Hotel EGER & PARK

od 775
doprava Vlastní
strava Polopenze
Termální pramen7min
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 4 let
Konferenční služby
Sleva za včasný nákup: 6 %
Termální pramen: 7 min
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v historickém centru města
  • vnitřní bazény, whirlpool a saunový svět
  • pouze 30 km od Budapešti
  • bezbariérový přístup
Načítání ...

POLOHA

hotel se nachází v historickém centru města Eger, hned vedle divadla Gardonyi Géza.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotel. trezor, výtah, restaurace, směnárna, kavárna, piano bar, konferenční služby, obchod se suvenýry, pro děti - postýlka, stolička, strava, nádobí, herna, hřiště a hlídání dětí; hotelový wellness (bazény (vnitřní plavecký, zážitkový, dětský), whirlpool, solná komora, saunový svět (finská sauna, bio sauna, parní lázeň, aroma sauna, ledová fontána, infra sauna), solárium, fitness, masáže), venkovní sluneční terasa s lehátky, manikúra, pedikúra, půjčovna kol, kuželky, obří šachy, parkoviště, akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje, 2lůžkové pokoje Comfort (možnost až 2 přistýlek), 4 lůžkové Family a Connecting pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén, župan, wellness ručník), možnost přistýlky (některé pokoje), TV-SAT, Wi-Fi (zdarma), telefon, minibar, klimatizace, balkón/terasa (některé pokoje), bezbariérový pokoje. V části Park jsou pokoje větších rozměrů, většinou s balkónem.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně 07:00-10:00 - bufet , večeře 18:00-21:00 – bufet nebo menu v závislosti na počtu hostů).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: kulečník, stolní tenis, karaoke, šipky, cyklistika, bowling, jízda na koni.

CENA ZAHRNUJE

2x, 4x nebo 7x ubytování s polopenzí, volný vstup do wellness centra (bazény, whirlpool, saunový svět), fitness, při pobytu od 4 noci navíc welcome drink a 1 x 20 min. Sensolite terapie (aplikace polarizovaného světla) pro dospělé, služby česko/maďarsky mluvícího delegáta (k dispozici 24/7 na telefonu).

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

Pobytová taxa ve výši 450,- HUF/os./noc se platí přímo v ubytovacím zařízení.

POZNÁMKA

Ubytování domácích mazlíčků je možné jen v prvním patře dvoulůžkového pokoje v křídle Eger s parketovou podlahou za poplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s polopenzí, využití wellness centra a saunového světa, fitness.
Při pobytu na 4 noci navíc: wellcome drink, 1x ošetření Sensolite (světelná terapie - 20 min.).
Při pobytu na 7 nocí ještě navíc: 15 % sleva (1 noc zdarma)
Při pobytu na 10 nocí ještě navíc: 1x masážní relaxační křeslo ( 15 min.) a 1x masážní stroj na chodidla
Děti do 12 let bez procedur.


V malebném údolí na rozhraní pohoří Mátra a vrchoviny Buk ve vzdálenosti 120 km od Budapešti leží jedno z nekrásnějších měst Maďarska – EGER. Turisty přitahuje uměleckými a historickými památkami především z období baroka, bohatým společenským a kulturním vyžitím. Eger je vhodný pro koupelové kúry jak v létě, tak i v zimě. Turecké lázňe Eger má staletou historii, byla postavena v letech 1610 až 1617, během turecké okupace a nabízí nyní 6 bazénů, wellness služby a velkolepa kupola je pokryto pozlacenými mozaikami (asi 200 000 ks). Termální lázně byly založeny v roce 1934. Slabě radioaktivní prameny s obsahem vápníku, hořčíku a kysličníku uhličitého, s účinky známými již od 15. století. Lázeňský areál se nachází v upraveném městském parku na rozloze asi 4 ha. V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29 – 37 stupňů °C se léčí hlavně chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty, neplodnost. Součástí komplexu je termální bazén se dvěma druhy termální vody, vodopád (bazén v hloubce 3 m v zemi a voda padá z výšky 2 m), dětské brouzdaliště a bazén, plavecký bazén, velký bazén, zážitkový bazén pro dospělé (částečně krytý, částečně otevřený), bazén s léčivou vodou. Pitná kůra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Je proslaven rovněž jako známé vinařské středisko. Vinné sklepy vyhloubené do svahů v oblasti „ Údolí krásné ženy“ lákají nabídkou vín světoznámých značek – Bikavér, Medíc noir, Leányka a Muskotály.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení