Budapešť - Hotel Corvin

od 835
doprava Vlastní
strava Snídaně
Termální pramen20min
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 3 let
Konferenční služby
Rezervace bez rizika
Sleva za včasný nákup: 3-16 %
Termální pramen: 20 min
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v docházkové vzdálenosti od centra města
  • možnost dopravy metrem, tramvají a autobusem
  • uzavřené parkoviště pro hotelové hosty
  • v klidné tiché ulici
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Corvin se nachází v Budapešti, hlavním městě Maďarska, kde musíte určitě navštívit parní lázně (fürdö), které mají majestátně překrásnou výzdobu např. lázně Gellért a Széchenyi. Zajímavým místem pro děti je např. Palác zázraků, což je dům interaktivních a vědeckých her, který je příjemným místem pro trávení času s dětmi.

POLOHA

Rodinný hotel se nachází v klidné tiché ulici, v docházkové vzdálenosti od centra města. Vzdálenost od stanice metra, tramvají a autobusů je cca 5 minut

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace, bar, venkovní posezení s terasou na zahradě, konferenční služby, pro děti – postýlka a vanička; PC koutek (zdarma), Wi-Fi (zdarma), parkování (v zahradním areálu hotelu), akceptace platebních karet.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2 a 3lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LCD TV, telefon, minibar, trezor, Wi-Fi (zdarma), klimatizace, balkón (některé pokoje).

STRAVOVÁNÍ

snídaně (bufet)

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

výlety do okolí - centrum města - Náměstí Hrdinů, lázně Széchényi, ZOO, Vidampark, Muzeum výtvarného umění.

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu, parkování, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

místní poplatky

POZNÁMKA

Slevy 10% z ceny pobytu (min. na 3 noci s vyjímkou období svátků a festivalů - již započítáno v ceně), 10% z ceny pobytu (při objednávce 45 dnů před příjezdem). Slevy nelze sčítat.


Pobytové balíčky


Rekreační pobyt zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu.


Proč se vydat do Budapešti? Je to jako ptát se, proč je slunce žluté nebo proč jsou klobásy tak chutné. Přímo na těchto řádcích vám odhalíme tajemství Budapešti, která je místem plným kouzel, zábavy a překvapení!

Když se řekne Budapešť, hned nám vyvstanou obrazy klobás, paprik a maďarských tanců čardáše. Avšak tahle perla mezi evropskými metropolami nabízí mnohem více než jen to. Stačí překonat své předsudky, sbalit kufr a hurá na dobrodružství!

Představte si svět dávno minulý, kdy v roce 1873 tři samostatná města - Starý Budín, Budín a Pešť - spojila síla lásky (a politiky) do jednoho velkoměsta zvaného Budapešť. Dunaj rozděluje město na dvě části: levobřežní Pešť je rovinatá a klidná jako jarní louka, zatímco pravobřežní kopcovitý terén má divoké srdce horských válečníků.

Dunaj protéká městem jako životodárná krev v délce 30 km a šířce až 600 m. Na jeho břehu se nachází Duna korzó, pěší zóna s nádherným panoramatem, které si UNESCO tak zamilovalo, že ho zařadilo do světového dědictví. A co teprve Řetězový most! Ten byl postaven v letech 1839-1849 a dodnes slouží jako spojnice mezi dvěma částmi města.

Máte rádi termální prameny? Budapešť je pro vás ráj na zemi! Se svými 123 prameny a desítkami lázeňských domů patři mezi nejvýznamnější lázeňská centra světa. Nejznámější jsou lázně Széchényi Fürdő (ideální místo pro relaxaci) a Gellért (krása sama).

Nesmím zapomenout na Parlament (Országház), který je jedním z nejdůležitějších symbolů Maďarska a stojí pyšně mezi nejstarší vládní budovy Evropy. Jeho exteriér je směsicí novogotického stylu s novorenesanční kupolou a interiér je novorenesanční a novobarokní. A jak to tak bývá u králů, stavbu zdobí celkem 242 soch vladařů a vojevůdců.

Na pobřeží Dunaje nedaleko budovy parlamentu najdete šedesát párů bot mužů, žen a dětí - symbolickou připomínku smrti Židů v Budapešti za druhé světové války. Velká synagoga z roku 1859 (Dohány utcai Zsinagóga) je pak druhou největší na světě s kapacitou 3000 míst.

Doporučujeme také navštívit Budínský Hrad, Matyášův chrám a Rybařskou baštu, odkud se naskýtá nádherný výhled na Parlament. A co teprve třída Andrássyho! Tady najdete spoustu obchodů, hospůdek, kaváren a dokonce i nejstarší (žluté) metro v Evropě!

V Budapešti se v noci nespí! Je tu tolik nočního života, že si odpočinete až ve vlaku či autě cestou domů. Navštivte koncertní loď A38 u mostu Petőfi, Szimpla Kert, Bob nebo Budapest Sky Bar - prostě si užijte maďarskou pohostinnost naplno!

Tak co říkáte? Máme pravdu, že Budapešť je jedinečným místem plným zábavy a dobrodružství? Vydejte se tam s námi a přesvědčte se sami!

Mapa polohy hotelu

Hodnocení hotelu

8,5
2 hodnocení
9 Ubytování
8,5 Služby
6,5 Poloha
9 Stravování
9 Personál
9 Čistota
Řazení
9
10 Ubytování 9 Služby 5 Poloha 10 Stravování 10 Personál 10 Čistota
sedlacha, 12.03.2018
8
8 Ubytování 8 Služby 8 Poloha 8 Stravování 8 Personál 8 Čistota
Ivana, 12.03.2018