Balatonfüred - Hotel DANUBIUS MARINA

od 1 900
doprava Vlastní
strava All inclusive
Náš TIP
Vhodné pro rodiny s dětmi
Autobusová doprava
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 6 let
HIT - oblíbený zájezd
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 6 %
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?

Poptávka zájezdu


Ověřit dostupnost a cenu

Odesláním poptávkového formuláře pro Vás ověříme cenu hotelu ve Vámi vybraném termínu.

Další dotazy ohledně vašeho pobytu rádi zodpovíme zákaznické na lince 800 230 230, na živém chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.PŘÍJEZD NA UBYTOVÁNÍ *
- 
ODJEZD Z UBYTOVÁNÍ *
- 
Příjmení a jméno *
tel. *
e-mail *

Počet dospělých
Počet dětí
Věky dětí

Poznámka
Může být i jiné ubytovací zařízení, termín dovolené nemohu posunout
Mám zájem pouze o toto ubytovací zařízení, termín mohu přizpůsobit
prod: pack: url:
* - povinný údaj

POLOHA

nachází se v zeleném parku, přímo na břehu Balatonu. Hotel má svoji soukromou pláž.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – stolička, strava, postýlka, koutek, brouzdaliště, hřiště, trampolína a animační programy; wellness centrum (vnitřní plavecký bazén (25x8,5 m), sauna, masáže, kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra), půjčovna kol a surfů, vlastní koupaliště na břehu Balatonu, parkování.

VYBAVENÍ POKOJŮ

1 a 2lůžkové pokoje typu Standard, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV-SAT, telefon, lednice, možnost přistýlky. Pokoje Superior a Superior Plus – popis a cena na vyžádání.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE (7:00-10:00 hod. - snídaně (bufet), 11:00-18:00 hod. - široká nabídka lehkého občerstvení (palačinky, těstoviny, pizza, toasty, sendviče, koláče, zmrzlina, ovoce), 12:00-15:00 hod. – oběd (bufet), 18:00-22:00 hod. - večeře (bufet, vč. dětského a dietního jídla), 2x týdně speciality národních kuchyní, 7:00-24:00 hod. - nealkoholické nápoje, káva a čaj, 11:00-24:00 hod. - stolní víno a pivo, 17:00-24:00 hod. - místní alkoholické nápoje).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: stolní tenis, badminton, volejbal, basketbal, minigolf, biliár, bowling, šipky, kuželky, možnost vodních sportů, rybolovu a jízdy na koních. Za příplatek: masáže, surfování, kanoistika, jízda na kole, plachtění, minigolf, trampolína, kulečník, kadeřnictví, kosmetika, půjčovna kol, půjčovna aut, obchod se suvenýry.

PLÁŽ

přímo u hotelu

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu (1,80 €/os./den), komplexní cestovní pojištění (26,- Kč/os./den).

POZNÁMKA

UBYTOVÁNÍ S DOMÁCÍM MAZLÍČKEM NENÍ MOŽNÉ.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování s ALL INCLUSIVE, vstup do hotelového wellness, fitness a na pláž, sport. aktivity (stolní tenis, badminton, beach volejbal, kuželky), parkování.


Až Vás popadne touha na pár dní někam „zmizet“, sbalte kufry a vyrazte směr Balaton!

Balaton - po Budapešti nejnavštěvovanější místo Maďarska, ideální pro rodinnou dovolenou. Podívejte se do nádherného Národního Parku a dopřejte Vašemu tělu a duši odpočinek u maďarského „moře“, kde začíná sezona každoročně první květnovou neděli Slavnostním rozvinutím plachet.

Sever vs. Jih

Severní strana je kopcovitější a pobřeží jezera je členitější, hustě porostlé rákosím, ale zároveň i bahnitější. Pláží je tu mnoho, ovšem ve většině případů je nutné do vody sestoupit z mola přímo do vody a můžete rovnou plavat! V této oblasti najdete také množství vinných sklepů, jejichž návštěva rozhodně stojí za to.

Hlavními letovisky severní strany jsou především města – Balatonfüred, Balatonalmádi, Tihany, Keszthely, které jsou taktéž historickým centrem cestovního ruchu.

Jižní strana – tady je vše jinak! Od Siófok až po Fonyód (cca 50km) jsou jeden vedle druhého hotely, domy k pronájmu, penziony i kempy a samozřejmě pláže. Ve vodě můžete jít za nosem klidně i desítek metrů a voda Vám dosáhne po hrudník. Cesta za hlubší vodou nám obstará krásnou procházku a dopomůže nám lehce dosáhnout 10 000 kroků za den! Na druhou stranu plytkost jezera má za následek, že voda v něm je teplá.

Na jižní straně pak určitě nemůžete minout letoviska Siófok, Zamárdi či Balatonföldvár, které patří k těm nejznámějším.

Mezi oběma břehy jezdí několik lodních spojení a mezi městečky Tihany na severu a Szántód na jihu jezdí i trajekt, který odveze i vaše auto.

Proč zrovna Balaton?

Každá generace si tady najde to své, na každé straně Balatonu!

Mladí si tady rádi zajedou na low-cost výlet s kamarády. Odpoledne stráví relaxováním nebo naopak vodními sporty na samotném Balatonu a večer se mohou bavit v nočních klubech ve městě Siófok.

Rodiny s dětmi mohou navštívit klidnější města typu Balatonföldvar nebo Balatonlelle, která jsou od sebe vzdálená cca 20km. V Balatonlelle najdeme písečné pláže, na kterých jsou skluzavky, tobogány a bazény pro děti. Ve městě je celoroční cirkus a pouť, což nadchne, jak děti, tak dospělé!

Pro seniory severní strana Balatonu nabízí různá historická centra, památky a procházky např.: Palác Festeticsů – Keszthely (které je neoficiálně považováno za hlavní město celého Balatonu), procházka kolem termálního jezera Hévíz,…

Až Vás polehávání u „moře“ přestane bavit, sedněte na kolo, jelikož okolí jezera je velice oblíbené mezi cyklisty! Mohou totiž putovat mezi zajímavými místy po cyklostezkách bez velkého stoupání a klesání – tuto trasu zvládnou i děti. Měří zhruba 200 kilometrů a kolo můžete vrátit i v jiném místě, než jste si ho předtím půjčili.

Mapa polohy hotelu

Hotel Marina Balatonfüred

Velmi oblíbený rodinný hotel přímo na břehu jezera Balaton, ve městečku Balatonfüred je ideální pro rodiny s dětmi, nabízí řadu služeb v rámci programu all inclusive.

Marina Hotel Balatonfüred se nachází ve velkém zeleném parku přímo na pláži. Nabízí krásný výhled na jezero a benediktýnské opatství na poloostrově Tihany. Svou polohou je ideální pro rodiny s dětmi.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení