Hévíz - Hotel EURÓPA FIT

od 2 035
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen10min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 10 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-9 %
Termální pramen: 10 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • 750 metrů od termálního jezera Hévíz
  • nabízí bazény, sauny a wellness procedury
  • zdravé snídaně formou bufetu
Načítání ...

POLOHA

hotel se nachází v centru města Hévíz, 400 m od proslulého termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – herna, stolička, strava, postýlka, hřiště, bazén, animace a hlídání dětí; Vitalium Medical wellness centrum (léčebné, laserové a dentální centrum), Vitalium Beauty (kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium), Spa a Wellness centrum (termální a zážitkový bazén, venkovní a vnitřní plavecký bazén, Acapulco 270 m2 zážitkový bazén (v létě), whirlpool, Kneippovy lázně, saunový svět (finská, infra, parní, aroma, solná, panoramatická sauna, ochlazovací místnost, tropické zážitkové sprchy, relaxační místnost, saunové ceremonie), fitness, podzemní garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard (25 - 26 m2) a Superior (25 -26 m2), Apartmán Standard (38 m2), Apartmán Superior (38 m2) a Apartmán Suite (53 m2) s možností přistýlky pro děti, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan), minibar, trezor, klimatizace, telefon, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa, minerální voda při příjezdu, čajový a kávový servis (v apartmánu Suite kávovar Nespresso). 1 bezbariérový pokoj. 1lůžkové pokoje Superior – cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet). Na jaře, na podzim a v zimě rozšířená polopenze (v poledne nabídka maďarské polévky - kromě 14.6.-30.8.).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pobyt se psem možný mimo svátky a letní prázdniny pouze v apatrmánu Standard.

Při pobytu 5 a více nocí možnost zároveň s rezervací pobytu zakoupení balíčku zdravotních služeb za zvýhodněnou cenu:
Malá zdravotní kúra zahrnuje 1x týdně návštěvu odborníka (pokud je vyžadováno), nastavení terapeutického plánu, denně 1 proceduru předepsanou odborníkem.
Komplexní zdravotní kúra zahrnuje 1x týdně návštěvu odborníka (pokud je vyžadováno), nastavení terapeutického plánu, denně 2 procedury předepsané odborníkem.
V případě pobytu komplexní zdravotní péče na 14 nocí a více ZDARMA vstup do jezera na 10 hodin (21+ nocí = 20 hodin).
Nabízené procedury: bahenní zábal, vodoléčba, suchý kysličníkový zábal, perličková koupel, podvodní masáže, zdravotní masáže (20 min.), zdravotní tělocvik individuální (20 min.), elektroléčba, solarium (10 min.), inhalace, oxygen, minerální koupel, bylinková koupel, cryosauna a mnoho dalších).
Procedury mohou být využity i spolucestující osobou.

NOVINKA - nabídka Wellness balíčků:
Relax Plus pro pobyt min. 5 nocí nabízí: 1x hydratizující ošetření obličeje SOTHYS (40 min.), 1x relaxační masáž (25 min.), 1x Hydroxeur - podvodní masáž (20 min.), 1x masáž krku a šíje pro uvolnění stresu (25 min.), 1x magneziová koupel (20 min.).

Detoxikace pro pobyt min. 5 nocí nabízí: 1x lymfomasáž (50 min.), 1x reflexní masáž nohou (25 min.), 1x aromaterapeutická masáž se solí z Mrtvého moře (25 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygenoterapie. BONUS: denní saunová ceremonie

Pro udržení zdraví pro pobyt min. 3 noci nabízí: 1x kombinovaná masáž - zad a reflexní nohou (50 min.), 1x zábal hévízským bahnem (20 min.), 1x klasické ošetření obličeje SOTHYS (60 min.).
BONUS: aktivní programy ve stálých týdenních hotelových programech zdarma, vstup do fitness.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), welcome drink, 1x minerální voda na pokoji, lehký oběd v podobě lahodné maďarské polévky (neplatí v období 16.6.-25.8.), konzultace s dietologem, vstup do hotelových bazénů a wellness centra (zážitkové, termální, vnitřní, venkovní bazény a dětské bazény, svět saun, fitness), možnost kosmetické a dentální konzultace (nutná objednávka předem), animační program dle aktuální nabídky (např. lekce vaření, koncerty), živá hudba a fitness program (ranní cvičení, cviky páteře, jóga, Nordic Walking, vodní gymnastika, senior cvičení apod.) dle nabídky, dětský animační program v období prázdnin, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

Sváteční pobyty navíc:
25,12, a 26,12. lehký oběd, 24.-30.12 denně zábavné programy a koncerty, 31.12. Gala večeře s nápoji all inclucive, hudba a taneční show, Konga-Samba Show, živá muzika, program pro děti, speciální program pro vyjímečnou atmosféru.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení