Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotely Eger & Park **** se spojují v jeden hotel, který ale nabízí ubytování ve dvou odlišných stylech pro ty, kteří do města Eger přijedou za městskou dovolenou, kulturou či za wellness a lázněmi.

Část hotel Eger je modernější a je považována za hlavní budovu a nachází se zde recepce. V této části je umístěn hotelový wellness, revmatologickou ordinaci nebo hernu pro děti. Hned vedle vestibulu se také nachází Piano Drink Bar, kde lze během tematických večerů poslouchat barovou hudbu. Všech 177 pokojů dostalo při rekonstrukci v roce 2013 nový nábytek a koupelny i balkony byly přestavěny v moderním stylu.

Část hotel Park v barokním stylu interiérového designu, který vyzařuje bohatství a prosperitu, vítá své hosty již více než 100 let a je propojena s hotelem Eger krytou chodbou v prvním patře. Zde hosty očekává 37 elegantních pokojů, každý z nich je originál. Najdete zde také restauraci Our Park, zimní zahradu, kaštanovou terasu, kavárnu a doutníkový salonek, které vyzařují příjemnou občanskou atmosféru meziválečného období.

POLOHA

Hotel se nachází v historickém centru města Eger, hned vedle divadla Gardonyi Géza.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, směnárna, kavárna, piano bar, konferenční služby, obchod se suvenýry, pro děti - postýlka, stolička, strava, nádobí, herna, hřiště a hlídání dětí; hotelový wellness (bazény (vnitřní plavecký, zážitkový, dětský), whirlpool, solná komora, saunový svět (finská sauna, bio sauna, parní lázeň, aroma sauna, ledová fontána, infra sauna), solárium, fitness, masáže), venkovní sluneční terasa s lehátky, manikúra, pedikúra, půjčovna kol, kuželky, obří šachy, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1lůžkové pokoje Standard EGER, 14 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace.

2lůžkové pokoje Twin EGER, 16 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, wellness ručník), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace.

2lůžkové bezbariérové pokoje EGER, 29 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, wellness ručník), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové pokoje Standard EGER, 22-25 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové pokoje Comfort EGER, 25-28 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové Family pokoje EGER, 33 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost až 2 přistýlek (některé pokoje), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

4lůžkové Connecting pokoje EGER, 2x 2lůžkový pokoj 22-25 m2, 2x vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost přistýlky (některé pokoje), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové Junior Suite EGER, 28 m2, nejnovější typ pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén, župan, wellness ručník), skládá se ze dvou místností - ložnice a obývacího pokoje oddělených dveřmi (rozkládací pohovka v obývacím pokoji poskytuje pohodlné spaní pro 1 dospělého nebo až 2 děti až 12 let), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón. Každý apartmán má bezbariérový přístup a výhled do Arcibiskupské zahrady a nachází se na samostatné chodbě.

2lůžkové Apartmány EGER, 37,2 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, wellness ručník), skládá se ze dvou místností (otevřený prostor, nejsou zde dveře mezi místnostmi) - ložnice a obývacího pokoje (rozkládací pohovka v obývacím pokoji poskytuje pohodlné spaní pro 1 dospělého nebo až 2 děti až 12 let), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón.

2lůžkové pokoje Classic PARK, 26 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové pokoje Superior PARK, 29 m2, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost přistýlky, TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje).

2lůžkové De Luxe PARK, 42 m2, vlastní soc. zařízení (vana, WC, fén, župan, wellness ručník), některé pokoje mají v koupelně infračervenou kabinu, skládá se ze dvou místností (otevřený prostor, nejsou zde dveře mezi místnostmi) - ložnice a obývacího pokoje (rozkládací pohovka v obývacím pokoji poskytuje pohodlné spaní pro 1 dospělého nebo až 2 děti až 12 let), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón.

4lůžkové Suite PARK, 43 m2, 2x vlastní soc. zařízení (jedna koupelna je s vanou, infračervenou kabinou a druhá s hydromasážní sprchou, WC, fén, župan, wellness ručník), některé pokoje mají v koupelně infračervenou kabinu, skládá se ze tří místností - 2x ložnice a obývacího pokoje (rozkládací pohovka v obývacím pokoji poskytuje pohodlné spaní pro 1 dospělého nebo až 2 děti až 12 let), LCD TV, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně - bufet , večeře - bufet nebo menu v závislosti na počtu hostů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, stolní tenis, tenis a squash, šipky, cyklistika, bowling, jízda na koni.

V okolí: Hosté se mohou zúčastnit ochutnávky bílých a červených vín z vinařské oblasti Eger v Údolí krásné ženy nebo se zajít zrelaxovat do městrských lázní v Egeru či v neposlední řadě obdivovat krásy tohoto historického města.

Wellness centrum v hotelu Eger & Park nabízí různé bazény, sauny, solnou jeskyni a léčebné procedury.

V hotelovém wellness si užijete příjemnou relaxaci díky jedinečnému náladovému osvětlení a modernímu zvukovému systému. Najdete zde plavecký bazén, zážitkový bazén a jacuzzi, které jsou původní a po rekonstrukci ještě byl přistavěn nový zážitkový bazén, dětský bazén a nová vířivka.

Návštěvníci saunového světa si můžou užít finskou saunu, biosaunu, větší parní kabinu, aromatickou kabinu, solnou komoru s přidaným kyslíkem a kombinovanou saunu. Ta spojuje výhody infračervené a světelné terapie.

Dětský a zážitkový bazén mají posuvnou skleněnou střechu, takže si můžete při teplém počasí přímo užívat paprsky sluníčka.

Na rozšířené terase jsou rozmístěna lehátka na opalování a najdete zde také venkovní posilovací přístroje.

Teploty bazénů:
Bazén – vnitřní – 14 x 5 metrů, 26-27 °C
Relaxační bazén – vnitřní, 33 °C
Jacuzzi – vnitřní, 33 °C
Dětský bazén – vnitřní (se stříškou) 34 °C

Mezi další služby patří: solárium, lázně, ošetření těla, fitness a aqua programy. Pod rukama maséra osvěží nejen tělo, ale i duše. V nabídce jsou tradiční, léčebné i speciální masáže.

Klimatizovaná posilovna nabízí nejmodernější kardio a kondiční stroje.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné jen v prvním patře dvoulůžkového pokoje v křídle Eger s parketovou podlahou za poplatek.

Parkování u hotelu za poplatek (platba na místě (cca 3 EUR/den).


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití wellness centra a saunového světa, fitness.
Při pobytu na více nocí bonusy (nabídka na vyžádání).
Děti do 12 let bez procedur.


Rekreační pobyt s polopenzí zahrnuje ubytování s polopenzí (v počtu dle zvolené délky pobytu), využití wellness centra a saunového světa, fitness.
Při pobytu na více nocí bonusy (nabídka na vyžádání).
Děti do 12 let bez procedur.


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení