Kouty nad Desnou - Wellness hotel Dlouhé Stráně

od 755
doprava Vlastní
strava Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Bezbariérové ubytování
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Středisko zimních sportů: 500 m
Ubytování s pejskem
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • zmodernizovaný wellness hotel v Jeseníkách
  • 400 metrů od lyžařského vleku Kareš
  • ideální výchozí bod pro pěší i cyklistické túry
  • výborné ubytování v krásném prostředí

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Krajina je hornatá a lesnatá, poloha hotelu je v klidném prostředí. Poskytuje výhodné podmínky pro aktivní odpočinek a rekreaci hostů. Oblast je ideálním místem pro zimní sporty, turistiku, cykloturistiku (cyklotrasy od hotelu) a také nový wellness trend Forest Bathing.

POLOHA

Hotel je situován v klidném prostředí obce Kouty nad Desnou, v oblasti Hrubého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m n. m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, klubovny, Wi-Fi (zdarma), konferenční služby, venkovní posezení (gril, ohniště), pro děti - postýlka, stolička a dětský koutek; půjčovna kol, fitness, wellness za poplatek (bazén 4 x 8 m s protiproudem a masážními tryskami, vířivka s hydro-masážemi, infra sauna, masáže), parkoviště. Komplex je tvořen 2 budovami, které jsou propojené venkovním schodištěm a podzemním tunelem.

VYBAVENÍ POKOJŮ

BUDOVA I
2lůžkové pokoje s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.
3lůžkové pokoje s oddělenými lůžky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.
2lůžkové pokoje Suite, ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s posezením (možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.
dvoupokoje se 2 ložnicemi (manželské postele), sofa (možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV.

BUDOVA II
nové 2lůžkové pokoje***, vlastní soc zařízení (sprcha, WC).
nové dvoupokoje*** se 2 ložnicemi (samostatná lůžka), sofa (možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).
2lůžkové pokoje***, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV
2lůžkové pokoje***, manželská postel nebo oddělená lůžka, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), bez televize.
3lůžkové pokoje***, samostatná lůžka, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), bez televize.
dvoupokoje*** se 2 ložnicemi (samostatná lůžka), sofa (možnost až 2 přistýlek), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).
2lůžkové pokoje** s oddělenými lůžky a možností přistýlky, částečné soc. zařízení (sprcha a umývadlo), WC společné na patře
3lůžkové pokoje** s oddělenými lůžky, částečné soc. zařízení (sprcha a umývadlo), WC společné na patře

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet), za příplatek polopenze nebo plná penze (oběd – 2 chody, večeře – 1 chod). Možnost dietní stravy včetně bezlepkové (příplatek 20 Kč snídaně, 10 Kč oběd či večeře).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: bowling, stolní tenis, stolní fotbal, 2x kulečník, šipky, tenisový kurt, hřiště pro míčové hry, ruské kuželky, moderní dětské hřiště s mnoha atrakcemi a pohádkový les, značené trasy pro pěší, cykloturistiku a běžecké lyžování; lyžování sjezdové (ski areály: Kareš - 500 m, Kouty: 1,6 km, Šindelná: 2,4 km, Oáza: 3,8 km, Přemyslov: 6,1 km, Černohorské sedlo: 10,7 km), v okolí hotelu mnoho půjčoven lyží.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatek (30 Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatek (30 Kč/os./den).

POZNÁMKA

Pobyt s domácím mazlíčkem je možný za příplatek.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.


Název Jeseníky je zkratkou pro Jesenická oblast neboli Východní Sudety a nacházejí se na nejsevernějším cípu Moravy u polských hranic. Člení se na celky, a to Králický Sněžník, Rychlebské hory, Nízký Jeseník a Hrubý Jeseník, který je jejich jádrem. Nalezneme zde Chráněnou krajinnou oblast Jeseníky a celé území je z 80% pokryté lesy.

Důvodů proč navštívit Jeseníky je hned několik. Jedná se o bohatou oblast díky četnosti kulturních památek, zimních středisek, značených tras pro pěší a cykloturistiku. My přidáváme také několik tipů na zajímavá místa kam musíte při návštěvě Jeseníků zavítat!

Mnoho turistů zavítá do této oblasti pro jeho blahodárné účinky. Nabízí totiž nejčistší vzduch ve střední Evropě, a tak se nedá divit, že právě lázeňské pobyty zde mají takový úspěch. Lázeňské městečko Karlova Studánka stojí za to navštívit. Natrefíte zde na krásnou architekturu lázeňských pavilonů, mnoho malebných kaváren a celkem 8 minerálních pramenů. Dále za zmínku stojí Termální lázně ve Velkých Losinách.

Mezi méně obvyklé turistické cíle patří vodní elektrárny, výjimkou ale je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně, která se stala dokonce největším divem České republiky a je tak jedním z nejnavštěvovanějších míst v Jeseníkách, kde se vám naskytnou půvabné výhledy do přilehlého okolí, protože horní nádrž elektrárny je umístěna ve výši 1350 m nad mořem.

Dalším zajímavým místem je přírodní rezervace Bílá Opava. Jedná se o romantický skalnatý kaňon s vodopády. Naučná stezka vede podél horního toku říčky je dostupná z Karlovy Studánky.

Bez pochyby mezi další tipy na výlet je nutné zmínit nejvyšší horu Moravy Praděd a jeho rozhlednu. Vrchol byl vyhlášen jako přírodní rezervace, odkud při štěstí dobrého počasí můžete dohlédnout až na Krkonoše a Vysoké Tatry.

Masiv Králického Sněžníku neodmyslitelně patří mezi nejnavštěvovanější místa Jeseníků. Jedná se o chráněnou krajinnou oblast, kde se můžete setkat s mnoho rašeliništi, krasových jevů a pramenem řeky Moravy.

Tipy na výlet v obci Dolní Morava: stezka v oblacích, dětské areály: Fun park, Pískový svět, Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, pohádková Stamichmanova stezka; bobová dráha, lanový park, Disc golf Park, snowpark, sáňkařská a crossová dráha, pěší a cyklostezky, ski areál.

Mnozí ocení návštěvu hradů a zámků, které se na území Jeseníků nachází, těmi jsou například Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec a Zámek Linhartovy.

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

0 hodnocení