Nový Smokovec - Hotel Branisko

od 1 055
doprava Vlastní
strava Plná penze | Polopenze | Snídaně
Vhodné pro rodiny s dětmi
Bazén
Cykloturistika
Dítě zdarma do: 15 let
Seniorské pobyty a slevy
Středisko zimních sportů: 600 m
Variabilita termínů a délky pobytu
Vlastní doprava
Wellness služby
Wi-Fi zdarma
Proč právě sem?
  • v srdci Tatranského NP, nedaleko stanice Hrebienok
  • známé klimatické lázně, nabízející atraktivní pobyty
  • centrum balneoterapie Lázní Nový Smokovec
  • 10 minut pěšky od lyžařského vleku
Načítání ...

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Představujeme Vám Hotel Branisko – obklopený dechberoucí přírodou a situovaný v srdci lázeňského parku Lázní Nový Smokovec, tento hotel je vaším dokonalým útočištěm pro obnovu těla i duše.

Hotel Branisko je architektonický skvost, který odráží klasický tatranský styl s moderním nádechem. Probuďte se každé ráno s výhledem na malebnou tatranskou krajinu a vdechněte čistý horský vzduch z vašeho soukromého balkonu.

Pro ty, kteří hledají regeneraci, Hotel Branisko je epicentrem lázeňské terapie. Nabízí širokou škálu léčebných procedur, které jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a pomohou vám dosáhnout pocitu úplného uvolnění a harmonie.

POLOHA

Komplex se nachází ve významné rekreační Smokovce, který se skládá ze Starého, Nového, Horního a Dolního Smokovce. Tato centrální poloha ve Vysokých Tatrách činí z hotelů vynikající výchozí body pro pěší turistiku, lyžování nebo klidné procházky po promenádách a lázeňských stezkách.

Lázně Nový Smokovec patří k nejznámějším klimatickým lázním na Slovensku. Nacházejí se v centru Tatranského národního parku (TANAP), pod Slavkovským štítem, v nadmořské výšce 1010 m n. m.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Relax zóna (bazén se slanou vodou, sauna, ricochet, kardiofitness, fresh bar), wellness centrum (finská sauna, parní sauna, infrasauna, solná inhalace, whirlpool, tepidárium, ledové vědro, Kneippovy koupele), balneoterapie, půjčovna kol.

V hotelu Palace centrální recepce, hotel. trezor, kavárna, jídelna, zimní zahrada, knihovna, půjčovna a úschovna kol, půjčovna holí Nordic Walking a společenských her.

V areálu: stylová restaurace Svišť (biliár, šipky), konferenční místnosti, relax zóna (bazén se slanou vodou, odpočívárna, tělocvična, fitnes), wellness centrum (finská a infra sauna, aroma sauna, parní sauna, solná jeskyně, Kneippův chodník, vířivka, vířivá koupel, tepidárium, ledový vodopád a ochlazovací káď). Zdravotnické centrum (procedury: inhalace, oxygenterapie, nosová sprcha, elektro léčba, biolampa, solux, rašelinové obklady, masáže, koupele a další).

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvoulůžkový pokoj Klasik, oddělená lůžka, SAT TV, trezor, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), Wi-Fi (zdarma). Některé pokoje mají balkón.

STRAVOVÁNÍ

snídaně, polopenze, plná penze (dle výběru pobytu) - snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr ze 4 jídel, 3 chody.

INDIKACE A LÉČBA

INDIKACE: celá skupina netuberkulózních nemocí dýchacích cest, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci z povolání (hlavně dýchací cesty) a nemoci nervové soustavy.
Léčba: inhalační individuální léčba, léčebný tělocvik, masáže, hydroterapie, elektroléčba, oxygenoterapie, plynové injekce, suchá uhličitá koupel. Základní léčebnou metodou je však klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu.

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: fitness, ricochet, stolní tenis, biliár, šipky, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Nový Smokovec - Jakubkova Lúka (200 m), Tatranská Lomnica (6,5 km), Štrbské Pleso (16 km), Svit - Lopušná Dolina (15 km)), zastávka skibusu před hotelem (doprava do lyžařských středisek zdarma), lyžařská škola, Sáňkařská dráha dlouhá 2 km v pěší dostupnosti, půjčení sáněk.

Volný čas: Tatranský národní park: Tatranská Lomnice, Štrbské pleso, Koprovský štít, Lomnický štít, Zelené pleso, Vodopád Skok, Gerlachovský štít. Aquacity Poprad, Botanická zahrada, chodním korunami stromů v Bachledové dolině.

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, pobytovou taxu, komplexní cestovní pojištění.

POVINNÉ ÚHRADY NA MÍSTĚ

pobytová taxa (3,5 €/os./den).

POZNÁMKA

Areál Kúpele Nový Smokovec tvoří celkem čtyři samostatné hotely (Palace, Branisko, Grand I a Grand II). Hlavní hotel je Palace, ve kterém se nachází centrální recepce. Všechny hotely jsou propojené nebo v těsné blízkosti.

Možnost parkování v areálu za poplatek.

Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Jídelna se nachází v hotelu Palace.

Zdravotnické služby a léčebné procedury probíhají v hotelech Branisko a Grand I.


Pobytové balíčky


Cena pobytu RELAX v tatranských lázních (3 noci) zahrnuje 3x ubytování se snídaní, 3 léčebné procedury (částečná masáž, rašelinový obklad, oxygenoterapie), 1x vstup do wellness, vstup do RELAX zóny (bazén, ricochet, kardio fitness), Wi-Fi.
BONUS: zajímavá sleva v restauraci SVIŠŤ, pojištění na zásah horské služby při úhradě místní daně, sleva 50 % z cen procedur při více než 2 přenocováních, sleva 20 % na vstup do AquaCity Poprad, zapůjčení společenských her.
Možnost dokoupení obědů a večeří.


Cena pobytu Léčebný pobyt TIP (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, konzultaci s lékařem, 8 léčebných procedur, 1x vstup do wellness (po odsouhlasení lékařem), vstup do RELAX zóny (bazén, ricochet, kardio fitness), WI-FI.
BONUS: zajímavá sleva v restauraci SVIŠŤ, pojištění na zásah horské služby při úhradě místní daně, sleva 50 % z cen procedur při více než 2 přenocováních, sleva 20 % sleva na vstup do AquaCity Poprad, zapůjčení společenských her.
Možnost dokoupení obědů.


Cena pobytu Senior (5 nocí) zahrnuje 5x ubytování s polopenzí, konzultaci s lékařem, 10 léčebných procedur, vstup do RELAX zóny (bazén, ricochet, kardio fitness), WI-FI.
BONUS: zajímavá sleva v restauraci SVIŠŤ, pojištění na zásah horské služby při úhradě místní daně, sleva 50 % z cen procedur při více než 2 přenocováních, sleva 20 % sleva na vstup do AquaCity Poprad, zapůjčení společenských her.
Možnost dokoupení obědů.


Cena balíčku Klasik léčebný lázeňský pobyt (10 nocí) zahrnuje: 10x ubytování s plnou penzí, konzultaci s lékařem, v roce 2018: 20 léčebných procedur, 2x vstup do wellness, v roce 2019 - 16 léčebných procedur. Nástup na pobyt: Ne-Čt


Pobyt Krásy Tater zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. BONUS: ubytování pro děti na přistýlce do 12 let ZDARMA, na každé 3 noci 1x wellness ZDARMA. TIP: sáňkařská dráha 2 km dlouhá, chodník korunami stromů (Bachledová dolina), nejčistší vzduch s minimálním obsahem alergenů.


Pobyt Tatry v létě zahrnuje ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu. BONUS: ubytování pro děti na přistýlce do 12 let ZDARMA, na každé 3 noci 1x wellness ZDARMA. TIP: aktivní dovolená na horách (turistika, historie, kultura, aquapark), lanovka na Hrebienok, nejvýše položená Křížová cesta, chodník korunami stromů (Bachledová dolina).


Pobyt Tatranský silvestrovský pobyt (3-5 nocí) zahrnuje 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí dle zvolené délky pobytu, v rámci polopenze slavnostní silvestrovskou večeři a novoroční zelňačku, silvestrovskou zábavu s kulturním programem a tombolou, vsstup do wellness a RELAX zóny s bazénem, parkování. TIP: sáňkařská dráha 2 km dlouhá v pěší dostupnosti, blízko je i termální koupaliště Vrbov, chodník korunami stromů (Bachledová dolina), lanovka na Hrebienok (5 min.), zastávka električky (150 m.), zastávka skibusu (200 m.). BONUS: možnost prodloužení pobytu do 6.1. s 20% slevou z cen balíčku Krásy Tater, možnost dokoupení procedur za zvýhodněné ceny, dokoupení Tatry Card, sleva v restauraci Svišť.


Miniaturní velehory nebo jediné pořádné česko-slovenské hory? Ať už se k Vysokým Tatrám stavíte jakkoliv, jejich jedinečnou pozici mezi středoeveropskými horami to nijak nemění. Vysoké Tatry je největší pohoří na Slovensku. Délka Vysokých Tater je zhruba 26 km a šířka 17 km.

Tatry jsou ve 1200 km dlouhém oblouku Karpat jedinečnou příležitostí, jak na malé ploše najít téměř všechny znaky velehor. Rozeklané štíty, dlouhé horské hřebeny, doliny plné nádherně kvetoucích rostlin a velké množství zajímavých živočichů se tu střetávají na ploše pouhých 738 km2. Rádi čísla? Tatry jsou dlouhé více než 55 km, široké 17 km a jsou nejvyšší horskou skupinou v karpatském oblouku. Národní park Vysoké Tatry patří ke zdejším nejstarším — založili ho v roce 1948.

Vydáte-li se na méně turisticky profláklá místa, můžete potkat kamzíka, sviště, rysa, vlka a v nižších částech i medvěda.

Tatry jsou také pověstné čistým vzduchem. Zhluboka se nadechněte a nabijte energii ve stínu zdejších horských velikánů.

Výlet visutou lanovkou na Lomnický štít nebo s rodinou na Hrebienok? Dolů do Belianské jeskyně, nahoru obdivovat skalní stěny – třeba na Rysy, ponořit se do termálních pramenů – kousek v Popradu nebo si v zimě vyzkoušet nejvýše položený areál pro lyžování na Slovensku – v Tatranské Lomnici. To vše a mnohem více můžete ve Vysokých Tatrách zažít.

Mapa polohy hotelu

Kúpele Nový Smokovec - Vysoké Tatry

Oddechněte si od každodenního shonu a dopřejte svému tělu i duši to nejlepší z darů přírody ve výjimečném prostředí Kúpele Nový Smokovec. Objevte léčivou sílu tatranského klimatu, kde se spojuje neobyčejná čistota vzduchu, hojnost slunečního svitu a příznivé účinky ultrafialového záření. Zdejší vzduch, je balzámem pro vaše dýchací cesty a garantem hlubokého odpočinku.

Hodnocení hotelu

0 hodnocení