Hévíz - Hotel Erzsébet

od 975
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen3min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Novinka
Rezervace bez rizika
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 3 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 350 metrů od hlavního vchodu termálního jezera Hévíz
  • centrum města
  • výborná maďarská kuchyně
  • ideální pro odpočinek
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel ERZSÉBET se nachází 350 metrů od termálního léčivého jezera Hévíz, které je unikátním příkladem přírodního termálního jezera na světě. Hotel má také místo i pro vaše chlupaté mazlíčky.

POLOHA

Nachází se v centru města Hévíz. Od termálního jezera je hotel vzdálen pouhých 250 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, kavárna, bar, terasa, zahrada, výtah, trezor, úschovna zavazadel, parkoviště, garáž, trezor, wellness (infra sauna a finská sauna), kosmetické služby, Wi-Fi, půjčovna kol, obchod se suvenýry.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (vana, WC, župan), možnost přistýlky, TV-Sat, radio, klimatizace, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně formou bufetu, večeře - tříchodové menu nebo bufet dle počtu hostů). Možnost bezlepkové nebo bezlaktózové stravy.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

cyklistika, wellness, kosmetické služby, lázně, restaurace

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, parkování, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 1,70 EUR/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Domácí mazlíčci jsou na hotelu vítaní, ale pouze na dotaz, do pokojů s parketami.

Dětská postýlka pro dítě do 2 let ZDARMA.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), vstup do wellness (finská a infrasauna, pára).
Při pobytu 7 a více nocí možnost dokoupení některého z léčebných balíčků:
Klasická léčebná kúra I. obsahuje lékařskou prohlídku a 6 procedur dle doporučení lékaře (v tom 2x bahenní zábal).
Klasická léčebná kúra II. obsahuje lékařskou prohlídku a 10 procedur dle doporučení lékaře (v tom 3x bahenní zábal).


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Divy Maďarska - jezero lázně Hévíz

V tomto krátkém videu můžete vidět v celé své kráse lázeňské jezero v Hévízu v malebném prostředí a další služby, které jsou zde nabízené.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení