Hévíz - Hotel Európa Fit

od 2 390
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen10min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma: 10 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-9 %
Termální pramen: 10 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální pro rodiny - až 2 děti do 7 let zdarma
  • 750 metrů od termálního jezera Hévíz
  • výhodné balíčky procedur vč. permanentky do jezera
  • zdravé snídaně formou bufetu
Načítání ...

AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY

☑️ Za cenu polopenze získáte téměř plnou penzi platí pro podzimní, zimní a jarní měsíce (tedy celý rok kromě 16.6.-25.8.24)

☑️ Během letních prázdnin bohaté animační programy pro děti

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel EURÓPA FIT je ideálním místem pro rodiny s dětmi, který nabízí i hlídání. Ve vnitřním prostoru najdeme GAMEROOM s XBOX, kde si vyhrají nejen děti, ale i rodiče. Hotel nabízí také spoustu relaxačních metod, jako je např. tropická sprcha, saunová ceremonie, také kardio a posilovací stroje.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města Hévíz, ale přesto na klidném místě v těsné blízkosti, 400 m od proslulého termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – herna, stolička, strava, postýlka, hrací koutek, venkovní hřiště, GameRoom s XBOX, bazén, animace (v době maďarských prázdnin) a hlídání dětí; VITALIUM Medical wellness centrum (léčebné, laserové a dentální centrum), Vitalium Beauty (kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium), SPA a Wellness centrum (termální a zážitkový bazén, venkovní a vnitřní plavecký bazén, Acapulco 270 m2 zážitkový bazén (v létě), whirlpool, Kneippovy lázně, saunový svět (finská, infra, parní, aroma, solná, panoramatická sauna, ochlazovací místnost, tropické zážitkové sprchy, relaxační místnost, saunové ceremonie), fitness (kardio přístroje a multifunkční posilovací stroje), podzemní garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkové pokoje Economy cca 25-26 m2, pokoj s omezeným výhledem, na střechu wellness centra, po renovaci v roce 2018, oddělená lůžka s matracemi vysoké kvality, značkové lůžkoviny, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar (na vyžádání naplněný), set pro přípravu kávy a čaje, trezor, telefon, LCD TV, terasa s křesly, individuálně ovládaná klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma). Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem.

Dvoulůžkové pokoje Standard cca 25-26 m2, kompletně renovované v roce 2018, manželská postel nebo oddělená lůžka s matracemi vysoké kvality, značkové lůžkoviny, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar (na vyžádání naplněný), set pro přípravu kávy a čaje, trezor, telefon, LCD TV, terasa s křesly, individuálně ovládaná klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma). Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem. možnost přistýlky pro dítě, lze rezervovat jako jednolůžkový pokoj.

Dvoulůžkové pokoje Superior cca 25-26 m2, pokoj s výhkedem do parku, kompletně renovované v roce 2018, manželská postel nebo oddělená lůžka s matracemi vysoké kvality, značkové lůžkoviny, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), minibar (na vyžádání naplněný), kapslový kávovar, trezor, telefon, LCD TV, terasa s křesly, individuálně ovládaná klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma). Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem. možnost přistýlky pro dítě, lze rezervovat jako jednolůžkový pokoj.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe cca 38 m2, po rekonstrukci 2021, obývací část (rozkládací pohovka - možnost až 2 přistýlek), spací část (manželská postel nebo oddělená lůžka), značkové lůžkoviny, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC (nebo samostatně vana a WC), fén, župany), minibar (na vyžádání naplněný), trezor, telefon, 2x velká LCD TV, balkón s posezením a sušákem prádla, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), rychlovarná konvice s příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Chytrý pokoj se senzory regulujícími světla a teplotu. Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem.

Dvoulůžkové pokoje Deluxe plus cca 38 m2, po rekonstrukci 2021, pokoj s výhledem do parku, obývací část (rozkládací pohovka - možnost až 2 přistýlek), spací část (manželská postel nebo oddělená lůžka), značkové lůžkoviny, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC (nebo samostatně vana a WC), fén, župany, pantofle), minibar (na vyžádání naplněný), trezor, telefon, 2x velká LCD TV, balkón s posezením a sušákem prádla, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), kávovar na kapsle, rychlovarná konvice s příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Chytrý pokoj se senzory regulujícími světla a teplotu. Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem.

Seniorské apartmány cca 53 m2, po kompletní renovaci 2021, obývací pokoj (rozkládací pohovka - možnost až 2 přistýlek), ložnice (manželská postel), vlastní soc. zařízení (vana a sprcha, WC, fén, župany, pantofle), minibar (voda a pomerančový džus, vinotéka s červeným, bílým a syceným vínem, trezor, telefon, 2x velká LCD TV, balkón s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), kávovar na kapsle (každodenně doplňovaný), rychlovarná konvice s příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje. Chytrý pokoj se senzory regulujícími světla a teplotu. Některé apartmány mají sportovní vybavení a některé houpačku. Pokoj, garáž, fitness a jiné veřejné vstupy jsou ovládané chytrým telefonem.

Jeden pokoj je bezbariérový.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře - bufet). Na jaře, na podzim a v zimě téměř plná penze (v poledne nabídka maďarské polévky - kromě 16.6.-25.8.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Přímo v hotelu:
Venkovní hřiště, GameRoom s XBOX, bazén, animace (v době maďarských prázdnin) a hlídání dětí; VITALIUM Medical wellness centrum (léčebné, laserové a dentální centrum), Vitalium Beauty (kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium), SPA a Wellness centrum (termální a zážitkový bazén, venkovní a vnitřní plavecký bazén, Acapulco 270 m2 zážitkový bazén (v létě), whirlpool, Kneippovy lázně, saunový svět (finská, infra, parní, aroma, solná, panoramatická sauna, ochlazovací místnost, tropické zážitkové sprchy, relaxační místnost, saunové ceremonie), fitness (kardio přístroje a multifunkční posilovací stroje).

Aktivní hotelový program (aktuální rozpis na recepci hotelu), např.:
Tréninky kondice - ranní cvičení, Fit-Ball, Soft-Ball, Fit band, spinning, Core-Balance trénink a další
Rehabilitační tréninky - cvičení páteře, na osteoporózu, 70+ cvičení
Posílení těla a mysli - Pilates, Streching, relaxační techniky, yoga apod.
Intenzivní aerobic - BOSU trénink, Body Balls apod
Venkovní programy - Nordic Walking s výukou techniky
Aqua program - aqua gymnastika, aqua aerobic
Další vzdělávací programy - např. kurzy vaření, koncerty, živá muzika, taneční představení během maďarských svátků

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 597 HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Minimální doba pobytu 3 noci v termínech: 29-30-31.03.24, 17-18-19.05.24, 15-16-17-18-19.08.24, 01-
02.11.24

Mimořádné slevy (již zahrnuté v cenách): 5% sleva při pobytu minimálně 4 noci, 10 % sleva při pobytu minimálně 7 nocí a 15% sleva při pobytu 14 nocí a více.

Nově otevřený termální venkovní bazén, venkovní fitness pro dospělé, dětské hřiště a obnovená zahrada.

Pobyt se psem možný za poplatek 35 EUR/noc - platba na místě.

Parkování platba na místě 8 EUR/den parkoviště, 10 EUR/den garáž. Při pobytu od 14 nocí parkování zdarma.

Při pobytu 5 a více nocí možnost zároveň s rezervací pobytu zakoupení balíčku zdravotních služeb za zvýhodněnou cenu.
Pobyt mimo svátky na 5 a více nocí - sleva 5 % (již zahrnuta v ceně), pobyt mimo svátky na 7 a více nocí - sleva 10 % (již zahrnuta v ceně).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), welcome drink (při ubytování min. 2 noci), 1x lahev 0,75l minerální vody na pokoji, možnost přípravy kávy a čaje na pokoji, neomezený vstup do hotelových bazénů a wellness centra (zážitkové, termální, vnitřní, venkovní bazény a dětské bazény, svět saun, fitness), animační program pro malé, ale i velké dle aktuální nabídky (např. lekce vaření, koncerty) během letních prázdnin, fitness aktivity dle týdenního programu (ranní cvičení, cviky páteře, jóga, Nordic Walking, vodní gymnastika, senior cvičení apod.) dle nabídky, Wi-Fi.
O svátcích jsou připočítávány povinné příplatky za sváteční pobyt.
V pokoji obsazeném 2 dospělými osobami mohou být až 2 děti do 5 let zdarma.
BONUS: za cenu polopenze téměř plná penze! Kromě období od 18.6. do 27.8. hotel nabízí lehký oběd v podobě lahodné maďarské polévky.
Sváteční pobyty za příplatek navíc:
25,12, a 26,12. lehký oběd, 24.-30.12 denně zábavné programy a koncerty, 31.12. Gala večeře s nápoji all inclucive, hudba a taneční show, Konga-Samba Show, živá muzika, program pro děti, speciální program pro vyjímečnou atmosféru.


Nabídka balíčků léčebných procedur k rekreačnímu pobytu
Malá zdravotní kúra zahrnuje stanovení léčebného plánu, denně 1x léčebnou proceduru, každý týden v případě potřeby lékařskou prohlídku, vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.
Velká zdravotní kúra zahrnuje stanovení léčebného plánu, denně 2x léčebnou proceduru, každý týden v případě potřeby lékařskou prohlídku, vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness. Možnost pobytu 14 nocí (navíc zdarma permanentku na 10 hod. vstup do léčebného jezera), při pobytu 21 nocí (zdarma permanentku na 20 hod. vstup do léčebného jezera).
Relax plus (min. 5 nocí) zahrnuje procedury (1x ošetření pleti SOTHYS (40 min.), 1x relaxační masáž (25 min.), 1x Hydroxeur - podvodní masáž (20 min.), 1x masáž zad a šíje na odbourání stresu (25 min.), 1x magneziová koupel (20 min.)), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.
Detoxikace (min. 5 nocí)zahrnuje procedury (1x lymfatická masáž (50 min.), 1x reflexní masáž plosky nohou (25 min.), 1x aromamasáž zad s peelingem solí Mrtvého moře (25 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygen), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.
Péče pro udržení zdraví (min. 3 noci) zahrnuje procedury (1x kombinovaná masáž - reflexní plosky nohou a masáž zad (50 min.), 1x koupel v Hévízském bahně (20 min.), 1x klasické ošetření pleti SOTHYS (60 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygen), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko

Lázeňské termální jezero
Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28 °C a v létě dosahuje až 34 – 36 °C. Voda v jezeru se obmění každých 72 hodin. Na jeho dně je silná vrstva rašeliny. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká pro hosty masážní účinek. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny.

Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Věděli jste, že?
Nejslavnějším hostem hévízkého jezera byla slonice Nelly? Nelly kulhala jako stará babička a ředitel budapešťského cirkusu Mátyás Beketow usoudil, že mladá slonice nebude kvůli bolavým nohám schopna hvězdné cirkusové kariéry a řekl si: "Proč bych měl živit chromou slonici, když můžu mít zdravé hvězdy?" A tak Nelly věnoval vedlejší zoologické zahradě.

Doktor Emil Raitsits, místní zvěrolékař, se na Nelly pořádně podíval a hned věděl, co jí je. "Holka zlatá, ty máš revma!" A protože v zoo nechtěli, aby jejich nová hvězda trpěla, poslali ji na lázeňský pobyt do Hévízu.

A tak si Nelly lebedila v jezerních lázních a užívala si péči jako nějaká prominentní dáma. Místní obyvatelé byli nadšení - konečně měli ve městě někoho, kdo byl větší hvězda než oni sami! Nelly se tam měla jako slon v bavlnce a po pár měsících byla zase fit jako mladice. A tak se v zoo přeesvědčili, že i slon občas potřebuje trochu hýčkání a rozmazlování.

Mapa polohy hotelu

Hotel Európa fit****superior – Hévíz - Perfektní destinace existuje

V srdci Hévízu, pár minut chůze od největšího evropského termálního jezera s horkou vodou. Hosty vítají exkluzivní interiéry, nové koupelny, nový bazénový a saunový svět, nový VinoBar a moderní hotelový salonek. Staňte se jedním z nich!

Hotel Európa fit**** Hévíz - promo video

Užijte si potěšení z wellness v Hévízu, Hotel Európa fit****! V tomto exkluzivním čtyřhvězdičkovém lázeňském a wellness hotelu, který se nachází v srdci klidné oázy jen 400 m od jezera, vám vstřícnost a flexibilita našeho personálu a rozmanitost wellness a kosmetických služeb dávají pocit, že je o Vás maximálně postaráno.

Hotel Európa fit****superior – Hévíz - Užijte si každý okamžik své dovolené

Přátelský a profesionální personál hotelu udělá vše pro to, aby Váš pobyt byl pohodový a komfortní. Jsou zde vítáni všichni, od nejmenších dětí až po prarodiče a každý si v Hotelu Európa fit**** superior najde to své.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení