Hotel EURÓPA FIT

od 1 920
Načítání ...

POLOHA

hotel se nachází v centru města Hévíz, 400 m od proslulého termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, bar, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – herna, stolička, strava, postýlka, hřiště, bazén, animace a hlídání dětí; Vitalium Medical wellness centrum (léčebné, laserové a dentální centrum), Vitalium Beauty (kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium), Spa a Wellness centrum (termální a zážitkový bazén, venkovní a vnitřní plavecký bazén, Acapulco zážitkový bazén (v létě), whirlpool, Kneippovy lázně, saunový svět (finská, infra, parní, aroma, panoramatická sauna, ochlazovací místnost, tropické zážitkové sprchy, relaxační místnost), podzemní garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard (25 - 26 m2) a Superior (25 -26 m2), Apartman Standard (38 m2), Apartman Superior (38 m2) a Apartman Suit (53 m2) s možností přistýlky pro děti, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), župan, minibar, trezor, klimatizace, telefon, LCD TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), balkón nebo terasa, minerální voda při příjezdu, čajový a kávový servis. 1 bezbariérový pokoj. 1lůžkové pokoje Superior – cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně, večeře - bufet).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), welcome drink, lehký oběd v podobě lahodné maďarské polévky (neplatí v období 16.6.-25.8.), konzultace s dietologem, vstup do hotelových bazénů a wellness centra (zážitkové, termální, vnitřní, venkovní bazény a dětské bazény, svět saun, fitness), možnost kosmetické a dentální konzultace (nutná obj. předem), animační program dle aktuální nabídky, živá hudba a fitness program dle nabídky, dětský animační program v období prázdnin, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

V hlavní budově hotelu probíhá rekonstrukce pokojů od 19.11. - 20.12.2018.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení