Eger - hotel EGER & PARK

od 1 475
doprava Vlastní
strava Polopenze | Snídaně
Termální pramen7min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-6 %
Termální pramen: 7 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v historickém centru města
  • vnitřní bazény, whirlpool a saunový svět
  • pouze 30 km od Budapešti
  • bezbariérový přístup

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

hotel se nachází v historickém centru města Eger, hned vedle divadla Gardonyi Géza.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, směnárna, kavárna, piano bar, konferenční služby, obchod se suvenýry, pro děti - postýlka, stolička, strava, nádobí, herna, hřiště a hlídání dětí; hotelový wellness (bazény (vnitřní plavecký, zážitkový, dětský), whirlpool, solná komora, saunový svět (finská sauna, bio sauna, parní lázeň, aroma sauna, ledová fontána, infra sauna), solárium, fitness, masáže), venkovní sluneční terasa s lehátky, manikúra, pedikúra, půjčovna kol, kuželky, obří šachy, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové pokoje Comfort (možnost až 2 přistýlek), 4 lůžkové Family a Connecting pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost přistýlky (některé pokoje), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje), bezbariérový pokoje. V části Park jsou pokoje větších rozměrů, většinou s balkónem.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně 07:00-10:00 - bufet , večeře 18:00-21:00 – bufet nebo menu v závislosti na počtu hostů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, stolní tenis, karaoke, šipky, cyklistika, bowling, jízda na koni.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné jen v prvním patře dvoulůžkového pokoje v křídle Eger s parketovou podlahou za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití wellness centra a saunového světa, fitness.
Při pobytu na více nocí bonusy (nabídka na vyžádání).
Děti do 12 let bez procedur.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití wellness centra a saunového světa, fitness.
Při pobytu na více nocí bonusy (nabídka na vyžádání).
Děti do 12 let bez procedur.


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení