Hotel ERZSÉBET

od 860
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen3min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Novinka
Seniorské pobyty a slevy
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 3 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • 350 metrů od hlavního vchodu termálního jezera Hévíz
  • výborná maďarská kuchyně
  • vlastní lázeňské centrum
  • ideální pro odpočinek
Načítání ...

POLOHA

nachází se v centru města Hévíz. Od termálního jezera je hotel vzdálen pouhých 250 metrů.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kavárna, bar, terasa, zahrada, výtah, trezor, úschovna zavazadel, parkoviště, garáž, trezor, Wellness ostrov (infra sauna, finská sauna, parní lázně a vířivka, kozmetické služby, Wi-Fi, půjčovna kol, obchod se suvenýry.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (vana, WC), možnost přistýlky, TV-Sat, radio, klimatizace, minibar, trezor, župan, Wi-Fi (zdarma).

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně bufet, večeře - výběr ze 3 menu).

CENA ZAHRNUJE

1x ubytování s polopenzí, volný vstup do hotelového Wellness ostrova (zapůjčení županu a ručníku), služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, příplatek za parkování (garáž 7 €/den, parkoviště 3 €/den), pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 500,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Dětská postýlka pro dítě do 2 let ZDARMA.


Městečko Hévíz, vzdálené 520 km od Prahy v jihozápadním cípu Balatonu žije lázeňstvím. Místní obyvatelé žijí z cestovního ruchu. Od toho se odvíjejí služby, které zde na vás čekají. Spousta restaurací, kaváren a cukráren ve městě, které má 5 tisíc obyvatel. V Hévízu na východním okraji města se nachází léčivé jezero o rozloze 4,4 hektarů, je světovým unikátem a největším biologicky aktivním přírodním termálním jezerem na světě. V Maďarsku je to nejznámější a největší lázeňské středisko. Voda je vhodná na koupání celoročně, v zimě má teplotu 24 – 28°C a v létě dosahuje až 34 – 36°C. Základem léčení jsou lázně a koupací kúra, bahenní zábaly, věhlasná zátěžová koupel, léčebné masáže či pitné kúry. Povrch jezera od května až do konce listopadu pokrývá kvetoucí indický rudý leknín. Denně do jezera proudí 90 milionu litrů vody (410 litrů vody za sekundu), čímž vzniká masážní účinek na koupající se hosty. Kompletní voda v jezeře se tak obmění za pouhé 3 dny. Nebojte se ovšem hloubky, vlez do vody je na určitých místech pozvolný, koupat se tak můžete například i v hloubce 1,4 metrů. Můžete si půjčit oblíbené pěnové tyče do vody, posedávat na podvodních lavicích nebo doplavat až k leknínům. Mírně radioaktivní voda s obsahem síry, alkálií, hydrogenuhličitanů, soli a vápníku by na tělo měla působit postupně, nikoliv naráz ve velkém množství. Omezený je také samotný pobyt v jezeře. „Lidé by se měli koupat 20 až 30 minut, poté na stejnou dobu vylézt ven, a následně mohou zpátky do vody". V Hévízu nalezneme téměř všechny komponenty potřebné k přírodní léčbě a pro udržení zdraví.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení