Hévíz - Hotel Európa Fit

od 2 090
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen10min
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Dítě zdarma do: 10 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-9 %
Termální pramen: 10 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • 750 metrů od termálního jezera Hévíz
  • nabízí bazény, sauny a wellness procedury
  • zdravé snídaně formou bufetu

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel EURÓPA FIT je ideálním místem pro rodiny s dětmi, který nabízí i hlídání. Ve vnitřním prostoru najdeme GAMEROOM s XBOX, kde si vyhrají nejen děti, ale i rodiče. Hotel nabízí také spoustu relaxačních metod, jako je např. tropická sprcha, saunová ceremonie, také kardio a posilovací stroje.

POLOHA

Hotel se nachází v centru města Hévíz, 400 m od proslulého termálního jezera.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, kavárna, venkovní posezení, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – herna, stolička, strava, postýlka, hrací koutek, venkovní hřiště, GameRoom s XBOX, bazén, animace (v době maďarských prázdnin) a hlídání dětí; VITALIUM Medical wellness centrum (léčebné, laserové a dentální centrum), Vitalium Beauty (kosmetické služby, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, solárium), SPA a Wellness centrum (termální a zážitkový bazén, venkovní a vnitřní plavecký bazén, Acapulco 270 m2 zážitkový bazén (v létě), whirlpool, Kneippovy lázně, saunový svět (finská, infra, parní, aroma, solná, panoramatická sauna, ochlazovací místnost, tropické zážitkové sprchy, relaxační místnost, saunové ceremonie), fitness (kardio přístroje a multifunkční posilovací stroje), podzemní garáž, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje Standard, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), minibar, trezor, telefon, LCD TV, balkón nebo terasa s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy nebo čaje, možnost přistýlky.

2lůžkové pokoje Superior, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, pantofle), minibar, trezor, telefon, LCD TV, balkón nebo terasa s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy nebo čaje, kávovar Nespresso, možnost přistýlky.

Apartmán Standard, pohovka, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župany), minibar, trezor, telefon, 2x LCD TV, balkón nebo terasa s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy nebo čaje, možnost přistýlek.

Apartmán Superior, pohovka, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, pantofle,, župany), minibar, trezor, telefon, 2x LCD TV, balkón nebo terasa s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy nebo čaje, kávovar Nespresso, možnost přistýlek.

Seniorský apartmán, 2 pokoje (ložnice a obývací pokoj), pohovka, manželská postel nebo oddělená lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, pantofle,, župany), vinotéka, minibar, trezor, telefon, 2x LCD TV, balkón nebo terasa s posezením, klimatizace, psací stůl, Wi-Fi (zdarma), set na přípravu kávy nebo čaje, kávovar Nespresso, možnost přistýlek.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně, večeře - bufet). Na jaře, na podzim a v zimě rozšířená polopenze (v poledne nabídka maďarské polévky - kromě 19.6.-28.8.).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Aktivní hotelový program (aktuální rozpis na recepci hotelu), např.:
Tréninky kondice - ranní cvičení, Fit-Ball, Soft-Ball, Fit band, spinning, COre-Balance trénink a další
Rehabilitační tréninky - cvičení páteře, na osteoporózu, 70+ cvičení
Posílení těla a mysli - Pilates, Streching, relaxační techniky, yoga apod.
Intenzivní aerobic - BOSU trénink, Body Balls apod
Venkovní programy - Nordic Walking s výukou techniky
Aqua program - aqua gymnastika, aqua aerobic
Další vzdělávací programy - např. kurzy vaření, koncerty, živá muzika, taneční představení během maďarských svátků

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 €/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Pobyt se psem možný mimo svátky a letní prázdniny pouze v apatrmánu Standard.

Při pobytu 5 a více nocí možnost zároveň s rezervací pobytu zakoupení balíčku zdravotních služeb za zvýhodněnou cenu:
Malá zdravotní kúra zahrnuje 1x týdně návštěvu odborníka (pokud je vyžadováno), nastavení terapeutického plánu, denně 1 proceduru předepsanou odborníkem.
Komplexní zdravotní kúra zahrnuje 1x týdně návštěvu odborníka (pokud je vyžadováno), nastavení terapeutického plánu, denně 2 procedury předepsané odborníkem.
V případě pobytu komplexní zdravotní péče na 14 nocí a více ZDARMA vstup do jezera na 10 hodin (21+ nocí = 20 hodin).
Nabízené procedury: bahenní zábal, vodoléčba, suchý kysličníkový zábal, perličková koupel, podvodní masáže, zdravotní masáže (20 min.), zdravotní tělocvik individuální (20 min.), elektroléčba, solarium (10 min.), inhalace, oxygen, minerální koupel, bylinková koupel, cryosauna a mnoho dalších).
Procedury mohou být využity i spolucestující osobou.

NOVINKA - nabídka Wellness balíčků:
Relax Plus pro pobyt min. 5 nocí nabízí: 1x hydratizující ošetření obličeje SOTHYS (40 min.), 1x relaxační masáž (25 min.), 1x Hydroxeur - podvodní masáž (20 min.), 1x masáž krku a šíje pro uvolnění stresu (25 min.), 1x magneziová koupel (20 min.).

Detoxikace pro pobyt min. 5 nocí nabízí: 1x lymfomasáž (50 min.), 1x reflexní masáž nohou (25 min.), 1x aromaterapeutická masáž se solí z Mrtvého moře (25 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygenoterapie. BONUS: denní saunová ceremonie

Pro udržení zdraví pro pobyt min. 3 noci nabízí: 1x kombinovaná masáž - zad a reflexní nohou (50 min.), 1x zábal hévízským bahnem (20 min.), 1x klasické ošetření obličeje SOTHYS (60 min.).
BONUS: aktivní programy ve stálých týdenních hotelových programech zdarma, vstup do fitness.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle výběru délky pobytu), welcome drink (při ubytování min. 2 noci), 1x lahev 0,75l minerální vody na pokoji, vstup do hotelových bazénů a wellness centra (zážitkové, termální, vnitřní, venkovní bazény a dětské bazény, svět saun, fitness), možnost kosmetické a dentální konzultace (nutná objednávka předem), animační program dle aktuální nabídky (např. lekce vaření, koncerty), živá hudba a fitness program (ranní cvičení, cviky páteře, jóga, Nordic Walking, vodní gymnastika, senior cvičení apod.) dle nabídky, dětský animační program v období prázdnin, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).
BONUS: za cenu polopenze téměř plná penze! Kromě období od 19.6. do 28.8. hotel nabízí lehký oběd v podobě lahodné maďarské polévky

Sváteční pobyty za příplatek navíc:
25,12, a 26,12. lehký oběd, 24.-30.12 denně zábavné programy a koncerty, 31.12. Gala večeře s nápoji all inclucive, hudba a taneční show, Konga-Samba Show, živá muzika, program pro děti, speciální program pro vyjímečnou atmosféru.


Cena pobytu Malá zdravotní kúra zahrnuje ubytování s polopenzí, stanovení léčebného plánu, denně 1x léčebnou proceduru, každý týden lékařskou prohlídku, vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.


Cena pobytu Komplexní zdravotní kúra zahrnuje ubytování s polopenzí, stanovení léčebného plánu, denně 2x léčebnou proceduru, každý týden lékařskou prohlídku, vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.
Možnost pobytu 14 nocí (zdarma permanentku na 10 hod. vstup do léčebného jezera), při pobytu 21 nocí (zdarma permanentku na 20 hod. vstup do léčebného jezera).


Cena pobytu Relax plus (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x ošetření pleti SOTHYS (40 min.), 1x relaxační masáž (25 min.), 1x Hydroxeur - podvodní masáž (20 min.), 1x masáž zad a šíje na odbourání stresu (25 min.), 1x magneziová koupel (20 min.)), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.


Cena pobytu Detoxikace (5 nocí)zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, procedury (1x lymfatická masáž (50 min.), 1x reflexní masáž plosky nohou (25 min.), 1x aromamasáž zad s peelingem solí Mrtvého moře (25 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygen), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.


Cena pobytu Pro udržení zdraví (3 noci) zahrnuje 3x ubytování s polopenzí, procedury (1x kombinovaná masáž - reflexní plosky nohou a masáž zad (50 min.), 1x koupel v Hévízském bahně (20 min.), 1x klasické ošetření pleti SOTHYS (60 min.), 1x detoxikační aromakoupel (20 min.), 1x oxygen), vstup do hotelových bazénů, wellness a fitness.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hotel Európa fit****superior – Hévíz - Perfektní destinace existuje

V srdci Hévízu, pár minut chůze od největšího evropského termálního jezera s horkou vodou. Celý areál hotelu byl v roce 2014 kompletně zrekonstruován. Hosty tak vítají exkluzivní interiéry, nové koupelny, nový bazénový a saunový svět, nový VinoBar a moderní hotelový salonek. Staňte se jedním z nich!

Hotel Európa fit**** Hévíz - promo video

Užijte si potěšení z wellness v Hévízu, Hotel Európa fit****! V tomto exkluzivním čtyřhvězdičkovém lázeňském a wellness hotelu, který se nachází v srdci klidné oázy jen 400 m od jezera, vám vstřícnost a flexibilita našeho personálu a rozmanitost wellness a kosmetických služeb dávají pocit, že je o Vás maximálně postaráno.

Hotel Európa fit****superior – Hévíz - Užijte si každý okamžik své dovolené

Přátelský a profesionální personál hotelu udělá vše pro to, aby Váš pobyt byl pohodový a komfortní. Jsou zde vítáni všichni, od nejmenších dětí až po prarodiče a každý si v Hotelu Európa fit**** superior najde to své.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení