečná (20 min.), 2x rašelinový zábal (20 min.)).
BONUSY: každý den příjemně strávené odpoledne u dezertu a šálku kávy (kromě dne příjezdu a odjezdu), zvýhodněná cena na vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, volný vstup do fitness a bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Ozdravný pobyt (5- 7 nocí) zahrnuje 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink (sklenka sektu), orientační lékařské vyšetření (konzultace s fyzioterapeutem), procedury (1x klasická masáž částečná (20 min.), 1x masáž hlavy (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x Dorn metoda Breuss masáž (20 min.), 1x reflexní masáž chodidla (20 min.), 2x interferenční proudy (10 min.) nebo ultrazvuk (5 min.)).
BONUSY: denně vstup do saunového světa (se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou), fitness a bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Pobyt pro bolavá záda (5- 7 nocí) zahrnuje 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink (sklenka sektu), orientační lékařské vyšetření (konzultace s fyzioterapeutem), procedury (1x baňkování (40 min.), 1x mobilizační techniky na uvolnění krku a šíje (20 min), 1x reflexní masáž chodidel (20 min.), 1x masáž aroma voskem (20 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x perličková přísadová koupel (20 min.), 2x elektroterapie (interferenční proudy (10 min. nebo ultrazvuk (5 min.)), 1x kinezioterapie - léčebný tělocvik (20 min.)).
BONUSY: volný vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, volný vstup do fitness a bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi), zapůjčení županu, Wi-Fi.


Cena pobytu Antistresový pobyt (5 - 7 nocí) zahrnuje: 5x, 6x nebo 7x ubytování s polopenzí, welcome drink (sklenka sektu), orientační lékařské vyšetření (konzultace s fyzioterapeutem), procedury (1x masáž lávovými kameny (55 min.), 1x Tuina - čínská tlaková masáž (40 min.), 1x reflexní klasickáí masáž částečná (20 min.)), zapůjčení županu.
BONUS: 5x vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, volný vstup do fitness a bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi), Wi-Fi.


Cena pobytu Intenzivní minirelax (2 nebo 3 noci) zahrnuje: 2 nebo 3 x ubytování s polopenzí (dle volby délky pobytu), welcome drink (pohár sektu), Relaxační program (1x klasická masáž celková (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.)).
BONUSY: volný vstup do bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi) a fitness, denní vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, zapůjčení županu, indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal), Wi-Fi.


Cena pobytu Wellness víkend (2-3 noci) zahrnuje: 2x nebo 3x ubytování s polopenzí (dle výběru délky pobytu), welcome drink (pohár sektu).
BONUSY: volný vstup do bazénového komplexu (plavecký bazén, sedací bazén s atrakcemi) a fitness, denní vstup do saunového světa se solnou parní komorou, bylinkovou inhalací, finskou saunou, tepidáriem a vodní cestou, zapůjčení županu, indoor aktivity (stolní tenis, stolní fotbal), Wi-Fi.


Slovensko se může pyšnit svým lázeňským bohatstvím stejně tak jako Česká republika.


Mezi nejznámější Slovenská lázeňská města patří Piešťany, Turčianské Teplice, Trenčianské Teplice, Dudince, Smrdáky, Bešeňová nebo Rajecké Teplice.


Piešťany s 200letou tradicí lázeňské léčby - jsou především významné díky svému sirnému bahnu jak v Evropě, tak i na celém světě. Také poskytují jedinečné léčby pohybového ústrojí nebo nemoci nervové soustavy. Pokud vás neustále trápí bolesti zad, poúrazové či pooperační potíže a mnoho dalšího, právě Piešťany jsou výbornou alternativou pro váš výběr.


Turčianské Teplice se nachází ve středním Slovensku. Nabízí nám širokou škálu léčebných procedur. Tyto lázně jsou především známé svou léčbou 24 karátovým zlatem.


Trenčianské Teplice patří mezi nejoblíbenější lázně na Slovensku. Nabízí širokou nabídku léčeb, mezi které řadí i mimořádnou léčbu neplodnosti.


V Dudincích mají jednu z nejvzácnějších minerálních pramenů na světě. Tato léčivá voda, nazývaná též prdľavka, vám umožní léčbu různých nemocí najednou.


Lázně Smrdáky se nachází nedaleko hranic s Českou republikou, na úpatí Bílých Karpat. Nejkoncentrovanější sirnou vodu v Evropě můžete najít právě zde. Tyto lázně poskytují léčby pohybového ústrojí. A právě Smrdáky jsou věhlasné lázně díky vyléčení kožních onemocnění.


Mezi lázně, které byste také měli navštívit, patří Rajecké Teplice. Tyto lázně dosahují teploty až 38 stupňů. Nejen že si můžete dopřávat relax v termálních bazénech, které vyléčí různá onemocnění, ale také můžete navštívit saunu a nebo se jen kochat okolní přírodou.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

9,7
4 hodnocení
9 Ubytování
10 Služby
9,8 Poloha
9,3 Stravování
10 Personál
10 Čistota
Řazení
9,7
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 8 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Vladimír, 12.03.2018
10
10 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Tomáš Matušů, 12.03.2018
9,7
9 Ubytování 10 Služby 9 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
nicos iliopulos, 07.03.2018
9,3
7 Ubytování 10 Služby 10 Poloha 9 Stravování 10 Personál 10 Čistota
Adéla Binová, 07.03.2018